Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wrzesień 2009!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrzesień 2009!!!!

    Współczuje Carin - jedyne co cię może pocieszyć, to to że zrobiła to z dobroci serca, a nie złośliwie .
    Specjalnie wnukowi krzywdy by nie zrobiła.Mój tata pewnie postąpiłby podobnie, np. jak by wnuczek płakał. U mnie w rodzinie, obojętne czy mąż, syn czy dziadek uważali swego czasu, że jeśli Julek płacze to na 100% jest głodny.Może u niej podobnie. Dała zupkę, herbatkę, Kubuś np. zapłakał to dała mleczko.Może wzrok już nie ten i nie zauważyła, że się rozwarstwiło.

    Na drugi raz zostaw więcej jedzonka, nie zakładaj że już go z nikim nie zostawisz, bo nieraz ci się to jeszcze przyda. Może nie dziś i nie jutro, ale któregoś dnia z pewnością.I powyrzucaj wszystko czego byś nie chciała by Kubuś zjadł.

    A co do szczepień, chyba mu nic nie będzie. Najwyżej rozwolnienia dostanie po tym mleku. A może nie ") Nie martw się na zapas.




    i Bartek :-)

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrzesień 2009!!!!

      Napisane przez AMSW Pokaż wiadomość
      Hej dziewczyny,
      chyba oszaleje z pampersami w Pl! Myslalam, ze pampers to pampers ale nie!
      U nas pampers baby aktive to ten, ktory jest w Pl sprzedawany jako premium care! A polskie pampersy active baby to nasze najzwyklejsze pampki!
      Te troji sleep and play i trojki huggies oddam kuzynce (pracuje w szpitalu w Krakowie, na oddziale dzieciecym) i nie kupuje juz zadnych innych pampkow w PL! Nie dosc ze inne to jeszcze cholernie drogie.
      Premium Care to ostatnio nowość w PL, nie narzekaj. Diabelnie drogie dlatego omijam je narazie z daleka.
      Ja kupuję na zmianę Huggisy Premium (za rozm.3 w ilości 104szt zapłaciłam 34pln) i Pampki. Ostatnio kupiłam rozm. 4 active baby 70szt. za 46pln. Ale wolę zdecydowanie te z aloesem, co były przy 3.




      i Bartek :-)

      Skomentuj


        Odp: Wrzesień 2009!!!!

        Carin teściowa napewno niechciała źle, ale ja na Twoim miejscu też bym się wkurzyła na maxa. Wydaje mi się, że Kubusiowi nie powinno nic być. Następnym razem poprostu przygotuj w jednym miejscu co ma dać Kubie i powinno być ok!
        Ja mam teraz papmers premium care i uważam, że są rewelacyjne!!!!!! 100 razy lepsze niż huggisy i też dużo lepsze od papmersów tych żółtych.
        Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





        Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

        Skomentuj


          Odp: Wrzesień 2009!!!!

          Hej laseczki! U nas w sumie nic nowego Paula codziennie jada obiadki najbardziej pasi jej dynia z ziemniakami i marchewka z ryżem (hippa) od jutra mam zamiar sama jej gotować bo właśnie dzisiaj czytam na temat gotowania dla dzieci 13 idziemy na bilans więc dowiem się ile ta moja mała królewna już waży.
          Aha nie wiem czy się chwaliłam że mieszczę się już we wszystkie swoje spodnie i spódniczki sprzed ciąży Właśnie o to mi chodziło! Wiedziałam że jak przestanę karmić to waga zacznie spadać jeszcze ciutkę i będę wyglądać jak dawniej (teraz jeszcze tylko biust mógłby się unormować).
          Carin współczuję teściowej! Ja bym chyba się do niej nie odzywała i nie pozwalała dziecka tykać hahahah

          Skomentuj


            Odp: Wrzesień 2009!!!!

            Witam,
            ja dzisiaj wyspana Ala spała od 22 do 4. Zjadła i spała jeszcze do 6.30. Jak się obudziłam o 4 to lewą pierść miałam jak kamień, Alusia niechciała z niej pić, musiałam odciągnąć troche.
            Ja zmykam na śniadanie, potem pobawie się z córcią. Jak się Ala wyśpi to zmykamy na spacerek!
            Dzisiaj kończymy 4 miesiące
            Miłego dnia
            Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





            Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

            Skomentuj


              Odp: Wrzesień 2009!!!!

              Wszystkiego dobrego dla Ali
              Carin, ja boję się zostawić dziecko z teściową! Chyba by go żywcem zjadła! Tak do niego grucha i cmoka, że jest mi niedobrze! Jest na maxa nadopiekuńcza. Na szczęście zrozumiała, że nie może brać go na ręce jeśli ja jej o to nie poproszę. Ja jutro na uczelnię a mały z mężem. Boję się, bo bardzo się do mnie przywiązał i nie chce zasypiać, gdy mnie nie widzi.

              Z nowości u nas to tyle, że mój synek w ciągu 5 dni przytył aż 300g Ma wilczy apetyt i ledwno już chodzę tak mnie wysysa. Ciągle chce jeść. Gdy ostatnio przyjechali moi rodzice i zobaczyli, że mały marudzi, przygotowałam mu kleik ryżowy i razem z mamą dalyśmy mu. Na początku nie chciał jeść ale póżniej wciągnął sporo. Ale nie uwierzycie w jaki sposób - prosto ze szklanki Wiem, że to niebezpieczne ale nie chciał łyżką a smoczka od butelki nawet do buzi nie chce wziąć.
              Niestety wczoraj i dzisiaj boli go brzuszek. Męczy się też z kupką. Chyba za dużo pozwoliłam mu zjeść.
              Tymoteusz - ur. 03.09.09

              Skomentuj


                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                Tulixpanek, sto lat, teraz dopiero widze, twoja coreczka jest urodzona tego samego dnia, co moja, tylko moja o 17.20










                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wrzesień 2009!!!!

                  Laura wstaw jakieś foty Asi.

                  Skomentuj


                    Odp: Wrzesień 2009!!!!

                    Gratuluje ukończenia 4 miesięcy Alusiu!!

                    Skomentuj


                      Odp: Wrzesień 2009!!!!

                      Laurunia wszystkiego najlepszego dla córeczki!!!
                      Dzięki za życzenia w imieniu Ali
                      Agatti to faktycznie sporo Twój synek przybrał na wdzę. Jak uważasz, że zbyt dużo je to może daj mu troszkę jeść, aby tylko napełnił swój brzuszek,a potem oszukaj go smoczkiem.
                      Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                      Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrzesień 2009!!!!

                        Tulixpanku, ja bardzo cieszę się, że on tak przybrał bo do tej pory mało przybierał. Ciężko tylko mi troszkę, bo ciągle karmię go nawet co 1,5 godz. i ciągle mu mało. Ciekawe tylko czy z tą jego wagą to nie jednorazowy incydent?!
                        Mój synek to chyba jednak jakiś delikatny jest...Wasze dzieciątka w ogóle nie chorują po nowym daniach? Dzisiaj ugotowałam mu jabłuszko i dałam 3 łyżeczki. Chciał więcej ale bałam się. Ostatnio po surowym (2-3 łyżeczki) bolał go brzuszek.

                        Coyotek, Twój Julek to niezły klocuszek Wcale się nie dziwię, że rękę nadwyrężyłaś!
                        Ewylynka, ja też zamierzam gotować obiadki.
                        Tymoteusz - ur. 03.09.09

                        Skomentuj


                          Odp: Wrzesień 2009!!!!

                          Mój Kubol to jakiś ja nie wiem, nie miał kolek, mimo, że niemal od początku nie pilnowałam diety jadłam kapustę, a nawet zdarzyło mi się zjeść smażone grzyby i nic. No i to wczorajsze stare mleko Jeeeeeeeju... Też nic mu po tym nie było... Tylko walnął olbrzymią, ale to OLBRZYMIĄ!! kupę. Największą w życiu! Jest się czym chwalić, nie?

                          Skomentuj


                            Odp: Wrzesień 2009!!!!

                            Ja narazie nie podaje nowych potraw, zacznę podawać za jakiś miesiąc już półtora. Narazie Ali musi wystarczyć mleko mamy, herbatki noi czasem modyfikowane. Ale jak już zacznę podawać nowe jedzonko to napewno sama je będe przygotowywać.
                            Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                            Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                            Skomentuj


                              Odp: Wrzesień 2009!!!!

                              Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                              Mój Kubol to jakiś ja nie wiem, nie miał kolek, mimo, że niemal od początku nie pilnowałam diety jadłam kapustę, a nawet zdarzyło mi się zjeść smażone grzyby i nic. No i to wczorajsze stare mleko Jeeeeeeeju... Też nic mu po tym nie było... Tylko walnął olbrzymią, ale to OLBRZYMIĄ!! kupę. Największą w życiu! Jest się czym chwalić, nie?
                              Pewnie, że jest sie czym chwalić To moja Ala miała lekkie kolki, ale też niemam co narzekać na nią,bo jest bardzo grzeczna i dzielna!!
                              Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                              Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                              Skomentuj


                                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                                Jak chcecie gotować to proszę tu są fajne przepisy .
                                http://przepisydladzieci.webpark.pl/index.htm

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X