Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Czacza ja to wszystko za strych... póki go jeszcze mam nie mam komu oddać a sprzedać też nie chce... tak jak Ty nie umiem a po drugie może na drugą dzidzie się przyda hi hi

    Hmm.... fakt nie pamiętam o tym, że mi mówiłaś ale miło mi
    Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Czacza zaproszenie wysłane
      Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Jamirka moje panny maja wspólny pokoik od listopada,od około 2 tygodni spią w jednym łóżku,a ściany maja pomalowane na "uroczy fiolet" O cos takiego 000000- taki tylko ciut ciemniejszy.Pokoik maja maleńki,bo 3 na 3m,ale jak narazie wiekszy im nie potrzebny.Jak pójdą do szkoły to im oddamy nasz pokój a "zamieszkamy" w ich Ide lać wode do wanny,dzis kapiel w pianie i w zabarwionej wodzie,pewnie w fioletowej-jak zawsze zreszta.....Kupiłam tabletki barwiące wode w rosmanie,są niebieskie i czerwone,ale my dajemy cała czerwona i pół niebieskiej no i jest fiolecik Wiecie jaka maja radochę...?Pa.Jutro sie odezwę Miłego wieczorku dla Was i dla siebie...

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Chuda udanego wieczorku! też właśnie myślałam o fiolecie... no nic pomyślę jeszcze lub czekam na jakieś propozycje.
          U nas kąpiel dopiero koło 20, póki co szalejemy
          Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Tak oglądałam zabawki i pomyślałam,że na urodzinki Kacperkowi kupię może coś takiego:

            http://allegro.pl/nowy-little-tikes-...403758301.html
            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              jamirka a my mamy w pokoju dzieczynek taki jasny róż-fiolet , a jedna ściana i wnęki okien ciemniejszy róż , narazie w pokoju mieszka gabi a pola ma tylko kącik z przewijakiem i komodą , ale w tym roku mam zamiar przenieść tam pole i kupić jej prawdziwe łóżko

              np takie

              http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S89829082

              a kolory mamy takie
              Attached Files
              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                kala ale masz piękny pokoik dla dzieci mnie się tez marzy osobny pokój dla Małej, jak na razie mieszkamy w kawalerce ale od marca u teściów w mieszkaniu - oni się wyprowadzają na wieś - niby maja taki zamiar
                Amelia ur. 19.04.2009
                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                Alicja ur. 18.08.2012
                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  a Amelia nawet nie myśli o spaniu, ta drzemka o 16-17 przestawia ją zawsze, poszalałyśmy trochę, obejrzałyśmy barwy a teraz bawi się klockami Hello Kitty i buduje domek dla kotków
                  Amelia ur. 19.04.2009
                  godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                  Alicja ur. 18.08.2012
                  godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Moja panna już śpi
                    Kaluś dziękuje za fotki właśnie tak myślę, że chyba fioletowo - różowy będzie odpiedni, myślałam też nad jasnożółtozielonym powiedzmy 2 ściany jasnożółte a dwie jasnozielone.
                    Łożko już dla niej mam tylko teraz musze kupić takie zabezpieczenie żeby mi czasem z niego nie spadła.
                    W sobotę pojedziemy z m do ikei i do castoramy farby pooglądać.

                    Madzik Weronika dostała pod choinkę konia na biegunach ale powiem szczerze, że na razie jest mało zainteresowana
                    Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      a się wkur...! bo takiego posta wielkiego napisałam atu mi się skasowało cholerstwo!


                      Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Hej,

                        o matko, ja Was doczytać nie mogę
                        No więc tak, u nas 5tki nadal na tapecie. Mati je mało i kiedy mu się zachce a nie w porach posiłków. Nie wiem czy u Was tak jest ale on się zrobił strasznie na NIE. Nie daje sie przewinąć, ubrać, pomóc w czymkolwiek nie mówiąc o obcinaniu paznokci czy myciu zębów CZY U WAS JEST TAK SAMO???

                        Chuda - miłego i romantycznego wieczorku
                        Madzik, nie odpuszczaj babie - jakby co to kieruj sprawę do allegro. Jak nie ma z nią kontaktu conajmniej tydzień to możesz już pisać do allegro i jak oni jej nie dopadną to zwrócą Ci kasę - tak mi się wydaje...
                        Jamirka - Mati ma pokój na jasnoniebieski w naklejki Kubusiowe i lampka słoneczko na ścianie. Jutro może jakieś foty strzelę.

                        My mamy Aster - teraz UPC i też mati namiętnie ogląda Minimini
                        Mateuszek 30.04.2009

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          no to w skrócie:
                          Jamirka Szymon ma swój pokój jak tylko sie wprowadziliśmy do nowego mieszkania czyli już od roku. ściany mam pomalowane na zielono, farba z dekorala chyba kolor eukaliptus się nazywał. trochę do obecnie modnej limonki podobny. ma tam swoje zabawki i teraz jak sie rano obudzi i wyjdzie z łózecza to się potrafi dobre pół godziny sam bawić, czasem nawet dłużej.a, i na ścianie namalowałam mu z szablonu samochodziki.
                          madzik no niby fajny motor,ale nie lepiej kupić mu coś ruszającego się? w sensie przemieszczającego? bo Szymon też jakoś bujaczkiem zainteresowania nie wykazuje.przynajmniej na razie.
                          chudamiłego wieczoru i jak to mówią "stosunkowo dobrej nocy"

                          u nas chyba znowu jakieś choróbsko sie przypałeta, a dopiero co wyszlismy z jednego
                          podjęłam probę nocnikowania Młodego, na razie z róznym skutkiem nam to wychodzi ale przynajmniej potrafi zawołać "usiu". często niestety już po fakcie ale zawsze.
                          a ja od tygodnia ćwicze 15min dziennie na *****erku i już są efekty! 3cm mniej w talii, 2 cm mnie w biodrach


                          Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            u mnie walka ponad godzinna ze spaniem i płacz przez pół godziny, Amelia za chiny nie chciała zasnąć, dopiero teraz udało mi się na rękach ją uśpić i padam..
                            5tka idzie dolna jedna na razie i bez żadnych boleści..

                            magica
                            Amelka tez jest na NIE ale w niektórych sprawach jak np sen właśnie ale nie mam z nią większych problemów..

                            a za tydzień wybieramy się do mojego bratanka na....... 18 urodziny jezu a niedawno go lulałam na rękach a teraz wyrósł na takiego chłopa że przerósł swojego ojca (mojego brata) i mojego ojca a nie są chucherkami
                            Amelia ur. 19.04.2009
                            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                            Alicja ur. 18.08.2012
                            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009


                              my też mamy N za 64 zł i jestem zadowolona tylko szkoda że nie ma polsatu i mini mini, wcześniej oglądaliśmy baby tv a teraz przerzuciliśmy się na jim jam i klub myszki miki na disney channel a ja z m uwielbiamy pingwiny z madagaskaru, no masakra jakie teksty i ile śmiechu
                              Madzik, motorek jest fajny bo my na sali zabaw taki mamy ale myślę że to fajny prezent dla młodszego dziecka,
                              Chuda udanego wieczorku życze i trzymam kciuki za pracę, ja sama coś szukam od jakiegos czasu i nic nie mogę znaleźć
                              u nas z nocnikowaniem to różnie, pare dni woła ładnie a zaraz coś mu się porobi i albo popuści albo całkiem się zsika, a za 2-3 dni znowu ładnie woła, normalnie już mam dość, młodszy był to wołał przez 3 mce a teraz to nie wiem no ale poza tym jest grzeczny i je i myje ząbki ładnie, ostatnio trenujemy samodzielne jedzenie zupek bo już pora a jakoś to odwlekałam bo się bałam że więcej będzie na ziemi ale bardzo ładnie mu idzie, zjada wszystko i nawet czysto ma przy tym i uczymy sie ubierać i rozbierać, ale bardziej góre bo dół już mamy opanowany

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Laski ale sie rozpędziłyście
                                Jamirka ja mam ciemny róż u Mai bo Hania ma kącik u nas w sypialni i jak na razie tak zostanie a jeśli chodzi o farby to Nobiles jest super kryjący i ma fajowe kolorki

                                ja jutro jadę do Zielonej Góry z Mają do okulisty i tak sie boje że wada poszła dalej cholera mogła by w końcu stanąć,Hania zostaje z dziadkiem oby tylko ja spać położył

                                jeśli chodzi o "NIE" to moja aż nadto wykorzystuje to słowo ale jak trzeba iść spac to wystarczy jej powiedzieć idziemy lulu i idzie bez żadnego ale a jak nabroi to tylko krzyknę do kojca to sama włazi i karze się zamknąć na zamek posiedzi tak 20 min i wyłazi
                                Chudzieńkabardzo bardzo romantycznego wieczorku i oby sie udało
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X