Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wrzesień 2009!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrzesień 2009!!!!

    Aniu, nie wiem jak reszcie, ale nam jest ciężko czasami, dlatego między innymi wróciłam do pracy. Oczywiście chciałam już do ludzi, ale i tak specjalnie nie miałam wyboru. A i tak czasem gdyby nie moi rodzice, to nie wiem jak byśmy sobie dali radę. A na jakąkolwiek pomoc od państwa jesteśmy zbyt bogaci. Ale staram się nie narzekać, ludzie mają gorzej, najważniejsze, że jesteśmy zdrowi wszyscy.

    Staś dziś jadł razem z psem bułkę, zgodnie się dzielili I jeszcze razem próbowali suchą psią karmę i gumowe kółko do rzucania, ale moje dziecko je wszystko i w dużych ilościach
    Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
    Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


    Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrzesień 2009!!!!

      Cześć,
      Znowu pierwsza?
      My już od ponad godziny na nogach. Ja dalej chora, Alusia złapała katarek, mam nadzieje, że nie zaraże ją więcej. Daje jej witamine C i kropelki do nosa zapuszczam i mam nadzieje, że obejdzie się od antybiotyków. Ja jestem zła jak cholera. Mój mąż poproszony wczoraj o pozmywanie stwierdził, że to ja siedze całymi dniami w domu i to najelży do moich obowiązków, że ja mu nie pomagam w pracy zawodowej. Wkurzyłam się i powiedziałam,że nie ślubowałam mu, że będe mu sprzątać, gotować itp. Kolacji nie dostał, ubrań mu nie wyprasowałam, niech się kretyn nauczy, że nie ma tak łatwo. Obiad niech sobie sam gotuje:/ Ale mnie wkurzył:/
      Aniu niestety w Polsce drogo się żyje. Np w Angli ponoć słoiczki w przeliczeniu na nasze zarobki kosztują 50gr, pieluchy też grosze. Ubranka ponoć też nie są tanie. Ale itak nigdzie się stąd nie wybieram Aniu wyśli fotke po wizycie u fryzjera.
      Uciekam do marudy pa
      Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





      Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

      Skomentuj


        Odp: Wrzesień 2009!!!!

        Ja właśnie zaczełam kupować Ali prezenty na urodziny Kupiłam jej właśnie 2 pościele http://allegro.pl/posciel-3-el-ochra...201418354.html dino w czerwieni i królik z parasolką żółty, bo do tej pory była przykrywana tylko kocem, a zamierzam jej wkońcu poduszke kupić. apropos można kupić odzielnie poduszke?? Bo kołdre już mam.
        Dzisiaj jak nie będzie ulewy to pójdziemy i kupie jej jeszcze z 2 pary bodów i jakąś koszulke bo nie nadążam prać, a właśnie przeszła w rozmiar 80.
        Teściowa zapowiedziała, że kupi Ali zwierzątko na biegunach takie niskie, żeby już mogła się bujać.
        Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





        Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

        Skomentuj


          Odp: Wrzesień 2009!!!!

          hej,
          Weronika dzisiaj w nocy obudziła się z krzykiem ok 2 i za nic nie dała się uspokoić, mój Andrzej twierdzi że chyba się czegoś wystraszyła (lub coś się przyśniło) bo jak wynieśliśmy ją z pokoju to było lepiej i do rana spała z nami.
          Fakt w Polsce nie jest łatwo, Ja podobnie jak Kasia wróciłam do pracy bo z jednej wypłaty na pewno nie dalibyśmy rady, ale o wyjeździe nigdy nie myślałam
          Tak się zastanawiam czy nie powiedzieć gościom żeby dali na prezent ubranka albo pieniążki, bo co prawda nie mamy za dużo zabawek ale Weronikę średnio interesują zabawki.
          Wczoraj pani w żłobku powiedziała nam że Mała ma koleżankę 4 miesiące starsza i wszystko robią razem (jedzą, śpią i się bawią, nawet ostatnio pieluszkę musiały przebierać im jednocześnie bo był płacz), starsza koleżanka buja niunie w bujaczku i ciągle do niej gaworzy - i teraz zaczynam się martwić bo Weronia od 2 września idzie do nowego żłobka, mam nadzieje ze szybko znajdzie druga najlepsza koleżankę.

          Kasiu u nas tez mała wszystkim dzieli się z psem, czasami specjalnie robimy więcej jedzenia bo ona zagląda do miseczki i kontroluje żeby dla Puki starczyło
          Weronika 19-09-2009

          Skomentuj


            Odp: Wrzesień 2009!!!!

            Dzień dobry moje Panie! U nas bez zmian, panicz mały bez cyca żyć nie może, bez niego nie zaśnie, nie wiem jak go odzwyczaić, jestem zdesperowana...
            W sobotę idę na wieczór panieński, myślałam że wyjdę i w końcu się wyluzuję ale kto wie jak on będzie mył "mamamamama"... Dziś w nocy nawet od butli się odwrócił, wył jak syrena i cyca dostał...
            Magda, ja właśnie tez myślałam o prezentach w formie kasy i ciuszków, u nas sama nie wiem skąd tyle zabawek narosło...
            Tulipanku, przykro mi, że z mężem taka sytuacja, faceci to bydło rogate, jak coś chcą to mili wtedy...
            Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


            Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

            Skomentuj


              Odp: Wrzesień 2009!!!!

              Dziewczyny, Wy już wymieniłyście foteliki, no ja jestem na etapie poszukiwań... Myślałam o takim 9-25, a teraz patrze na te 9-36, tylko nie wiem czy we wszystkich pochyla się oparcie, bo nie zawsze jest informacja, a może to standard. Chciałabym z pochylanym oparciem bo Adaś zazwyczaj zasypia w aucie i nie chce żeby mu się głowa kiwała na siedząco... O chyba się książe budzi... Papa...
              Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


              Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

              Skomentuj


                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                Agatko my mamy fotelik maxi cosi tobi. On jest od chyba 9 do 18kg. Moim zdaniem jest rewelacyjny, pochyla się oparcie, ale niewiele(ale głowa nie skacze). Moim zdaniem jest wygodny i przede wszystkim bezpieczny, a to dla Nas było najważniejsze. Sprzedawcy mówili, że nie wszystkie foteliki się pochylają bo gdy dziecko leży to w razie wypadku zostają zmiażdzone narządy rodne dziecka. co do usypiania to może kurcze mąż niech zacznie uspypiać Adasia, pewnie dzień, dwa będziekrzyk, a potem się przyzwyczai do usypiania z tatą i odzwyczai od cyca?
                Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wrzesień 2009!!!!

                  hej
                  Agatka1987 ja mam taki fotelik: http://www.ceneo.pl/4739560 jestem z niego zadowolona, ma 5-stopniowa regulacje oparcia. dodatkowe poduszki dla malucha by nie wpadło w fotelik. regulacja wysokowsci podgłówka. no i od 9-36kg wiec juz do konca. a 5pkunktowe pasy z oslonkami by sie nie wbijaly w cialko. co do usypiania w foteliku to jest ok, mala mi zawsze zasypia w samochodzie i glowa jej sie nie kiwa jak malemu pijaczkowi :d kolorów jest chyba 10do wyboru. na allegro jest ich pelno
                  Last edited by karolaina; 31-08-2010, 12:15.
                  Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                  25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                  06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                  27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                  Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                  14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                  15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                  18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                  Skomentuj


                    Odp: Wrzesień 2009!!!!

                    Ja już ma wyznaczony termin angielskiego na 14 września. Wtedy właśnie wyszłam ze szpitala z alusią Boje się tego egzmainu jak cholera, jak nie zdam to moje całe studia pójdą na marne:/ Już panike sieje. Dlatego impreze urodzinową Alusi zrobimy chyba w ten wekend bo za tydzień to będe siedziała i kuła a za 2 tyg to juz za późno.
                    Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                    Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                    Skomentuj


                      Odp: Wrzesień 2009!!!!

                      Dziewczyny mam pytanie: co planujecie kupić maluchom do ubrania na zimę, tzn kombinezon czy jakąś kurteczkę i do tego spodnie? bo ja już nie wiem na co się zdecydować... w sumie jak będzie zima taka jak ostatnio to chyba lepszy bedzie kombinezon, a na lżejszą to kurteczka i spodnie. Tylko że ja mam problem w tym, że Mała jeszcze nie chodzi i nie wiem jak to będzie w zimę... i przez to też nie mogę się zdecydować trochę wcześnie o to pytam bo jakby nie było jeszcze mamy lato, ale już się zaczynają pokazywać kolekcje zimowe dla dzieci i widziałam w 5 10 15 kombinezon za 85zł ale bez stópek, tzn już wskazane dla dzieci chodzących. Fajne to było tylko dodatkowy problem to numeracja zaniżona i jest ciężko by utrafić z numerem. ehh czasem to głupia jak but z lewej nogi jestem.

                      A zmieniając temat, wściekła jestem jak cholera, wracając z zakupów napisała mi smsa koleżanka z pytaniem jak wygląda teściowa i szwagier, no to ja jej napisałam, a ona mi w odp na to że widziałam dzisiaj w sklepie M z jego bratem i teściową... nosz kurde a tak to teściowa nie ma z nim kontaktu nie wie gdzie jest... tak mi się coś wydaje, że on normalnie w domu ze starymi siedzi i się ukrywa bo sie boi! na razie nie mam jak tego udowodnić, bo jeszcze nie mam tego cholernego prawka i nie mam jak za miasto wyjechac, ale jeśli uda mi się odebrać przed 10września (przed rozprawą) to mam zamiar tam pojechać i go przyfilować, tzn podjechać na parking z tyłu podworka (stanąć na terenie parkingu basenu) i mieć apart w pogotowiu i jak mi się uda plan to pokoaże to w sądzie, że jak tak to go wielce nie ma i nie wiadomo gdzie jest... (kurcze niczym jak detektyw może pojde na casting do "detektywów" )

                      uciekam do mojego złośnika małego. Milego wieczorku!! i dobrej nocki :P
                      Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                      25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                      06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                      27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                      Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                      14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                      15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                      18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrzesień 2009!!!!

                        Karolaina ja mam już jeden kombinezon jednoczęściowy zakupiony na allegro używany, ale planuję też osobno kupić grubszą kurteczkę i wsio
                        My mamy pierwszą imprezkę w piątek a drugą w sobote, w piatek chrzestni i skromna rodzinka, a w sobote ciotki jakies i wujkowie

                        Skomentuj


                          Odp: Wrzesień 2009!!!!

                          Karolina moja kumpela też fotografowała,ale ojca że przywozi auta z zagranicy, powodzenia

                          Tulipanku ja to czasami tak się zastanawiam co robić, bo niby mój pracuje na nas i nie jest mu lekko, a jak przyjeżdża na urlop to"on chce odpocząć,bo ma urlop" ale ja się wtedy pytam kiedy ja mam urlop hehe to ciekawe czy jak my pójdziemy do pracy to już nic nie bedziemy musiały robić??? super

                          Aniu my nie wyżylkibyśmy tu z jednej pensji i dlatego mój jest w DE. żałuję, że zafundowałam swoim dzieciom taki los, bo trzebabyło najp[ierw się dorobić, a później myśleć o dzieciach, ale tak się stało i chciałabym jak najlepiej dla nich.mamy szczęście, że jest gdzie mieszkać i co jeść, ale jaki to życie ma sens???
                          I jeszcze pisszesz że tam jest tak tanio, a mój twierdzi, że gdybyśmy byli tam to tak jakby wrócił i pracował w PL, ja tego nie rozumiem :/




                          Skomentuj


                            Odp: Wrzesień 2009!!!!

                            Napisane przez arqo Pokaż wiadomość
                            I jeszcze pisszesz że tam jest tak tanio, a mój twierdzi, że gdybyśmy byli tam to tak jakby wrócił i pracował w PL, ja tego nie rozumiem :/
                            Wiesz to zalezy ile sie zarabia i jak sie na ta cala sytuacje patrzy. Ja widze, ze w Pl sloiczek obiadu dla Julii kosztuje ok. 5 zl (Hippa) a czlowiek zarabia np. 1500 zl na miesiac, czyli teoretycznie moze kupic za swoja pensje 300 sloiczkow. W De sloiczek kosztuje 1,20 Euro a czlek zarabia np. 1500 Euro, czyli moze tych sloiczkow kupic 1250 sztuk! To dla mnie spora roznica! Pewnie, ze prad kosztuje wiecej, wiecej sie placi za mieszkanie, ale jednak wg. mnie lepiej sie zyje, bo ludzi stac na urlop, ubrania, wyjscie do restauracji itp.



                            Rosne...
                            14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                            17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                            13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                            16.11.2009 5620 gr, -
                            16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                            19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                            17.06.2010 9250 gr, -
                            06.09.2010 10600 gr, 77cm
                            14.12.2010 11600 gr, 81cm
                            05.05.2011 11900 gr, 83cm
                            20.09.2011 13200 gr, 90cm
                            14.01.2012 14300 gr, 93cm
                            19.07.2012 15500 gr, 98cm



                            Skomentuj


                              Odp: Wrzesień 2009!!!!

                              Ewylynka: dzieki za adres! Teraz w spokoju przegladnelam zdjecia - Paulinka sie bardzo zmienila, wyglada cudnie! A braku zebow nie zauwazylam.



                              Rosne...
                              14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                              17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                              13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                              16.11.2009 5620 gr, -
                              16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                              19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                              17.06.2010 9250 gr, -
                              06.09.2010 10600 gr, 77cm
                              14.12.2010 11600 gr, 81cm
                              05.05.2011 11900 gr, 83cm
                              20.09.2011 13200 gr, 90cm
                              14.01.2012 14300 gr, 93cm
                              19.07.2012 15500 gr, 98cm



                              Skomentuj


                                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                                Aniu dzięki za to porównanie, ale swoją drogą to jakiśbsurd że tak jest
                                A powiedz mi dużo większe są ceny domów niż u nas? Bo włąśnie ten wynajem by nas sporo kosztował chyba

                                A mi też się Paulinka bardzo podoba, a bezzębne uśmiechy to ja kocham, choć teraz mam 8-zębowe na dodatek ze szparką między jedynkami Czy Wasze dzieci też mają szparki? Mi się wydaje że jak kolejne będą wychodzić to ona się zejdzie. Ja sama miałąm szparę między jedynkami ale nie od urodzenia tylko przez to, że mnie mama z babcią karmiły butelką przez 7 lat!!!! Do dziś pamietam smak mleka truskawkowego na śniadanko




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X