Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    no niee... jak ja jestem to Was nie ma a buu...
    Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      ja jestem, tylko mały sie juz obudzil wiec tylko mam jedna reke wolna
      u nas dzisiaj tez wieje ze az sie nie chce wychodzic
      Last edited by megi84; 25-08-2010, 14:59.
      BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

      LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        hello
        Jestemy jestemy Jamirka
        lipe mam dziś w pracy ludzi mało na mieście bo piździ strasznie, zimno a wiatr taki że mało głowy nie urwie dziś sobie ułożyłam jeża na głowie a jak przyszłam do sklepu to już mi się wszystko potargało

        Mój Filip to ma swoje ulubione bajeczki od rana na Disney Channel lecą a jak jest Myszka Miki to mało się nie poszcza ze szczęścia, mam wtedy 20 minut żeby się wyszykować do pracy bo jak leci Miki to spoko zostanie sam w pokoju i w ogóle a jak inne to najlepiej na kolankach się ogląda dziś w ogóle wstał barbarzyńca o 5:30!
        1.03.2009 9:55 FILIPEK

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Jamirka ty ją oswajaj z domem bo jak zimno przyjdzie to już nie będzie tak wesoło chodzić godzinę albo więcej po dworze ale fajnie że usneła w domu może nie będzie tak źle

          my się właśnie szykujemy do mojej mamy i umówiłam sie z moja fryzjerka to dzis mnie w końcu obetnie i jak starczy czasu to pomaluje

          Madziku a może i jestem wilkołaczkem na pewno gdzieś za skórą siedzi sobie i czeka zeby w końcu wyjść
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Cześć kochane.
            Kiya wysłałam ci zaproszenie na n/kU mnie nic ciekawego,rano Was czytałam,jakos nie mam weny do pisania.Moja Iza ostatnio zachwyca się swoją pipką,a dokładniej-dziurką... Jak tylko jest bez majteczek to od razu łapkami maca się po niej,rozszerza i wpatruje się w dziurkę.Ostatnio próbowała wsadzić sobie smoka Łobuz !!! Sikornik ja Ciebie chyba nie mam na n/k,zapraszajSpadam bo obie siedzą na nocnikach,na 100% walą kolce bo czućDo jutra.

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              o kurcze Chuda to ty uważaj żeby ci się Izka kobietą nie stała nie no żartuję ale Filip też ciągle się ciąga za sisiora albo jajka zgniata że aż boli patrzeć...
              a tak z innej beczki
              dziewczyny czy któraś z was depiluje się woskiem? długo trzyma się efekt? ja widziałam na allegro w całkiem przystępnej cenie wosk i podgrzewacz i się tak zastanawiam czy inwestować golę się calutka (nogi, ręce, pachy i piczka) co dwa dni zwariować można tyle roboty a tak co kilkanaście dni wosk i spokój... tylko tak myślę czy nie ma podrażnień jakichś
              1.03.2009 9:55 FILIPEK

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                ania2288 ja robię depilacje przeważnie sama plastrami, albo sie gole ale czasami chodzę do kosmetyczki na ciepły wosk, bo wtedy mam zrobione dokładnie, zwłaszcza bikini

                ja mam przez pierwszy dzień , dwa zaczerwienienia a potem jest ok i przez 2-3 tyg spokój z depilowaniem lub goleniem
                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Hejo hej

                  Moje dziecko mnie dziś rozwalilo na łopatki - nie spało calusieńki dzień Wstała rano o 7 a poszła spać dosłownie przed chwilą

                  Mam nadzieję, że taki rytm dnia jej nie zostanie Całe szczęście, że miała dobry humorek i obyło się bez ataków furii, to jakoś dałysmy radę cały dzień bez drzemki

                  A u nas pogoda super, cieplutko, słoneczko, tylko czuć, że nadchodzi ta nieszczęsna jesień, bo zimny wiatr powiewa. Jak ja niecierpię jesieni......

                  Mój małż dostał podwyżkę jupi jupi, a gorsza sprawa, ze się nie odzywamy, bo mnie wkurza strasznie brrrrrr więc nie wiem, czy s owej podważki skorzystam

                  Idę pod prysznic, może jestescie to poczytam po powrocie




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Cześć babki!

                    tyle nastukałyście, że nie pamiętam co czytałam...

                    Ania, ja teraz używam maszynki, ewentualnie kremu do depilacji.
                    Kiedyś walczyłam z włoskami za pomocą depilatora, ale po dluższym czasie stosowania tego cholerstwa- włoski itak odrastały bardzo szybko, poza tym były coraz słabsze i nieraz zamiast wyrwać, to urywały sie w połowie, no i co najgorsze- wrastały pod skóre

                    Sikornik, a moge zapytać ile dostajesz za godzine? Teraz moim młodym będzie zajmować sie moja siostra, ale zatrudniałam niańki i ciekawa jestem jak wyglądają stawki u innych...

                    Co do histerii- już kiedyś pisałam- jak coś jest nie po myśli mojego łobuza to ryczyyy, krzyczy, wścieka sie, ale na szczęście nie bije nikogo ani nic z tych rzeczy (narazie przynajmniej )

                    My dziś znów zaliczyliśmy zakupy. Któraś z Was pisała kiedyś o sklepie otwartym przez Chinczyków w jej mieście...
                    U nas są takie dwa. Ceny spoko, masakryczny wybór ubrań, torebek, butów i różnych pierdółek do domu. Jakość tego wszystkiego- taka sobie, ale za taką cene chyba sie opłaca. Jak coś sie z niszczy, to nie szkoda przynajmniej. Dziś kupiłam sobie duuuużą torebke, szelki dla młodego, zegarek z budzikiem, 2 serwetki, kolczyki i zapłaciłam "aż" 60 zł

                    A jutro pierwsza rada pedagogiczna przed rozpoczęciem roku szkolnego, więc spadam pod prysznic i powoli do spania bo trza sie wyspać zaczyna sie...


                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Hejka

                      ja znowu późno wpadam ale u mnie to chyba norma
                      włoski mam obciete W KOŃCU bom już zarosła jak wirzba
                      do domu dziś póżno wróciliśmy i drugi samochód szlag trafia i za chwilę nie będe miała czym jeździć

                      Hania mnie troszke niepokoi bo od 2 dni nie robiła kupy a u niej poranna to norma była co dzień jak tylko oczy otwierała to pampers był pełny a tu cisza podałam jej dziś kompot z winogron i śliwek bo ugotowałam może coś ją ruszy

                      moja jak na razie sie swoją za bardzo nie interesuje czasem tylko się podrapie jak pampersa zdejmę ale to rzadkość

                      lecę ułożyć włoski póki nie wyschły na szope i lulu pa do juterka

                      a jutro idę w odwiedziny do znajomej ma 43 lata i urodziła synka kupiłam mu dziś zawieszkę hipopotama co na łapkach ma różne pierdołki i jest przyczepiany na taki duży klips fajna sprawa sprawdzony prezent bo już taki kiedyś kupiłam przyjaciółce i mały do tej pory go ciąga a ma już 10 miesięcy

                      dobra pa buziolaski
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Hejka,ja znów ostatnia Wróciłam do domku i wszyscy już śpią....W pracy ok,dostałam wolne dni we wrześniu takie jak chciałam,,już nie mogę się doczekać "wypadu" z M gdzieś tam bez dzieci Tylko z mamą muszę zagadać bo jeszce nic nie wie

                        U nas też chłocno dziś było,nie wychodziłam z małym na spacer,może jutro ładniej będzie.
                        Majorka proszę tu fotkę wrzucić!
                        Sikornik ja też poproszę zaproszenie na nk

                        Dobranoc.
                        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Czyba pierwsza jestem No mały terrorysta obudził się o 4.30,bo głodny,myślałam ,że go zastrzelęale zasnął jeszcze...Jakoś się nie wyspałam...

                          Zjemy śniadanko i idziemy na zakupki.Do póżniej
                          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Hejka

                            ha ha ha Madzik ty wstałaś o 4,30 a ja sie o 4 polożyłam tak z M poszaleliśmy a dziś jak bym kaca miała glowa boli spać się chce muszę se kawe strzelić bo nie wysiedzę

                            zdjęcia na razie nie wstawiam bo jeszcze muszę pomalować bo mi nie zdążyła farby położyć przyszła do mojej mamy o 20 a Hania już padała tak spać chciała wiec o 21 się zwineliśmy a farb sobie sama położę
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              hello
                              majorka nie wiedziałam że z ciebie taki demon seksu hehe mrrrr my ostatnio uskuteczniamy szybkie numerki po pół godziny i na bok spać hehe a co się będziemy wysilać.

                              Fifi wstał o 5:30 tak jak wczoraj ale się wkurzyłam ale grzeczne dziecko, wzieliśmy go do łóżka, włączyliśmy vive i dał nam podrzemać jeszcze kilka minut
                              A dziś pogoda znów do dupy, zimno straszliwie i chyba będzie padać, znów utarg będzie słabizna... w ogóle ten miesiąc ciężki za dużo kaski nie wpadnie a musimy kupić 2 okna z Damianem i drzwi do domku no i jakieś adidasy by mi się przydały hmmm jakoś to będzie.
                              Wiecie co dziewczny dostałam od mojej szwagierki tabletki takie poprawiające wygląd paznokci i włosów i wiecie co biorę już z 2 tyg a paznokcie mam beton normalnie a włosy jakie fajne w dotyku polecam wam ONOZIS BEAUTY jak macie problemy jakieś.
                              Narazie spadam
                              Buźka!
                              1.03.2009 9:55 FILIPEK

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Ufff Młodemu w końcu wybiły w nocy równocześnie dwie górne czwórki, od razu lepiej, ale spałam 4 godz i czuje sie do d... w dodatku przyjechał dzis na 8 godzin terrorysta Mikołajek...

                                Mikołaj jest uzależniony od noszenia a ja nie mam zamiaru, bo u nas nigdy sie tego nie praktykowało, chyba że szły zęby czy Mały cierpiał to wiadomo, ale tak zapomnij :lol:
                                A rodzice Mikiego non stop go noszą. On jeknie oni biegną, porażka taka dupa wołowa z nigeo wyrośnie, że sam zapomni oddychać jak matka nie przypomni że trzeba, dosłownie
                                Moja sasiadka uważa, że on jest zdezorientowany, bo ciągle go ktoś przywozi gdzieś i zostawia, przeciez jego rodzice nie mieszakją razem i dziecko jest juz okaleczone emocjonalnie... to smutne jak dla mnie, w dodatku strasznie sie ze soba żrą, a dzieciak przeciez jak barometr, po*****ane to
                                Chyba jednak zrezygnuję... Na szczęście szybko moge znaleźć innego dzieciaczka bo popyt jest, bo tak dużo dzieci nie dostało sie do złobka

                                Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
                                Sikonik ja na twoim miejscu bym zrezygnowała ja pilnowałam paro miesiecznego jak mój młody miał 2 latka i powiem ci że bardzo źle to na niego wpłynelo stał się nerwowy i reagował histrią był zazdrosny i nawet jak już nie bawiłam to on nadal był taki wiec rezygnuj puki czas i niech nie musi już dzielić się mamom
                                Niestety Mikołaj jest zazdrosny nie mój syn o mnie, jaki paradoks!!!
                                Ale msz rację jak tylko zauważę nawet z innym dzieckiem szkode dla mojego Johnnego od razu podziekuję

                                Ide Was doczytac kobitki

                                Co do seksu to napiszę, że u nas dość regularnie ale jak u Ani szybki numerek, a w wekendy za to szalejemy hihi, nie zaniedbuję tej sfery, bo lubię
                                Last edited by sikornik; 26-08-2010, 11:01.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X