Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    hej

    dziewczyny chciałam wam życzyć zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt, wszystkiego naj naj

    my jedziemy na wigilię do moich rodziców i będziemy tam nocować, rano zjemy z nimi śniadanie świąteczne i przyjedzie teściowa , a potem to już w domu

    mam dziwny problem z Polą tzn od wczoraj pojawiają się jej i znikają takie czerwone plamy na buzi i ciele też to tak jakby miała jakąś nadwrażliwość na potarcia, jak coś podrapie lub natrze to ma zaczerwienie , które znika za chwilę, dzwoniłam do doktorki mówi że to uczulenie taka pokrzywka niby , sama nie wiem dziwne to jakieś daje jej zyrtec i wapno , miały wasz dzieci coś takiego ?
    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Kala ja to cudo posiadam. Co sie podrapie to czerwone plamy. znikają.. i za chwile znowu sie drapie i one zaraz znowu znikają. wszedzie to mam. nie daj boziu dorwe sie do pryszcza jakiegos na twarzy. no laciata chodze.


      Rowniez chcialam wam zyczeyc wesolych swiąt.


      My wigilie u moich rodziców. swieta niewiem.
      dziś bylam u chrzesnicy z prezentem zeby potem nie zapomniec bo ostatnio skleroza to siostra moja rodzona jest
      Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


      dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Hej
        Ja też Wam życzę dużo miłości, spokoju i zdrowia i kolejnych lat razem na forum

        Kala mój Bartek też czasami ma takie uczulenie u nas to od zmiany proszku albo jakiś inny detergent ale znika szybko, dobry jest balsam taki http://aptekaolmed.pl/product-pol-19...sam-400ml.html na swędzenie idealny
        Renatka możesz też spróbować u nas działa rewelacyjnie i jest bardzo wydajny
        A my jutro najpierw wigilia u tesciow potem jedziemy do mojej chrzestnek gdzie bedzie moja cała rodzinka za to 1 dzień u nas a II znów u tesciow ale sie dzisiaj narobiłam od 7 rano że kregosłup mi pęka ale raz w roku swieta wiec jakos we dwie dajemy rade
        BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

        LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Dzięki dziewczyny za odpowiedzi i Natorku nie obrażam się przeciwnie- liczyłam na Twoją podpowiedź, bo Ty to o lekach wiesz wszystko wiec w tej kwestii mam do Ciebie zaufanie. Odważyłam sie i rano zażyłam pierwszą dawkę, o południowej zapomniałam teraz poszła kolejna i zobaczymy...

          Maja już wogóle nie ma gorączki i wróciła w końcu moja radosna rozrabiara, to znowu Krystiana wzięło zapalenie górnych dróg oddechowych i antybiotyk na 5 dni W piątek kontrola z jednym i drugim i mam nadzieje że już będzie ok!

          My Wigilię spędzamy u moich rodziców- będą moje wszystkie siostry + 2 szwagrów, + wujek - w sumie 13 osób, będzie wesoło

          I ja również życzę wam ZDROWYCH, SPOKOJNYCH, RADOSNYCH, RODZINNYCH ŚWIĄT i obyśmy sobie jeszcze nie raz na tym forum składały życzenia świąteczne


          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            I ode mnie:

            Wigilia to nie jest czas,
            gdy jest prezentów moc
            Wigilia to nie jest czas,
            gdy potraw sto na stole
            Wigilia to przepiękny czas,
            Bożonarodzeniowy czas,
            Gdy siedzimy wszyscy w kole,
            i MAMY bliskich przy stole.

            Spokojnych i zdrowych Świąt!



            Ja uciekam do łóżka. Od rana na nogach, teraz czuję, gdzie mam łydki, kręgosłup i brzuchol. Za dużo na siebie wzięłam, za to jutro już trochę luźniej.
            Napiszę więcej przy świątecznym lenistwie.

            Dobranoc i wesołych świąt!
            Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

            Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Kochane wesołych, zdrowych Świąt Wam życzę Dużo odpoczynku podczas świąt po tej naszej zabieganinie przedświątecznej

              Buziaki




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Kochane życzę Wam Zdrowych, Szczęśliwych i Rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Ania wielkie gratulacje

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Wesołych Świąt
                    Attached Files
                    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                    http://annalena4u.blogspot.com

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Hej kochaniutkie moje

                      wpadłam życzyć wam Zdrowych i Wesołych swiąt oraz Szczęśliwego Nowego 2014 Roku

                      I WIELKIE GRATULACJE DLA ANI SYNUŚ ŚLICZNY I DUŻY hehe
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        to ja rowniez wpadam na chwilke zyczyc wszystkiego naj na Nowy Rok bo Swieta juz przeminely-jednach niech ich magia Was nie opuszcza i z tym radosnym nastawieniem wejdzmy w2014rok-wszelkiej pomyslnosci:-)







                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Hejka

                          Aniu super dzieciaczki Jak święta w powiększonym gronie?

                          Ja wklejam obiecane zdjęcia, nie patrzcie na miny dziewczyn, one zawsze strzelą jakąś dziwną minę i nie mam zdjęć z normalnym uśmiechem u obu naraz

                          Czekam na Wasze

                          U nas chorobowo... Julia kaszle strasznie, trzecia noc nieprzespana
                          Attached Files




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            kasiar ale ta twoja mała jest dużaaaaaaaaaaaaaaaaa
                            ja też wklejam zdjęcia , aż dwa jedno z wigilii z dziadkiem, drugie Pola przy naszej choince , też robi głupie miny
                            Attached Files
                            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Hej, dziewczyny!

                              Jak tam u Was po świętach? Najadłyście się? Ja w sumie nie jadłam za dwóch, ale wszystkiego skosztowałam, wieczorem piłam hektolitry zimnego mleka, bo zgaga mnie paliła od poru, cebuli i przypraw.

                              Ja mam teraz czas dla siebie, Edzia zeszła teraz na dół do prababci, a Darek poszedł na 16.30 do roboty. Wcale mu się nie chciało i łudzi się, że uprosi kierownika, że da mu wolne i za chwilę wróci...Taaa, powodzenia

                              U nas ok.
                              W Wigilę była szwagierka z dziećmi, zjedliśmy, obeszliśmy wszystkie trzy choinki, zebraliśmy wszystkie prezenty, a potem rozeszliśmy się do swoich pokoi. Nie lubię świąt tutaj, w domu, bo nie są wcale rodzinne, nie spędzamy razem czasu, nie śpiewamy kolęd, tylko każdy przed tv siedzi, czyli jak taka zwykła niedziela Brak magii świąt.
                              A u mnie w domu po prezentach siada się przy jednym stole, wyciąga się na stół ciasta, robi się kawę, herbatę, wyciągamy skarbczyki i wg alfabetu śpiewamy kolędy, śmiejemy się, spędzamy razem czas, aż do czasu, kiedy szykujemy się do Pasterki.

                              My do kościoła poszliśmy dopiero w Boże Narodzenie. I muszę Wam powiedzieć, że byłam pod ogromnym wrażeniem, bo kobietka siedząca na środku ławki, przeprosiła wszystkich innych, żeby wyjść...i ustąpiła mi miejsca, bo my/ja staliśmy pod ścianą!
                              Na drugi dzień też mężczyzna po 40-tce ustąpił mi miejsca, więc ogłaszam - chcę być w wiecznej ciąży, żeby zaznać tej uprzejmości chociaż w kościele Ale jak do ginekologa chodzę, to niestety trzeba mi stać w długim ogonku i czekać na swoją kolej. A przecież to jest właśnie to miejsce, gdzie kobiet w ciąży pełno.

                              Edytka z prezentów zadowolona: dostała pidżamkę z Truskawkowym Ciastkiem, spódniczkę bombkę w kwiaty, słodycze, zestaw do malowania siebie lub lalek, płytę z grą na PC, książkę o naszej planecie, mazaki zapachowe, gazetę z Winx i kasę.
                              Ja dostałam kasę (dzisiaj już część wydałam na wyprzedażach, kupiłam coś dla siebie, ale o mężu i dziecku pamiętałam; najwięcej wydałam na kosmetyki , ale co tam!), sweter, sól do kąpieli, takie ozdobne pudełko jako dekorację z myślą o naszej przyszłej górze i jeszcze od męża perfum i kolczyki z Apartu. Tym to mnie w ogóle zaskoczył, bo ciągle mi mówił, że on dla mnie nic nie ma, bo przecież się umawialiśmy, że nic sobie nie kupujemy nawzajem. Ale miałam uciechę, jak dostałam prezent od niego, taki zaskoczki są najlepsze!

                              Edytka dzisiaj poszła do przedszkola, bo ją zgłaszałam. Jakby została, to siedziałaby pewnie na dole u babci i cały dzień patrzała na bajki, albo u nas na komputerze, a tak to zrobiła coś pożytecznego.
                              Tylko oczywiście przez całe święta wstawała o 7.30 i leciała na dół, robiła babci pobudki, a dzisiaj trzeba ją było budzić na zajęcia, bo jej się smacznie spało Dobrze, że jutro sobota, to odeśpi.

                              Wstawiam fotki. U nas też krzywe miny, bo nie lubią aparatu i zdjęcia takie trochę na siłę
                              Attached Files
                              Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                              Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                To i ja sie witam poswiątecznie.


                                sliczne te wasze córy.

                                Kala ja normalnie wymiekam.. Gabi taka sliczna jest ze az zazdroszcze. a jeszcze te rude wlosy. boskie.

                                U nas swieta spokojne. chlopaki z prezentów zadowoleni. F non stop walczy swoimi ptakami, O z traktorem spi do tego dostali po pająku creepeez czy jak sie to tam pisze, ksiązki i bluzki z angry birds.

                                wigilia u moich rodziców, pierwszy dzien swiąt prawie caly w domu na wieczor dopiero pojechalismy do moich rodziców. a w drugi dzien swiąt u kuzynki troche i do kolezanki pojechalismy na kawe. Chrzesnice odiwedzilam przed swietami wiec juz W nie zawracalam im glowy. tym bardziej ze Oskar nadal pokaszlujący. Mialam z nim jechac dziś do lekarza, ale on dziś ani razu nie kaszlnał. ozdrowiał czy co??

                                po za tym czuje sie obzarta. pekne chyba. w srode to prawie peklam. wczoraj juz nie szlalam i dziś tez ale jednak chyba za duzo pochlonelam. no ale wez i nie jedz jak tak pachnie.
                                Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                                dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X