Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    ja to bym sobie zamówiła taki zestawik ale to chyba dla mnie strata pieniędzy bo ja i tak nie umiem a robić znajomym to i tak bym nie robiła jak na razie bawie sie w torty a raz na miesiac do kuzynki skocze ona ma swój gabinet kosmetyczny u mnie w mieście ale u siebie w domu też robi a 30 zł to nie taki duży wydatek,ja nawet nie wiem co najpierw połozyć i co dalej z tymi zelami i akrylami
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Co do nocniczka to u nas też w jednym miejscu stoi i mateusz sam go stawia na srodku kuchni ,pokoju haha tam gdzie ktoś jest i krzyczy AAA . Od miesiąca nie zrobił mi kupki w pampersaale za to od wczoraj ma zatwardzenie i co pół godzinki siada AAA i nic biedak tylko sapie i nic ...


      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        majorka na niektórych aukcjach są płyty dodawane jak to się robi albo tak jak grygorek- na you tuba i dawaj


        Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Inka, niewiem czy pomoge wystarczajaco, bo ja profesjonalnych nazewnictw to niebardzo po polskiemu , no ale probujemy , wiec tak:
          * lampa 4 x 9W
          * zel jednofazowy clear 15 ml
          * zel jednofazowy rozowy 15 ml
          * zel bialy 15 ml
          * Primer 5 ml(niewiem czy po polsku tez tak sie zwie, ale to plyn, co smarujesz tylko naturalna plytke przed nalozeniem zelu)
          * cleaner 100 ml, ale mozna tez spirytus salicynowy ;}
          * 10 pilnikow 100/180
          * 500 szt tipsow naturalnych tzn. kolor nat.
          * 3 pedzelki do zelu/akrylu
          * gilotyna do tipsow
          * palec do cwiczen
          * 12 kolorow brokatow w sloiczkach
          * 12 kolorow takich perlowych kuleczek
          * okragle pudeleczko z takimi jakby kamyczkami maciupkimi, niewiele tego prawde mowiac
          * naklejki kroliczek playboy'a, badziewie totalne
          * klej do tipsow
          * taka kostka do matowienia plytki paznokcia (taki bloczek w sumie nie kostka )
          * szczoteczka do paznokci
          * 2 drewniane patyczki hahahaha
          * secik takich wacikow jakichs specyficznych bezpylowych (co mi sie skonczyly juz po pierwszym zabiegu, to warto domowic sobie tego wiecej, a takie zwykle waciki to rzeczywiscie sie nie nadaja, tym bardziej jak przecierasz pedzelki w trakcie pracy - przerobilam to na nogach :])


          * zabraklo mi w tym zelu korygujacego do robienia frencha, bo wtedy mozesz sobie swoja plytke "przedluzyc", musze jeszcze pomyslec, co tam jeszcze by powiedziec

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            no i ogolnie, to ozdob przydaloby sie wiecej do wtapiania, a jak przejrzalam na allegro to cuda na kiju mozna powybierac, nawet kwiatki suszone

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              no naprawde bajerów to tam nie brakuje cudeńka są zajefajne

              mnie cos w lewej połówce kuje pewnie jakiś nerwoból chyba za dużo krzycze na starszaki ja w wakacje chyba wyjade na zawał
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Napisane przez nitka28 Pokaż wiadomość
                Czy Renatka już wróciła?
                Ja wróciłam we wtorek nad ranem
                wiesz...nie dziwie sie dla Mateuszka ze tak zareagował.Oskar np jak wrociłam i poszłąm do mamy to jak sie przykleich do mnie to nie mogł sie oderwać.Filip to samo..i tak siedzielismy przyklejeni dobre poł godziny.
                Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  hej

                  co robicie?? My zajadamy sie cieplymi ciasteczkami a miala byc dieta haha

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Miki juz wykapany probuje zasnac
                    Vini konczy ogladac baje i zaraz tez do wyra, musimy tylko poczekac, az nasza mala "chalapka" zasnie
                    ja chyba lada moment okres dostane bo juz mnie zaczyna lamac w kosciach itp itd

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      hej,
                      nikogo nie ma to ja juz uciekam do łózeczka bo wszystko mnie boli do jutra.Dobranoc
                      BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                      LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Grygorku mnie to juz 3 dzień łamie mam nadzieję że dostane po niedzieli bo w piątek impra i nie chciałabym mieć
                        a i smacznego życzę wcinając te ciasteczka też bym sobie zjadła

                        u mnie dzieciaczki też śpią a ja kończę tort bo tylko dekoracja (szprycowanie )mi zostało

                        potem kolacyjka i lulu, jutro o 6 muszę dziewczyny pobudzić bo jedziemy do mojej mamy i M musi nas przed robotą zawieść

                        już się nie mogę doczekać nowych pazurków
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          witam dziewczyny
                          u nas cały dzień zimno i leje wiec cały dzień w domu
                          widzę, że rozkręciłyście się z tymi pazurkami
                          Majorka zestaw fajny i za takie pieniadze to się opłaca, ja raz miałam tipsy ale paznokcie były później straszne, więc już raczej się nie skuszę, mi najbardziej podoba się french na takich niezbyt długich paznokciach.
                          Grygorku takie ciepłe ciacha to i ja bym zjadła
                          Kuba właśnie usną a ja zajadam grzybki marynowane i siedzę na kompie

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Hej ja tak na szybko, bo Julka zachorowała tzn ma teraz taki okropny, mokry kaszel, bylismy u lekarza, dał niestety antybiotyk oby szybko teraz przeszło.

                            Mam pytanko czy podgrzewacie picie dla dzieciaczków czy podajecie w temperaturze pokojowej??? Bo my z małżem mamy odmienne zdania, ja jestem za podgrzewaniem, zwłaszcza jak chora, w upał to nie




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Katarzynar ja daję różnie, jak sok lub wodę to nie podgrzewam a jak herbatkę to zależy jaką mam wodę w czajniku ale na śniadanie zawsze ma ciepłe kakao lub herbatke i jak chłodniej jest to też ciepłe. ale raczej to pije chłodne bo i tak od razu całego nie wypija tylko tak po troche. Nie wiem czy pomogłam bo trochę namieszałam

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Kasiu ja picia nigdy nie podgrzewam pamiętaj bakterie w gardle rozwijają się w cieple a zimna nie lubia i jak to zawsze mówia na gardło zawsze dobry lód i to prawda więc nawet moja Maja je jogórty i serki prosto z lodówki a młody zawsze mleko pije tylko Hani wystawiam serki na moment zeby troszke temp. pokojowej nabrały

                                torcik skończyłam zdjecie wstawie jutro wieczorkiem a jest to czapeczka z daszkiem

                                Katrienna ja też mam takie do luftu te pazurki jak zdejmę żel ale co tam odrosna a poza tym to chcę je juz cały czas robić moze sie uda jak kaski nie zabraknie

                                dobra lecę bo jutro trzeba wstać
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X