Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Hej dziewuszki,u mnie noc "taka se",Emilka kilka razy sie budzila no i maz do niej wstawal(wychodzi jej gorna piatka pewnie dlatego) a ja walczylam z Izulka,wiercila sie,wstawala w lozeczku w polsnie.Bardzo zadko mamy takie nocki no i jakos oczka mnie szczypia... Ja mam fotelik dla Izy taki do 9mc,potem bedzie jezdzila w foteliku po Emilce(9-18kg) a Emilke kupimy nakladke(dla dzieci od 15kg) bo nie ma sensu kupowac drugiego fotelika9-18kg a wiekszy to chyba juz nie potrzebny.Ten po Emilce mam firmy "coneco" kosztowal 299zl rok temu i jest super.Ja tez chuda jestem,miedzy innymi dlatego mam ksywe"chudagleba",mam160cm,waze po dwoch ciazach 46kg.Cycki mam wielkosci guzikow od munduru wojskowego,zebra na wierzchu ale mam to gdzies,najwazniejsze ze podobam sie mezowi a a to chyba najwazniejsze!!! Poza tym ze mam troszke roztepow na posladkach wcale nie widac ze urodzilam dwojke dzieci(nie biore pod uwage tej czesci ktora wyszly dzieci bo skutki porodu u mnie sa...).Wchodzilam nan/k,fajowe jestescie dziewczynyyyy!!!!No i te wasze piekne dzieciaczki...!!!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      dla dziakdow planujemy dac pod choinke zdjecie dziewczynek w jakiejs super ramce,mysle ze to najpiekniejszy prezent........

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Cześć mamuśki witam się i spadam zajrze poźniej u nas nocka oki Ala tylko raz obudzila się na cycusia mówi BABA DADA I TATA a mama nieAle Olek zaczął mówić mama jak miąl roczek także spoko
        ZDJĘCIA ZE ŚLUBU I MAŁEJ PRZECUDNE




        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          no a u mnie jak na złość prąd zabrali i tak szaro było i ciemno w chacie więc do sąsiadki na kawcie ucieklam a teraz jestem i muszę coś na obiadek kombinować

          Aniu śliczne fotki a Lenka cudna te nasze szkraby coraz ładniejsze się robią jak wyrastają

          Grygorkuno to życzę powodzenia ja ro chyba nigdy w życiu bym nie zaszczepiła po tym co piszą w necie i te przypadki po tych szczepionkach brrrrrrrrrrr

          lece kłaść Hanie bo ledwo żyje
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Dzieńodberek Kochaniutkie

            U nas nocka normalnie ale ja i tak jakaś padnięta jestem. Naprawdę ledwo na oczyska patrzę.Hanka zasnęła to ja jakieś śniadanie zjem i częściowo obiad zrobię.Dziś u nas nie pada, to chyba jakiś cud.
            Jeny dziewczyny jak ja Wam zazdroszczę tej chudości, no ale pewnie jak bym była chuda to by mi to też nie pasowało. Kobieta ma to do siebie, że zawsze jakąś wadę u siebie znajdzie i rozdmucha ją do katastrofy tysiąclecia.

            Grygorku czekamy na fotki i relacje ze szczepień.

            Ankasos pięknie to wszystko u Was wyglądało, ach jak miło popatrzeć na takie fotki.
            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              witam mamusie kurcze nie wiem kiedy ostatnio tu byłam ale ostatnio miałam mały dramat i nie miałam do tego głowy a na dodatek chyba sie rozstane z moim menem. wczoraj było poważna rozmowa i pod koniec tygodnia wyląduje u mamy. od urodzenia kubusia jest źle ale ostatnio to już nawet nie rozmawiamy tylko wrzeszczymy na siebie, jest beznadziejnie. no ale nie bede smucić bo czytałam tu o kolejnych rocznicach i spontanicznym seksie więc ciesze się że u was dobrze. u nas Kubulątko zdrowe wszędzie go pełno a zapiedziela że szok na sekunde go nie zostawie bo zaras coś zmajstruje nawet do kibelka go zabieram anakos my też mamy szlafroczek z biedronki taki kremowy i kubuś cudnie w nim wygląda. jeśli chodzi o dodatkowe kilogramy to ja wyszłam na zero po ciąży i rozstępów na szczęście nie mam. ja jeszcze nie wiem co na mikołaja dla nikogo, nie mam głowy ostatnio. wolałabym żeby nie było świąt w tym roku a zawsze je tak lubiłam i nie mogłam się doczekać tych bo to pierwsze z Kubuniem. kurcze tyle miałam wam napisać a teraz zupełnie nic nie wiem. zastanawiam się czy moge dać kubie sok z sokowirówki taki świeżo wyciśnięty, co wy na to? właśnie mi się dzieciątko obudziło to zmykam

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Byliśmy u lekarza obadał i niby wszystko ok... Zapomiał pstryknąć mu fotke w tym foteliku. Ale wydaje mi się, ze jest ok. Chudagleba ale dałaś mi pomysł na prezent dla dziadków. Kupie jakąś wyczesaną ramke i będzie ok ale teścowej nie dam zdjęcia Matusia bo będzie mu igły w oczka wbijała. Mam wrażenie ze ona w głębi serca go nienawidzi..Nie widziała go już pół roku a mieszka zaledwie 4 km od nas. Nigdy nam dobrze nie życzyła.
                Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                Waga 4180 i 58cm


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  A co tam dziewczyny na obiad modzicie?
                  Ja dziś dla męża zupę gulaszową z grzankami a Hani pomidoróweczkę na baranince.
                  Mam nadzieję, że jej zasmakuje bo pierwszy raz robię jej baraninę.
                  Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    cholera trzeci raz już pisze raz sie komp zawiesil pozniej kuba cos poprzeciskał i zniklo i włączyła sie inna strona. i jeszcze niektóre pisały że rodzice ich bili jak były małe. ja też nie raz dostałam ale nie było źle. i mam pytanie bo ja nie jestem za tzw bezstresowym wychowaniem i uważam z\że jak dziecko zasłuży to powinno dostać w tyłek ale bez przesady nie jakieś maltretowanie rozumecie chyba? ale kiedyś no innym wątku przeczytałam że jak my uderzymy dziecko bo uznamy że na to zasłuży to co mu póżniej powiemy jek uderzy dziecko w piaskownicy? że nie wolno? a mamusi wszystko wolno? i tak się zaczełam zastanawiac ale z grugiej strony nie uwazam klapsa za coś złego. co wy na to?

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Katerina ja uważam podobnie, klaps to nic złego. Jasne, że trzeba spróbować się z dzieckiem dogadać, starać się wychowywać tak żeby się wzajemnie uzupełniać, nie musieć krzyczeć, wyrobić w dziecku takie poczucie, żeby słuchanie mamy sprawiało mu przyjemność, żeby było czymś dobrym, co powinno robić. Ale są sytuacje, że nie zawsze się da więc
                      czasem klaps jest wskazany. A jak dziecku wytłumaczyć, żeby nie biło innych w piaskownicy...to proste...Trzeba mu wyjaśnić różnicę między dorosłym a dzieckiem, wyjaśnić że niektóre są tylko dla dorosłych (np. decydowanie o karaniu czy kawa do picia) a niektóre dla dzieci (np. zabawa w piaskownicy czy lizaki). Trzeba umieć pokazać dziecku ta właśnie różnicę
                      pomiędzy nami...
                      Ja tak to interpretuje, nie mówię, że będzie łatwo ale tak właśnie będę próbować rozwiązywać konflikty pomiędzy mną a dzieckiem bo pewnie będą...
                      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Zosia cieszy nas wiadomość, że wszystko oki. A fotek jeszcze napstrykacie

                        Katerina
                        nie martw się, każdy z nas ma takie kryzysy. Trudno mi cokolwiek Ci doradzić, bo nie znam sytuacji ale często się tak zdarza, może odpoczniecie od siebie, ochłoniecie i jakoś się wszystko ułoży i wróci do normy. Macie dziecko i dla niego powinniście zrobić wszystko, żeby to co się między Wami popsuło naprawić w miarę możliwości!!! Głowa do góry!
                        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          cześć kobitki

                          ja w pracy i humor mam zły bo tu mały kłopot zawodowy dzisiaj wyszedł ale mniejsza z tym jakos to wyprostuje, czasmi mnie dobija ta praca i ta cholerna księgowość !!!!

                          katrienna13 jeśli chodzi o klapsa to łatwo się mówi o tymże sie nie powinno i pewnie jest to racja, ale w życiu codziennym trudniej to wykonać, tak samo jest z krzyczeniem na dzieci też sie nie powinno tego robic, tylko czasmi trudno trzymać nerwy na wodzach, przynajmniej mi Gabi ma 6 lat i niestety kilka razy mi sie zdarzyło dać jej klapsa w tyłek, chociaż przez ostatnie dwa lata to sobie nie przypominam chyba nie jest ze mną najgorzej, bo Gabi łatwa w obsłudze nie jest

                          piszecie dużo ostatnio o fotelikach , moja Pola jest krutka i waży teraz pewnie ok 8kg , wiec u nas narazie zostaje ten do 13 kg, przy Gabrysi mieliśmy drugi taki pośredni , który miał 5 poziomów regulacji położenia oparcia i kupiliśmy go jej jak miała 9 miesiecy,
                          zosia mnie sie wydaje że ten od 18 do 36 kg to chyba za wcześnie dla takiego malucha, my taki kupiliśmy gabrysi jak miała ok 3 lat
                          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            yoenne dzięki za miłe słowa. ja nawet chyba się tym zbytnio nie przejmuje bo juz naprawde jest między nami źle i ciężko to znosić więc rozstanie to będzie normalnie jakaś ulga. my nie jesteśmy małżeństwem to tak w ramach dopowiedzenia
                            a z tym klapsem to fajnie to ujęłaś kawa dla mamy a lizak dla dziecka

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Katriennapewnie się wszystko ułoży tak jak ma być czy razem czy osobno mam nadzieje że będziesz szczęśliwa i że mały też lepiej zyć osobno niż ciągle w kłótni a jak będzie możliwość zostania razem to zostaniecie tak czy siak życzę dużo cierpliwości i trzymam kciuki za was

                              Hania już wstała a ja idę obiadek robić dzis gulasz i sałatka z ogórasków
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                mi osobiście podoba sie ten fotelik jak dam rade finansowo to go kupie
                                http://www.allegro.pl/item818876917_...7_kolorow.html
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X