Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wrzesień 2009!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrzesień 2009!!!!

    Dziewczyny moje dziecko zrobiło pierwszy samodzielny krok!!
    Co prawda tylko dwa chwiejne kroki żeby dojść do siedzonka z fishera na które potrafi już sam wejść i usiąść! Wyglądało na to, że nawet się nie skapnął co zrobił .

    Ależ jestem z niego dumna - szok!...

    Gratulacje dla Julka!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrzesień 2009!!!!

      Carinka gratulacje dla synka.

      Aniu, u mnie nie ma szans na rezygnację z cycusia, bo Julek jakbym mu tylko pozwoliła to mógłby tylko z niego ciućkać. I to chyba nawet nie idzie o mleczko (choć wylewa mu się bokami, jak się przyssie , tylko o kontakt.
      Mąż się śmieje, że teraz z małym strach zostać, bo jak brakuje cycusia to jest rozpacz.

      dziś była u mnie moja była szafowa i przyniosła Julkowi Udusia (magicznego przyjaciela). Świetna zabawka, a moje dziecię na początku aż zamurowało i szukało wzorkiem mamy na pomoc. Nie dość że jego wysokości ta zabawka, to jeszcze gadała i śpiewała i domagała się głaskania po brzuszku .Pełen odlot. Tu macie link:
      http://allegro.pl/item1036550119_int..._mis_edus.html




      i Bartek :-)

      Skomentuj


        Odp: Wrzesień 2009!!!!

        Wszystkiego dobrego dla Julka!!! Buziaki za skończone 8 mc-y!
        Zdjęcia śliczne! Wszystkie dzieci są słodkie i urocze a co najważniejsze każde ma w sobie coś innego
        Coyotek ten misiu to podobny do fisher price'a szczeniaczka uczniaczka, moja Paula od dawna go bardzo lubi, teraz jak z nim siedzi to się cieszy w głos i wymachuje rękami

        Skomentuj


          Odp: Wrzesień 2009!!!!

          Carin gratulacje dla Kubusia
          Coyotek super ten misiek. babcie pytały co kupić Ali na dzień dziecka i ja myślałam o takim misiu, żeby któraś jej kupiła http://www.allegro.pl/item1030274498..._serce_pl.html

          ja miałam dzisiaj z alą przeprawe. Spała na polu i pies zaczął szczekać i tak się strasznie wystraszyła, że płakała prawie godzine. Teraz wykąpaliśmy ją i Marcin usypia.
          Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





          Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

          Skomentuj


            Odp: Wrzesień 2009!!!!

            Tulipanek to właśnie o tym misiu pisałam, mamy go od bożego narodzenia i polecam chociaż z doświadczenia wiem że nie wszystkie dzieci go lubią.

            Skomentuj


              Odp: Wrzesień 2009!!!!

              Witam! Najlepsze życzenia dla Julka i spóźnione dla innych dzieci, które wkroczyły już w dziewiąty miesiąc
              Jak ten czas leci, a wydaje mi się jakbym wczoraj ze szpitala wychodziła.
              U nas pojawił się piąty ząb, górna prawa dwójka
              Tak w ogóle dziewczyny to dzięki za podpowiedzi w sprawie wózka, chyba zdecyduję się na ten baby design walker. Chociaż u mnie, na moich terenach to ten wielofunkcyjny ma lepsze koła, takie terenowe, ale spacerówka przyda się może na wyjazdy.
              No nic, pozdrawiam serdecznie i gratuluję Kubulkowi pierwszych kroczków, oraz innym dzieciom wszelkich nowych umiejętności. U nas Adaś nie raczkuje i nie stoi ale uwielbia jak się go oprowadza, tak pod pachy albo nawet za same ręce i pięknie już dupkę w górze trzyma sam... To pa...
              Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


              Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

              Skomentuj


                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                Carin, no to Kuba szaleje! Teraz to się zacznie
                Mojemu Tymonkowi jeszce daleko do chodzenia. Nawet nie próbuje stawać. Ale już teraz tak rozrabia, że nie chcę nawet mysleć co będzie potem

                Agatka, szybciutko te ząbki. A widzisz, mój Tymek jako drugi miał pierwszy ząbek (zaraz po Julku) a teraz jesteśmy w tyle, bo mamy dwie dolne jedynki i na razie nie widać nic więcej.
                Tymoteusz - ur. 03.09.09

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wrzesień 2009!!!!

                  Dziewczyny czy mąż/chłopak którejś z Was używa jakiegoś dobrego kremu przeciw oznakom zmęczenia? Coś co by zniwelowało szarość skóry i ją nawilżyło... Nie wiem jaki kosmetyk będzie dobry dla mojego m...

                  Kuba ma póki co cztery zęby, dwa na dole i dwa na górze .

                  Skomentuj


                    Odp: Wrzesień 2009!!!!

                    hej,
                    Carin mój mąż nie używa żadnych kremów. A jak go zapytałam czy nie zna jakiegoś dobrego kremu to powiedział, że na zmęczenie najlepszy jest okład z młodych piersi
                    Aniu wszystkiego najlepszego dla Julki!!!!

                    My już bylyśmy na małym spacerku, teraz Ala śpi na zewnątrz, Marcin ją pilnuje a ja zabieram się za sprzątanie. Jutro przychodzą do Nas goście, mieli na grila, ale pewnie nic z tego nie wyjście bo będzie padać i impreze będzie trzeba przenieść do domu.
                    Miłego wekendu!
                    Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                    Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                    Skomentuj


                      Odp: Wrzesień 2009!!!!

                      hehe dobre to było, a ile razy trzeba okłądać??

                      mój używa nivea for men Q10 regenerujący, jest bardzo zadowolony, fajnie nawilża




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrzesień 2009!!!!

                        Wszystkiego najlepszego dla Julci.Dużo pociechy z mamy i oczywiście postępów w raczkowaniu i wyżynaniu się ząbków




                        i Bartek :-)

                        Skomentuj


                          Odp: Wrzesień 2009!!!!

                          Carinka - mój używa na zmianę la Roche Toleriane i L'oreal menexpert (hydra senitive lub hydra energetic).
                          Kosmetyki La Roche są dość drogie, ale w necie można znaleźć za połowę ceny. A te L'oreala najbardziej opłaca się kupować w zestawach z żelami do oczyszczania/odświeżania twarzy.




                          i Bartek :-)

                          Skomentuj


                            Odp: Wrzesień 2009!!!!

                            Dziekujemy za zyczenia!!!

                            I wszystkiego Naj... dla Adasia - spoznione, ale szczere!
                            Nie mialam wczoraj dostepu do internetu. Wczoraj wczesnie rano wyjechalismy do Malaki i wrocilismy dopiero przed godzina. Fajne miasto, chociaz troche zaniedbane. Dziewczyny i bylam w Malace pierwszy raz w zyciu na fish spa! Wklada sie stopy do akwarium z malenkimi rybkami i one oczyszczaja stopy ze zrogowacialego naskorka - laskocze to ich objadanie, ale rezultat jest super. 15 minut kosztowaly mnie 2,50 Euro. Mam zdjecia, wiec jak wrocimy do De, to Wam wrzuce te moje rybkowe stopy
                            Last edited by AMSW; 16-05-2010, 15:31.



                            Rosne...
                            14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                            17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                            13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                            16.11.2009 5620 gr, -
                            16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                            19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                            17.06.2010 9250 gr, -
                            06.09.2010 10600 gr, 77cm
                            14.12.2010 11600 gr, 81cm
                            05.05.2011 11900 gr, 83cm
                            20.09.2011 13200 gr, 90cm
                            14.01.2012 14300 gr, 93cm
                            19.07.2012 15500 gr, 98cm



                            Skomentuj


                              Odp: Wrzesień 2009!!!!

                              Hejka

                              WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA SOLENIZANTÓW!! spóźnione, ale ostatnio nie miałam czasu napisać


                              W piątek odebrałam kluczyki od autka i wczoraj i dzisiaj jeżdżenie testowe, a przy okazji i dokupowanie brakujących rzeczy

                              Moja mała królewna ostatnio dużo szaleje, mało śpi i je jak Jej się zachce. Znowu mamy bunt na jedzonko i tylko mleko i to też mniej niż zwykle.
                              Zęby bez zmian, jak się zatrzymało na dwóch to do tej pory cisza.

                              Agatti Nie przejmuj się moja też nadrabia straty sprzed ukończenia 7-miesięcy i żeby też mamy dwa, więc witajcie w klubie

                              AMSW kurcze zazdroszczę Ci tego wypadu, pogodę pewnie macie świetną, u mnie za ledwie dwa dni było "upałów" tzn ok 22st ehh. A te rybki... pewnie ciekawie to wyglądało.

                              Wczoraj byłam ze znajomymi na domowej imprezce i musiałam wracać przed 22 bo jak się wiatr zerwał że nie szło iść, a jak się później okazało na burze i tak do dzisiaj się utrzymuje że cały czas pada a w południe nawet kilka razy się błysło.

                              Miłego popołudnia!
                              Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                              25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                              06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                              27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                              Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                              14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                              15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                              18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                              Skomentuj


                                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                                Witajcie z rana !

                                Dziękuję dziewczyny za rady dotyczące kremów! Na pewno coś wybiorę.

                                Mam kolejne pytanie: Ile kosztuje urlop na dwa tyg np. nad morze, taki wiecie z mężem i dzieckiem żeby się zabrać .


                                AMSW Nawet sobie nie wyobrażasz jak Ci zazdroszczę tego urlopu!
                                U mnie się na takowy nie zapowiada ;(.

                                Karolaina Bolek też ostatnio za wiele nie zjada (chyba, że liczą się paprochy z podłogi ;>). U nas generalnie też pogoda w kratkę, ale burzy chyba z rok nie było, albo ja jakaś nieogarnięta jestem i jej nie zauważyłam ^^.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X