Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wrzesień 2009!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrzesień 2009!!!!

    A moja dzidzia lubi bujać sie w lezaczku, właśnie w nim spi. Ja też musze sie w koncu wybrac do lekarza, mąż to juz sie doczekac nie moze hi hi a mi to jakoś nie spieszno. Powinnam iść teraz z Wiktorią na usg bioderek ale lekarka jest na zwolnieniu. Mam nadzieje że jej się teraz dobrze układają te bioderka, bo na pierwszym badaniu usg jeszcze w szpitalu nie trzymała ich tak jak powinna. ALe to ze względu na jej położenie w brzuszku, miała za mało miejsca bo za duża urosła. Mamy już za sobą dwie wizyty u ortopedy kolejna 16, bo nóżkę miała tez trochu wygiętą, ale już prawie tego nie widać, wiec mam nadzieje ze bioderka też "dochądzą " do siebie. Ide naszykować wody na mleko żeby było gotowe jak się obudzi. Już prawie dwa tygodnie Wiktoria jest na mleku modyfikowanym. Brałam antybiotyk i musiałam ją odstawić od piersi. Teraz karmimy się w nocy i czasami w dzien jak sobie butelką nie doje. Ale się rozpisałam, no to zmykam
    Madzia - 2 grudzień 2007
    Wiktoria - 17 wrzesień 2009

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrzesień 2009!!!!

      Moja Ala tak jak Julek lubi być na leżaczku wtedy gdy akurat ma dobry humor i czasami też na nim śpi. Ale bardziej lubi leżeć na macie. Wieszam jej zabawki tak by dosięgała raczkami jak nimi wymachuje i jej się wtedy bujająto jej się chyba podoba, bo się śmieje i zaczyna jeszcze bardziej wymachiwać raczkami i nóżkami.

      AMSW świetne fotki!!! A mi się aparat popsuł. Dam go do naprawy, ale chcę też kupić lustrzankę, tylko mój mówi, że znowu popsuję (bo to już drugi w ciągu 3lat, chociaż to nie moja wina że obiektyw poszedł, robię dużo zdjęć, ale przecież aparaty po to są...)

      I piersze słyszę zeby nos zakraplać mlekiem... My używamy wody morskiej albo soli fizjologicznej i ściągamy fridą.

      Moja gwiazda włąśnie spi na macie na brzuszku, a później idziemy na spacerek.

      Pozdrawiam i życzę miłego dnia!!!




      Skomentuj


        Odp: Wrzesień 2009!!!!

        Dzień dobry! Moje dziecię codziennie wstaje o 8 i nie daje mi się wyspać, ehh jak ja marzę żeby chociaż jedną noc wyspać się jak za starych czasów Teraz właśnie łobuziara próbuje zasnąć bo coś oczy się jej kleją, jak wstanie to nakarmimy, przebierzemy i na spacerek Moja Paulina uwielbia być w leżaczku! Potrafi tam siedzieć cichutko i patrzeć się na wszystko ale pod warunkiem że ma mamę na widoku Dzisiaj jadę w końcu kupić matę (bo taka jaką chciałam jest na drugim końcu miasta) mam nadzieję że mojej córci się spodoba! Co do usg bioderek to my jeszcze nie wiemy co i jak bo dopiero w poniedziałek mamy wizytę- takie terminy odległe. A poza tym ciekawa jestem ile te moje dziecię waży bo już czuję że ma się co nosić na rękach.

        Skomentuj


          Odp: Wrzesień 2009!!!!

          Amsw jak fajnie Twoja Julia się uśmiecha A Tulipanek wasza Ala to jeszcze taka drobniutka , śliczna! Daje wam popalić podobnie jak moja Paula

          Skomentuj


            Odp: Wrzesień 2009!!!!

            Cześć dziewczyny!
            Mój sunulek wczoraj skończył dwa miesiące! Ale ten czas leci! Już trzeci mu idzie! Codziennie zakochuje się w nim od nowa i coraz bardziej!
            Niedawno wróciliśmy z dwugodzinnego spacerku.
            Wiecie co? Marze o kolejnej dzidzi! Obym nie poddała się temu pragnieniu, bo muszę skończyć szkołę!
            Stosujecie tabletki antykoncepcyjne? Mi gina przepisała cerazette, ale jak sie naczytałam opinii o nich to sama nie wiem...
            22 listopada rocznica mojego ślubu!!

            Skomentuj


              Odp: Wrzesień 2009!!!!

              Ja narazie nie stosuje środków antykoncepcyjnych...bo nie używam . Ale tak poważnie, to narazie karmię więc gdyby co, to jestem zabezpieczona. Ostatnio naczytałam się,aby było skutecznie trzeba karmićc na żądanie i przerwa nocna nie może być dłuższa chyba niż4-5 godzin. No to narazie mieszczę się w tych granicach.
              A jeśli nawet zajdę...to nic złego się nie stanie. Choć wolałabym stanąć na Julezku.

              Carin - gratulacje dla Kubusia.




              i Bartek :-)

              Skomentuj


                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                Ale wiesz karmienie piersią nie jest 100% skuteczne...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wrzesień 2009!!!!

                  odradzam cerezette!!!
                  brałam co prawda tylko miesiąc jak karmiłam starszą córę, a później wyjechaliśmy i zapomnialam ich zabrać (to moje roztrzepanie hehe), ale dobrze się stało. po jakimś misiącu na twarzy wyszło mi mnóstwo takich maleńkich chrosteczek -taka kaszka, a nigdy nawet nie miałam trądziku, więc 100% od tych tabletek.
                  ja już nie będę się truć
                  kalendarzyk i gumki ewentualnie myślę później spróbować plastry, albo kastrować ... hehe ciiiii

                  chociaż tez myślę, że może kiedyś jeszcze trzecie mi się zachce, to ostatnie raczej odpada




                  Skomentuj


                    Odp: Wrzesień 2009!!!!

                    aha i karmcie piersią to będziecie mialy urlop od okresu, ja miałam prawie 1,5 roku!!!




                    Skomentuj


                      Odp: Wrzesień 2009!!!!

                      Napisane przez arqo Pokaż wiadomość
                      aha i karmcie piersią to będziecie mialy urlop od okresu, ja miałam prawie 1,5 roku!!!
                      Ja karmię, a okres mnie już dopadł .

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrzesień 2009!!!!

                        Carin, to my chyba z jakiejs innej gliny jestesmy bo karmimy na zadanie itd a okres juz mamy. Moj maz smieje sie ze trafila mu sie superpłodna zona i trzeba to wykorzystac Moja ginka nie byla zdziwiona ze juz okresu dostalam.
                        Ja nie stosuje tabletek. Obserwuje swoj organizm i przez kilka lat nie zawiodla mnie ta metoda. Ale wiem ze teraz trzeba szczegolnie uwazac bo ja chce drugie dziecko za jakies 3 lata.
                        Tymoteusz - ur. 03.09.09

                        Skomentuj


                          Odp: Wrzesień 2009!!!!

                          Napisane przez agatti Pokaż wiadomość
                          Carin, to my chyba z jakiejs innej gliny jestesmy bo karmimy na zadanie itd a okres juz mamy. Moj maz smieje sie ze trafila mu sie superpłodna zona i trzeba to wykorzystac Moja ginka nie byla zdziwiona ze juz okresu dostalam.
                          Ja nie stosuje tabletek. Obserwuje swoj organizm i przez kilka lat nie zawiodla mnie ta metoda. Ale wiem ze teraz trzeba szczegolnie uwazac bo ja chce drugie dziecko za jakies 3 lata.
                          W sumie to tak jak ja może znów spotkamy się na wątku Hihi.
                          Wiecie może jakiej firmy jest ta chusta co ma ta kobieta?
                          http://kanguromania.pl/pl/start

                          Skomentuj


                            Odp: Wrzesień 2009!!!!

                            Nie mam pojęcia jakiej firmy jest ta chusta .
                            Ja przy pierwszym dziecku też nie miałam okresu przez 1.5roku, a w kolejną ciąże zaszłam dopiero po jakiś 10latach ...no ale wcześniej jakoś się nie składało

                            Zobaczymy jak to teraz będzie.




                            i Bartek :-)

                            Skomentuj


                              Odp: Wrzesień 2009!!!!

                              hej,
                              My już nie śpimy od 4.30.
                              Ja jakoś nie mogę się przekonać do chusty,boje się, że się rozwiąże w trakcie noszenie.
                              Alusia zaczyna się już interesować zabawkami, dzisiaj 30min przeleżała w łóżeczku wpatrzona w kręcącą się karuzele. Śmiała się przy tym strasznie. Wybieramy się dzisiaj na część grobów, żeby uniknąć jutrzejszych tłumów.
                              Udanego wekendu życze
                              Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                              Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                              Skomentuj


                                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                                http://www.hoppediz.de/shop/wear/bab...her/long-sling

                                AMSW jakbym ci wpłaciła na konto pieniążki to byś mi zamówiła i wysłała taką chustę? Czy niebardzo?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X