Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Napisane przez vini-miki Pokaż wiadomość

    no i na tym pierwszym zdj. wlasnie mi Filipa przypomina troche, co Renia?
    bardziej niz Filipa to Vini mi tu przypomina Meza bratanka no jak blizniak jego ..
    Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


    dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      u mnie OSkar już od jakiegos zasu a soje kalosze.. nie mogł nie miec bo gdy widzial ze Filip ma to był taki ryk ze masakra.. najpierw smigal w o 2 nr za duzych. ie przeszkadzalo mu to..wazne ze mial i mogł w kaluzach sie myc.Tak tak sie myc b to wyglądalo jak kąpiel. A potem siostra po swoich bąkach wynalazla na strychu... i Oskarowy w koncu ma kalosze na swoja stopkę. szal normalnie.statnio chcial do wanny w nich wejsc..
      Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


      dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Hejka,

        nocka u ans w miarę, tylko 2 pobudki. Potem przestało padaći wyszło słońce. Więc poszliśmy na plac zabaw i jak wracaliśmy to nas ulewa dopadła. Pobiegliśmy do domu, obiad i kolejny spacer a Mati zapomniał o drzemce No nie chciał spać! I teraz jak wracaliśmy ze spaceru to o 18 odpadł na siedząco na rowerku biedactwo. Padł jak dentka. Ale i tak cały dzień nie spał od 8ej rano!

        My kaloszki mamy od 2 miesięcy. Kupiłam na allegro
        http://allegro.pl/item1167912580_now...s_r_20_21.html
        nasze to kaczorki
        Mateuszek 30.04.2009

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Magica ale super te kaloszki Tez muszę jakieś zakupić i te bardzo mi sie spodobały!

          Moj spał dziś raz - coś ok 11-tej. Wiec pewniepo wypiciu mleczka padnie
          KACPEREK 25.02.2009
          2520g i 49 cm




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Magica ale super te kaloszki my własnie jutro jedziemy na małe zakupy właśnie zakupić kaloszki i jakieś adidaski bo póki co mieliśmy sandałki.
            Weronika póki co robi bunt ze spaniem więc zostawiłam ją w łóżeczku, może sama zaśnie.

            Monika w którymś poście pytałaś skąd jesteśmy. Ja z Gdańska. Chyba z Bydgoszczy oprócz Ciebie to nie ma ale coś kiedyś Aniasos mówiła o przeprowadzce ale nie wiem czy to aktualne jeszcze.

            A ja od dziś jestem słomka ( czyt. słomiana wdowa) aż do niedzieli... ehh

            Paulichen przykro mi z powodu tych chorób Ali i Oliego... mam nadzieję, że to tylko jakiś fałszywy alarm.
            Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              No i tak jak napisałam. Synio ŚPI Padł po wypiciu mleka
              KACPEREK 25.02.2009
              2520g i 49 cm




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Ja tez często jestem "słomianą wdową"
                Moj M na delegacje wyjeżdża.
                KACPEREK 25.02.2009
                2520g i 49 cm




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Napisane przez mamaMONIKA88 Pokaż wiadomość
                  Ja tez często jestem "słomianą wdową"
                  Moj M na delegacje wyjeżdża.
                  Mój naszczeście nie jeździ w delegacje ale dzisiaj to wyjątkowa sytuacja.
                  No i moje dziecię w końcu padło
                  Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Mój M np. przez 2 m-ce wyjeżdża - jedzie w pon a wraca w pt.
                    A po tych 2 m-cach np. miesiąc wcale nie wyjeżdża - pracuje na miejscu.
                    KACPEREK 25.02.2009
                    2520g i 49 cm




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Wklejam Wam Matiego na wczorajszym spacerku po deszczu - trochę poruszone, bo nie mógł w miejscu ustać i na ukochanym tygrysie
                      Attached Files
                      Mateuszek 30.04.2009

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Magica już myślałam, że ten tygrys to prawdziwy
                        A Mati jest uroczy zwłaszcza w tych kaloszkach
                        Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          zainspirowałyście mnie tymi kaloszkami

                          i właśnie kupiłam na allegro takie jak ma synek magici tylko w różowe serduszka nad kaczorkiem sie zastanawiałam bo fajny, ale jednak Pola dużo ma różowych bluz i kurtkę wiec padło w końcu na różowe serduszka
                          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Mati śliczny i kaloszki super mu mamy z kopciuszkiem i z myszką miki
                            Dzisiaj przyszedł Ali wóżeczek chicco lite way super sprawa kupiłam śliczną różowo-zieloną a generalnie to o śpiwór mi chodził bo nie mamy na zime dla n nuni jeździ sie super no nie to co moim nie zastą pionym Zappem ale zawsze




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              hej hej no jak ja siadłam to już was nie ma
                              ale jestem padnięta byłam na pokazie garów pysznej kolacji w restauracji i pokazywali robota którego kupiła moja mama i gary też wzieła są debeściarskie no ale troszku dała tylko przy zakupie garów robot za złotówke i 15 % rabatu a koszt wszystkiego 3 000 no nie mało

                              Monika galaretka zjechała bo była płynna czy po prostu nie wstawiłaś do lodówki i nie schłodziłaś kremu z ciastem

                              kaloszki super mu już mamy dawno ale takie zwykłe czerwone dostaliśmy Maja tylko nie ma ale jak na razie u nas słoneczko i ciepełko ma padać ale tylko 2 dni i dalej ładnie zobaczymy

                              idę zrobić M kolacyje bo mi tu stęka
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Dzień dobry, czyżby ja pierwsza dzisiaj ?

                                U nas nocka dzisiaj taka sobie. Czwórki nam się przebijają i jak zwykle dużo mruczenia było przez sen... no i pobudka przed 7.... ale jakoś damy radę.

                                Właśnie dopijam kawkę i jesteśmy już po sniadanku. Widzę, że dzisiaj w końcu słonko wyszło więc zapowiada się piękna pogoda.

                                A co tam u Was ? Meldować się !
                                Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X