Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Witam się po kilkudniowej przerwie.Rano zaprowadziłam synusia pod szkołę bo wyjechali na 5 dniową wycieczkę.No łezka się zakręciła mi w oku bo pierwszy raz na tyle dni pojechał... U nas też zimno,no tak zmarzłam ,że szok
    Kacperos wczoraj stał na biurku normalnie Nauczył się wchodzić na stołek,normalnie zamarłam jak to zobaczyłam.

    A i kupiłam mu jeszcze parę rzeczy na allegro,a butki zimowe dopiero za miesiąc kupię dla całej trójeczki.

    http://allegro.pl/kombinezon-coccodr...218831093.html

    http://allegro.pl/next-sliczna-bluza...205235472.html

    http://allegro.pl/next-sliczny-zesta...202073351.html


    Ta bluza z małpką to trochę większa ,ale przecież mały rośnie.
    Zajrzę wieczorem bo na 14 do pracy .Papapa
    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Napisane przez megi84 Pokaż wiadomość
      czesc dziewczynki
      u nas zimnica jak nie wiem co mimo że na dworze nie pada to sie aż nie chce wychodzic mały własnie usnął, a ja po cięzkim weekendzie @ dostałam
      dobrze ze w sobotę mnie nie nawiedziła
      nasz mały juz z butelek nie pije, herbatki i soczki pije w niekapku tommee tippe a mleczko w kubeczku z lovi o takim:
      http://allegro.pl/lovi-kubek-trening...200950396.html a oduczyłam go tym ze do zwyklej butelki nalewalam mu mleka z kaszka no i nie chcialo leciec i podsuwalam mu wtedy ten kubeczek z lovi no i lecialo a butelka juz była ble
      My też mamy taki kubek Lovi ale z twardym ustnikiem,12+ m i z takiego pije.
      Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Witam się i ja weekend taki trochę zajęty był
        Dziś byliśmy u lekarza bo młody coś miał siuraka od wczoraj czerwonego okazało się że ma zapalenie napletka , wiec automatycznie szczepienie przełożył się na przyszły tydzień, dostaliśmy maść i okłady z rywanolu robić , powinno przejść do czwartku
        Oskar Michał
        1 kwiecień 2009
        3710 ; 59 cm ; 10 pkt


        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Hejka
          my dziś o 7 wtaliśmy nocka super
          my pijemy z bidona niekapka super sprawa ona nigdy nie piła z butelki tylko mleko sączy przez butle
          http://allegro.pl/nuby-bidon-pstrycz...095576737.html

          mamy czerwony i fioletowy bo jak jednej to i drugiej

          torcik dziś już zrobiłam dziś lokomotywa Tomek

          Madzik super rzeczy ci się udało kupić
          u nas ostatnio pogoda super a ma być jeszcze cieplej fajnie może troszkę jeszcze na dworze poszaleją ale mimo tych zimnych nocy komarzysk co nie miara tak żrą że szok
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            cześć

            magica co do picia z butelki to Polka pije z butli (avent)nadal mleko na noc i nad ranem, a napoje czyli w jej przypadku tylko wodę pije ze zwykłego kubeczka

            kuźwa jak pogoda leje i zimno
            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Hejka baboszki
              Megi ja @ dostalam wczoraj więc nie jesteś sama :-)Magica Izunia (młodsza) nie pije z butli odkąd skonczyła 10mc,pije z butelki "jupik niekapek" lub "kubuś niekapek".Umie tez ze szklanki czy z gwinta.Mleka nie pije od grudniakaszy też juz nie je od wiosny,jedynie co to płatki z mlekiem i jogurty.Emilka na swój roczek miała debiut niekapkowy.kala dopiero zauważyłam na suwaczku że Polcia ma ekstra zgryz,a ząbki tak śmiesznie jej wychodziły U mnie dzisiaj pomidorowa z makaronem,na drugie kurczak w sosie + ziemniaczki + pomidor z cebulka w śmietanie,na deserek serwuję budyń wiśniowy z bita śmietaną... HA !!! Narobiłam smaku...? HihihihihihihihihihiA wiecie co?Mój M niedługo wyjeżdża do Niemiec na 6-7 tygodniJuż mi smutno....Ja jak zwykle tylko na chwilkę,żegnam się moje drogie panie,idę nakarmic moje niuńki,pa.

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Kiya a sprawdzali czy czasami nie ma stulejki bo właśnie przy zroście napletka są takie stany zapalne
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  a u nas ciepło 18 stopni mamy, tylko niestety szaro jest. Jamirka a jak sytuacja pogodowa w Gdańsku?

                  kubki mamy podobne do tych co Majorka wstawiła, mam dwa z Canpola i dwa Baby Ono, ale jak pisałam używam je już jedynie na spacer.

                  Kiya a od czego młodemu sie takie zapalenie zrobiło???

                  Asia chrapie, a ja dopiero obiad gotuję mam nadzieję, że zdąrzy się ugotować, zanim Potworas wstanie.
                  wstawiam zdjęcie ze spaceru dzisiaj panna w różu
                  Attached Files
                  Last edited by magda8528; 06-09-2010, 15:34.

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    hej dziewczyny

                    Madzia ta twoja córa się tak śmiesznie śmieje wygląda jak mały chińczyk hehe
                    Majorka twoich tortów nie komentuje bo popadniesz w samozachwyt

                    U nas weekend pod chmurką, w sobotę padało a niedzielę spędziliśmy na wsi nawet sobie nos opaliłam bo było bardzo ładnie a mój Filipcio się przeziębił ma katar i kaszle trochę ale o dziwo zaczął przesypiać noce coś z nim chyba nie tak Po waszych radach co do zostawiania w łóżeczku to z czwartku na piątek nie spaliśmy wszyscy do 5... koniec końców Fifi zasnął u mnie na rękach, chyba się do tego nie nadaję normalnie, ile ja łez wylałam to nie macie pojęcia... no cóż

                    A tak z innej mańki
                    Dziewczyny macie automat do chleba? ja się powoli rozglądam bo chcę sobie zażyczyć na urodziny, jaki jest fajny? i żeby miał jakieś dodatkowe funkcje... a chleb można piec w nim bez zakwasów i takich innych pierdół?
                    1.03.2009 9:55 FILIPEK

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Ania ona się nie śmieje tylko krzywi, bo słońce w oczy świeciło

                      masz dla Filipa jakis osobny pokój? może go wysiedlij z Waszej sypialni matko, ja bym chyba na Twoim miejscu zwariowała. przez dwa pierwsze miesiące raz do Asi wstawałam o 4-5 i chodziłam potem jak zombie, a karmienie tylko jakieś 20-30 minut trwało i dalej szłam spać! masakrę masz, naprawdę! może idź do lekarza, może on coś poradzi

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        dziewczyny jakie kupujecie kombinezony na zimę dzieciom ??

                        dwu czy jednoczęściowe ???

                        bo ja postanowiłam kupić Poli jenoczęściowy i dodatkowo jakąś kurtkę lub kożuszek, spodnie na szelkach zimowe mam jeszcze po Gabi więc do kurtki będzie ok ale jednak taki kombinezon to sie przyda na jakieś spacery albo chasanie po śniegu
                        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Madzia u nas dzisiaj pogoda taka jak u Was była w końcu te same rejony hi hi. Widzę, że pożegnałaś spacerówkę coneco i teraz widzę jakiś wypasiony pochwal się.

                          Kala ja mam jedno i dwuczęściowy dla Weroniki. Jednoczęściowy będziemy na sanki ubierać o ile śnieg spadnie

                          Ania ja na maszynach do chleba się nie znam. Ja pieke chleb w piekarniku.

                          Mój m zażyczył sobie dzisiaj murzynka no i upiekłam. Ale pachniało czekoladą mniam

                          Magica My pijemy z niekapka Nuk z silikonowym ustnikiem.
                          Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            a wiesz Jamirka czasem pogoda jest inna, np. raz u mojej mamy (a mieszka niedaleko Ciebie) strasznie padał śnieg, a jak dojechaliśmy do nas, to ulice suche i auta też. a rok temu miała do mnie kuzyka przyjechać, ale zadzwoniła, że gradobicie z piorunami jest , wyjrzałam przez okno i u mnie słońce świeciło
                            wózek musiałam zmienić, bo minęło kolejne 9 miesięcy żartuję, to przypadek, że zmieniam wózki akurat co 9 miesięcy. m. sobie auto zmienił, to ja wózek no i w parasolkę się składa - duży plus.

                            co do kombinezonów, to mam dwa dwuczęściowe. spodnie sięgają wysoko, więc plecy nie mają szans się odkryć. ciekawe czy moje dziecię w końcu polubi zimę i sanki, bo w zeszłym roku uciekała do domu, jak tylko wyszłyśmy.

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Czesć kobitki przez ten wyjazd normalnie nie mogę sie zebrać zeby coś napisac a to dentysta a to cos innego a wieć Oli po debiucie w przedszkolu.Ala ma 4 kolejne zabki.Gada jak mała trajkotka.Sama je



                              KALA co do kombinezenu to ja mam jednoczęściowy i kupiłam kurteczkę dla młodej i prześliczny komplecikm z hello kittyna zime
                              a co do rozmiaru nóżki to Ala ma 20.w porywach wiatru




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                A co do picia to oczywiście Ala jak straszy brat na dwór tylko woda Kubusia a w domku mamy Lovi 360 ale raczej tez pije z tej buteki po kubusiu




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X