Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Chudzinko ja u mnie w kompie akurat zaczeła się piosenka o świetach jak czytałam o tych twoich prezentach hehehe gdzieś sie zawieruszyła między moimi piosenkami ja też coraz to więcej myśle o prezentach ale jeszcze nie wiem co kupić teraz skupiam sie jak to zrobić żeby im pokupować na zime ciuchów bo wydatków kupa a kasy niby premia jest ale ona to bardziej na samochody pójdzie w biedronce wziełam Mai do latania te kozaki sa za*********iste sobie też wezmę dzis bo w tamtym roku sie nie załapałam a sa naprawde wygodne mam jescze na obcasie i śniegowce chcę sobie kupić dzieciom też no ale tu tanie wiec wzme chocbym miała je tylko na sanki nosić hehehe
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      grygor ja tak miałam z Polą z lekarstwami ale wyrosła chyba z tego
      bo teraz to nawet chyba lubi brać leki

      majorka daje Poli dicoflor więc mam nadzieje że bedzie ok
      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        A jak tam z ząbkami waszych szkrabów...?
        U nas u Izuni super,wszystkie zdrowe.Ale chodzimy do stomatologa ogladac ząbki co 3mc,bo akurat Emilka ma lakowanie ząbków co 3 mc. Przy okazji Izunia pokazuje swoje i obie wychodza z gabinetu zadowolone trzymająć w łapkach naklejki "dzielny pacjent"
        Nudy u nas... ciągle pada...
        Dziewczynki malują,Iza ciągle słoneczko maluje bo sie ostatnio nauczyła,Emilka slimaka,domek,krecika Dla tatusia szykują laurki bo w niedzielę z rańca juz będzie,mężuś załapie sie na ciepłe nóżki

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Majorka fajnie, ze tak sie wciagnelas w jazde szerokiej drogi ci zycze, aaaa, a z gasnieciem auta ja mialam najwieksze problemy wlasnie podczas nauki nawet na egzaminie mi zgasl 2 razy, a 3 razy to juz chyba oblany Ja dopiero za 3 razem zdalam. Za pierwszym baba powiedziala mi dopiero jak juz dojechalismy z powrotem na plac, ze nie zdalam, ze wymusilam pierwszenstwo, co bylo niebezbieczne a w polaczeniu z innymi niedociagnieciami musze jeszcze poczekac. Za drugim razem bylam tak zestresowana tym pierwszym, ze nawet z placu nie wyjechalam , no i za 3 razem dopiero zaliczylam wszystko ale to juz weteranka bylam heheh

          Chuda my bylismy dopiero raz u stomatologa, sprawdzil wtedy zabki tylko Vincentowi, bo Miki nie otworzyl japy, i w sumie ma z tym problemy do dzisiaj, z myciem. Za kazdym razem jest wycie, no moze kilka razy tylko zdazylo sie ze mury nie zadrzaly. Ciezki przypadek z nim A Vini wszystkie zdrowe, i zabki tez slicznie daje umyc

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            cześć dziewczyny!

            u nas dziś słońce aż żyć się chce, od wczoraj jesteśmy w domu ale niestety zimno jak cholera bo nie grzeją jeszcze, dzwoniłam w wiele miejsc i oczywiście spychologia i nie wiedza jaka jest przyczyna, ciekawe, na dworze poniżej 10 C a ja ledwie ciepławe kaloryfery mam, od rodziców pożyczyłam grzejnik elektryczny i troszkę się podgrzewamy

            Amelka całkowicie bez pieluch w dzień, nie spodziewałam się, że po 4 dniach zacznie sama wołać, a teraz to już bardzo długo wytrzymuje, ale jak gdzieś jedziemy czy idziemy na spacer to jeszcze zakładam pieluszkę, w nocy budzi się raz ok 23-24 na siusiu a później do rana sucha pielucha, jestem na[prawdę z niej mega dumna

            dziś pobraliśmy mocz do badania i popołudniu wyniki, pytałyście dlaczego tyle badań - ogólny mocz by sprawdzić pewnie czy antybiotyk w pełni zadziałał, niestety USG brzucha to nie taka łatwa sprawa, co chwile mnie gdzieś indziej wysyłają i w sumienie wiem gdzie mamy je zrobić, pewnie się skończy na prywatnej wizycie, no a posiew żeby być pewnym że nie ma już żadnych bakterii.. boję się tylko żeby Mała nie miała żadnych problemów z nerkami

            ja też już myślę o prezentach od Gwiazdora, Amelka przywiozła pocztówkę od babci z domu właśnie z Gwiazdorem który ma wielki worek prezentów i codziennie pyta kiedy napiszemy do Niego list o auta Amelia zakochała się z Carsach i wszystko dosłownie chce z nimi mieć, kupiłam jej "chłopięcą" piżamkę - no bo niebieska i ze Złomkiem, uwielbia ją..

            ja też mam okropne okresy, leci ze mnie strasznie przez pierwsze 2 dni, myślałam, że po dziecku będzie lepiej a niestety gorzej to znoszę, wczoraj byłam u gina na cytologii i zapisała mi jakieś tabletki na PMS, muszę coś zacząć brać na serio bo ten mój zespół jest nieraz nie do wytrzymania..

            majorka żebyś czasami nie zrobiła takiego błędu jak ja, po zdanym egzaminie radzę od razu zasiąść za kierownicę i starać się często chociaż na chwilę poprowadzić sobie auto, ja nie miałam takiej możliwości i teraz po 13 latach trudno mi wsiąść za kierownicę i STRASZNIE TEGO ŻAŁUJĘ..


            miłego dnia
            Amelia ur. 19.04.2009
            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






            Alicja ur. 18.08.2012
            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              ... to znowu ja...
              Grygorku u mnie Iza nie chciała myć ząbkow,ale u niej zadziałało mycie zabków przy lusterku,teraz to juz jest super,myje w łazience,tzn ja jej myję a ona po mnie "poprawia" hahaha.A jesli chodzi o wizyte u dentysty to ćwiczyliśmy ją w domku kilka razy dziennie na kilka dni przed wizytą.Po kolei ze szczegółami opowiadałam jak to bedzie(czyli że mama usiądzie na takim fotelu co sie do góry podnosi,że wezmę ja na kolanka itd...) i byla grzeczna jak juz był dzien wizyty bo wiedziała co ją czeka.Dzieci lubia wiedziec co i jak takze może i ty tak zrób.
              Piszę narazie bo może jeszcze zajrzę

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                czacza, to racja z tym prowadzeniem auta, u mnie to samo, chociaz zaraz po egzaminie towar sobie sama do sklepu dowozilam , ale pozniej dluuuuga przerwa i dupa i takie 3 razy do roku jezdzenie po autostradzie to wielkie g. trzeba sie zaprzyjaznic z autem a potem ta przyjazn podtrzymywac hehe, a ja jeszcze zawsze mialam opory do prowadzenia samochodu, wiec u mnie juz przerwy niewskazane, chybaze kiedys wejdzie mi tak przyslowiowo w krew

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Bry.. u nas znowu chorobowo i znowu ja.. jelitowka lub inne bladzctwo. kreci mi w zolądki cholernie od rana, takie gazy mam ze wstyd wyjsc.. bo ci sie schyle to bąk.. a jakie glosne... nict tylko korek w dupe sobie wsadzić..



                  co do prezentow.. F juz w lipcu sobie zazyczył zielonego robota, duzego ofkosr.. czasami przebaknieze coś tam jeszcze chce (np, cielaczka )
                  A OSkar laptopa, bo F ma, mama tez ma.. a on biedny nie.. wiec problem z glowy..
                  Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                  dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Napisane przez renatkaa09 Pokaż wiadomość
                    Bry.. u nas znowu chorobowo i znowu ja.. jelitowka lub inne bladzctwo. kreci mi w zolądki cholernie od rana, takie gazy mam ze wstyd wyjsc.. bo ci sie schyle to bąk.. a jakie glosne... nict tylko korek w dupe sobie wsadzić..

                    Renata, ze tez nikt ci jeszcze uwagi nie zwrocil... Twoje posty sa oblesne i niejednokrtonie wulgarne..opanuj sie kobieto

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Napisane przez sylwiaTM Pokaż wiadomość
                      Renata, ze tez nikt ci jeszcze uwagi nie zwrocil... Twoje posty sa oblesne i niejednokrtonie wulgarne..opanuj sie kobieto
                      a co to jakies przeszpiegi, wywiad? z oltarza kazan nie wyglasza, a jedynie w gronie dobrych znajomych wg mnie nie powinna sie opanowac, nie moze wrecz, bo to juz nie bedzie ostra Renatka
                      jakbys siedziala tu dluzej, "poznala" osobe nie tylko po wyrywkowych postach, moglabys (niekoniecznie) miec inne zdanie na temat. Niby w dobrym zamiarze, ale jednak krytykowanie ni z gruszki ni z pietruszki to wg mnie tez niekoniecznie "smaczne"

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Grygorku-popieram,co to za uwagi niekontrolowane?
                        Renatka-jak paczka?idzie?bo juz sie doczekać nie moge
                        u nas zimno,ale piec wlaczylam i grzejniczki zaczynaja dawać cieplo
                        ogolnie migrena dzis i dostalam @wiec czuje sie do du...
                        Milego wieczorku dla wszystkich a Majorce gratki za postępy w nauce
                        A Amelce w odpieluszkowaniu







                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          dobryyyyy


                          jezu wieki mnie nie było a Wy nic a nic nawet nie zauważyły cholery jedne ;P

                          Itka strasznie mi przykro z wiadomego powodu ale widzę ze przygotowania do ślubu pełną parą super. Trzymaj sie kochana. A co do stresa ja miałam lekkiego a któż go nie ma??

                          A ty SylwiaTM co się wpier...lasz w nie swoje rozmowy??? he??
                          nikt ci nie każe czytac wiec .......

                          boże tyle mnie nie było że czytałam i czytałam i cholera połowy nie pamietam.

                          Czacza ja też często miałam wątpliwości czy ktoś czyta moje posty ale wiem ze czytają wszystkie ale sama po sobie wiem że czasem tylko zdążę poczytac potem już zapomne ze nie napisałam nic itp itd

                          Majorka dobrze dziewczyny gadają jak zrobisz prawko to siadaj za kierownice u mnie ten sam problem cholera ciężko się teraz po przerwie wrzucic do auta i jechać

                          U na lenka chetnie myje ząbki i mi pokazuje chętnie ale obcej osobie(czyt lekarzowi) za cholere nie chce pokazać wiec ja jej kontroluję na bieżąco

                          Kala zdróweczka dla Poli oby łagodnie i szybko jej przeszło

                          Renatka u nas też coś ostatnio problemy jelitowe raz ja raz lena


                          ....no i cholera zapomniałam co miałam jeszcze napisać wiec przepraszam jeśli któraś nie dostanie odpowiedzi
                          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                          http://annalena4u.blogspot.com

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            kurczę wybaczcie nie chce mi się już przeglądać żeby poodpisywac 4 dni w pracy mnie poprostu DOBIŁY!!! jutro mam wolne wiec może jak odeśpię pracę i nieprzespane noce to jeszcze poczytam

                            zakupiłam Lence śniegowce za caaałe 10zł super bo jak oglądałąm to minimum 50zeta a to tylko do szaleństw na śniegu mi potrzebne
                            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                            http://annalena4u.blogspot.com

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              ankadzieki
                              my na śniegowce polujemy wlaśnie ale tez okazyjnie raczej sie rozglądam.
                              a przygotowania to fakt ida leca pedza juz tylko pare dni zostalo a jeszcze tyle do zrobienia...uff oby wszystko sie udalo







                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Dziń dybry
                                Renatka słowko ode mnie.... nie zmieniaj się...
                                No my już następny dzionek zaczęlismy,tzn dopiero co sie poubierałysmy,
                                słoneczko świeci,może da sie dziś wyjsc na spacerek bo wczoraj to cały
                                dzien padało u nas.
                                Majorka ja to zazrdoszcze ci odwagi,ja nigdy chyba sie nie zdecyduje na prawko,choc przyznam że tu gdzie mieszkam to byłoby dla mnie najlepsze rozwiązanie.
                                Znalazłam fajny przepis na trufle czekoladowe w wiorkach kokosowych... Jest ktos chetny na przepis...?
                                aniusos u ciebie tez juz niedługo rocznica slubu.... Planujesz cos ???
                                My z męzuskiem 19 listopada swiętujemy szóstą rocznicę slubu a dziewiata jak jesteśmy razem.No planuje jakąś kolacyjkę tylko we dwoje gdzieś z dala od domku.....
                                Ide zrobic śniadanko,a wy się budźcie i piszcie coś!!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X