Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    jestem Majorka
    jutro rozprawa Mateusza jestem tak nerwowa,że mi wszystko z rąk leci
    a poza tym to z mężem nic dobrego nasze ciche dni zmierzają do nicości
    a z fajniejszych rzeczy to właśnie siedzę z farbą na włosach-ciekawe co wyjdzie he he
    i super dżinsy sobie kupiłam w piątek takie jakby z wytarciami-dziurkami pod spodem wszyte różne materiały ale w stonowanych barwach
    Kala-przyjemności
    Chuda-zdrówka i jeszcze raz zdrówka
    Kruszyna-wytrwałości,co jeszcze moge napisać-przytulam







    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Ituś trzymam mocnokciuki za Matiego no i oczywiście za was obyście w tą nicość nie wpadli mam nadzieję że dojdziecie w końcu do porozumienia

      u mnie nic nowego dziś dostałam zdjęcia i filmy jak Maja była mała ale sobie pooglądaliśmy a jak się pośmialiśmy ech nawet nasz ogród był jeszcze nie zarośnięty a teraz to juz ulicy nie widać tyle drzew i piękny zaciszny zakątek latem

      dobra spadam spajku bo pewnie te moje diablice powstają znowu o 5 rano masakra a potem pół dnia tylko wycie Hanki słychać bo zmęczona i sama nie wie czego chce

      dobranoc dziewczynki
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        no co jest czyżbym sama tu była ?!!!

        unas śniegu po pachy dosłownie chyba w zime tyle nie było całą noc sypało masakra siedzimy w domku

        siorka wgrała mi nowy dodatek do simsów więc chociaż sie nie nudzę
        HANULKA 09.04.2009




        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Błoszeeeeee, Ale pustkiiiiiiiiiii!
            Majorka, masz nauczkę za to, że nas tyle czasu zaniedbywałaś

            Ja znów spędziłam weekend u siostry, bo M musiał powtórzyć pryskanie kątów preparatem na pleśń. Mam nadzieję, że jak się w reszcie ociepli i pranie będziemy suszyć na balkonie a nie w pokoju a suszarce stojącej, to już to cholerstwo nie będzie wyłazić

            U nas na razie tylko się ochłodziło, jest szaro, buro i do dupy, ale śniegu jak na razie nie widać. Nie mam nic przeciwko żeby te opady mój region ominęły

            Ja sobie wyprałam pierwszą partię ciuszków i pieluch tetrowych dla Małej- pasuje uciekać powoli z przygotowaniami, bo jakoś mam schizy że w końcu się nie wyrobię

            Kruszynka, podczytałam na Marcówkach że Ty w każdej chwili możesz urodzić No pięknie, zostawisz mnie samą marudzącą z tym wielkim brzuchem- ładnie! zaciskaj nogi kochana, jeszcze z 2 tygodnie byłoby fajnie wytrzymać
            Ja od dzisiaj kończe strajk i mam zamiar codziennie sprzątać, prać, łazić ile się da, bo chyba im bliżej terminu, tym większego *************************ca będę dostawać. Coraz ciężej mi, coraz bardziej niezdarna się robię i coraz bardziej doprowadza mnie ten stan do szału....


            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              cze .



              zyje ja...



              wsciekla jak ch...!!!!!!!!!!!!!!!!!


              glowa mi tak boli i ucho, i szczeka i wszystko..



              i dzieci dziś jakies takie glosne.. i non stop jeczą, czegoś chcą.. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!

              i F modlitwy sie uczył.. niech go szlag!!!!! czy ta pani katachetka nie mogla sie domyslić ze ja dziś moze nie mam humoru dziecia uczyc modlitw!!!!??


              HAAA.. PIWO MAM TO NIC ZE POST. POZA POSTEM NIE PIJE TO CHOCIAZ SOBIE W POST JEDNO WYPIJE
              Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


              dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Napisane przez renatkaa09 Pokaż wiadomość
                cze .



                zyje ja...



                wsciekla jak ch...!!!!!!!!!!!!!!!!!


                glowa mi tak boli i ucho, i szczeka i wszystko..



                i dzieci dziś jakies takie glosne.. i non stop jeczą, czegoś chcą.. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!

                i F modlitwy sie uczył.. niech go szlag!!!!! czy ta pani katachetka nie mogla sie domyslić ze ja dziś moze nie mam humoru dziecia uczyc modlitw!!!!??


                HAAA.. PIWO MAM TO NIC ZE POST. POZA POSTEM NIE PIJE TO CHOCIAZ SOBIE W POST JEDNO WYPIJE
                Ciekawe czy opieka spoleczna, fundacje i inni ktorych prosisz o pomoc wiedza jaka Filip ma sytuacje w domu i jaka postawe prezentuje jego mama. Zebrzesz o pomoc na chore dziecko a moim zdaniem nic nie jest w stanie mu pomoc jesli w domu rodzinnym dzieja sie takie cyrki! Brak slow.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Następna

                  Sylwia! Czy ktoś Cię tu do cholery zapraszał?
                  Znasz Renatkę?
                  Jak długo? Bo większość z nas na tym wątku zna ją już co najmniej 5 lat
                  My wiemy jaka jest, jaką ma sytuację, jak odczytywać jej posty, jak rozumieć to, co piesze DO NAS
                  Dajcież sobie dziewczyny siana z tymi nalotami tutaj i komentami tego, co która z nas pisze, bo i męczące to i żałosne!


                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Dawno nie pisałam ale widzę, że wpadła do nas "miła" koleżanka Sylwia

                    Brak słów, opieka społeczna????? A jaką postawę prezentuje mama???? Może na policję zadzwoń, bo matka pije jedno piwo




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Napisane przez sylwiaTM Pokaż wiadomość
                      Ciekawe czy opieka spoleczna, fundacje i inni ktorych prosisz o pomoc wiedza jaka Filip ma sytuacje w domu i jaka postawe prezentuje jego mama. Zebrzesz o pomoc na chore dziecko a moim zdaniem nic nie jest w stanie mu pomoc jesli w domu rodzinnym dzieja sie takie cyrki! Brak slow.
                      czy ty jestes piznieta jakas, czy masz jakies wlasne problemy i wyzywasz sie na innych?? co cie obchodzi jaka u mnie sytuacja w domu, to czy mam chore dziecko czy zdrowe ciebie guano powinno obchodzić. zajmuje sie nim dobrze.Mimo ze sobie piwo wypije.W koncu ono tez dla ludzi jest. Opieka spoleczna ma nad nami kontrole dziwna istoto z racji niepelnosprawnosci syna i jakos wyobraz sobie mimo mojego jezora nie wpadli na pomysl zeby sie dogłębniej nami zainteresowac. Wiodcznie powodów nie mają. Dziwne nie???


                      Cyrk to moze masz ty, i w nim swoje malpki. A to czy zebrze czy nie. Boli?? ciebie prosze??? nie!! to wiesz..odwal sie.
                      Last edited by renatkaa09; 12-03-2013, 06:21.
                      Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                      dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Nie potrzebuje zaproszenia - to publiczne forum.
                        Nie pisalam o jednym piwku renatki a o tym jak sie odnosi do meza i dzieci. Wydaje mi sie, ze choroba Filipa bedzie sie poglebiac majac matke, ktorej brak do niego cierpliwosci. I nie mowcie mi, ze znacie renatke i jej styl mowienia, nie wierze, ze jej wypowiedzi nie daja do myslenia takze wam forumowy przyjacioleczkom.
                        Co do kontroli opieki spolecznej to wiele razy pokazano, ze jest.nieudolna.
                        Szkoda gadac, sama tam zadzwonie i wysle im maila z tekstami renatki, niech sie blizej ze sprawa zapoznaja.
                        Milego dnia.

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Ja nie mogę chyba my wszystkie to patologia skoro tak uwielbiamy Renate ha ha :-P





                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Napisane przez sylwiaTM Pokaż wiadomość
                            Szkoda gadac, sama tam zadzwonie i wysle im maila z tekstami renatki, niech sie blizej ze sprawa zapoznaja.
                            Ja na ten watek tylko jako gosc zagladam i rzadko pisze, ale teraz nie moge sie powstrzymac!
                            SylwiaTM czy Ty naprawde nie masz co robic, tylko fundowac tu i owdzie zamieszanie co jakis czas?!
                            Jak mozna na podstawie wypowiedzi na forum kogos oceniac? Internet jest cierpliwy i pisac mozna wszystko, ale czy nalezy wszystko brac na serio? I jeszcze straszyc kogos opieka spoleczna i wysylaniem maila do nich, bo Renatka tu pisze takie a nie inne posty.
                            To moze od razu zaloz kazdej forumowej mamie u siebie dossier, bo przeciez kazda kiedys cos zlego napisze. Beda dossier, to latwiej bedziesz mogla wszystko w urzedach i instytucjach meldowac.
                            Mi rece opadaja jak czytam takie posty jak Twoje.
                            Last edited by AMSW; 12-03-2013, 09:49.



                            Rosne...
                            14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                            17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                            13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                            16.11.2009 5620 gr, -
                            16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                            19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                            17.06.2010 9250 gr, -
                            06.09.2010 10600 gr, 77cm
                            14.12.2010 11600 gr, 81cm
                            05.05.2011 11900 gr, 83cm
                            20.09.2011 13200 gr, 90cm
                            14.01.2012 14300 gr, 93cm
                            19.07.2012 15500 gr, 98cm



                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Wyślij meila, wyslij skoro nie masz nic innego do roboty haha. Napewno sie zainteresują, matki dzieci zabijają, opieka ma to gdzieś ale meilami z "drastycznymi" wypowiedziami Renatki bedą wprost zachwyceni !!!!!!!!!!




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Nicholku nie martw się na zapas znając moje SZCZĘŚCIE to urodze w terminie albo po i z tymi bólami będę się męczyć do końca ha ha dwa dni miałam spokoju i całe 24 godz mnie bolało na @ ale w nocy już Ok było i teraz też . ja leże z książką do końca tyg a na weekend robię generalne pożądki więc może sobie już ruszać
                                tylko ma problem bo cyprian dzisiaj 5dzień przedszkolu i rano obudził się z katarem i to żółtym trochę i od niedzieli po kasłuje :/ po chlastam się chyba .

                                gdzie reszta ? ? ?
                                Nator, Chuda jak dzieciaki jak zdrówko ?

                                Majorka już niedługo wiosna uszka do gory u nas też Snieg pada :/





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X