Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Halo halo

    wszystkiego najlepszego dla solenizantów :*

    Przyszedł dziś wózek i jest suuuper ale jestem happy, odrazu poleciałam na pierwszy spacer tylko dla Leny nowość bo do tej pory woziliśmy ją przodem do nas a tu teraz na odwrót i dziecko w szoku wszystko widzi

    z ta praca i przeniesieniem nie wyszło, szkoda ale terAz moim celem będzie bydgoszcz
    Last edited by ankasos25; 26-03-2010, 11:01.
    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



    http://annalena4u.blogspot.com

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      No to Ankasos miło, że wózeczek się podoba. No i trzymamy kciuki za te Twoje zmiany w życiu. Tak jak sobie czytam to dochodzę do wniosku, że też chyba u mnie czas na jakieś zmiany choć jeszcze po Hanusi się nie otrząsnęłam, ta zmiana zawirowała całym moim życiem
      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        a wiecie co z leny zrobiła się straszna złośnica i czasem nie wiem jak reagować, robi nam na złość jak jej zwróce uwagę to zaczyna krzyczeć i płakać mówię jej czasem ze coś nie wolno a ona specjalnie i ze złością to robi i czasem np zaczyna na nas podnosić rękę lub kopać chyba muszę poczytać jakieś porady super niani

        a teraz wrzucam filmik jak lena wczoraj bawiła się ze mną w akuku
        http://www.youtube.com/watch?v=IQsW2qRFN1Q
        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



        http://annalena4u.blogspot.com

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          A u mnie już ciszaaaaaaa...Mały straszna przylepa się zrobił,ciągle tylko mama,mama i prowadzać,częściej za jedną rękę,a jak się go puści to na dupsko siada i za cholercię nie spróbuje zrobić kroczku.

          Yoenne ale Wam zazdroszczę tej wiosennej pogody,u nas zima na całego ,mrozy w nocy,brrrrrrrrrr .....Ja chcę wiosny!!!!!!

          Ankasos a co Cię tak natchnęło na zmiany??Naprawdę byłabyś gotowa wszystko zostawić i przenieść się w inne miejsce? A co do Lenki to dzieciaczki w tym wieku są poprostu przekorne Próba sił,ale nie możecie pozwolić jej na takie zachowanie.Kacperos za to krzyczy jak coś nie po jego myśli i robi taką fajną minkę(jak stary dziadek..)

          Jamirka teraz poluję na jeden z tych wózeczków

          http://www.allegro.pl/item949898970_...tis_torba.html

          http://www.allegro.pl/item949635240_...akcesoria.html


          Tyle ,że ten drugi wydaje mi się bardziej dla dziewczynki(kolorystycznie)
          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Zastanawiałam się ile naszych dzieciaczków jeszcze samodzielnie nie chodzi I nie wiem.....
            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Lena chodzi póki co za rączki, tzn biega ale sama ani jednego kroczku jeszcze nie zrobiła

              a jeśli chodzi o zmiany to ja już tak mam co jakiś czas i teraz akurat mnie natchnęło na zmianę otoczenia i byłabym gotowa wyjechać, przecież to nie na koniec świata ale jakoś do sentymentalnych osób nie należę i jeśli byłaby okazja to wyjeżdżam. Moja mama by pewnie marudziła ale ona też za młodu wyjechała daleko od rodziców wiec i jakoś wtedy bylo to normalne, dzieci poprostu wychodzily z domu i często wyjeżdżały daleko, takie życie
              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



              http://annalena4u.blogspot.com

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
                Zastanawiałam się ile naszych dzieciaczków jeszcze samodzielnie nie chodzi I nie wiem.....
                cześć

                no moja Pola nie chodzi sama ale ona jest "opóźniona" w stosunku do waszych dzieci, chyba przez tą hipotrofie

                za to raczkuje jak oszalała po całym mieszkaniu, no i chodzi przy meblach ale raczej nieporadnie

                aniasos a może Łódź nie nie polecam , nie za szczególne miasto
                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Madzik, mi ten pierwszy się podoba i taki widać ze zadbany bardzo

                  kala do łodzi juz sie nie dostanę
                  Last edited by ankasos25; 26-03-2010, 11:00.
                  Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                  Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                  http://annalena4u.blogspot.com

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Madzik zdecydowanie 1 i na pewno moja nie chodzi jeszcze co prawda za rekę posówa ale do samodzielnego to jeszcze troszkę

                    Aniasos wypisz wymaluj moja Hania tylko ona jeszcze nie bije i nie kopie ale od dziś wymusza wszystko krzykiem szczególnie to swoje chodzenie za rękę nawet nauczyła się wyginać i za zadne skarby nie mogę jej posadzić na kolana jak nie chce ale to taki wiek a do tego idą jej jedynki i marudna strasznie dzis nic nie chciała jesć nawet swojej ulubionej ogórkowej,ale ty sie nie daj jak zaczyna to groź palcem i mów tak nie wolno i za zadne skarby jej nie popuszczaj bo potem żuci ci się w sklepie na podłogę i będzie wymuszać rzeczy które sobie upatrzy a potem będzie trudniej
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      ehh majorka tak sie staram robic tylko najgorsze jest to ze jak tak robie to ona jeszcze gorzej sie drze i nie slucha nic co do niej mowie, dzis tak narozrabiala ze znowu karnie poszla do kacika to tam sie darla i wkoncu ja wzielam bo trwalo to juz z 10 minut i nie przestawala a bylo nawet gorzej
                      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                      http://annalena4u.blogspot.com

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Cześć kobitki
                        Alunia chodzi tzn biega,ale z tym chodzeniem jak z ząbkami nie ma reguły
                        wóżeczek zdecydowanie numer 1 ten 2 zdecydowanie dla dziewczynki
                        a to moja gwiazdka idzie na spacerek oczywiście sama
                        Last edited by Paulinchen23; 23-07-2010, 22:23.




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          A i jeszcze jedno mamy dwa kolejne ząbki




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Paulinchen gratulacje za kolejne ząbki

                            Madzik masz rację, że ten drugi wózek to zdecydowanie dziewczęce kolory. Moja Weronika też jeszcze sama nie chodzi. Za rączki też jeszcze nie poradnie za to przy meblach to śmiga.

                            Aniasos szkoda, że z tym Gdańskiem nie wypaliło no ale może chociaż z Bydgoszczą się uda. Trzymam kciuki !
                            A co do zachowania Lenki to Weronika też tak miała jakiś czas temu. Wszystko co zakazane było najlepsze, a jak się jej zabroniło to zaraz krzyk i histeria... u nas to pomagało pokazanie czegoś innego, albo po prostu nie zwracanie uwagi, bo tak jak mówi Majorka potem będzie tak jak te dzieci z Superniani co wszystko krzykiem wymuszały, kładły się na ulicy czy to w sklepie a mama dla świętego spokoju machała ręką i dawała to co chciała jej pociecha... mam nadzieje, że Lence to przejdzie. Tak jak Weronice.

                            U nas niestety też dziś nie obyło się bez marudzenia z powodu ząbków... cały czas tyle łeee i łeee i nawet na spacerze co nam się nigdy nie zdarzało, także muszą jej nieźle dawać w kość...

                            Sprawdzałam kiedy Natorek była ostatnio. Myślałam że może nas podczytuje, ale niestety ostatni raz była aktywna 2 lutego... ale nie traćmy nadziei, może jeszcze się odezwie
                            Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Jamirka czyż byśmy się zmówiły ja też sprawdzałam dziś nasze dziewczyny ale my podejrzliwe jesteśmy choc co do Natorka to ja pewna byłam ze nas nie zdradza

                              lecę butelkę zrobić pieskowi pić wynieść i do wyreczka

                              sobotę mam przechlapaną wszystko na łapu capu będe robiła bo mama wymyśliła sobie wyjazd po drzewo i muszę u niej być już ok 10 bo M jedzie z tatą a ja chyba wstane o 5 rano zeby tego torta zrobić bo nie wiem czy siewyrobie do 10 a w dodatku na 16 gonimy na roczek,a przyszedł ten robot tobi i Majka w siódmym niebie szkoda tylko ze to nie dla nas ale co tam może jeszcze jakos wyskrobiemy kaske na jakąs super zabawke dla mojej starszej księżniczki a ten robocik bomba Filipek na pewno sie bedzie cieszył

                              dobra lecę pa buziolaski
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                no proszę dopiero doczytałam

                                Wszystkiego naj dla Aluni za jej piękne zabki i te sliczne samodzielne kroczki

                                Aniasos to moze najlepiej jednak jak zabawisz ja czym innym w tym momęcie może będzie łagodniej ona za mała na kary i kąciki

                                no to pa
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X