Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    no oczywiście kala wiem, ale też wiem, że testy we wczesnej ciąży nie wychodzą, więc czekamy na okres.. ale sama wiesz jak się człowiek nakręci to 100 myśli na raz, zaczęłam się zastanawiać co mogłyby spowodować takie tabletki..
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Napisane przez czacza Pokaż wiadomość
      no oczywiście kala wiem, ale też wiem, że testy we wczesnej ciąży nie wychodzą, więc czekamy na okres.. ale sama wiesz jak się człowiek nakręci to 100 myśli na raz, zaczęłam się zastanawiać co mogłyby spowodować takie tabletki..
      czacza nie martw sie na zapas , ja mam z testami inne doświadczenia, jak byłam w ciąży to zawsze były dwie kreski nawet jak robiłam test dzień lub dwa po terminie okresu , no ale może faktycznie różnie bywa
      możesz jeszcze zrobić tą betę hcg tzn badanie z krwi jeśli okres sie nie pojawi wtedy będziesz wiedzieć napewno
      Last edited by kala8; 15-07-2011, 19:44.
      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Czaczami to wyglada na ospę i to taką która już sie będzie konczyć moje też takie miały i w dodatku ta podwyższona temp Hania też miała takie wahania a lekaz nie zawsze ci zdjagnozuje bynajmniej mi na początku powiedziano ze ona jest pogryziona przez komary dopiero jak jej w gardle wywaliło to stwierdzili takze może zacznij ja smarować tym Pudrem Płynnym z Anestezyna to na pewno nie zaszkodzi łagodzi swędzenie i na pewno po 2 dniach zobaczysz róznice
        HANULKA 09.04.2009




        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          czacza ja tam wielkiego doświadczenia nie mam ale jak sama piszesz- brałas długi czas antybiotyki, te lekarstwa na jelita i inne takie + stres do tego więc według mnie to nic dziwnego że ci okres się spóźnia. a testy z reguły są bardzo dokładne(wiem, są wyjatki jednak dość rzadkie). ja robiłam dzien czy dwa przed okresem i miałam dwie krechy jak byk -to z Szymonkiem oczywiście. do tego dochodzi nakręcanie się ze może jestem w ciązy i co teraz? i w moim przypadku im bardziej się stresuję że mogę byc w ciąży tym dłużej czekam na ten okres-nie wiem, jakaś taka złośliwa troszkę prawidłowośc

          kala ja niby troszku młodsza jestem od ciebie ale tez się wygodna zrobiłam a juz przede wszystkim to wykąpać się w ciepłej wodzie i wyspać w ciszy i na wygodnym łóżku. a też jeszcze nie tak dawno jeździło się nad jezioro, alkoholizowało co wieczór, balowało do rana i kimało do południa-bo cięzko to nazwać typowym spaniem i regeneracją organizmu


          Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            a mi dziś taka powieka spuchła że ledwo mogłam oko otworzyć rano! teraz jest troszkę lepiej ale i tak spuchnięte oko i jeszcze boli na dodatek. nie wiem od czego, tak się domyślam że pewnie od przewiewu/ wiatru mi się to zrobiło bo nic mnie nie ugrzyzło, zapalenia spojówek też nigdy nie miałam. M kupił mi w aptece jakąś maść ze świetlikiem i krople do oczu + mam jeszcze jakieś krople od sąsiadki na jakieś bakteryjne problemy z oczami. może wy znacie jeszcze jakieś swoje sposoby na taką dolegliwość?


            Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Inka a nie swędzi cie to bo mi nieraz tak puchną jak by balon na nich sie zrobil i to jest uczulenie nikt jeszcze mi nie powiedział na co ale zdarza sie dość żadko wystarczy ze sobie nieraz oko potre i koniec a świetlik bardzo dobry na takie sprawy
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                dziewczyny które mi wypełniały ankiete nt farbowania?? jakie farby wpisałyście?? bo mam do testów 3 czarne i jeden ciemny brąz..ja brałam czarną a tamte pozostałe mam dla was. więc zgłaszać się

                ja zaczynam się pakować własnie a baaardzo tego nie lubię
                ale jutro z samego rana wyjeżdżamy zawieźć lenkę i ja potem heja do krakowa
                własnie zaczyna mi sie miesięczny urlop ależ jestem szczęśliwa


                no nic lecę się pakować

                a propos leków w ciąży to nie wiem jak jest kiedy bierze się je przed ciążą czy wpływa, ja to truchlałam bo zanim się dowiedziałam ze jestem w ciąży to się strasznie nawaliłam ojjjj i to baaardzo schlalam się jak prosiaczek bo to był pierwszy dzień urlopu w grecji i piłam wszystko normalnie naraz a potem tak cholernie sie bałam ze to wpłynie na dziecko ale ponoć pierwsze chyba 4 tygodnie po zapłodnieniu są mega ochronne dla płodu na działanie m.in. takich czynników i zmieściłam się w tym terminie ale całą ciążę przez własną głupote się modliłam o zdrowie dziecka


                a jeśli chodzi o wakacje to ja nie przepadam za naszym morzem uwielbiam za to góry a już takie z jeziorem to bajka czyli takie gdzie co weekend jeździmy
                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                http://annalena4u.blogspot.com

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Aniusos a powiedz mi tam trzeba wysyłać zdjęcia zafarbowanych fryzur czy tylko kto chce bo ja też dostałam dzis farby ja u ciebie wypełniałam na wulkaniczną czerwień wiec odpadam
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    niekoniecznie trzeba zdjecie ale mile widziane
                    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                    http://annalena4u.blogspot.com

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      ja właśnie ide sobie zafarbować bo jutro imprezka to sie na bustwo zrobię i zobaczymy co to za cudo
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        no też jestem ciekawa moze w górach wypróbuję a jak nie to w krakowie
                        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                        http://annalena4u.blogspot.com

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Napisane przez Inka_R Pokaż wiadomość
                          a mi dziś taka powieka spuchła że ledwo mogłam oko otworzyć rano! teraz jest troszkę lepiej ale i tak spuchnięte oko i jeszcze boli na dodatek. nie wiem od czego, tak się domyślam że pewnie od przewiewu/ wiatru mi się to zrobiło bo nic mnie nie ugrzyzło, zapalenia spojówek też nigdy nie miałam. M kupił mi w aptece jakąś maść ze świetlikiem i krople do oczu + mam jeszcze jakieś krople od sąsiadki na jakieś bakteryjne problemy z oczami. może wy znacie jeszcze jakieś swoje sposoby na taką dolegliwość?
                          Inka tez mi czesto puchnie oko, czasami ropa leci, boli okropnie, swedzi, wygladam jakbym dostala od kogoś. mnie to uczulenie, na slonce, dodatkowo od wiatru musze oczy chronić, od ostrego swiatla i kurz i chwasty. Nie pomagają mi zadne medykamenty. Musi samo przejsc. Wcale mnie to nie cieszy, bo wyglądam wtedy jak z patologicznej rodziny..a ludzie sie gapią..i potrafią skomentowac.
                          Ostatnio uzywalam kropli proxarin czy jakoś tak, świetlika i jakiejs masci z antybiotykiem.. bo mi z bolu i cisnienia naczynka w oku popekały...
                          Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                          dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Ankasos ja chyba brąz wpisywalam w tych farbach... tylko nie pamietam dokladnie, czy u ciebie, czy u kogoś innego jeszcze wypelnialam ankiete. Jak nie bedziesz miala co z farbą zrobić to ja ją zaadoptuje
                            Bo mi odrosty juz sie powiekszyly bardzo


                            Czacza, z testami ciązowymi to roznie bywa. Moja kolezanka 3 robila, na 3 w ciązy.. a lu lipa.. ciązy nie bylo zadnej. Inna robila test, krecha jedna a okresu nima.. z krwi robila niby w ciązy, okresu nima.. po 2 tyg znowu na krew poszla, wynik sie nie zwiekszał.. czyl;i lekarka powiedziala ze raczej nie ciąza.. a tu psikus.. w ciązy byla i ciąza prawidlowo sie rozwijała..

                            U mnie na szczescie z Oskarem kilka dni po planowanym okresie zrobilam test i dwie krechy jak wół. Z F za to dowiedzialam sie ze ja w ciązy w 17 tygodniu.

                            A co do lekow. Na Grzybicew ciązy to ja sie non stop leczylam.w sumie to mialam ją non stop. zaden lek nie dzialalał na mnie. I nn stop angine mialam. inne dolegliwosci leczylam sama ( czyt. spalam do poludnia i umieralam w samotnosci..)
                            Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                            dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              okres się pojawił i umieram z bólu
                              nie powiem bo przyzwyczajałam się powoli do tego stanu m niby też
                              Amelia ur. 19.04.2009
                              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                              Alicja ur. 18.08.2012
                              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Hej

                                Aniusos ja na pewno ciemny brąz zaznaczałam No ale jesli Renatka reflektuje to proszę bardzo

                                Czacza no to Julcia ma zupełnie inne krostki, malutkie, Amelka ma wielkie bąble. Może rzeczywiście to ospa.
                                Czaczuś a co powiesz na alkoholizowanie się do ok 3 miesiąca w ciąży??? Znam taki przypadek i dziecko zdrowe. Także nie martw się na zapas, będzie dobrze




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X