Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Natorku ściskam i z niecierplowościa czekam tu na ciebie i malutką....

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Nator, trzymamy mocno za Majeczke!!! Będzie dobrze!


      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        nichol Augmentin postawi nasze dziecia na nogi

        za to u mnie też temperatura i w domu, na zewnątrz i u Alicji pierwsza w życiu gorączka i strasznie sie denerwowałam ale wiem, że ładnie przyjmuje lekarstwa i spada po czopku po 35 min.. nocka nieprzespana bo co chwile do Małej podchodziłam ale na szczęscie temp wahała się pomiędzy 37.5-38,6 więc nie było strasznie, dziś o 9 miała 38.8 więc dałam nurofen i do tej pory spokój, ciekawe czy to jakiś wirus czy od Amelki złapała bakterie czy co to może być..

        jak wytrzymujecie te gorączki, ja nienawidzę lata i juz się męczę a to dopiero początek ech..
        Amelia ur. 19.04.2009
        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






        Alicja ur. 18.08.2012
        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Natorku zdróweczka dla Majeczki i obyście szybciutko opuściły szpital :*
          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



          http://annalena4u.blogspot.com

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Ale pustki ....

            Natorek pisała, że jest lepiej i mają wyjść w niedzielę.

            U nas nic nowego, Julia ma wakacje, ale grafik napięty, wczoraj byłam z nią u dentysty, bo ma 2 dziurki, jedna juz zaplombowana, była super dzielna, jestem dumna!!!!

            Siedzimy na trampolinie i basenie ile się da, bo niestety komary tną jak szalone, nasz ogród obsadzony jest dookoła choinkami i tam siedzi tyle tego dziadostwa, że szok.

            Dziewczyny Nichol i Czaczazdrówka dla dziciaczków.Jak tam po nocce?




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Hej dziewczynki

              Natorku wracaj do nas szybciutko z naszą kruszynką od czego to cholerstwo się wzieło?

              Dziewczynki zdrówka dla wszystkich

              Ituś Megi jak u was po egzaminach,kciuki trzymane

              Kasiu u nas to samo niby drzewa pięknie i normalnie w ogrodzie rewelacja jak tak wszystko pięknie urośnie spokój i zacisze ale komarzysk od cholery do ogrodu nie ma jak wejść dobrze że na podwórku ciut mniej ale i tak gryzą jak cholera

              unas jak na razie ok ja tylko zatoki mam i się z lekka męczę ,wczoraj byłyśmy z Mają i moją koleżanką w Gorzowie na komisji i chyba wszystko poszło dobrze teraz czekamy poszaleliśmy troszku wczoraj byliśmy w MC Donaldzie i w Caffe Plaza na pysznej kawie z lodami i bitą śmietaną i deserki lodowe też wciągneliśmy Majka zachwycona

              idziemy zaraz na podwórko laski się pobawią a ja wypije kawę u sąsiadki
              upał wczoraj był przerażający w chacie normalnie sauna ale w nocy burze z 3 na raz były, wichura i dziś duzo chłodniej jak na razie, choć już słonko zaczyna grzać ale okna pootwierane szeroko i wietrzymy póki chłód za oknem
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                hejka.


                Super ze z Majką Natorka juz lepiej. a skąd to to dziadostwo w tym dziecku sie wzielo??

                U nas upalnie. wczoraj pol dnia w B-stoku. Ł badania do pracy robił. a ja przy okazji..zeby w domu sie nie nudzić.
                dziś z F na zdiecie szyny. srednio to widze bo palec nadal spuchniety.. chociaz juz nie siny. a potem na SI, bo w poniedzialek nie mielismy. a ma byc znowy skwar. wczoraj jak wracalismy do domu to termometr drogowy pokazywal przy asfalcie 49,7 stopni.

                komary zrą u nas masakrycznie. obok jest taki niby staw. tzn jeszcze staw.. bo jeszcze troche upalow i wyschnie.. bedzie sam dół. no ale zanim wyschnie to wszystkie mozliwe robactwo pier... gzi sie w nim.chlopaki w basenie codziennie sie moczą.

                Łykendy nam sie atrakcyjnie zapowiadają. jutro Dni miasta u nas. tzn tam skąd pochodze.. no i nie bylabym sobą gdybym miala w domu siedziec.
                w nastepną sobote F idzie do kolezanki na urodziny, tescie chyba mają wpasc.. a w niedziele do Torunia. autobusem.. 7,5 h. zajoba dostane serio serio.
                Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  cześć gwiazdy

                  ja po egzami9nach hmm trudno powiedzieć poniedziałkowy nja pewno zdałam a w środę nmie wiem jest tyle opcji a wyniki dopiero pod koniec sierpnia ale na zapas się nie zamartwiam bo już w nocy wyjeżdzamy nad morze w końcu sobie odpocznę\


                  Duzo zdrówka dla chorowitków NAtor współczuje szpitala oby mała nie miała zdnych powikłan\
                  Czacza a Alicja mogła cos od amelki załapac oby nie zdrowiejcie

                  Buziaki odezwe się po powrocie piszcie
                  BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                  LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    hej..

                    kasiar i megi dzięki, dziś Amelia kaszląca się obudziła, taką flegmą kaszlała więc pojechaliśmy dziś z obiema do lekarza, Amelka jest czysta i tego gardła jej teraz schodzi i ma zapisany clemastinum czy jak to sie pisze antyalergiczne a Alunia jednak zaczerwienione gardło i Bactrim, ale też wczoraj zauważyłam zaczerwieniony pępek i mam jej smarować mupiroxem, może też od tego zagorączkowała bo może jakiś stan zapalny się wdał, ona ma taki ślimaczek ten pępek i może jakiś brud, zadrapała no i pod pieluszką w te 33 C więc mogło coś tam sie wdać..

                    nator cieszę się że stan Majki juz lepszy..
                    megi udanego wyjazdu

                    dziewczyny tak piszecie o tych komarach i naprawdę muszę Wam powiedzieć że u nas NIC i jestem w mega szoku że na razie ich wcale nie ma.. przynajmniej u mnie..
                    Last edited by czacza; 21-06-2013, 14:16.
                    Amelia ur. 19.04.2009
                    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                    Alicja ur. 18.08.2012
                    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      hej
                      witam po urlopie

                      natorku o matko co to sie stało Majeczce bardzo mi przykro , mam nadzieje że już wszytsko niedobere za wami i że wracacie do domu, zdrówka dla malutkiej

                      a my wróciclismy dzisiaj nad ranem bo mielismy 2 godz opóźnienie zamiast wystartować o 21 to wylecieleiśmy o 23 30 bo samolot nie mógł wystatrowac o czasie z Wawy bo podobno była mega burza, więc doleciał po nas ze sporym spóznieniem, także troche sie umeczylismy

                      a dzisiaj jeszcze mamy impereze poza Łodzią, 40 urodziny kolegi także znowu szykuje dzieci do dziadków a nas imprezę

                      ale wakcje świetne , wyspa cudna polecam bardzooooooooo, cala pokryta gajami oliwnymi, hotel świetny i słońce, zero chmurek , lazurowe może



                      wstawiam kilka fotek , może ktoś looknie
                      Attached Files
                      Last edited by kala8; 22-06-2013, 11:02.
                      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        cdn zdjęcie 4 i 5 to zatoka wraku taka atrakcja wyspy, nie widziałam jeszcze nigdt tak cudnego koloru wody
                        Attached Files
                        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          no to jeszcze kilka
                          Attached Files
                          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Kala, ale Wam dobrze! Zdjęcia czadowe - ta woda!!! Powiedz jak się ma mała? Polepszyło jej się? Zmiana klimatu pomogła? IDĘ Z WAMI NA IMPREZĘ!

                            U nas upały straszne, ledwo dychamy. Wiatrak w pokoju non stop chodzi. Wczoraj wieczorem się ciut ochłodziło, lepiej się spało. Dzisiaj jeszcze jest do wytrzymania.

                            Ja dzisiaj mam inną sobotę niż zawsze. Przyjechały do mnie mama z siostrą, teraz pojechały odwiedzić moją siostrę w mieście obok. Ja mam czas, żeby trochę ogarnąć i zrobić obiad.
                            Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                            Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Witam

                              Kala, piękne zdjęcia, piękne miejsce, Wy piękni . Naprawdę fajną rodzinę tworzycie, Polka to coraz ładniejsza dziewczynka i wydaje mi się, że będzie wysoka i smukła po tatusiu . Ty za to jesteś bardzo kobieca i zmysłowa .

                              Pozdrawiam

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Napisane przez luna_1979 Pokaż wiadomość
                                Witam

                                Kala, piękne zdjęcia, piękne miejsce, Wy piękni . Naprawdę fajną rodzinę tworzycie, Polka to coraz ładniejsza dziewczynka i wydaje mi się, że będzie wysoka i smukła po tatusiu. Ty za to jesteś bardzo kobieca i zmysłowa .

                                Pozdrawiam
                                o matko luna dziekuje bardzo aż sie zawstydziłam

                                skoczku tobie też dzieki za miłe komentarze Pola jeszcze w dzień wylotu miała stan podgorączkowy ale nastepnego dnia wszytsko przeszło, tylko że od dwóch dni powrócił kaszel i Gabi też ma kaszel

                                chyba wezwe w poniedziałęk lekarke niech je osłucha bo w sumie nie wiem o co chodzi i co im dawać , ona całe dnie siedziały w basench wychodziły tylko na posiłki i żarły lody non stop
                                wiecie w all incusiv to wszystko dostępne non stop wiec dziewczyny korzystały i my też
                                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X