Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    heja

    dziękujemy za gratulacje

    Wszystkiego naj dla solenizantów

    a ja nadal cierpie na chroniczny brak czasu, juz mnie to wszystko wkur..a, mam jakiś kryzys cholera jutro będzie siódmy dzień jak będę w pracy i chyba ocipieje tam jutro ;( normalnie mam ochotę się schlać i na chwilę wyłączyć mózg....

    Nitka mój m ma tego elektronicznego i fajna sprawa bo dużo taniej go to wychodzi no i nie pali zwykłych wiec nie śmierdzi i nie ciągnie go pomimo że w pracy kumple palą

    Madzik my nie mieliśmy problemu bo my zalatwialiśmy kościelny więc to za jednym zamachem poszło na jednej mszy ale tak naprawdę to duuużo zależy od widzimisie księdza a na sukienke od podania wymiarów czekałam jakiś tydzień

    no to koniec tego dobrego, reszte doczytam jutro a teraz dobranoc bo jutro ZNOWU DO PRACY!!!!
    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



    http://annalena4u.blogspot.com

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      eh...kurcze syrwunia no nie wiem co ci napisać tylko to co piszesz to jakby jest mi znane z autopsji. NIe będę pisać że masz go zostawić, bo to nie jest jedyne rozwiązanie, tym bardziej że macie dziecko. No ale kurna! wkurza mnie ten twój Adam zamiast docenić,ze jesteś dobrą matką, studiujesz, zajmujesz sie córką, dla niego te masz czas a nie latasz po mieście i imprezach to jeszcze problemy stwarza. Ja z moim byłym miałam też takie jazdy,aż w końcu nie wytzrymałam i się rozstaliśmy. no bo ile można słuchać że go zdradzam,nie kocham i takie tam. Mój przypadek był ciężkim przypadkiem bo nawet potakiwanie tak jak u Renatki nie przyniosłó rezultatu.

      a może on jest zazdrosny o Nikole? rozmawiałaś z nim o tym? może zróbcie sobie od czasu do czasu wieczór tylko we dwoje? nie mówie że od razu macie się sexić jak dzikie norkiale wyjśc gdzieś,do kina, na spacer...a jesli z intymnościa też u was nie bardzo to naprawde, najlepiej porozmawiać o tym. wywalić wszystko prosto w oczy, beż niedomówien,będziesz przynajmniej wiedziała na czym stoisz.

      a te smsy to: 1) wg mnie tchórzostwo, bo nie powie otwarcie stojąc oko w oko; 2)perfidny sposob wzbudzenia w tobie poczucia winy-nie wiem,ma z tego jakąs satysfakcję że się przed nim tłumaczysz?


      Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        a samojstwem to moim zdaniem po prostu straszy i tyle. Mój były też starszył, więc texty typu:Jak mi się cos stanie to tylko ty będziesz temu winna-jakoś do mnie nie przemawiają.
        poza tym, z tego co się orientuję większość samobójców(tych którzy rzeczywiście zdecydowali się an ten krok) nie rozpowiada o tym na prawo i lewo,tylko dusi w sobie swoje problemy czasami rodzina ma tyle "szcześcia" że zostawi jakąś kartke z wyjasnieniem albo tylko z pożegnaniem...


        Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          renatka to dobrze że dostałas zaświadczenie, teraz na pewno będzie łatwiej wszystkie sprawy oświatowe i zdrowotne pozałatwiać.

          Mój M rozliczał się sam i Szymona sobie odpisał. Z tego co mi mówił to będziemy mieli jakieś 1300zł zwrotu ale to już za wszystko. no ale to pojdzie niestety na opłate za ostatni semestr mojej szkoły.

          a jeśli o mnie chodzi...Dziewczyny, czy ZUS przysyła pit-a tak jak normalny pracodawca? bo czekam i czekam a tu nic bo ja byłam większość roku na zwolnieniu a potem na macierzynskim ale jakieś tam dochody jednak miałam tyle że płacone własnie z zusu.


          Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Napisane przez Inka_R Pokaż wiadomość
            renatka to dobrze że dostałas zaświadczenie, teraz na pewno będzie łatwiej wszystkie sprawy oświatowe i zdrowotne pozałatwiać.

            Mój M rozliczał się sam i Szymona sobie odpisał. Z tego co mi mówił to będziemy mieli jakieś 1300zł zwrotu ale to już za wszystko. no ale to pojdzie niestety na opłate za ostatni semestr mojej szkoły.

            a jeśli o mnie chodzi...Dziewczyny, czy ZUS przysyła pit-a tak jak normalny pracodawca? bo czekam i czekam a tu nic bo ja byłam większość roku na zwolnieniu a potem na macierzynskim ale jakieś tam dochody jednak miałam tyle że płacone własnie z zusu.
            tak ZUS przysyła PITy , ja dostałam jakieś 3 tyg temu
            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              a my dzisiaj wpłaciliśmy zaliczke na wakacyjny wyjazd
              no i lecimy w czerwcu , tylko sie boję jak ten lot Polka zniesie i wogóle ja sie będzie zachowywać na wyjeździe, troche mam stracha ale już "klamka zapadła" i jedziemy
              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                kala a gdzie jedziecie?jeśli wolno spytac oczywiście
                i dzięki za odpowiedźbedę czekać dalej jak tak.


                Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Napisane przez Inka_R Pokaż wiadomość
                  kala a gdzie jedziecie?jeśli wolno spytac oczywiście
                  i dzięki za odpowiedźbedę czekać dalej jak tak.
                  no pewnie że można spytać lecimy do Grecji a dokładnie wyspa Kos

                  ciesze sie i mam cykora jednoczeście jak te moje dzieci sie bedą sprawowały

                  a co do pitów z zusu to powinni do końca lutego przysłać
                  Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    to super,na pewno będzie ok, nieotrzebnie się martwisz. Nasze dzieci potrafią nas zadziwiać
                    widziałam twój podpis o ząbkach-u nas też rosły w dość dziwnej kolejnośći.tzn.przynajmniej dla mnie ona trochę dziwna jest. Mianowicie też mu rosły ząbki tak "na krzyż". wyszła jedna jesynka np.dolna a jako druga pojawiła się górna dwójka. I tak na zmianę.


                    Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Kala nie martw sie lotem, bedzie ok. My lecimy z Julia pod koniec kwietnia do Singapuru. Lot trwa 12 godzin, bez przerwy. Trzeba tylko myslec o jakiejs zabawce, jedzeniu i o tym, zeby dziecko podczas startu i ladowania pilo albo ciagnelo smoka, bo wtedy latwiej mu jest wyrownac skoki cisnienia.



                      Rosne...
                      14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                      17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                      13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                      16.11.2009 5620 gr, -
                      16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                      19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                      17.06.2010 9250 gr, -
                      06.09.2010 10600 gr, 77cm
                      14.12.2010 11600 gr, 81cm
                      05.05.2011 11900 gr, 83cm
                      20.09.2011 13200 gr, 90cm
                      14.01.2012 14300 gr, 93cm
                      19.07.2012 15500 gr, 98cm



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        czesc! oh jak wam zazdroszcze tych wyjazdów.moze chcecie mnie zaadoptować i zabrac na jakieś wakacje?????
                        Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                        dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          hejka
                          Dziś Filipcio pierwszy raz spał z nami całą noc ale było nam fajnie i cieplutko we trójkę
                          Kala i AMSW zazdroszczę wam strasznie chociaż pocztówkę wyślijcie biednej ciotce Ance

                          Dziś Damian w pracy a ja jadę z małym na caały dzień do matuli to sobie odpoczne

                          miłego dnia!!!
                          1.03.2009 9:55 FILIPEK

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Witam dziewczynki
                            Inka Zus przysyła Ja dostałam wczoraj... a też już chciałam do nich jechać ale przysłali.


                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Nocka była nieciekawa Matiemu przebijały się dwa ząbki jedynaczka górna i dolna dwójka ale juz się przebiły więc chyba jakoś będzie. Dawałam mu w nocy Ibum ale chyba nurofen jest lepszy no chyba ,że tylko w smaku


                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                czesc dzewczyny

                                czytam was i czytam i niewiem co pisac,
                                u mnie same nerwy z malym oszczancem, nie potrafie sie wyluzowac, wiec nie bede tu bluzgac na antenie, poza - wszystko po staremu,
                                o nie sorki _ Pawel poszedl dzis normalnie do pracy , takze jest jeszcze szansa na jakies male wakacje w tym roku

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X