Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ja się tak leczyłam jak byłam w ciązy i teraz lepiej mi to pomaga niż gripex
    1.03.2009 9:55 FILIPEK

    Skomentuj

    •    
         



      Oskarek 5 miesięcy 3 tygodnie i 5 dni
      Oskar Michał
      1 kwiecień 2009
      3710 ; 59 cm ; 10 pkt


      Skomentuj


        Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
        ja się tak leczyłam jak byłam w ciązy i teraz lepiej mi to pomaga niż gripex
        ja na szczęście w ciąży chora nie byłam tylko lekki katar miałam i pomigała mi maść majerankowa, ale całą zimę piłam herbatę z miodem i cytryną
        Oskar Michał
        1 kwiecień 2009
        3710 ; 59 cm ; 10 pkt


        Skomentuj


          jak ty to robisz że pokazuje takie zdjęcia duże? nie dodajesz w załącznikach?
          Wiesz co ale pasuje mu imię do buźki

          Ja właśnie obciełam małemu pazurki u jednej ręki ale się przebudził, zaraz zabieram sie za drugą
          1.03.2009 9:55 FILIPEK

          Skomentuj


            nie tylko biorę link z opcją: 500 px wyświetl w pełnych rozmiarach na forum tam jest taka opcja.
            Ja młodemu też na śpiąco obcinam bo inaczej sie nie da
            Oskar Michał
            1 kwiecień 2009
            3710 ; 59 cm ; 10 pkt


            Skomentuj


              a przez jaki program wstawiasz zdjecia zeby ten link skopiowac?
              1.03.2009 9:55 FILIPEK

              Skomentuj


                No to ja muszę swoją lenkę pochwalić bo ona przy czyszczeniu uszu, noska, obcinaniu paznokci wrecz zamiera i patrzy co robie i nie ruzy sie dopóki nie skończę
                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                http://annalena4u.blogspot.com

                Skomentuj

                •    
                     

                  Hej

                  Jak się chalicie fotami to i ja wklejam dzisiejsze, jeszcze świeżutkie z cyklu "Jem kaszkę" i "Jak fajnie w tym kocyku"

                  A mój mężuś pojechał na studia, podyplomówkę mu się zachciało robić. Ale ja się cieszę, bo mam dziś luzik, laptopik i tv tylko moje
                  Attached Files




                  Skomentuj


                    A ten program Kiya to nie fotosik? Na fotosiku można tak zrobić




                    Skomentuj


                      cześć kobitki

                      a moja Pola kończy dzisiaj pół roku szok

                      mój mąż dzisiaj pracuje aż do wieczora wiec my znowu same , ale zaraz lecimy do moich rodziców, bo ładna pogoda w Łodzi a oni mają dom z ogrodem to sobie dziewczynki na powietrzu pobędą,

                      kurcze troche sie zastanawiam że ta moja Polka to jeszcze sama nie siedzi , zgina sie w scyzoryk i sie sama nie utrzyma, najlepiej jej sie siedzi na kolankach wtedy prosto sie trzyma , ale jest lekko podtrzymywana, gabi w jej wieku to juz siedziała,
                      i coś mi dzisiaj jeść nie chciała zaciskała znowu usta przed łyżeczką , nojuż mnie niepokój chwycił , ale mam nadzieje że to tylko chwilowe
                      a ja jutro do pracy i chyba w tym tygodniu zaczne już pracować na cały etat wiec po 8 godz dziennie, ale za to kasy wiecej a u nas ostanio z tym bardzo krucho

                      to pa życze miłej niedzieli
                      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
                        a przez jaki program wstawiasz zdjecia zeby ten link skopiowac?
                        fotosikiem

                        ankasos25 szczęściara ja to bym musiała go chyba uwiązać
                        katarzynar no proszę zdjęcia fajowe, to ty masz uczonego męża. .
                        my mamy lapa i kompa więc problemu nie ma lap mój komp małża i tv moje
                        Oskar Michał
                        1 kwiecień 2009
                        3710 ; 59 cm ; 10 pkt


                        Skomentuj


                          Napisane przez katarzynar Pokaż wiadomość
                          A ten program Kiya to nie fotosik? Na fotosiku można tak zrobić
                          tak fotosik i tam jest taka opcja
                          Oskar Michał
                          1 kwiecień 2009
                          3710 ; 59 cm ; 10 pkt


                          Skomentuj


                            Hejka
                            ja tylko na chwile się przywitam bo synalek mój na kompie siedzi ale zaraz do kościoła sunie wiec więcej czasu będę miała

                            u nas nocka ok tylko Majka trochę szalała
                            Hańcia jak na razie grzeczna zaraz idzie spajku jeszcze tylko butle jej wcisne

                            a co do zdjęć to i tak nie kumam jakaś ciemna jestem
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              Kala mój ma zaraz 7 m-cy i też sam sie siedzi, trzeba go podtrzymywać... każde dziecko w swoim tempie pamiętaj
                              Kasia mój też pojechał na wykłady ale ja za niedługo mykam do teściowej bo na obiad zaprosiła
                              1.03.2009 9:55 FILIPEK

                              Skomentuj


                                Napisane przez kiya Pokaż wiadomość
                                my mamy lapa i kompa więc problemu nie ma lap mój komp małża i tv moje
                                u nas tak samo tylko o tv się bijemy
                                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                                http://annalena4u.blogspot.com

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X