Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Witojcie

    Anka, szybkiego powrotu do zdrówka!

    Majorka, Kris tez spał kilka razy po pół godziny, a teraz 2 po godzinie i raz pół...

    Katarzynar, pozwoliłam sobie skorzystać ze strony którą wrzuciłaś, wypełniłam formularz i teraz bede czekać

    Ania 2288, zazdroszcze tego domu! a w mieszkaniu z mamą i babcią tez widze same plusy
    Ciekawe czy ja kiedys doczekam sie swojego....

    A jak czytam kuźwa jak Wasze maluchy wciagają kaszke i deserki to mi sie krew gotuje
    Młody nie dośc że nie tknie butelki, to jeszcze kaszką wybrzydza a owocami z łyżeczki pluje Męczy mnie to już i tyle nerwów kosztuje...

    Spadamy do wanny
    Do potem


    Skomentuj

    •    
         

      ja też pozwoliłam sobie skorzystać ze stronki i czekam na pampka

      a co do jedzenia to moja też nie chce ani zupek ani kaszek tylko cyc i butla,ja jak mam karmić Hanie łyrzeczka to na samą myśl mi się nie chce i najchętniej bym jej nic oprócz butli nie dawała

      Haniulka była tak zmęczona że po kąpieli usnęła przy cycu nawet butli nie wypiła reszta też już sunie do wyrka i spokój
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        Majorka, Hania chociaż tą butle na noc wypija, to Ci sie zatka i masz luz, a unas...

        Syrwunia, moja teściowa tez jest skompa jak cos kupi małemu to z takim namaszczeniem mu to daje...
        I wogóle kobita jest nastawiona na branie, nie na dawanie. Jak sie wprowadzalismy do naszego mieszkania, to moi rodzice kupili nam praktycznie wszystkie podstawowe sprzety- pralke, lodówke, odkurzacz, telewizor, kompa mamy od nich i mase innych rzeczy. Dla Krystiana też większośc ciuszków czy zabawek mamy od nich, a ona... Jak była u nas jak sie urządzaliśmy i zobaczyła że mam lampe na pół sufitu, to następnego dnia wyciągnęła Dominika na zakupy żeby sobie kupić nową, większą (stara miała AŻ 1,5 roku), jak Dodo wziął od nich swój dywan, bo nam zwyczajnie brakło kasy, a jego pokój itak był nieuzywany, to nastepnego dnia wyciągnęła go po nowy dla siebie- jakby kurna nie mogła dać na nowy synkowi a ten stary sobie już zostawić brrr nie mam słów
        A jak jest u nas, to tylko rzuca oczami po kątach i pewnie tylko komentuje jak wróci do domu.
        NIE ZNOSZE JEJ!

        Padam na twarz. Szczerze to w poniedziałki marzy mi sie tylko żeby był już piatek i troche odpoczynku. Choć itak zapiernicza ten czas że nie nadążam...


        Skomentuj


          O O! widze że nam mamki na crazy mums uciekają
          Apropo- Nator pisałaś ostatnio o nalocie- to było na mnie właśnie za wyrażenie swojego zdania. "Same wiecie kto" oskarżyły mnie o podczytywanie, a same przetrzepały cały internet za forum, na które przeniosły sie zaatakowane laski z Tarnowa, PODCZYTAŁY o czym piszemy i robiły jazde na poziomie gimnazjalistek.
          Od tamtej pory siedze na dupie na naszym wątku i omijam te, na których one sie wypowiadają, bo wpadam tu żeby miło pogadać, a nie wkur... sie dodatkowo


          Skomentuj


            no ja tylko raz chyba byłam na innym forum bo ja taka bardziej wierna jestem ale lukne co one tam bazgraja zaraz wracam
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              Majorka Zrób Coś Z Tą Naszą Klasą Bo Ja Nie Mogę Obejrzeć Zdjęć
              A Co Do Forum To Ja Raczej Tylko Z Wami Nie Mam Czasu Czytac Innych Wątków A Zresztą Z Wami Się Już Zzyłammoje Skarby śpią Ala Zaraz Po Kąpieli A Synek Przed Chwilką Padł




              Skomentuj


                Majorka Jak Jestes Już Zarejestrowana Na *****************e To Możesz Wypelnic Ankiete Na Pamersie Mój Mąż Wypelnił I Drugą Pake Dostanie Oluś




                Skomentuj

                •    
                     

                  ale ja jestem zarejstrowana i po raz kolejny siebie idiotka wpisałam ale może przyjdzie

                  a co do NK to ja nie mam blokady nie wiem czemu nie możesz oglądać moich zdjęć bo moja kumpela wchodzi normalnie próbowała
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    Majorka Dałam Radę




                    Skomentuj


                      no w końcu,całą NK przewertowałam zeby dojść co i jak

                      jutro jadę do mamki odstawić samochód do naprawy i nie wiem czym wróce bo nas jest 5 i nie zmieścimy sie w samochodzie jak by ktoś chciał nas odwieść,no chyba ze szwagier on ma 6 osobówkę ale nie wiem czy nie będzie w pracy,on zazwyczaj wraca po 22 a ja nie mogę tyle czekać z dzieciakami no ale mam nadzieję ze damy sobie rade najwyżej mężka wyśle autobusem a mnie jego brat odwiezie
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        no i cisza a na Crazyolkach az nadrobić nie mogę tak szybko piszą
                        u nas już wszystkie śpią no to ja też idę lulu,do jutrzejszego wieczorka kochaniutkie mam nadzieje ze 20 km z buta robić nie będe

                        DOBRANOC
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          Dzień Dobry Mamuśki!
                          Czy ja pierwsza???
                          Idę po kawkę i za chwikle wracam pobazgrać moje nocne przemyślenia!
                          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                          Skomentuj


                            dziendobrek ja tylko na chwile bo zaraz jade do kuzynki, dziewczyny od czego to zlezy zeby dostac te pampki? ja wypelnilam wsio i nic nie 'wygralam'
                            1.03.2009 9:55 FILIPEK

                            Skomentuj


                              Dziewczyny, pół nocy dziś nie spałam, bo nasłuchiwałam co się w drugim pokoju dzieje. Synuś spał pięknie w swoim pokoiku, więc myśle, ze to była dobra decyzja, ale tfu tfu... lepiej nie zapeszać!
                              A co do moich przemyśleń!
                              Może ja jakaś dziwna jestem, ale wczoraj tak sobie poczytałam troche co tu się dzieje i jestem załamana!
                              ja rozumiem, ze jak za duże skupisko kobiet to jakieś dziwne akcje muszą być, ale... ten poziom przechodzi ludzkie pojęcie!
                              I rozumiem Cię Nichol i Majorka,ze wolicie się nie wychylać poza nasz wątek! Na tym forum WOLNOŚĆ SŁOWA I ZDANIA NIE ISTNIEJE! No chyba, ze jest zgodne ze zdaniem "Same wiecie kto" (że tak Nichol zacytuje)!
                              A wczoraj to mi się włos na głowie zjeżył, bo podobno mają one również wgląd w nasze prywatne wiadomości Uważam to za spore nadużycie!

                              A wiecie co jest najsmutniejsze dla mnie!? To że przez to wszystko wcale nie chce mi się tu zaglądać... Nie ma sensu pisać o własnych przeżyciach, gdy ktoś na innym wątku pisze o tym lub robi "nalot" na nasz wątek i kwasi klimat!
                              A do tego (i tu czuje się współwinna, choć i tak starałam się złagodzić ton wypowiedzi) zobaczcie: Quenn już nie ma, Nichol też próbowaly obrazić i też chciała zrezygnować, wątek z Tarnowa zakończył się bezsensowną pyskówką...
                              I wiecie co, ja polubiłam tu bywać w wolnych chwilach, ale jakoś tak ciągle żal mi tych starych postów i ja to chyba nie lubie takich zmian... No kurcze, chyba mam depresje
                              Last edited by nator1; 26-09-2009, 09:33. Powód: dopisek
                              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                              Skomentuj


                                Dzień dobry,
                                zostałam moderatorem działu Dziecko, więc jeżeli macie jakieś uwagi /pytania proszę piszczcie na PRV.
                                Pozdrawiam
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X