Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Inka, ja to w ciązy tylko 7 kg przytyłam, a w pasie miałam jakieś 90 kilka cm (nie pamiętam dokładnie). Ale do końca latałam w swojej kurtce i prawie się zapinałam
    Co do soczków z sokowirówki to myśle, ze bez problemu można podawać! Tylko umyć owocki i po zrobieniu sok trzymaj w lodówce (myśle że i na drugi dzień po zrobieniu będzie ok) W końcu to tak jak jabłuszko czy marchewka ze słoiczka lub z buteleczki jakiegoś gerberka.

    to ja też mykam do wyrka.
    Buziole!
    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      powiem wam ze jak sobie pomyśle że już nigdy więcej w ciąży chodzić nie będę to jakoś mi smutno na sercu to tak cudowne uczucie że ja to bym mogła cały czas zachodzić tylko kto by je bawił i utrzymywał no ale to już nie dla mnie trójeczka w zupełności wystarczy tym bardziej ze skutki porodu do dziś czuję i nie raz chodzić nie mogę chyba się do lekarza wybiorę niech sprawdzą co z moimi biodrami no dobra będę leciała

      Dobrej nocki kochaniutkie ogromne buziole dla was na dobranoc i dla maluszków delikatne muśnięcia tak żeby ich nie zbudzić
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Ale stronek nastukałyście. A my mieliśmy gości, Hania się pobawiła, ja pogadałam z dziewczynami i każdy zadowolony. Nawet się dowiedziałam, że tutaj co piątek mamy polskie spotykają się w bibliotece na pogaduchach. Dzieci się bawią w bawialni a mamy plotkują.
        Zostałam już zaproszona więc może się skuszę.


        Grygorana
        piękna dama No Grygorku naprawdę ślicznie wyglądałaś.

        Ankasos fotelik masz super i sama się zastanawiam czy takiego nie kupić w Polsce. A Lenka w szlafroku wygląda przeuroczo. Śliczniutka z niej dziewuszka.

        Dziewczyny cudnie wyglądałyście z brzuchami. Kurcze ja Wam powiem, że tęsknię za tymi czasami, fajnie było z takim brzusiem i spać mogłam ile chciałam

        Majorka
        to teraz może Hania już tak sama będzie zasypiać...


        Nic teraz do kąpieli i spać bo jakaś padnięta jestem, Buziaki dziewusie:*****
        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
          powiem wam ze jak sobie pomyśle że już nigdy więcej w ciąży chodzić nie będę to jakoś mi smutno na sercu to tak cudowne uczucie że ja to bym mogła cały czas zachodzić tylko kto by je bawił i utrzymywał no ale to już nie dla mnie trójeczka w zupełności wystarczy tym bardziej ze skutki porodu do dziś czuję i nie raz chodzić nie mogę chyba się do lekarza wybiorę niech sprawdzą co z moimi biodrami no dobra będę leciała

          Dobrej nocki kochaniutkie ogromne buziole dla was na dobranoc i dla maluszków delikatne muśnięcia tak żeby ich nie zbudzić
          Majorka nigdy nie mów nigdy, niezbadane są wyroku Boskie
          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            dobra dobra Yoeeneja już chyba zakończyłam rozmnażanie choć się nie zapieram

            a pytałaś kiedyś ile waży moja Hania więc 3 tyg temu ważyła 7160 i chyba 72 dł ale teraz na pewno troszke przybyła bo więcej wcina jak ją zważę to podam ci konkretnie ile a teraz dobranoc bo M już pod kołderką czeka
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Dzieńdoberek

              no i pierwsza jestem
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                witam z samego rana
                i właśnie dzieciątko mi płacze. ostatnio przebudza mi się w nocy bo śpi w śpiworku i jak się przekręci na brzuszek to ciężko mu z powrotem na plecki i płacze.ja dam go na plecki huśne chwile i śpi. ale jak się obudził 0 5.30 to polulałam i spał dalej a ja już nie mogłam zasnąć
                to fajnie z tymi sokami bo troszkę pieniędzy zostanie i przynajmniej prawdziwy sok. jak byłam w ciąży to litrami piłam takie świeżo wyciskane, mój ulubiony to jabłko marchew i seler mniamm
                miłego dzionka wszystkim papatki

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Hania całą noc w łóżeczku spała i 2x pobudka na mleczko o 3 i o 6 a o 7 już nie spały
                  u nas wiatr szalał w nocy jak cholera wszystko co mogło latać to latało płyty i jakieś styropiany u mnie na podwórku leżą a lało jak nie wiem co no ale teraz spokuj i sucho no i ciepło

                  zaraz śniadanko sobie zrobie

                  wiecie moja Hania uwielbia teletubisie i dobranocny ogród siedzi wtedy jak zaczarowana i lepiej jej w ekran nie wchodzić
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    i majorka mnie ubiegła z postem

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      co to ten dobranocny ogród? bo już yoenne pisała że jej córcia to uwielbia o czym to jest bo pewnie to bajka

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Katarzynar

                        W dniu urodzin Twych kochana
                        Życzę szczęścia pod dostatkiem.
                        Aby troski i kłopoty
                        Odpłynęły gdzieś ukradkiem.

                        Słońce niech Ci zawsze świeci,
                        A na twarzy uśmiech gości.
                        I by nigdy Ci nie brakło
                        Marzeń, wiary i miłości.
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Dobranocny ogród to taka bajka podobna do teletubisiów leci na Cyfrowym Polsacie
                          http://video.google.pl/videosearch?h...05680575130418
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            czesc kobialki

                            Cud sie stal dzisiaj, moj pierworodny wstal o 7!!!! wyspana jestem jak nigdy, jakby bylo juz super gdyby tak mu zostalo na dluzej kurde 7 to w koncu nie 4 czy 5 rano

                            A Maiki spi do teraz, a zasnal zaraz po kapaniu gdzies ok 18:15, a mleko wieczorne podalam mu na spiku po 20, nawet oka nie otworzyl moze to i przez ta szczepionke taki senny???

                            Zazdroszcze Ci Katrienna tej sokowirowki, ja nieraz robilam blenderem, ale marne to porownanie i zawsze papa wychodzi, ale kuchnia tak mala, ze nie mam gdzie tych sprzetow upychac musialaby wysoko na szafkach stac, a z doswiadczenia wiem, ze jak nie mam pod reka to nie uzywam(expres do kawy stoi juz drugi rok na tej wspomnianej szafce)

                            Nie wierze Wam dziewczyny, ze byscie chcialy teraz w ciazy chodzic!!! Kurde, juz nie pamietacie jak narzekalysmy wszystkie po kolei i jak sie dluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzylo w cholere, no ja w 42 tygodniu urodzilam calkiem, Majorka - Ty tez troche przechodzilas co nie? Ankasos jeszcze i chyba Zoska??? no nie bede w kazdym badz razie juz wymyslac, aaaaaaaaaaaale i tak nie wierze

                            Bylo i fajnie i niefajnie jak sie wpadlo w jakas depreche, i jaki czlowiek byl wrazliwy na potege, do bolu, nieeeeeeee, ja juz narazie nie chce chodzic w trzeciej ciazy

                            Macie dziewczyny ta swoja laseczke haha, prawie miesiac przed porodem
                            Last edited by vini-miki; 30-08-2010, 08:32.

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              i wiecie co?? Tyle mialam zdjec z ciazy a to jedno z niewielu, ktore odzyskalam,


                              usunelam przez roztrzepanie 4 lata zdjec przy nagrywaniu ich na plyty
                              pluje sobie w brode do dzisiaj i zal wielki no ale stalo sie i co wiecej zrobic, Pawel mowil, ze niby jest jakas technologia na odzyskiwanie plikow ale trzeba na to grubego portfela...przezyjemy

                              dobrze, ze dla Vincenta robilam kiedys taki normalny duuuzy album z pierwszych miesiecy zycia, bo tylko troche tych zdjec udalo mi sie "po ludziach" odzyskac, no trudno zdarza sie - najczesciej sierotom

                              mam jeszcze z porodu kilka dziewczyny, moze wkleic? coby Wam troszke obrzydzic ten "blogoslawiony "stan

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Dzień dobry widzę że brzuszkowe wspominki były to ja też mój dorzuce

                                jest to 41 tydzien czyli już po terminie kiedy czulam sie mega wielka i zla

                                a mamy zdjęcia od fotografa tylko szukam gdzie by je wrzucicć żebyście pooglądaly sobie
                                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                                http://annalena4u.blogspot.com

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X