Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Witam

    Ojj Chuda ale straszne wieści nam tu napisałaś .Ogromna tragedia...aż nie chce sobie tego wyobrażać, że takie małe dziecko zostało osierocone, to najstraszniejsze dla dziecka jak nagle zabraknie w jego życiu ukochanej mamusi... Może ten ojciec nie pójdzie do więzienia, może sąd weźmie pod uwagę, że zostało małe dziecko i nie będzie chciał pozbawiać tego dzieciątka także ojca, mam taką nadzieję. Przecież nie zawsze kierowcy po takich wypadkach idą do więzienia, znam takie przypadki.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Hej
      my niedawno wróciliśmy od mojej kumpeli dziewczyny się wyszalały z jej synkiem i już do wyrka wędrują

      Chudzieńka straszna ta historia co opisałaś masakra a toczy dziecko zostanie sierotką czy nie to zależy z jakiej przyczyny był wypadek ale raczej jak śmiertelny to coś na pewno mu grozi moja siorka miała wypadek w tamtym roku na szczęście nic się nikomu nie stało oprócz córki bo pokaleczyła sobie nogę i jak by ją w szpitalu zostawili to syn (bo on prowadził) miał by sprawe za to że ktoś w wypadku ucierpiał a że ją zabrali ze szpitala od razu po założeniu szwów to dostał tylko mandat

      jeśli chodzi o ząbek to ja myślałam że to mleczak i po prostu odpuściłam nie chciałam jej męczyć burowaniem żebym skojarzyła że to stały to na pewno byśmy zaplombowali jak tylko zaczął się psuć no trudno

      spadam bo mężek zaraz wróci z rybek
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        cze.

        O po wczorajszej wizycie u oczologa ok. oczy zdrowe. niewidzenie na bilansie chyba bylo zlym niewidzeniem.
        za rok kontrol.. bo dzieci me obciązone wadami "oczuf".

        F po wycieczce zachwycony. byli zaledwie kilkanascie kilometrow od moich tesciów.. no ale to z klasą.. calkiem co innego jak z rodzicami.

        dziś F ze spuchnietym palcem przyszedł. ok 18 powiadomil mnie ze sie wywalil w szkole i od tamtej pory plec go boli. jutro jak nie zejdzie opuchlizna jedziemy sie przeswietlac.

        Chuda straszna tragednia. szkoda mlodej dziewczyny, szkoda dziecka.. i jesli to byl faktycznie wypadek to szkoda chlopaka..

        U nas w sobote malo co sie tez tragedia nie zdarzyla. Sąsiadka szukala syna. 6 lat chlopak, nie mowi, niby zdrowy a widac ze coś nie tak. no i zniknął.zawsze uciekal do nas.. bez powiadomienia kogokolwiek przychodzil do Oskara i Filipa. a miedzy naszymi podworkami jest staw. on niby wysycha ale obecnie jest tam sporo wody. Kiedyś mowilam sąsiadce ze albo sie Mateusz utopi, albo zniknie gdzies jej.. a ona ze smiechem podchodzila.. bo taki samodzielny. no kij. jej dzieciak jej sprawa.
        no i w sobote mnie i chlopcow nie bylo. Mateusz przepadł. szukali go wszedzie. obdzwonili kazdego do kogo numer mieli.
        okazalo sie ze Mateusz schowal sie na lące w trawie i patrzyl jak wujek jego kosiarką rotacyjną ( taką do traktora czepianą ) trawe na lące kosi.
        no jakby czlowiek nie zgasil ciągnika tylko przejechal po dzieciaku.. toz to by nie bylo co zbierac..


        niewiem czy te szukanie dalo im coś do myslenia czy nie.. ale nie zdziwilabym sie gdby nie. zresztą ich podejscie do ulomnosci mateusza jest dziwne.
        Oni zreszta sie dziwią ze ja glosno mowie ze f ma autyzm.. bo przeciez to wstyd.
        Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


        dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          witam

          Nie ma co żałowac tego chłopaka,zapierdzielał 140 na godzine i wymijał na zakręcie jakies auto,to jego wina ze dwe osoby straciły zycie.... a za niecałe 200 metrow mieli skrecac do domu............ Mój mąż nie byl w stanie pojechac na pogrzeb.... w niedziele podjedziemy na cmentarz zapalic swieczke.....Znali sie od małego wiec napewno jej smierc przezywa....Ja??? Ja nawet z widzenia jej nie znałąm,na fb mam ja w znajomych ale to tylko dlatego że jestem zona jej kolegi,czasem komentarze pisałysmy do fotek.....Teraz na jej profilu strasznie smutno....Eh.........

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            hejka
            no to rzeczywiście nie ma co gnojka żałować

            unas gorąco i piękne słonko laski cały dzionek na podwórku a ja zaraz zmykam na nowe pazurki dziewczyny zostają z m a ja jadę do kosmetyczki (tylko 20 km hehe)mam dziś luzik

            a gdzie was wszystkie wywiało ????
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              jestem ale na moment-Chuda,żal tych kobiet i dzieciaczka najbardziej...
              ja jutro szkoła ostatnie zaliczenie i...17/18czerwiec egzamin państwowy spadam do wyrka..
              zajrzę jakoś do Wasna dniach buziole-dobrej nocy







              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                ja też jestem ,ale po nockach to ldwo co zyje, itka a co to za egzamin bo ja w tym czasie tez zdaje wiec bedziemy razem sie pocic
                BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  hej,

                  jestem, melduję się po weekendzie nadmorskim

                  przepraszam, nie czytałam... jutro napiszę coś więcej!
                  Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                  Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Hej a co tu takie pustki heh

                    u nas ok już hehe a było rozwodowo

                    pogoda super gorąco a wieczorkiem deszczyk ja po imprezce u siorki na urodzinkach byłam wczoraj więc poszalałam dziś była u mnie kumpela posiedzieliśmy pogadaliśmy na podwóreczku mężek wczoraj trawkę skosił więc całkiem przyjemnie było dzieci poszalały a troszkę ich było bo moje 2 koleżanki 2 chłopców i od sąsiadki wnuczęta przyjechały 2 i wszystko w tym samym prawie wieku od 4 do 8 lat

                    depilator przyszedł ale nie mam odwagi na razie go użyć bbbrrr czy one muszą tak brzęczeć jak by były ciche to by się lepiej goliło hehe

                    Megi Ituś trzymam kciuki za egzaminki

                    Natorku pisz co tam u ciebie
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      no to jestem!!! Ale widzę że Was nie ma

                      Chuda, niestety najwięcej wypadków jest najblizej domu... żal mi rodzinki, że tak drastycznie się "rozpadła"... współczuję!
                      A chłopak do końca życia będzie z tym z tyłu głowy... oj nie wesoła prspektywa...

                      A my w sobotę pojechaliśmy wygrzać pupy nad morzem i było super...
                      Ale Majeńka znów mi gorączkuje po 40`C ... niech te zęby wyjdą bo ja osiwieję

                      Wrzucam fotki bo beczy bączek mały
                      Attached Files
                      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Majorka, a co za depilator w końcu kupiłaś???
                        mój też niestety chodzi jak kosiarka takie już ich uroki he he

                        Itka trzymam już kciuki za egzamin

                        Kruszynka, no to szkoda, że za małe... ale widzisz, ten mój chłop tak się na pocztę wybierał, że dopiero w zeszłym tygodniu dotarł.A paczki woził uchuuuu albo jeszcze dłużej w samochodzie
                        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Hejka kochane
                          Zacznę od końca a mianowicie od Natorka Natorku kochany zdjęcia oczywiście piękne i zauważyłam, że masz słodkie dołeczki w policzkach (jak moja Lenka - mam do nich słabość). Widzę, że wypadzik udany.

                          Majoreczko ja mam depilator od matury, mój mężuś, wówczas nie mężuś, zakupił mi go z okazji zdanej maturki Brauna i chodzi do tej pory, oczywiście bzyczy ale sie przyzwyczaiłam. Dawniej używałam non stop (tzn latem) do nóg i pach Teraz paszki sobie daruję a do nóg o ile czas znajduję to używam, bo wolniej o wiele odrastają no i nie kłują tak bardzo. Jedyny minus to wrastanie włosków. Musisz zacisnąć zęby i depilować, najgorszy ten pierwszy raz, potem już mniej boli, a jak sie przyzwyczaisz to prawie wcale

                          Megi i Itka czekamy na wieści poegzaminowe! No i trzymam kciuki, uczcie się kobietki, uczcie.

                          Czacza jak tam wyjazd? Wróciłaś już??? Czekam na fotki.

                          No a u nas po staremu raczej, Julia ma jeszcze tydzień przedszkola, potem wolne do września, ja nie wiem co ona będzie robić w domu, chyba oszalejemy.... Ale basen, trampolina i cos tam jszcze będziemy organizować, jakoś sie przyzwyczai... A jak u was? Też was przerażaja wakacje dzieciaków ?

                          Lenka chodzi już pewnie, nie muszę jej juz pilnować, także odzyskałam wolność hihi, człapie sobie po domku, siada, wstaje, ehhh dużą mam już córeczkę...

                          I moje dziewczynki, dla przypomnienia
                          Attached Files




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            nator fotki śliczne, kasiar dziewczynki słodkie

                            ja już od jutra na urlopie, w piątek lecimy o 16 25 jeśli nic nie zmienią

                            no i jak by nie było Pola ma zapalenie gardła i dostała antybiotyk jak zwykle przed wyjazdem coś
                            niby czuje sie dosyć dobrze , oby szybko przeszło !!! bo ja już w stresie

                            Gabi wczoraj wyjechała na zieloną szkołe nad morze , wraca w czwartek

                            a ja z przygotowaniami w lesie przez tą moją pracę, ale o niej szkoda gadać
                            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Hejka

                              Kaluś fajnie macie z tym wyjazdem a Polcia to rzeczywiście przed każdym wyjazdem coś,i współczuje ci tego pakowania ja za bardzo tego nie lubię a już rozpakowania po powrocie to nienawidzę

                              Kasieńkoja kupiłam ten PHILIPS Satinelle Ice Premium ale jeszcze nie miałam odwagi go użyć,a dziewczynki masz superowe a Lenka to na wysoką wygląda

                              Natorkuale wam się wypad udał pogoda widzę dopisała a Kacperek jaki kawaler no i Majeczka równie śliczna jak mama hehe

                              u nas też ciepło moja Hanka wstaje o 5 i potem o 16-17 mi pada no dopiero wstała ech Hanucha wstręciucha

                              Majcie przyjeli do tej szkoły co jej wybrałam i jutro idę na zebranie w piątek jedziemy na ranczo Maja z okazji zakończenia przedszkola taki piknik dla dzieci a w sobotę idziemy na imprezke ale będzie fajowo firma m organizuje dzień leśnika więc w gronie dobrych znajomych będziemy się bawić

                              a zaraz idę tworzyć autko Hot wheels bo na 7 rano mam do odebrania
                              i ugotowałam pyszną zupę owocówkę mmmnnniam Majka już 3 miske wcina heh
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Natorku wiekszosc jest na,teraz nic nie jest za,male albo ja zle napisalam ake musisz mi wybaczyc dopiero dochodze po moim bolu zeba do sieboe:/ a moja Igucha na butelce i nie,wiem czy do piatku bede miala ja czym karmic i czy bedzie chciala cyca...

                                Fotki wszystkie sliczne buziaczki





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X