Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    mamaMonika no naprawde fajnie z tym drugim dzidziusiem ja w sumie to i bym chciała i się trochę boję no ale sama to i tak nic nie zdziałam choćbym na rzęsach stanęła a M póki co nie chce drugiego potomka.


    Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Inka - Nam tez było ciężko sie zdecydować na 2 bejbi.
      Pierwsze to odrazu bez gadania
      Trzymajcie kciuki zeby Nam sie udało!
      W styczniu sie staralismy i sie nie udało...


      Karmiłam synka 11 m-cy piersią. Teraz podaję Mu Bebiko. Ogólnie je wszystko - nie mam z Nim problemów Wlasnie M podjada obiad i Kapi z Nim juz siedzi
      KACPEREK 25.02.2009
      2520g i 49 cm




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Napisane przez megi84 Pokaż wiadomość
        mamaMonika wyslalam Ci zaproszenie na nk , jakos nas rozszyfrujesz ja to zdjeciach i imionach dzieci probowałam tak jest najszybciej
        Zaakceptowałam!
        Aaaa ciezko Was rozpoznać...I spamietac
        KACPEREK 25.02.2009
        2520g i 49 cm




        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Hej Baboszki

          Tak Was podczytuje ale nie mam kiedy do Was napisać, ciągle coś do roboty albo Mały psotnik wyrwa mi klawisze...

          U nas póki co problemów ze spaniem nie mamy a co do fotelika to kiedyś też mieliśmy problemy a teraz jest oki, chociaż na dłuższe dystanse powyżej 2h nie jeździmy ale myślę, że też były problem.

          Powysyłałam zaproszenia dla magica i mamaMonika

          Idę jutro złożyć cv, jest szansa, że będzie dla mnie praca. Zrobiłam ostatnio kurs więc jestem bardziej doświadczona a co

          Magica widzę, że jesteś z Warszawy. Szkoda, że wcześniej nie wiedziałam, bo ostatnio byłam w stolicy tydzień na kursie to może byśmy się spotkały tak przy okazji

          Już nie pamiętam co miałam napisać.... jak mi sie przypomni to wpadnę jeszcze
          Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Monia ja też wysłałam zaproszenie do Cegły jakby co
            1.03.2009 9:55 FILIPEK

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Aniu i Marto zaakceptowałam
              KACPEREK 25.02.2009
              2520g i 49 cm




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                o boże jaki ruch dzisiaj na naszym wątku

                dziewczyny a jeszce wracając do tematu jazdy autem , to te wasze dzieci tylko marudzą ??
                bo moja to na początku marudzi, ale da sie jakoś ją zająć ,ale później robi sie coraz gorzej i ona poprostu wyje, płacze tak okrutnie, łzy lecą i sie szarpie, ja nie mogę tego niestety znieść jak ona tak płacze rzewnymi łzami
                Last edited by kala8; 27-07-2010, 17:07.
                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  mamamonika88 ja też ci wysłałam zaproszenie na nk

                  no właśnie ciekawe jak ty nas rozpoznasz kto jest kim
                  Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Wszystkie zapr przyjęte Miło mi!
                    Fajne dzieciaczki.
                    Nie wiem jak Was rozpoznam. Ale może któraś mi napisze ile Was jest i jak sie nazywacie - taki skrót. No i ile dzieci macie
                    Bede wdzięczna!
                    KACPEREK 25.02.2009
                    2520g i 49 cm




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Jak robicie te zdjecia ze tak sie zmieniaja?
                      KACPEREK 25.02.2009
                      2520g i 49 cm




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Kliknij na te zmieniajace sie zdjecia np u Kali albo u mnie wyskoczy ci stronka tam kliknij na PHOTO FLIPBOOK i tam trzeba wgrac swoje zdjecia, no i dalej skopiowac adres i wkleic do swojego opisu, mam nadzieje ze chociaz troche pomoglam
                        Last edited by megi84; 27-07-2010, 17:27.
                        BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                        LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Megi dziękuję :* udało się!
                          KACPEREK 25.02.2009
                          2520g i 49 cm




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Mamamonika mnie to chyba poznasz na n/k,mam na nazwisko GLEBA,śliczne prawda..?No i mam dwie dziewuszki,blondyneczki.Spadam,Izunia dzisiaj strasznie marudna,głowa mnie rozbolała,chciałabym żeby ten dzień już się skończył
                            Do jutr,spokojnej nocki,pa.

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              no nie patrze i patrze a tu tyle stron nastukane że nieraz 2 dni tyle nie ma a co będzie do wieczora? ale super że piszecie
                              witam nową mamusię i Kacperka, ja nie mam konta na nk
                              co do mam to ja nie narzekam. moja mama uwielbia Kubę i zawsze nam pomaga jak może.
                              z ta pogodą to kurcze z dnia na dzień jesień, bez sensu. u nas cały dzień leje
                              chuda ja już tydzień mam ochotę na pizze i właśnie dziś idziemy bo znajomy otworzył nową pizzerie pub i idziemy zobaczyć.
                              u nas Kubuś od małego śpi sam i nie ma żadnego problemu. wieczorem zasypia przy mleku a w dzień kładę go do łóżeczka i zasypia. w nocy raczej się nie budzi, czasami coś postęka to polulam chwile i odkładam i śpi. takie raczej bezproblemowe to moje dziecię ale obym nie zapeszyła
                              mamaMonika podziwiam że sie zdecydowaliście, niby fajnie jak jest mała różnica wieku ale ja na razie chce się skoncentrować tylko na Kubusiu żeby nie żałować póżniej że mało czasu miałam dla niego, a malutki będzie tylko raz, więc jakby kolejne dziecko nie wcześniej niż za kilka lat i koniecznie wtedy dziewczynka

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Napisane przez chudagleba Pokaż wiadomość
                                Mamamonika mnie to chyba poznasz na n/k,mam na nazwisko GLEBA,śliczne prawda..?No i mam dwie dziewuszki,blondyneczki.[/LEFT]
                                Gleba - tak jak ten z YCD Fajne!
                                Widze, ze niewielka jest różnica miedzy dziewczynkami.

                                My bardzo kochamy dzieci. Planujemy mieć 3 (razem z Kapim). Ale trzecie bejbi na tzw. "stare lata". Na razie chcemy 2.

                                Ciezko jest podjąć decyzję o drugim, ale jak będziemy tak odkładać i odkładać to nie wiadomo co bedzie... Lata leca. A Kapi jest juz na tyle duzy, ze mysle, ze dam rade z 2 w domu!
                                Zobaczymy... Czy wogole sie udalo...?
                                KACPEREK 25.02.2009
                                2520g i 49 cm




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X