Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Rany, Chuda, współczuję!!! Dbaj o siebie kochana! I znów żal ściska że mieszkamy wszystkie tak daleko od siebie i fizycznie nie możemy sobie choć trochę pomóc...

    Megi, kurcze, tak to jest w życiu- raz z górki, raz pod górkę... Trzymam kciuki, żeby Ci się w reszcie zaczęło układać tak, jak sobie wymarzyłaś

    Czacza, zdrówka dla Aluni!!! Nie ma nic gorszego niż chorujące niemowlę
    A ten sposób z trzymaniem nowych zabawek na czarną godzinę to ja też stosuję

    Grygor, pokoik CUD MIÓD normalnie. Chciałabym mieć SWÓJ dom i móc w nim urządzać w reszcie wszystko po swojemu

    Kruszyna, nosz cholender! Jeśli masz takie objawy, to ni rozumiem Twoich obaw o maluszka! Gdyby pęcherzyk był pusty, to nie miałabyś chyba typowych ciążowych dolegliwości... A z syfkami ja też walczę jeszcze do tej pory

    Kruszynka, jesteś chyba o rok młodsza ode mnie Ja z moim M też mieliśmy w maju 11 rocznicę poznania a we wrześniu 5 rocznicę ślubu. Jak się poznaliśmy to ja miałam 15 a M 17 lat. Ale leci ten czas!


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Nichol leci leci czas mój Mężuś za miesiąc 30 kończy , stary już jest he he my w lipcu mieliśmy 5 rocznicę ślubu , ja jestem rocznik 87

      Chuda zdrówka dużo ! ja lece po mlodego i zaraz na bilans .





      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Chuda-biedna Ty moja kuruj sie i pisz nam jak sie miewasz,sciskam mocno,tak jak Nichol pisze szkoda faktycznie ze tak daleko od siebie mieszkamy...
        Grygorku-pokoik jest przepiekny!!!!!!
        Kruszyna,Nichol jakie Wy mlode laseczki jestescie
        Kruszyna Twoj m 30i stary-dobry zarcik he he
        Czacza-z kurtka nie doradze-ja pisalam jakis czas temu ze zakupilam sobie ale tez pozostalo bez komentarza..
        Zdrowka dla Ali.
        Skoczku-trzymam kciuki za wizyte
        Natorku-dzieki za pochwale Dominika







        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
          Nichol leci leci czas mój Mężuś za miesiąc 30 kończy , stary już jest he he my w lipcu mieliśmy 5 rocznicę ślubu , ja jestem rocznik 87

          Chuda zdrówka dużo ! ja lece po mlodego i zaraz na bilans .
          kruszyna 30 lat i stary !!! ) uważaj sobie kochaniutka bo ja mam 39 to już chyba emerytka

          grygor pokój cudny

          chuda no to nie ciekwie życzę zdrówka !
          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            udało się wyjść na spacer, dzwoniłam do lekarki i powiedziała, że na pół godzinki mogę, przynajmniej Amelka sie wybiegała, mamy jutro sie pokazać na kontroli bo jest za mała by była nie zbadana..

            ha co do wieku.. chciałabym mieć znów 30-stkę haha, mój M tez w tym roku miał 3 dychy..
            Amelia ur. 19.04.2009
            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






            Alicja ur. 18.08.2012
            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Aj wy obrażalskie jesteście starość nie radość hi hi

              dopiero wrocilismy z bilanswu 108 cm i 18kg ale chyba mamy przerośnięty 3 migdał i z tymi uszami do laryngologa





              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                czesc
                dziekuje za komplementy i zasladzanie Skoczku, Dziewczyny
                a dzielic sie (chwalic sie) bede zawsze, jesli cos mi taka radosc sprawia

                Chuda, to juz nie przelewki, nie masz wyjscia teraz juz musisz lezec! Maz wie juz o wszystkim, nie moze szybciej wrocic do domu? no i zawsze jest mama, w takich wypadkach to juz stekac nikt nie moze zeby pomoc przy dzieciach. Duuzo zdrowka dla ciebie.

                No no Kruszynko, ja tez za kilka dni 30 bede obchodzila

                Megi, no to nie fajnie z praca, i jak to teraz z tymi bobasowymi planami, chcialabys najpierw zdobyc nowa prace, czy dzialacie?

                Skoczek, ja tez jutro mam wizyte u poloznej/go, ale na usg raczej nie licze, a poogladalabym, nie powiem Trzymam kciuki za twoja dziecine. Bedzie dobrze.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Hej laseczki
                  Chudzieńka trzymaj się kochana bo widze ze nie za wesoło
                  ciężarówki zdrówka trzymam mocno kciuki za wasze fasolki na 100% tam są hehe
                  Grygorku pokoik superowy oj pamiętam jak ja młodemu wszystko szyłam i miałam taki zapał ze góry przenosićsuper sprawa z tym wiciem gniazda chciałabym mieć choć połowe tej energi
                  Czacza dużo zdrówka dla małej mam nadzieje ze szybko przejdzie
                  Megiwspółczuję ci tych wszystkich problemów zawsze jak krótko to się jeszcze urwie ale smęć ile wlezie bo my tu poto jesteśmy

                  i ja też wam posmęcę byłam dziś u ortopedy i mam dyskopatie dostałam 30 zabiegów jutro zobaczę co i jak bo z rana to ja za bardzo nie mogę bo nie mam z kim zostawić Hani a ze sobą ją przecież nie wezme dotego od pół roku boli mnie stopa jak bym sobie nadwyrężyła ścięgna od palców okazało się że to Nerwiak Mortona i można go tylko zoperować masakra już gorzej nie może mam doła jak cholera i jakoś dziś strasznie nerwowa chodzę a odbija sie to na moim m
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Hej, ja robię kolację - makaron z warzywkami, m.in z cukinią, bo jeszcze jedna mi została od mamci.
                    Musiałam czymś zająć myśli, bo teraz już wariuję ze strachu. Jak cały dzień miałam fajny i raczej bezstresowy, tak teraz im bliżej, tym gorzej się czuję. Jutro na 11 wizyta!
                    Trzymajcie kciuki dziewczyny!

                    Majorka dzięki, mów mi tak jeszcze, że coś tam jest

                    Trochę to dziwne, ale wszyscy, komu mówiliśmy, że jestem w ciąży, to od razu mówili, że MIELI PRZECZUCIE, że jestem w ciąży. Taki trochę to magiczne dla mnie było, bo nawet we wrześniu kelnerka w restauracji zapytała mnie, w którym tyg jestem, a wtedy jeszcze nic nie wiedziałam. Tak teraz proszę wszystkich, żeby mieli przeczucie, że zarodek jest i że ma się dobrze
                    Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                    Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Hejo,nadal żyje

                      Grygorku no ja mieszkam z teściami i dopiero teściwoa wraca o16 z pracy wiec musze jakos sobie radzic.Ale wiecie jak to jest,my matki choćbyśmy padały na pysk to i tak damy rade zaopiekować się dzieciaczkami...A moj mężus niech sobie pracuje,wie o wszystkim,wiadomo ze sie martwi ale jestem w domu a nie w szpitalu wiec nie jest az tak źle.Powiedziałam mu dopiero dzis rano bo znając jego pewne by było ze zaraz by wsiadł w samochod i do mnie przyjechał.A ma 1000km....a gdyby usnął za kierownicą...?Chyba nie darowałabym sobie do konca życia gdyby mu sie cos stało przeze mnie...Wiesz,odrazu czarne myśli nachodzą człowieka....

                      Laski ja rocznik 80,z meżem 17 listopada mamy 10 lat jak jestesmy razem a 19tego 7 rocznice ślubu No i maż ode mnie jest młodszy prawie 2,5 roku Ale u mnie w rodzinie tak jest że kobiety są starsze od swoich mężów.

                      Kurcze,dziewczyny fajnie by było zorganizowac jakies spotkanie jak się nasze ciężaróweczki rozpakuja,co......?

                      Dobranoc,wzielam leki i zmykam do wyrka.
                      Aha.Wiecie może czy antybiotyk zmniejsza działanie tabletek antykoncepcjnych...?Bo ja juz biore drugi antybiotyk w tym miesiącu(podczas brania jednego opakowania tabletek antykoncepcyjnych) i niewiem czy jestem "pod ochroną"...........?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Grygorku spójrz na swoj suwaczek,zamiast "narodzin" masz "narudzin".

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          dobry wieczór
                          Pamiętacie jeszcze? czytam was prawie codzień SERIO ale nie mam co pisać nic się nie dzieje praca dom praca dom i tak w kółeczko... Dzieciaczki macie piękne i mądrutkie szczególnie Czaczy Amelka mnie zaskoczyła że pisze o losie mój Filip tak jak Natorka wcale nie interesuje się kredkami i papierem tylko by w koparkach i lego siedział dzień cały.... U nas po staremu ciągniemy jakoś miesiąc za miesiącem.. co do tematu to jutro mamy 4 rocznicę ślubu a w grudniu minie 7 lat jak zaczęliśmy ze sobą chodzić
                          Damian ma nocki cały tydzień więc puste łóżeczko mnie dziś czeka...
                          Dobranoc mamusie z całego serducha zazdroszczę wam bobasków niech się zdrowo chowają buziaki!
                          1.03.2009 9:55 FILIPEK

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            ja też zaraz do łózeczka zmykam bo mój m już taki napalony hehe będzie sie działo
                            moja Hania też lubi bardzo rysować a kolorowanki to już u niej mania tak samo jak puzle non stop siedzi i układa i ciągle nowe jej musimy dostarczać
                            a co do rocznic to u nas wczoraj mineło 17 lat razem a w sierpniu 14 po ślubie więc też troszku a wiekowo to ja tak jak Itka i Czacza hehe niby młode dupy jeszcze z nas hihi dobra spadam jutro mam troszkę na głowie bo i do skarbówki do zusu po młodą do przedszkola a i fryzjer do mnie przyjeżdża więc do kawki ciasteczka francuskie zrobić muszę no i włoski podetnę ale tak nie szczególnie nic prawie widać nie będzie
                            dobra ide do wyrka pa
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              dzień dobry
                              dziś mam wolne, Filip już w przedszkolu rozrabia
                              Co mogę dziś zrobić dobrego i szybkiego na obiad? ale też nie banalnego wiecie rocznica
                              1.03.2009 9:55 FILIPEK

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Ania ja teściową poprosiłam, żeby dzisiaj zrobiła spaghetti na obiad, bo ja się chyba nie wyrobię. Więc może to zaserwujesz?
                                Jak Ci w tym Rossmanie???

                                Ja za godzinę już będę u gina, ze strachu mam biegunkę, lodowate ręcę i chciałabym być już po.
                                Trzymajcie kciuki, dziewczyny, proszę!
                                Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                                Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X