Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    przeczuwałam już od tygodnia, że coś się dzieje.. jutro powinnam dostać okres, wczoraj wieczorem zrobiłam test, kolorek jest bardzo niewyraźny więc dziś rano powtórzyłam na czczo i kolor taki sam ale jednak druga kreseczka jest, czytałam że odcienie mogą być różne zależy od poziomów hormonu ciąży, jeśli to tak wczesna ciąża to może tak być, zatem w po świętach do gina na potwierdzenie
    jak się potwierdzi to będzie znów w 100% planowana ciąża, bo wszystko piszę w kalendarzu

    wiecie o tym pierwsze, no oczywiście po M... nie chcę jeszcze nikomu mówić by nie zapeszyć,
    na razie do mnie to nie dociera...
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Ale fajnie,tym bardziej,że planowana A jak M zareagował?

      To teraz musisz dbać o siebie podwójnie a Święta będą doskonałą okazją do przekazania nowiny najbliższym,Jeszcze raz gratki
      Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        czacza ciąża jak nic gratulacje

        a że druga kreska bledsza to nic , i tak jest wyraźna
        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          czacza!!! gratulacje!!!!!!! przeogromne gratki dla Was a kreche widac nawet na miniaturce

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            No i polowa za mna, rozmawialam dzisiaj z nauczycielka Vincenta...ale zalowala, oj jak jej bylo szkoda widac. jak ja nie lubie takich sytuacji, ze szok. za miekka jestem ale z dugiej strony dumna tez z siebie, ze wszystko potrafilam sama zgrac i dogadac. Takze Vincent i Maik od stycznia beda chodzic do szkoly chrzescijanskiej , bo chyba wam wczesniej nie wspomnialam, jaka to szkola
            beda sie modlic przed kazda lekcja i uczyc religijnych piosenek
            moze mi troche Maika wyegzorcyzmuja

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Czacza no gratulacje
              Teraz to dbaj o siebie i "plemniczka",nie łykaj zadnych leków !!!
              No to chyba juz żadna z nas nie jest "pojedyńczą" mamuską,co...?
              Dopiero usiadłam,od rana ciągle coś
              Obiadek zrobiony(barszczyk+ziemniaczki i potrawka z kurczaczka w sosie+jako surówka ogóreczek kiszony z cebulka w oleju mniam).
              Czekam na przepis na pierniczki
              Miłego dnia.

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Czacza a ty robiłas badanie krwi,tam powinnas odczytac czy jesteś w ciązy....

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  jestem dziewoje
                  chora bylam bardzo antybiotyk itd ech tam dzis juz w miare
                  CZACZA-GRATULACJE!!!!!!!!dwie kreski widac wyrażnie!!!!
                  Ściskam Cie
                  jutro do szkoly leze ostatnie egzaminy i luz do stycznia,a po poludniu zakupy i juz bigosik zaczynam robic bedzie pyszny na swieta
                  Grygorek-gratulacje wytrwalosci
                  pyszczek witaj
                  napisze wiecej w wolnej chwili lecimy robic obiad







                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    cześć gwiazdy
                    Czacza no widac dwie kreseczki gratuluje !!!
                    Chuda ja jeszcze pojedyncza mamuska
                    u mnie sie wlasnie bigosik gotuje a przepis na pierniczki Kasiar kilka posto wczesniej wrzucała my bedziemy pierniczki dopiero w poneidzialek robic bo ja w ten weekend jak Itka szkola od 6 do 20 bede poza domem a dzisiaj sie tak nasprzeatalam ze rak nie czuje i jeszcze mi lazienka na wieczor została
                    zmykam na kawke
                    BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                    LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Bry
                      Czacza wielgachne gratulacje widac druga kreche bardzo dobrze

                      Nichol tez ma narzie jednego szkraba.. Sylwia tez


                      Grygor super ze ci sie udalo dwoch panow do jednej placówki zapisac..
                      my naDAL czekamy na tel. ze O moze zacząć do p-la chodzić. ja juz z nim w domu nie wyrabiam. Jemu sie nudzi.i chyba temu taki denerwujący jest..
                      Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                      dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        czacza wielkie gratulacjepewnie,że widać drugą kreskę i to doskonale




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          A ja dzisiaj sprzątałam pół dnia pokój maluchów pochowałam połowę zabawek,bo nie szło przejść masakra.Byłam na zakupach kupiłam niuni śliczne dresiki małemu koszule jak M wróci z pracy to pojae do Tesco 24 musze kupić przezent dla 2 latki bo maluchy idą jutro na urodzinkia dzisiaj u nas nic nie znalazłam.




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            dzięki dziewczyny, jestem lekko oszołomiona nadal, właśnie wróciłam z wojaży i z kina z kumpelą (nareszcie jakieś wyjście) no i miałam małą odskocznię od szoku
                            Amelia ur. 19.04.2009
                            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                            Alicja ur. 18.08.2012
                            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Czacza wieeeelkie gratki, ciąża jak nic a ze słaby kolor to przez to że przed okresem to małe stężenie hormonu
                              ale super wieści

                              Chudzinko o wypraszam sobie ja tu pojedyńcza matka jeszcze

                              ja mam ostatnio przerabane dni, styrana jak wół nie mam czasu porzadnie poczytać, ani odpisać... masakra. jutro wieczorem mam WOLNE od wszystkich i wszystkiego więc zajrzę do Was tak na dobre
                              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                              http://annalena4u.blogspot.com

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Bry porannie. Moi panowie spią jeszcze..tzn F juz nie.. tv okupuje..
                                A ja od 6.30 oblegam komputer

                                dziś mam w planach dokonczyć sprzatanie u siebie zeby na czwartek, piatek nie zostawiac..

                                jeeezu jak dziwnie jak tak cicho w domu.. o tej porze to chlopcy albo sie klucą albo jestesmy w drodze do szkoły z F.
                                Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                                dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X