Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    och ten pierscionek to "wyklelam", ze tyle kasy poszlo, ale sama go wystekalam, przed gwiazdka, bo mezus mowi, ze nie ma prezentu dla mnie, no to sie troche naburmuszylam, to pojechal do miasta w wigilie, a ze byla tylko galeria Focus otwarta to wybulil gamon, glupio mi pozniej bylo jak niewiem, no ale mogl cos innego kupic przeciez bym nie zamordowala

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Witam. Mam na imię Monika i jestem mamą cudownego Kacperka!
      Jestem tu nowa
      Szukam wątku mam lutowych (urodziłam 25 lutego), ale nie mogę znaleźć, więc przyszłam TU.
      Miałam termin na 1 kwietnia, ale mój synek chciał szybciej "wyjść" i ur się w 35 tyg.
      Miał 2520 g i 49 cm.
      Rozwija sie prawidłowo, rośnie jak na drożdżach!
      Ur się z zapaleniem płuc, ale szybko wyzdrowiał

      Gorąco wszystkich pozdrawiam!!!

      Jestem Mamą! To moja kariera



      KACPEREK 25.02.2009
      2520g i 49 cm




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Hejka,

        u nas noc znów do d... wstał o 3 i do 6 marudził. A dałam mu Viburcol żeby był spokojniejszy w nocy. Potem zdżemneliśmy się godzinkę a od rana to płacz prawie non stop. Głowa mi pęka Dałam mu Nurofen i jest w miarę spokój na razie. Myślę, że to 3 lub 4 górna. A jeszcze ta pogoda... Wczoraj cały dzień i dziś dalej leje
        U mnie z moją Mamą nie mam kłopotów, ale Mama M strasznie fochowata jest. Mieszka w bloku obok, więc pod ręką. Tylko jak ma zły dzień to wszystko na nie a z natury też pesymistka. Jak się o coś poprosi to Ci jeszcze wypomni 5 razy przy okazji. No ale cóż. NIe jest najgorzej.

        Grygorku, chłopaki superek. Szkoda, że się już nie załapię na taką róznicę wieku u dzieci Pazurki z resztą też

        No i witam nową Mamcię

        Mati włąśnie chodzi z moją torebką na ramieniu i portfelem w drugiej
        Mateuszek 30.04.2009

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Dobry!

          Ja tylko sie przywitam i spadam. Przygnębiajaca ta pogoda i chyba faktycznie- zbyt szybko z upałów zrobiła sie jesień i jakos tak przygnebiająco jest...


          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Pogoda faktycznie przygnębiająca. Wolałam słoneczko.
            Wypiłam dziś już kawkę, ale senna jestem.
            Młody wstał dziś o 6 i ani myślał o dalszym spaniu.
            Teraz grzebie mi w torebce Znalazł herbatniki i je!
            KACPEREK 25.02.2009
            2520g i 49 cm




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Mam pyt. jak się śledzi wątek? Bo za każdym razem muszę Go szukać...
              KACPEREK 25.02.2009
              2520g i 49 cm




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                cześć

                ja siedzę w pracy i ledwo na oczy patrzę i humor mam kiepski
                kuźwa co za pogoda jak nie upał po 35 st to 15 st i deszcz ,szczerze mówiąc wole upał i słońce

                co do nocki to Pola od 23 spała u nas w łóżku , bo płakała przez sen więc ją wzięłam no i jej nagle przeszło szkoda tylko że ona śpi głównie na mnie

                witam nową mamę
                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Kala Nasz synek tez w nocy spi z Nami. Budzi się koło północy, wstaje w łóżeczku i płacze. A gdy tylko położę Go koło Nas - śpi do rana bez żadnego pojękiwania...
                  Strasznie sie kręci w nocy. M spi na ścianie, a ja prawie spadam z tapczana.... Chciałabym zeby spał juz całe noce SAM w łóżeczku!
                  Dziś rozłożyłam sobie "spanie" na podłodze i spałam Sama A M z Kapim na łóżku.
                  KACPEREK 25.02.2009
                  2520g i 49 cm




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Hej kochane,u mnie też nocka do d*****Od 1 w nocy do około 3 ciagle Iza marudziła,a to siusiu a to pić a to płacz i tak w kółko...Dzisiaj od rana też sie wkurza,dałam jej czopka i poszła o 11tej spać.Trójka nie może wylezć...
                    Właśnie wcinam pizzę...Jakoś tak mnie wczoraj naszło i zjadłam sobie na kolację-pizzę rigę i dzis też mi się zachciałoMężuś kupił mi aż 5Wariat!!!
                    Witam nową mamuśkę,żeby nas znalezć to muszisz wejśc w strone glówną,znalezc temat"dziecko" a potem nasz wątek czyli Kwiecień i kawałek marca" i to wsio.
                    Muszę was doczytać,zaraz wracam.

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Napisane przez magica13 Pokaż wiadomość
                      No i witam nową Mamcię
                      Napisane przez kala8 Pokaż wiadomość
                      witam nową mamę
                      Dziękuję za miłe przywitanie
                      KACPEREK 25.02.2009
                      2520g i 49 cm




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Napisane przez chudagleba Pokaż wiadomość
                        Witam nową mamuśkę,żeby nas znalezć to muszisz wejśc w strone glówną,znalezc temat"dziecko" a potem nasz wątek czyli Kwiecień i kawałek marca" i to wsio.
                        Witaj!
                        No właśnie tak robię.
                        Myślałam, ze idzie moze dodać do ulubionych czy coś w tym stylu.
                        KACPEREK 25.02.2009
                        2520g i 49 cm




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Już wróciłam... Co do mam to np moja mama za************ się zajmuje moimi skarbami,widzimy sie ze 2 razy w miesiącu i za każdym razem przytula je,całuje,bawi sie itd,a co do teściowej to jak do tej pory to nie znalazła czasu dla nich(a mieszkamy razem),jak wraca z pracy to mówi cześć wnusie,da po jakimś tam lizaku czy cos podobnego,zakręci sie na pięcie i leci do swojej córeczki bo tam są jej wnuki...A do córeczki ma 2 minuty drogi a lata do niej 100 razy dziennie,pisałam wam kiedys że jest na każde zawołanie swojej córeczki.Ciśnienie mi sie podnosi do dwustu jak myslę o TYM!!!!Niech sie buja

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Aj i jeszcze fotki miałam wstawić.
                            1-ja,2- Emilka 3-Izunia 4-moje panny na urodzinach męża siostry synka.
                            Attached Files
                            Last edited by chudagleba; 27-07-2010, 12:32.

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              hej dziewczynki
                              Witam nową mamusię możesz dodać wątek do ulubionych a potem tylko strony przerzucać. Ja mojego Filipka urodziłam też wcześniej w 36 tc

                              U nas ziąb jakiś się zrobił, pada i wieje brr siedzę w sklepie w bluzie ale i tak mi zimno, ludzi mało kurde... zostało mi 5 tys do zrobienia planu miesięcznego i 5 dni mam nadzieję że mi się uda...
                              póki co lecę zrobić sobie kawke
                              1.03.2009 9:55 FILIPEK

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                I ja sie witam z nowa mamusia

                                Dziewczyny nasz watek chyba i tak ten jeden z bardziej aktywnych, bo co wejde na forum to lookne tylko na glownej stronie i przewaznie jakas znajoma osobe widze co przed chwila post naskrobala jakos sie trzymamy jeszcze

                                mam lenia dzisiaj meeega lenia, jeszcze jedna walizka mi do rozpakowania zostala, a ja siedze i czekam na zbawienie a od tych kaw co dzisiaj wypilam to az mnie zmulilo, z nudow pstryknelam sobie zdjatko z Vinim, moje pierwsze foty z wakacji haha, szkoda tylko, ze w domu
                                Last edited by vini-miki; 30-08-2010, 08:33.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X