Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wrzesień 2009!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrzesień 2009!!!!

    Cześć Dziewczyny,
    My byłyśmy dzisiaj u kardiologa, ten znowu powiedział, że do końca roku należy zrobić operacje. Pewnie pójdziemy na konsultacje do 3...
    Ala dzisiaj zaczeła raczkować do przodu Piłeczka jej uciekła i nie miała wyjścia, musiała sama sobie po nią pójść
    Miałam dzisiaj śmieszną sytuacje. Wchodze do taxi a kierowca się mnie pyta: "Dziecko, a Ty masz wogóle pieniądze na taxówke?"
    Pozdrowienia
    Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





    Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrzesień 2009!!!!

      Napisane przez tuliXpanek Pokaż wiadomość
      Cześć Dziewczyny,
      My byłyśmy dzisiaj u kardiologa, ten znowu powiedział, że do końca roku należy zrobić operacje. Pewnie pójdziemy na konsultacje do 3...
      Nie martw się na zapas lepiej to skonsultować z jak największą liczbą lekarzy...
      Napisane przez tuliXpanek Pokaż wiadomość
      Ala dzisiaj zaczeła raczkować do przodu Piłeczka jej uciekła i nie miała wyjścia, musiała sama sobie po nią pójść
      Gratulujemy!! Dzielna Ala .
      Napisane przez tuliXpanek Pokaż wiadomość
      Miałam dzisiaj śmieszną sytuacje. Wchodze do taxi a kierowca się mnie pyta: "Dziecko, a Ty masz wogóle pieniądze na taxówke?"
      Pozdrowienia
      Hahahaha ale się uśmiałam , ale fakt faktem wyglądasz bardzo młodo...

      Skomentuj


        Odp: Wrzesień 2009!!!!

        Napisane przez arqo Pokaż wiadomość
        Ja miałam resztę obiadku od wczoraj i zmieszałam go Ali z makaronem, na szczęście nic jej nie jest
        A dlaczego miałoby być?

        Mój Kuba ostatnio jadł ze mną ciasto bananowo-czekoladowe. Jeeeeeny tak mu posmakowało, że wyrywał mi z ręki kolejne kęsy i jeszcze się darł...

        Skomentuj


          Odp: Wrzesień 2009!!!!

          Carin bo ja tak ostrożnie z jedzeniem, Ala co jakiś czas ma chrostki na łokciach...

          Aga Ty masz tak jak ja -nigdy mi alkoholu nie chcą sprzedać, a niedawno facet co nam okna wymieniał, powiedział, że jak pierwsze mnie zobaczył to myślał że mam 16-17 lat, a tu ... dwójka dzieci
          Ale ja tam się cieszę, że młodo wyglądam, tylko niestety zmarszczek przybywa




          Skomentuj


            Odp: Wrzesień 2009!!!!

            Napisane przez arqo Pokaż wiadomość
            Carin bo ja tak ostrożnie z jedzeniem, Ala co jakiś czas ma chrostki na łokciach...
            Ahaaa, ale makaron to chyba delikatny jest... Wiem, że w daniach dla dzieci jest dość wcześnie.
            Ja mam dobrze, bo mój Kuba to nawet czekoladę, ze mną je (oczywiście baaaardzo niewielkie ilości) i nic mu nie jest.

            W ogóle to mój syn trze ząbkami dolnymi o górne. Tzn. nie tyle trze tylko wydaje taki dźwięk jakby je chrupał. Przerażająco to brzmi

            Dziewczyny powiedzcie mi czy słyszałyście o takim czymś, że od wysiłku się w piersiach tworzy kwas mlekowy i mleko zmienia smak?! Bo wyczytałam to w książce "Język niemowląt" (swoją drogą nie polecam...)... A chcę już wznowić jazdę konną i nie wiem jak to wpłynie na moją laktację...
            Last edited by Carin; 11-05-2010, 09:05.

            Skomentuj


              Odp: Wrzesień 2009!!!!

              jesteśmy też my, u nas po staremu nic się nie zmienia chyba że ostatnio moje włosy ale nie jestem zbytnio zadowolona pomysłem zmieniania się chyba to kwestia przyzwyczajenia bo w swojej fryzurze nie zmieniałam nic od epoki kamienia hahahaha , zębów nadal nie mamy, nie czworakujemy ale chętnie za ręce chodzimy, dużo piszczymy krzyczymy i z powrotem rozmawiamy. Jemy wszystko podobnie jak Kubuś, kanapeczka z szyneczką na drugie śniadanko, parówkę wcinam że hohoho, jakieś ziemniaczki z pulpetami pycha, to tyle, pozdrawiamy!

              Skomentuj


                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                Aha przepraszam że zapomniałam WSZYSTKIEGO DOBREGO DLA NASZEJ ALI ZA SKOŃCZONY 8 MC!!!! BUZIAKI!!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wrzesień 2009!!!!

                  Carin ja jeździłąm konno w ciąży (na początku) i jak karmiłam Maję i teraz Alę kilka razy tylko, nic się nie działo zlego myślę
                  a kwas mlekowy to chyba w mięśniach, które dawnpo nie pracowały i potem są zakwasy, ale pierwsze słyszę, żeby w piersiach się coś takiego działo...

                  kurczę też bym sobbie pojeździłą, może w wakacje bedzie więcej czasu




                  Skomentuj


                    Odp: Wrzesień 2009!!!!

                    Witam

                    wszystkiego najlepszego dla Ali

                    U nas nadal bez zmian. Co do jedzenia to jeszcze nie kombinuje, bo to za wcześnie by dawać kanapki ;/ Jak przybiera na wadze i nic Jej nie jest to uważam, że nie trzeba się śpieszyć.

                    Carin też nie słyszałam, by kwas mlekowy z zakwasów miał coś wspólnego z mlekiem więc chyba możesz pojeździć
                    Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                    25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                    06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                    27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                    Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                    14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                    15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                    18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                    Skomentuj


                      Odp: Wrzesień 2009!!!!

                      Hejka,
                      Dziękujemy za życzenia
                      Ja też uważam,że za wcześnie na podawanie kanapek i parówek. Ja dzisiaj ugotowałam zupę Ali na polędwicy wieprzowej, mam nadzieje, że jej nic nie będzie. Wprowadziłam też fasolke szparagową.
                      Carin ja też o niczym takim nie słyszałam.
                      Buziaczki
                      Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                      Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrzesień 2009!!!!

                        http://dziendobrytvn.plejada.pl/happ...cia-detal.html
                        bardzo prosimy o głosy.
                        Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                        Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                        Skomentuj


                          Odp: Wrzesień 2009!!!!

                          chciałąm zagłosować, ale nie mogę się zarejestrować, ciągle wyskakuje żeby później próbować




                          Skomentuj


                            Odp: Wrzesień 2009!!!!

                            też życzymy Ali wszystkiego najlepszego, żeby cały czas była taka roześmiana jak na tym zdjęciu!!!
                            co do parówek to dzieci i dorośli też wogóle nie powinni ich jeść, to sam tłuszcz i najgorsze resztki z ubojni, nie mam nawet zaufania do tych drogich, choć sama je lubię to jemy 1-2 razy w miesiącu
                            choć tak generalnie to człowiek już nic nie powinien jeść na tym świecie, wszędzie konserwanty, modyfikacje genetyczne
                            nawet te mleka modyfikowane, ostatnio czytałam, że tylko z Humany, krowy są chowane ekologicznie, tzn wychodzą na pastwiska...




                            Skomentuj


                              Odp: Wrzesień 2009!!!!

                              No ja też parówek nie daje. Sama ich nie jem więc dziecku też wole nie. Ale chlebek posmarowany cienko masłem to spokojnie . Żadnych szynek, wędlin też nie dawałam, bo zdaje mi się, że to za słone, poza tym te konserwanty... Dziś Kubuś zjadł pierwszy raz jajko (całe łącznie z białkiem) , nic mu nie było.
                              Jeśli chodzi o dorosłe rzeczy to jemy ziemniaczki z koperkiem na masełku, jajka, brokuły, groszek z marchewką na bułce tartej, kalafior, dynie, makaron z twarogiem, owoce (banan, brzoskwinie, morele, jabłka, jagody, maliny) z jogurtem, naleśniki (w bardzo niewielkich ilościach), kiśle domowej roboty, ryż z jabłkami i szczyptą cynamonu itp. wszystko w postaci jak dla dorosłego ( no może odrobinę drobniej pokrojone). Poza tym macza pysio w mleku krowim (smakuje mu bardzo), smakuje czekolady (też niewielkie ilości), jada ze mną po 2-3 kęsy ciasta z całego kawałka, próbuje lodów śmietankowych, i w sumie wszystkiego co jest bez konserwantów i dużej ilości przypraw z tym, że ostrożnie.

                              Skomentuj


                                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                                No tak czułam że zaraz wszystkie będę przeciw, ale ja później nie zamierzam bawić się w słoiczki itd, Paula jest na tyle duża że może gryźć wszystko (mimo to że zębów nie ma). Chleba też nie jedzcie, ani ciastek, biszkoptów brońcie Panie Boże bo zawierają soję!! A to jest niebezpieczne dla ludzi, gdy pójdziecie do swoich kuchni i spojrzycie na składy wszystkich rzeczy okaże się że 80% tego jest do wywalenia bo to same chemikalia! Nie uwierzę w to że każda z Was jada wszystko zdrowe, warzywa i owoce ze specjalnych rolnictw, pieczecie chleb same, mięso kupujecie tylko prawdziwe to co je matka karmiąca je dziecko, powie któraś że jadła szalenie zdrowo ? Uwierzę w to pod warunkiem że osoba ta jest dość majętna, bo przeciętnego człowieka po prostu na to nie stać! POZDRAWIAM.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X