Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Majorka mam pytanie - chcę zrobić Asi tort z hello kitty, tortownica d=30cm - ile potrzebuję kremówki do tego? i jaką firmę polecasz? Zotta może być?

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      czesc

      Idziemy dzisiaj na "ogledziny" z Maikiem, musialam odwolac przedszkole na dzisiaj, bo nie mialabym jak odebrac Vincenta, ale na baardzo rozczarowanego nie wyglada raczej, a jeszcze ma obiecany taki drewniany rowerek odpychany (niewiem jak to zwia w Polosce ), bo akurat w promocji, no to juz jak na szpilkach i jaki kochany od rana..co ja zwracam uwage dla Maika, czy sciagam go z czegos, a ten zaraz wyje, to Vini leci do niego i "Maiki no daj buzi, chodz chodz" i caluje go na pocieszenie iii, o dziwo, ale ten sie uspokaja hehe.

      Miki od wczoraj wieczorem jakis katar wodnisty ma i przez to mialam troche przeboje, na szczescie nie w nocy, tylko ok 22.00 sie przebudzil, ale dosyc szybko nam poszlo i niewiem czy to na zeba ten katarek, bo 3-ka dolna mu teraz wychodzic bedzie, ale kicha od czasu do czasu to mnie troche z tropu zbilo; ale on prawie przy kazdym zebie ma taki wodnisty katar, juz sama niewiem, no zobaczymy co pokaze jutro; a dla ciekawostki, wczoraj gamon jeden w ciagu dnia oka ani na sekunde nie zmrozyl, ale jakos przezylismy

      druga ciekawostka przebieglam wczoraj 2x tyle co do tej pory biegalam, normalnie wskoczylam poziom wyzej i dumna jestem z siebie na masakre, ale musze sie z zarciem ograniczyc hehe, bo ostatnio tak folgowalam, ze prawie kg wiecej i to mimo biegania , kurka wodna te ciacha mnie zgubia kiedys ;]

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        czesc dziewczyny,
        ja dzisiaj jakos humoru do pisania nie mam ale musze sie z Wami chociaz przywitac.
        M do Niemiec pojechal a ja zaraz uciekam do babci bo nie lubie w tym domu sama siedziec.
        Co do kombinezonów my mamy z zeszłej zimy jednoczesciowy i mam zamiarr kupic małemu jeszcze kurteczke.
        Magda fajny rzeczywiście masz ten wózek a co to za model bo ja mam chicco multiway i stoi bo mały nie chce sie przesiasc ze swojego x-landerka
        Majorka a ty sie kuruj kobieto bo nam Ciebie tu brakuje!!!
        Paulinchen no i ja Oli w przedszkolu a kiedy w ogóle wyjeżdzacie???
        Grygorku jak ja Ci zazdroszcze tego biegania ja to od czasów liceum nałogowo biegałam ale pewnego razu dostałam skurczy w udach na jakies 6 h ból jak cholera juz chcieli ze mna na pogotowie jechac ale troche magnezu i przeszło i od tego czasu tylo truchciki mi został no i ganianie za małym
        BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

        LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Hejka

          Magda spokojnie wystarczyła by tortownica 28 ale jak masz 30 też dobrze to zależy czy robisz moją metoda szprycowa bo jak tak to ok 4 kartoników po 500ml do tego 2 fixy i 2 łyżki cukru pudru na 1 kartonik a śmietane kupuje tylko z łowicza
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Witam Was,

            u nas leje od rana dla odmiany
            I tak wyjdziemy, bo muszę expres do kawy odwieźć do serwisu. Długo na rozpuszczalnej nie pociągnę A jest on cholernie ciężki...
            Dzięki za rady co do kubków. Dziś wstąpię gdzieś i się rozejrzę, może będzie niewiele drożej niż na allegro.
            Też zaczęłam szukać kombinezonu, ale chyba 2 częściowego.
            Miłego dzionka
            Mateuszek 30.04.2009

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              witam po długim czasie
              jakoś tak nie miałam weny do pisania ale przeczytałam was i jestemna bieżąco.

              ania ja chyba jakaś wyrodna matka przy Tobie jestem wyrodna i t wygodna jednocześnie. bo mi to chyba za Chiny nie chciałoby się tak wstawać. jak się przeprowadziliśmy na swoje to Mały dostał swój pokoik i tam też został "eksmitowany". na początku spał przy otwartych drzwiach ale zczasem nie było to już konieczne. I teżw sumie mieliśmy przeboje ale tylko jakieś dwa dni i synuś się nauczył sam spać. inna kwestia że nie było aż tak dramatycznie jak u Ciebie bo co do spania to ja mam dziecię złote. Ale nawet teraz jak się przebudzi z płaczem to od razu do niego nie lecę tylko czekam jak się akcja rozwinie-zazwyczaj sam przestaje.

              co do kombinezonów-ja mami jednoczęsciowy i same spodnie na szelkach, musiałabym tylko kurtkę dokupić. Mam nadzieję że Szymon w nie się jeszcze zmieści bo to zeszłoroczne ale na wyrost były kupowane.

              megi my też po zimniaku siedzimy, no ale u nas to inna kwestia jest boto spółdzielnia musi zacząć palić. ale podobno nie majątak że dopiero od sezonu grzewczego czyli np.od października tylko jak 3 dni będzie wieczorem poniżej 10stopni to włączą piec.
              ale moi rodzice (i teściowie zresztą też) już w swoich domach palą wieczorami. nawet teściowa mówiła że jak u nasbędzie zimno to mamy Małego na noc do niej przywozić. Ale twojej teściowej to już kompletnie nie rozumiem


              Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość


                Kiya a od czego młodemu sie takie zapalenie zrobiło???

                p
                podobno przez to że ostatnio miał sraczkę bo mu zęby szły i kupy były olbrzymie i troszkę dostało się do siusiaka dlatego. Dziś już wygląda o wiele lepiej niż wczoraj i przedwczoraj
                Napisane przez kala8 Pokaż wiadomość
                dziewczyny jakie kupujecie kombinezony na zimę dzieciom ??

                dwu czy jednoczęściowe ???

                bo ja postanowiłam kupić Poli jenoczęściowy i dodatkowo jakąś kurtkę lub kożuszek, spodnie na szelkach zimowe mam jeszcze po Gabi więc do kurtki będzie ok ale jednak taki kombinezon to sie przyda na jakieś spacery albo chasanie po śniegu
                ja mam 3 kurtki do tego chce same spodnie i jeden kombinezon w całości


                Co do kubków to od 2 dni wprowadziłam nowe zasady w domu, kolacje dostaje normalna taka jak my do tego mleko do popicia w zwykłym kubku (ładnie mu idzie takie picie), normalnie w ciągu dnia niekapek Aventu u nas jest . Pierw jest kolacja potem dopiero mycie i wtedy spać i jeszcze czytamy baje na dobranoc
                Oskar Michał
                1 kwiecień 2009
                3710 ; 59 cm ; 10 pkt


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Witam się i ja

                  Weronika zjadła zupkę i teraz ma po południową drzemkę. Dzisiaj wstała o 5 ale coś chyba wiedziała że jest za wcześnie bo poszła spać o 6 i dopiero przed 9 wstała czyli normalnie jak zawsze

                  U nas dzisiaj piękne słonko świeci ale za to wiaterek jakiś zimny.
                  Muszę dokupić Weronice ustniki do niekapka ale nigdzie ich nie ma... nawet na allegro. Niby w jednym sklepie je zamówili ale jakoś dostawy doczekać się nie mogą... no cóż... poczekamy. Najwyżej kupię druga butelkę z ustnikiem.
                  Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    dziewczyny właśnie czekam na moją papugę i mam takiego pietra bo jeszcze nie przyszła a M zaraz z pracy wróci i najlepsze będzie jak się w bramce spotkają zaraz zawału dostanę ale będzie młyn no ale żeby cos mieć trzeba troszkę przejść mam nadzieję że nie będzie tak źle i z papugą nie wylece

                    u nas dziś słonko całą parą ale chłodno
                    na obiadek ziemniaczki i sosik z kurek mmmm pycha a Hania z Mają miały paluszki rybne
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      co do kurteczek i kombinezonów to ja jeszcze nie myślałam ale kurteczke mam i jeszcze dostane od koleżanki a kombinezonik to pomyśle może coś na allegro znajde
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Majorka trzymam kciuki! a powiedz kochana jak się czujesz ?
                        Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Hej Ja dzis nie wyspana bo po wczorajszej popołudniówce dzisiaj na 6 szłam do pracy Miałam dzisiaj iść na zebranie do zerówki,ale nie idę bo jestem poprostu zmęczona....Jutro za to w szkole jeszcze jedno...

                          Mój najstarszy synuś na wycieczce,byli dzisiaj w Gdańsku i Krynicy Morskiej(Jamirka niedaleko Ciebie),sama mu zazdroszczę takiej wycieczki..
                          M pojechał do pracy,więc sama siedzę z chłopakami.,może coś poprasuję bo sterta rośnie

                          Majorka no myślę,że męża "udobruchasz" jak będzie zły za tą papugę


                          My mamy kombinezon dwuczęściowy,i drugi też ,ten co na allegro kupiłam.Myślę,że jak będzie cieplej to nawet samą kurtkę będziemy używać i spodnie polarkowe do teo.Zalerzy jaka zima będzie.

                          Dobra,to do póżniej ,będę zaglądać..
                          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Hejka
                            U nas nocka ok,Izul wstała o 6 A juz mi wstawała przed 8...
                            Moja Emilka pierwszy raz odkąd nie nosi pampka zsikala sie w nocy!!! I najlepsze jest to że nawet sie nie zbudziła że jej mokro.Dopiero rano jak chowałam jej pościel to zauważyłam plamę na prześcieradle,zwąchałam że to siuski...Sama była w szoku że się jej to przytrafiło.
                            Wczoraj smarzyłam dla Emilki "telegrzanki",zjadłam TYLKO gryza,pół godziny później złapał mnie zaj***** ból brzucha,za następne pół godziny wymioty.Tak sie męczyłam od 15tej do 18tej Od zawsze takie placki mi szkodziły i ja głupia sobie zjadłamJamirka a jakiego ty używasz niekapka że ustników nie ma..?Ja na zimę mam dla Izuni kombinezon,3 kurtki(wszystko po siostrzyczce),dla Emilki mam z tamtego roku 2 kurteczki-na podwórko i "wyjściową",więc ta zimę mam z głowy,tzn tylko buty i czapę i rękawiczki kupie dla Emilki.Do nastepnego pościka,pa.

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Madzik liczę że kiedyś i Ty odwiedzisz Gdańsk

                              Chuda mamy taki http://allegro.pl/nuk-kubek-active-c...183033866.html

                              Nie wiem czemu nigdzie nie ma ustników... mam w domu kilka niekapków ale tylko ten lubi z innych pić nie chce, zwłaszcza z tych z twardym ustnikiem... może kupię jakiś inny z silikonowym... do którego można kupić ustniki jak już się zużyją...
                              Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                ale u nas dzisiaj ciepło! ze 20 stopni i ostre słońce świeciło, jeszcze teraz jak wracałyśmy to było ciepło. oczywiście wzięłam dla Asi sweterek i cienką kurtkę i wracałam jak Rumun z tobołami, bo nic z tych ubrań się nie przydało

                                Majorka dzięki za poradę, trzeba będzie się powoli zaopatrzyć w te smietany i inne gadżety. a te 4 kubki starczają na samo dekorowanie czy na przelożenie tortu też? bo ja sobie znalazłam takie czekoladowe ciacho z nutellą i śmietany do przełożenia nie potrzebuję.
                                pochwal się później papugą

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X