Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wrzesień 2009!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrzesień 2009!!!!

    a ja mam takie pytanie:
    nie rzuciło Wam się w oczy czy gdzieś na forum jest wątek o oszczedzaniu dla dzieci? Czy Wy oszczędzacie? bo ja nie wiem jak...




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrzesień 2009!!!!

      Hej laseczki wszystkiego dobrego dla Alicji
      Mój mały potwór coraz bardziej szaleje mogłaby cały dzień wszystko gryźć łącznie z moimi rękoma całe szczęście że już śpi hehehehe Ale jest taka słodka że aż w to nie wierzę cały dzień tylko gada, pluje i śmieje się w głos! Normalnie radość człowieka ogarnia Wy pewnie macie to samo. Wklejam kilka fotek Pauli bo może nie pamiętacie jak wygląda (zdjęcia robione wczoraj i dziś) hahahaha1.jpg2.jpg104_8987.JPG

      Skomentuj


        Odp: Wrzesień 2009!!!!

        heja

        Ala sto latek dla Ciebie

        A u Nas zmiana na dobre, Niunia już pewnie trzyma gryzaczek i zabawki w łapce i odrazu do buziola. Od 13 do teraz spała może z 2 godz a tak to non sto pprzy tv i gadanie. Dzisiaj dałam jej kaszki, trochę w mniejszej proporcji (po konsultacji z lekarka) bo na 150ml mleka zamiast 3 lyzek dalam 2. Zjadła w południe i nawet nie zwróciła. Na buzi też nic. Teraz też dostała. I właśnie mi opowiada ile to się działo

        Ja niestety jestem na antybiotyku, bo wczoraj z 38st goraczki wyladowalam w przychodni dyżurującej. Mam nadzieję, że Mała się nie zarazi, bo za 3 tyg na szczepienie.

        Ok ja uciekam do Mojej gaduły. Miłej nocki.
        Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




        25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
        06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
        27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
        Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
        14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
        15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

        18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

        Skomentuj


          Odp: Wrzesień 2009!!!!

          Napisane przez arqo Pokaż wiadomość
          a ja mam takie pytanie:
          nie rzuciło Wam się w oczy czy gdzieś na forum jest wątek o oszczedzaniu dla dzieci? Czy Wy oszczędzacie? bo ja nie wiem jak...
          Ja czytalam o tym w styczniowym mamo to ja. Ale ja na Małą wydaje max. 200zł miesiecznie. A tylko dlatego ze nie kupuje ubranek. Bo teraz nagle podostawałyśmy tyle ze ja już nie mam gdzie upychać. Byłoby mniej gdyby nie mleko ok 100zl miesiecznie. Ale czego się nie robi dla maluszka
          Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




          25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
          06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
          27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
          Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
          14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
          15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

          18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

          Skomentuj


            Odp: Wrzesień 2009!!!!

            hej, Wszystkiego najlepszego dla ALI

            Napisane przez arqo Pokaż wiadomość
            Czy Wy oszczędzacie? bo ja nie wiem jak...
            my odkładamy dla niuni po 100 zł miesięcznie na osobne konto i udało mi się nie wydać pieniążków z ubezpieczenia i becikowego, póki co to na Weronikę nie wydajemy za dużo bo je z piersi i tak samo jak karolaina ostatnio dostałyśmy dużo ubranek

            A nasza Niunia często budzi się między 5-6 i przez dobre 30 min gada do zabawek tak głośnio że nawet mojego męża potrafi obudzić
            Byłyśmy w czwartek na szczepieniach podstawowe + rotawirusy i pneumokoki, na te ostatnie trochę gorzej zareagowała (nóżka ją bolała i zrobił się twardy guzek, ale już jest dobrze). A teraz śpi karuzela ją uśpiła po raz pierwszy od kiedy ją ma
            Weronika 19-09-2009

            Skomentuj


              Odp: Wrzesień 2009!!!!

              hej,
              dziękuje bardzo za życzenia!!!!!!!!!!!
              My mamy skarbonke i co raz wrzucamy Ali kilka złotych.Z chrzcin też postanowiliśmy, że to pieniądze Ali. My Alusi kupujemy tylko pampersy, kosmetyki i czasem mleko modyfikowane. Ubranek i zabawek mamy mnóstwo więc nie kupujemy.
              Alusia dzisiaj spała od 22 do 6 rano, zjadła i spała jeszcze do 8.30
              Zła jestem, bo dzwonili nasi lokatorzy( stare mieszkanie w Lublinie wynajmujemy), że im się lodówka zepsuła i mąż właśnie pojechał kupić im nową!!! Tak to jest jak się ma zaplanowane wydatki i chce się troszkę pooszczędzać:/
              Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





              Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

              Skomentuj


                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                Patrzcie jaka bezczelność!! Ukradł zdjęcie mojego dziecka i wstawił sobie na swój profil!!!!! http://nasza-klasa.pl/profile/26233343

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wrzesień 2009!!!!

                  No juz usunal! Wrrrr

                  Skomentuj


                    Odp: Wrzesień 2009!!!!

                    Hey! Adaś właśnie śpi. Wczoraj jak szłam około 24:00 spać postanowiłam go nakarmić na śpiocha, najadł się i wcale nie spał dalej, otworzył oczy i tyle spania, nie wiedziałam czy go nosić czy co, więc położyłam do łóżeczka, sama też się położyłam i czekałam co się wydarzy... O 4:00 obudził mnie mąż bo brał małego do nas... Wygląda na to, że ja zasnęłam pierwsza, no i Adaś zasnął też sam w łóżeczku... W ogóle to nie chce sam zasypiać, trzeba go nosić, ostatnio to w wózku go wożę i mu śpiewam to zaśnie. Próbuję go uczyć, leży w łóżeczku śpiewam mu, jest śpiący, oczy mu się kleją, ale zaczyna płakać w niebogłosy. Teraz też tak i jak tylko go wzięłam zakwilił i zasnął...
                    Katar jeszcze ma, jak mu ściągam to się drze jakbym go ze skóry obdzierała... Kropli też nie da sobie wpuścić do nosa to mu tylko Sterimarem psiukam...
                    Zauważyłam, że on jakiś ostatnio mało rozmowny, piszecie, ze Wasze maleństwa tak nawijają, on nie... Zdarza mu się, jak go rozbawię to się słodko śmieje na głos...
                    Ale nabazgrałam... Pozdrawiam!
                    Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


                    Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

                    Skomentuj


                      Odp: Wrzesień 2009!!!!

                      Carin no właśnie szukam zdjęcia Kubusia na profilu co podałaś link i niemogłam znaleść. Dobrze, że usunął!!!!! W tym futerku Kubuś wygląda zniewalająco!!!!
                      Agatko przyjdzie czas, że i Adaś zacznie nawijać Może teraz jest zaciekawiony innymi rzeczami np oglądaniem świata.
                      Moja Ala jak jesteśmy same to zasypia na naszym łózku sama, bez płaczu, a jak zobaczy tylko tatusia w pobliżu to odrazu marudzi bo wie, że tata ją weźmie na ręce i uśpi. Moja Królewna już wie u kogo na co sobie może pozwolić. Aluśka śpi już ponad 2 godziny! W nocy tyle spała, teraz też, nie poznaje swojego dziecka!!! Jakby mój mąż powiedział: napewno jest chora i trzeba iść do lekarza!! Mój mąż ciągle uważa, że Ala jest chora, jak nie robi kupki to, że ma zatwardzenie, jak zrobi to, że biegunka. Jak się zakrztusi to napewno kaszle i ma zapalenie płuc, jak mniej sika to chore nerki i tak wkólko!!
                      Last edited by tuliXpanek; 09-01-2010, 13:27.
                      Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                      Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrzesień 2009!!!!

                        To wlasnie zdjecie w futerku ten ktos ukradl ale napisalam i usunal.

                        Skomentuj


                          Odp: Wrzesień 2009!!!!

                          Po co mu było to zdjecie?? Ten profil to chyba jakiś małolat ma nie?
                          Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                          Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                          Skomentuj


                            Odp: Wrzesień 2009!!!!

                            Napisane przez tuliXpanek Pokaż wiadomość
                            Po co mu było to zdjecie?? Ten profil to chyba jakiś małolat ma nie?
                            Na baaaank. Nie wiem po co ale miał na miniaturce... I zobaczylam w gosciach ze mnie... Moje dziecko odwiedzilo...

                            Skomentuj


                              Odp: Wrzesień 2009!!!!

                              Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                              Na baaaank. Nie wiem po co ale miał na miniaturce... I zobaczylam w gosciach ze mnie... Moje dziecko odwiedzilo...
                              To jakiś szurnięty człowiek!!! Napisz do admina nk, że coś takiego miało miejsce.
                              Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                              Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                              Skomentuj


                                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                                Napisane przez tuliXpanek Pokaż wiadomość
                                To jakiś szurnięty człowiek!!! Napisz do admina nk, że coś takiego miało miejsce.
                                Napisałam, napisałam...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X