Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wrzesień 2009!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrzesień 2009!!!!

    Hey!
    Wszystkiego naj...naj... dla Julki
    Mój Adaś też tak zamilkł, w ogóle nie rozmawia, tylko obserwuje i słucha. Zaniosłam go dziś do babci, mieszka blisko i biegam tylko na karmienie, a w domu sprzątam, jutro mam kolędę... Upiekłam też kruche ciasteczka z jabłkiem Z małym to bym nic nie zrobiła, on troszkę posiedzi w leżaczku i zaczyna kwękać, jakoś się nie umie zabawić sam...
    My tez walczymy z ciemieniuchą, używam szamponu oilatum, no i pediatra kazała odstwić mi nadal mleko i jogurty... Już ma coraz mniej...
    Jutro jedziemy na pobranie krwi, u nas to wyprawa, bo musimy jechać do szpitala 25 km od domu, bo w ośrodku w mojej miejscowości nie pobierają takim małym dzieciom.
    Pozdrawiam serdecznie!
    Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


    Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrzesień 2009!!!!

      Byliśmy dzisiaj na szczepieniu i moje dziecię waży 6200 i mierzy 62 cm taka jakaś mała mi się wydaje W ogóle ostatnio ona bardzo mało je, 30,60 ml mleka obiadek to tak oceniając (pół słoiczka, albo z 10 łyżeczek moich dań) deserki to samo, a no i dałam Pauli już chrupka kukurydzianego i nic się nie stało. Moje dziecię to wręcz szalone jest wiecznie się kręci , przewraca na boki, wymachuje rękoma i krzyczy tak że aż mnie uszy bolą Lekarka dzisiaj powiedziała że Paula zaraz sama siedzieć będzie Ja test nie pamiętam kiedy robiłam ale w lutym byłam dopiero u lekarza bo w tej chorej Warszawie mnie przyjąć nie chcieli
      Wszystkiego dobrego dla miesięcznych solenizantów, spóźnione ale szczere. Wczoraj balowałam z moimi znajomymi i ciut przesadziłam z alkoholem, ale zabawa świetna kurde nie pamiętam kiedy się tak wytańczyłam jak wczoraj, do domu też późno wróciłam na szczęście Paula grzecznie spała, no to tyle z produkcji hihihi

      Skomentuj


        Odp: Wrzesień 2009!!!!

        Julek przewraca się z pleców na brzuszek .

        Położyłam go na podłodze na poduszce cieniutkiej (tylko główka), a patrzę za chwilkę, a on leży obok i na brzuchu i się rozgląda.
        No to położyłam się obok i pochwaliłam to moje szczęście. A zaraz potem położyłam go z powrotem na brzuch i fiu po aparat by nakręcić film dla męża. No i miałam powtórkę z rozrywki

        Teraz położyłam go na macie i w tle leci epoka lodowcowa i narazie jest na pleckach i szaleje do żyrafki




        i Bartek :-)

        Skomentuj


          Odp: Wrzesień 2009!!!!

          Aga gratulacje dla Julka!!!!!!!!!!! Zdolniacha z niego Moja Aluśka to umie tylko przekręcać się z brzucha na plecy i czasem jak leży na plecach na bok, ale to rzadko. Teraz moje dziecię śpi, a ja zabieram się za prasowanie. Obiad ugotowany, a sprzątanie chyba zostawie na jutro.
          Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





          Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

          Skomentuj


            Odp: Wrzesień 2009!!!!

            a to my :

            Skomentuj


              Odp: Wrzesień 2009!!!!

              Ja to jestem aż chora jak czytam co te Wasze dzieci potrafią... Adaś się nie przekręca ani z pleców na brzuch, ani z brzucha na plecy, przestał głużyć, na macie poleży, ale nie widzę wielkiego zainteresowania... Boże, chyba wszystko z nim ok, rozwija się po prostu w swoim tempie, nie?
              Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


              Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

              Skomentuj


                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                Napisane przez agatka1987 Pokaż wiadomość
                Ja to jestem aż chora jak czytam co te Wasze dzieci potrafią... Adaś się nie przekręca ani z pleców na brzuch, ani z brzucha na plecy, przestał głużyć, na macie poleży, ale nie widzę wielkiego zainteresowania... Boże, chyba wszystko z nim ok, rozwija się po prostu w swoim tempie, nie?
                Napewno wszystko jest ok!!!! Każde dziecko rozwija się w swoim własnym tempie!! Moim zdaniem nie masz się czym niepokoić!
                Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wrzesień 2009!!!!

                  Ewelinka ślicznie
                  Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                  Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                  Skomentuj


                    Odp: Wrzesień 2009!!!!

                    Agatko - zgadzam się z TuliXpankiem.
                    Każdy smyk rozwija się w swoim tempie.
                    U mnie w domu jest jeszcze jeden smyk - 12letni, który zawsze, ale to zawsze przechodząc koło Julka musi go zaczepić. Nie zawsze jest to delikatnie jak do dzidzi, nieraz go gilgnie, zaśpiewa mu coś prosto w nos, poszarpie (co akurat Julek o dziwo uwielbia w wykonaniu brata).
                    Zauważyłam, że trzeba go pobudzać. Wczoraj go turlałam na lewo i prawo, za pupkę klepałam i ciągnęłam delikatnie raz w jedną raz w drugą i dziś sam ją ciagnie podciągając nogi do buzi.
                    Ciągnie stópki do buzi, oczywiście daleko ma jeszcze, to ściągam mu skarpety, no to ogląda wtedy swoje paluszki i rusza nimi na wszystkie strony.
                    A jak go wczoraj posadziłam w wanience na chwilkę, to zafascynowały go stópki pod wodą i kaczuszka pływająca, której nijak nie mógł złapać.


                    Nie martw się Agatko i twój smyk ruszy do przodu. To będzie napewno w takim momencie, którego się najmniej spodziewasz.




                    i Bartek :-)

                    Skomentuj


                      Odp: Wrzesień 2009!!!!

                      A Paulinka to już duża panna




                      i Bartek :-)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrzesień 2009!!!!

                        Dzięki dziewczyny, mam nadzieję, że jest tak jak mówicie. Humor mi się troszkę poprawił, bo mały się wieczorkiem przed myciem rozgadał... Potem troszkę zjadł i jak tylko mu się odbiło to zasnął.
                        Pozdrawiam!
                        Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


                        Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

                        Skomentuj


                          Odp: Wrzesień 2009!!!!

                          Wszystkiego Naj... dla Adasia!

                          A ja wczoraj zafundowalam Julii bole brzucha Zjadlam na obiad makaron z serem plesniowym gorgonzola i szpinakiem no i sie bidula meczyla. Dzisiaj rano zrobila kupke, ktora sie skladala z samego sluzu - no ale nie ma sie co dziwic skoro mama zjadla takie "rarytasy".
                          Julia ustanowila wczoraj nowy rekord spania w dzien. Obudzila sie z nocnego spania o 9.30, padla o 11.20 i spala do 16.50! I na dodatek ja ja budzilam, bo mnie cyce bolaly.
                          Dzisiaj przychodza znajomi i musze troche ogarnac mieszkanie i ugotowac cosik dobrego. Ciesze sie, ze juz weekend, bo Julia przynajmniej troche czasu z Peterem spedzi. W tym tygodniu wychodzil o 7 rano (jeszcze spala) a wracal o 21-22 (juz spala) - no i tyle dziecko tate widzialo



                          Rosne...
                          14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                          17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                          13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                          16.11.2009 5620 gr, -
                          16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                          19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                          17.06.2010 9250 gr, -
                          06.09.2010 10600 gr, 77cm
                          14.12.2010 11600 gr, 81cm
                          05.05.2011 11900 gr, 83cm
                          20.09.2011 13200 gr, 90cm
                          14.01.2012 14300 gr, 93cm
                          19.07.2012 15500 gr, 98cm



                          Skomentuj


                            Odp: Wrzesień 2009!!!!

                            Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                            Byliśmy dzisiaj na szczepieniu i moje dziecię waży 6200 i mierzy 62 cm taka jakaś mała mi się wydaje W ogóle ostatnio ona bardzo mało je, 30,60 ml mleka obiadek to tak oceniając (pół słoiczka, albo z 10 łyżeczek moich dań) deserki to samo, a no i dałam Pauli już chrupka kukurydzianego i nic się nie stało.
                            Ewylynka, Paula taka duża się wydaje. Mój Tymuś waży 6 kg i ma 64 cm - urósł od narodzin aż 12 cm

                            Coyotek, ale spryciarz z Twojego Julka!

                            Wczoraj byliśmy na szczepieniu. Kupiłam skojarzona bo ostatnio bardzo płakał. Po szczepionce miał gorączkę 38 stopni. Dałam mu czopek i dzisiaj wszystko ok.
                            Tymoteusz - ur. 03.09.09

                            Skomentuj


                              Odp: Wrzesień 2009!!!!

                              Napisane przez AMSW Pokaż wiadomość
                              Wszystkiego Naj... dla Adasia!

                              A ja wczoraj zafundowalam Julii bole brzucha Zjadlam na obiad makaron z serem plesniowym gorgonzola i szpinakiem no i sie bidula meczyla. Dzisiaj rano zrobila kupke, ktora sie skladala z samego sluzu - no ale nie ma sie co dziwic skoro mama zjadla takie "rarytasy".
                              Julia ustanowila wczoraj nowy rekord spania w dzien. Obudzila sie z nocnego spania o 9.30, padla o 11.20 i spala do 16.50! I na dodatek ja ja budzilam, bo mnie cyce bolaly.
                              Moja Ala to pobija rekordy ostatnio, ale w niespaniu w nocy! Dzisiaj niespała od 1.00 do 4.00! Potem usneła i obudziła się o 6.20 i już niespała aż do 9.00. O 9.00 padła i śpi dalej.

                              Ja już powolutku rozszerzam swoją diete, nawet ostatnio jadłam zupe jarzynową z kalafiorem. Alusi nic nie było.

                              Pokusiłam się i kupiłam Ali kaszke ryżową z jabłkiem, podam jej może w przyszłym tyg.
                              Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                              Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                              Skomentuj


                                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                                Wszystkiego najlepszego dla Adasia!!!!!!!!
                                Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                                Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X