Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    dziewczyny co w końcu macie dla dzieciaków na Mikołaja?? ja nadal wertuje allegro
    1.03.2009 9:55 FILIPEK

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Cześć kobitki
      Aniu co do mikołaja to ja dla Olivera zamówiłam gadającą ciężarówke chuck a Alunia dostanie Kubusia Puchatka z magiczną grzechotką.




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Chuda Dziewczynki Prześliczne
        A To Moja Zamyślona Dwójeczka
        Last edited by Paulinchen23; 23-07-2010, 22:24.




        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          A To Pierwsze Ich Wspolne Zdjęcie Zaraz Po Powrocie Ze Szpitala Znalazlam Robiąc Porządki Na Kompie
          Last edited by Paulinchen23; 23-07-2010, 22:24.




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            witam
            Czy można się przyłączyć? Mój szkrab ma na imię Eryk i urodził się 22 kwietnia więc sądze, że się załapiemy?
            Powiedzcie czy Wasze skarby tez tak szaleją? Bo mojego ciężko upilnować, sił mi już brak... Wszystko musi widzieć, dotknąć, spróbować, wszędzie zaglądnąć i wspiąc się. Czasem boje się pomyśleć co będzie za kilka miesięcy... jak zacznie samodzielnie chodzić.


            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Witaj Justysiaz napisz cos o Eryku ile waży czy ma ząbki czy raczkuje?




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                A co do brykania to u nas to samoAlę rospiera energi askacze piszczy bije brata




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  No ja już prawie obiadek gotowy. Chyba jeszcze kawę walnę , zaraz Hania wstanie to zje obiad i na spacer pójdziemy
                  Witam Justysiaz u mnie to samo, tez opadam z sił, latam tylko za tym moim pełzakiem i pilnuję żeby gdzieś nie wlazła i krzywdy sobie nie zrobiła.
                  Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    cześć

                    a moja Pola coś dzisiaj od rana kicha i z jednej dziurki troszke jej leci i w nocy niespokojnie spała, boje sie że coś złapała , cholera !!!
                    to by był jej pierwszy katar , no ale może jakoś uda sie zaleczyć oby !!!

                    co podawałyście przy katarze i przeziębieniu waszym maluchom ?? ja dałam jej wit c i oscilococinum, bo tak mi kazała przez telefon lekarka , krople jakby co to mam , może podam na noc, i jeszcze sie zastanawiam czy jej na noc trochę ibufenu nie podać bo to ma też działanie przeciwzapalne
                    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Hej

                      Dziękuję w imieniu Juleczki za zyczonka

                      justysiaz witamy serdecznnie w naszym gronie Napisz cos więcej o was, wklej fotki i daj namiary na Naszą Klase jeśli posiadasz konto.

                      U nas praktycznie nic nowego, Julka tylko by stała cały dzień z przerwami na jedzenie i spanie. Zabawki jej nie interesują za bardzo, tylko stanie w łóżeczku, przy łóżku, przy pufach itp.

                      A i jeszcze Nichol pytałaś o kąpanie Julki w wannie. Nie mamy żadnego leżaczka czy maty, Jucia leży sobie w wannie bez niczego, "pływa" po całej wannie, chlapie i chce wstawać...

                      Nie pamiętam co jeszcze chciałam napisać...
                      Zmykam do kochanej marudki, bo koncert rozpoczęła...




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Kala ja nie podawałam nic, robiłam Hance za każdym razem inhalacje z soli fizjologicznej i po 2 dniach jak ręką odjął. Inhalacje robiłam jej 2 razy dziennie, czasem 3.
                        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          witamy nowa mamusie
                          moja niki tez taka skrecona ani chwili spokoju
                          kala ja oczyszczalam swojej nosek mozesz tez posmarowac mascia majerankowa pod noskiem bedzie jej lzej podawalam witamine c co do ibufenu to nie wiem nie mam pojecia ale chyba on nie bedzie szkodliwy jak podasz przy kataze....
                          ja upieklam juz miesko lassagne zrobiona czeka tylko na pieczenie i gotowannie mam z glowy

                          http://www.allegro.pl/show_item.php?item=848373304 a moja nIki dostanie taki prezent od dziadkow mama nadzieje ze okaze sie fajny teraz czekam na przesylke ciekawe ile bedzie szlo jak wzielam za pobraniem juz sie nie moge doczekac

                          no i chcialam mojej Niki zamowic taka mate miala miec od wujka prezent
                          http://allegro.pl/item841194847_mata...ka_4_90zl.html tylko nie widze nigdzie aukcji z nia nie wiecie moze czy da sie znalesc jakos czy nie bardzo??
                          Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            a to moja niunia
                            szczerbata
                            Attached Files
                            Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Wszystkiego Naj Naj Naj Dla Juleczki

                              a u nas już dwie mają katar tylko Majka bardziej stękająca

                              a u mnie dziś naleśniczki z twarożkiem,Aniu ja taka stara a wiem wszystko o Hana Montanie nawet moja Majka ma z nią bluzkę Hit w tym roku jak nie wiem ja swoją Hanie nazywam Hana
                              Montana

                              witamy nową mamusię i prosimy o dane na NK jak masz konto,no i powstawiaj jakieś fotki żebyśmy mogły was pooglądać

                              a to moja piękność
                              Attached Files
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Wszystkiego naj naj dla Juleczki

                                śliczne zdjecia powstawiałyśmy, boże ale nam te dzieciaki rosną a jak się zmieniają jak obejrzałam pierwsze zdjęcia lenki to się śmiałam jakie miała chude nóżki hehehe

                                Lena nadal ma odruchy wymiotne na wsazystko co nie jest papką, ostatnio chciałam jej dac taki deserek banany z jogurtem i to jest jak budyń to kurde tak ją naciągało ze szok nie wiem kiedy jej to przejdzie
                                a no i słoików nie chce jeść tylko to co ja jej ugotuje

                                ide zrobić kawuchę sobie bo nie wyrabiam dziś, jakoś dobudzić się nie mogę

                                my ostatnio takie wariacje przechodzimy co wieczór lena się rzuca we wszystkie strony, za chiny nie chce leżeć do spania no szok i po jakiś dówch godzinach zasypia wkońcu sama albo wystarczy ze ja wezme na ręce i nawet nie zdążę bujnąć ani razu a ona bach głowę na ramie i śpi

                                aniu ja pod choinkę mam dla leny szczeniaczka uczniaczka


                                witam Justysiaz, my mamy to samo nie można się na chwilę odwrócić a najgorsze że zawsze ją ciagnie do zakazanych rzeczy, musze na ławe i szafkę pozakładać narożniki bo skacze akurat na te miejsca

                                kala na katar miałam sól wody morskiej ale roztwór jakiśtam ogólnie taka ze słonikiem i napis: UNIMER pediatric Hypertonic 18% Cu+Mn i Nasivin soft a wcześniej wapno dla dzieci, wit C i syrop prawoślazowy
                                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                                http://annalena4u.blogspot.com

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X