Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Hej

    Ja właśnie też szukałam o tej chorobie, normalnie jestem przerażona Współczuję rodzicom.

    Madzik
    super, że załatwiona sprawa




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Napisane przez katarzynar Pokaż wiadomość
      Hej

      Ja właśnie też szukałam o tej chorobie, normalnie jestem przerażona Współczuję rodzicom.

      Madzik
      super, że załatwiona sprawa
      Super to bedzie jak otrzymam godziwe odszkodowanie
      Firma pobiera 25%+23% vatdla siebie od uzyskanej sumy a reszta dla mnie.

      Kala Ty zajmujesz się finansami...Oblicz jeśli możesz jakby to wygladało od kwoty np.10 000zł(ile dla mnie a ile zabiorą oni).
      Bo ja noga z matmy jestem....
      A jak tam dziewczynki?

      Chuda a co tam u Was?
      Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        jestem i ja..
        widzę, że sprawy finansowe dziś na tapecie, u nas też tak sobie, z jednej wypłaty dużo osiągnąć nie można, ale jakoś udaje nam się być na swoim (choć wynajmujemy) no i dajemy rade nawet odłożyć nieraz parę groszy..
        dziś spędziliśmy dzień u moich rodziców, bo okazało się że jutro będziemy mieli kolędę no i trzeba było jechać do mamy po te wszystkie dewocjonalia czy jak to się na to mówi
        poleciałam sobie też na małe zakupki i kupiłam sobie tunikę i legginsy - jak wszystkie to i ja mam

        chuda bacznie małą doglądaj i w razie jakichkolwiek wątpliwości pędź do szpitala, nie ma żartów..

        miłego wieczorku
        Amelia ur. 19.04.2009
        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






        Alicja ur. 18.08.2012
        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          jeny, Majorka, straszna ta choroba w ogóle jak tak człowiek popatrzy, naczyta się to nawet nie zdaje sobie sprawy jakie choroby są na świecie...

          czacza u mnie też jutro kolęda mam nadzieję że sprawnie pójdzie i nie bedzie siedział tak długo jak w zeszłym roku-40min!

          a ja dziś zła, niewyspana i jeszcze chora na to wszystko. wczoraj sąsiad pod nami urządził sobie ochlajparty z kumplami i o 2 w nocy już nie wytrzymałam i poszłam powiedzieć co mysle bo ile można słuchac jak muza napieprza i jak się wydzierają jakoś moja uwaga nie podziałala ale chyba chwile po mnie policja przyjechała zrobić porządek. widać ktoś inny też nie wytrzymał. a impreza u takiego buraka-sorki dziewczyny, ale inaczej tego nie można nazwać, gość jak idzie na klatce to by się o ciebie przewalił a dzień dobry nie powie tylko się gapi. a ja mu się kłaniac też nie będę bo gość w moim wieku jest mniej więcej. i żeby były ciekawie "wielki pan dyrektor banku". jak go spotkam to mu chyba powiem co o nim myslę.


          Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            jestem i ja

            byłam u koleżanki i jestem po dość dużym drinku a jeszcze czeka mnie kąpiel i golenie oby nie zygzakiem

            ja tez jestem w szoku co do tej choroby nie mam pojęcia jak ona sobie poradzi psychicznie tym bardziej ze chyba jest bardzo młoda
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              madzik ale od czego oni ten vat liczą ? od tych 25 % swoich ?? nie ptałaś ??

              no bo 25 % od 10000 to 2500, a od tego 23 % vat to 575 zł czyli wychodzi że ty dostałabyś 6925 zł tak myślę
              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                i znowu mała kłótnia tylko teraz od nadmiaru kasy

                wiecie co jak człowiek cały czas siedzi na dnie to potem jak dostanie to i tak żyłuje mój M dostal ostatnio pokaźną premię i 13 a dziś drugą premię łącznie prawie 6000 i powiem wam że nawet dla dziecka na spodnie żyłuje ciekawa jestem jak to będzie jutro jak będzie trzeba zapłacić za mojego lekarza czy będzie kazał mi płacić czy zapłaci,nie rozumiem tego zawsze kiedyś jak dostaliśmy kase to człowiek patrzał żeby sobie kupić coś porządnego np.jakiś mebel albo inną konkretną rzecz a teraz kitra szlag mnie trafia
                właśnie upatrzyłam 3 pary spodni dla młodego zobaczymy czy zapłaci sknera
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  dziewczyny czy miałyście może wycinane migdały lub ktoś kogo znacie? możecie trochę mi przybliżyć temat?

                  majorka niezła kaska.. u nas siano jest wspólne, więc gdyby m dostał jakąś premię a i tak się nie zanosi to wspólnie podjęlibyśmy decyzje na co je wydać ale pewnie ulokowalibyśmy je na OKO..
                  Amelia ur. 19.04.2009
                  godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                  Alicja ur. 18.08.2012
                  godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Napisane przez kala8 Pokaż wiadomość
                    madzik ale od czego oni ten vat liczą ? od tych 25 % swoich ?? nie ptałaś ??

                    no bo 25 % od 10000 to 2500, a od tego 23 % vat to 575 zł czyli wychodzi że ty dostałabyś 6925 zł tak myślę
                    Tam jest napisane:25% plus vat( 23 %).Pewnie dosadnie chcieli zaznaczyć,ze stawki vatu od nowego roku podnieśli
                    O takie wyliczenie mi chodziło-dzieki bardzo


                    Majorkanie denewuj sie,pogadaj z M na spokojnie na co moglibyście wydać lub w co zainwestować.A wydatki codzienne są jak wiadomo,tymbardziej na dzieci.Chłopy takie są,ale chyba dlatego,że nie chodzą po sklepach i nie wiedzą ile co kosztuje

                    A wiadomo że kobietki lubią wydawać kaskę i ot co! O to się pewnie rozchodzi..(ja to nawet swojemu nie mówię ile zapłaciłam za zamówione ciuchy.. -chyba by mnie udusił.
                    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      To ja zmykam,do juterka kobietki
                      Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        my nie mamy wspólnego konta ale zawsze jak coś przyszło to już było wiadomo że wydamy na to czy na tamto a tu nic opłaty porobione długi spłacone ale go chyba nakręcę na remont w łaziece bo tylko ona nam obskurna została

                        muszę jeszcze poszperac na allegro za piżamą dla mnie

                        dobra zmykam lulu pa
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Bry

                          uuuu kasa na tapecie.. powiem wam ze u nas jest jak w wiekszosci domów. Mąż twierdzi ze rozporządza kasą, ale sam jełop nawet chleba nie kupi jak mu nie powiem ze niema i nie wydam polecenia " idz kup! ". Ł jest mistrzem w nawijaniu ile na co ja wydalam, non stoop jakies ubrania, ze to ze tamto, a mnie to do checi mordu doprowadza bo on to nawet dzieciom skarpet by nie kupił, bo niewie jakie noszą.Kiedyś jak mi wypalił ze mam oszczedzac ( z 900 zł tych co ja dostaje on nie pracował ) to kazalam mu zacząć od siebie..ma srac i jesc. bedzie taniej, bo obiadow nie trza bedzie...a i na sciekach sie oszczedzi..
                          zamknął sie na jakis czas.

                          No i teraz jest tak, ze Ł sądzi ze to on kasą "rządzi" ze on taki "pan domu" ale w niedziele co do grosika mi oddał pieniądze, "bo mu sie pogniota"
                          Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                          dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            czesc dziewczyny

                            Straaaszna ta choroba i te rokowania, masakra, czlowiek musi sie naczytac, zeby docenic jakie to szczescie, kiedy dzieci zdrowe.
                            Chuda sie jeszcze nie odzywala dzisiaj, oby u Izy wszystko ok bylo.

                            Co do kasy to my baardzo rozwazni jestesmy, ale poprostu trzeba i tyle, nie mamy mozliwosci pozyczyc od kogos, czy na kredyt z banku (bo juz auto mamy, a tutaj nie Polska, ze w kazdym banku mozna kredycik zaciagnac), wkurzajace to strasznie, tak sie pilnowac wiecznie, no nie zeby na takie codzienne zycie, mowie o takim dodatkowym pobuszowaniu po sklepach , ale to bylo dawno i nieprawda, chyba jak Vini malutki byl. Jak splacimy auto to moze troche sie poprawi

                            Pogoda u nas depresyjna od kilku dniu, caly dzien "nie w sosie"chodze, jest szaro-buro i non stop siapi, Pawel od poczatku tygodnia nie widuje dzieci, bo tak pozno wraca z pracy, a dzieciaki o 19 to juz chrapia na maxa, wiec ja po takich ich harcach to jednego dnia polozylam sie razem z nimi po 18 spac
                            Ani na aerobiku nie bylam w tym tygodniu, nawet pobiegac, to pewnie tez ma cos do rzeczy do samopoczucia.
                            Wczoraj chlopcy poszli po 18 spac, Miki przebudzil sie po 6 na mleko - zasnal z powrotem i wstal przed 9:30 dopiero, no ale wczoraj w dzien nie spal, a Vini ok 7:30 sie obudzil, ale z wyrka wyszlismy po 8, tyle dobrego

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Hejka Ja dzis mam humor do d....y a to za sprawą mojego M.Powiedział,że w sobote po pracy on na imprezkę się wybiera jak ostatnio Osz,jak mnie wk...,wiec mu powiedziałam,że jesli go nie będzie o 23 w domu(bo do 22 pracuje)to zamykam drzwi i ma wystawioną torbę z rzeczami!Ja nie będę się denerwować,chce się bawić-proszę bardzo,droga wolna.Tylko zeby pózniej nie był zdziwiony,bo u mnie to nieidługo...Nie bedę się cackać,złożę pozew o rozwód i tyle!

                              Oj ,mam nerwy jak cholera
                              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Ho ho ho dziewczyny wszystkie w nerwach!

                                To i ja dołączam ale raczej z banalnym problemem. Wymyśliłam sobie kalendarze dla dziadków z okazji ich święta i tak szukam na allegro, zamówiłam w piątek, czekam do teraz na projekt ... i się chyba nie doczekam. Facet na meile też nie odpowiada. Dobrze, że kasy nie trzeba było płacić. I chyba się nie wyrobię z tym do następnej niedzieli A tak się napaliłam..............

                                A Julia przyszła dzisiaj z moją mamą do mnie do przedszkola. Ale miała ubaw! Była 3 h i jak wróciłyśmy do domu to od razu na łóżko i śpi. Wyjątkowo beze mnie (zawsze muszę leżeć obok) i bez muzyczki - kołysanek. Ha ha ha chyba muszę ją częściej zabierać! Od września będzie już chodzić codziennie, a może nawet od wakacji Musi mieć 2,5 roczku żeby ją zapisać, a wcześniej to na lewo

                                A co do kasy to my oboje zarabiamy ( mój mężuś drugie tyle co ja) ale kasy i tak brakuje. Składamy na remont kuchni, a dopiero skończyliśmy remont salonu. Potem jeszcze trzeba na działkę, ogrodzenie itp itd. Chyba nigdy się to składanie "na coś" nie skończy.

                                Chuda jak tam Iza???????

                                A tak dla rozrywki - widziałyście to: http://demotywatory.pl/2535327/Lista-zakupow
                                Dobre




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X