Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    no hej Paulinchen zapomniałam właśnie że i Twoja panienka ma tak na imię super, no to znów mamy podwójne imienia na forum hihi no i zdrówka dla Aluni..

    u mnie remont całą parą, w środę jak wyjeżdżałam do rodziców to stawiali rusztowanie a wczoraj jak po południu przyjechaliśmy to sufit już na naszym piętrze (ostatnie) to jest BIAŁY!!!!!!!!!!! nie wiem kiedy ten blok widział taki kolor hahaha wszędzie tylko pożółkłe od fajek i ze starości odcienie brązu aż się rzygać chciało, widze że dopiero wyszpachlowane i pomalowany sufit więc jeszcze ładnych parę dni jak będzie odnowiona cała klatka a od przyszłego tyg wymiana okien i znów do rodziców ale tylko (chyba) na jeden dzień

    a co do rodziców - Ala fatalnie spała w nocy, fakt u rodziców jest o wiele cieplej i inne powietrze, budziła mi się co 2 h ja na drugą noc byłam już u kresu więc na szczęscie dziś w domku ładnie pospała bo od 22 do 4.30 i później do 6.30 za to w dzień mogla nareszcie pospać, spała 2 razy po 1,5 h a raz nawet po południu 2,5 no ale tam są wielkie pokoje i mała spała sobie smacznie w zamkniętym pokoju

    chuda
    zagłosowane
    majorka zdrówka dla Hani..

    ja też jestem w tych matek karmiących, Amelkę przez 13 m-cy i byłamw tego bardzo dumna ale w koncu powiedziałam dość bo już najważniejsze Jej dałam i bardzo ładnie zniosłyśmy tę rozłąkę, nie ma to dla mnie tez najmniejszego problemu i karmiłam ją gdzie bądź no i Alicję mam zamiar jak najdłużej się da, zobaczymy.. i tez jak nator nie wyobrażam sobie co chwila latać w płaczu Małej i robić mleko a tak pierś i Mała zaspokojona w ten samej sekundzie..

    nichol ja nie wiem co sobie obiecałam co będę robić a czego nie przy drugim dziecku ale jak kasiar napisała życie weryfikuje, obiecałam sobie że od samego urodzenia będę dawała smoka bo jak już dwójka dzieci to w pełni nie mogę poświęcić się Ali to i tak widzisz jak to jest, 3 m-c mija i smoczek od biedy raz na jakiś czas, no i nie latam jak do Amelki na każde skinienie,
    no ale kurde ostatnio coś mi Alunia kaszle, myślałam że to od ślinotoku ale coraz częściej jest taki mokry którego nie może odkaszlnąć, nie ma temp ale czy powinnam ją jechać zbadać czy oskrzela są czyste??? sama nie wiem

    u nas mikołaj też był fajny, w domku Amelka dostała ten bazgorszyt, bardzo jej sie spodobał, słodycze no a u rodziców ten dom, była w szoku i 2 dni nie bylo dziecka, później Wam wstawię zdjęcia..

    nie wiem co jeszcze pisałyście - nie byłam w stanie dokładnie poczytać 6 str tyle napisałyście że szok
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Paulinchen powitać Niestety choróbska chodzą po ludziach, moja Julia też chorowała, ma małopłytkowość zdiagnozowaną, byłyśmy w szpitalu w kwietniu, także wiem co przechodzisz... U nas już jest dobrze, płytki krwi skoczyły do góry, nawet badań nie musimy robić, ale my i tak co jakiś czas idziemy prywatnie do laboratorium, tak na wszelki wypadek ... U was też napewno wszystko będzie ok

      Chudzinko my jeszcze nie dostałyśmy karteczki. Głosik 40 ode mnie.

      Czacza
      super, że remont się rozpoczął I czekam na fotki.


      A ja chwilę mam przerwy w przygotowaniach imprezki, dziś moje spóźnione urodzinki dla moich koleżanek. Od 16 roku życia spotykamy się 3 razy w roku obowiązkowo na urodzinach. Chciałysmy się przestawić z racji zaawansowanego wieku na imieniny ale nie wyszło Także zwali mi się za chwilę 6 osób plus 3 dzieciaczków Już się nie mogę doczekać




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Nator, KAsiar, Czacza, poradźcie! Mam właśnie możliwość kupienia ciuszków dla małej w fajnych cenach- muszę sobie tylko wybrać co chcę, no i mam dylemat z bodziakami
        Z tego co pamiętam- Krisowi na noc zakładaliśmy na początk: kaftanik, pampersa i na to pajacyk, a potem rano zakładaliśmy mu: bodziaka, bluzeczkę i śpioszki (ogrodniczki). No i nie wiem kurka teraz czy bodziaki brać z długim czy z krótkim rękawem Po Krisie zostało mi tylko jedno body z długim rękawem więc w resztę muszę sie zaopatrzyć, tylko doradźcie które są lepsze?

        Potem wpadne to doczytam


        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          chuda ja jeszcze nie dostałam karteczki , chyba że do mnie nie wysyłałas

          nichol niby mnie nie pytałas ale odpowiem na początku ja Poli zakładałam i na dzień i na noc body z długim rękawem i pajac, tylko na dzień były pajacyki bardziej wyjściowe a nie takie bieliźniane
          śpiochów takich "ogrodniczek" wogóle nie miałam bo ich nie lubię , kaftaniki miałam dwa ale nie lubiłam ich również mało praktyczne

          myślę że na początek powinnaś kupić kilka body z długim rękawkiem i ze dwa z krótkim też tak na wszelki wypadek

          nie wiem czemu ale ten suwaczek świąteczny nie działa ????????????/
          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Kaluś, dzięki za odpowiedź! Ja pytam świeżo upieczonych mam, bo sama niewiele pamiętam z takich spraw z pierwszych tygodni życia Krisa. Miałam w planie kupić kilka bodziaków właśnie z długim rękawem, tylko takie odpinane od góry do dołu, żeby znów nie przeżywać stresa przy przekładaniu dekoltów przez główkę ale mam możliwość zakupu ślicznych, fajnych ciuszków dobrej jakości, w super cenach więc pasuje mi się zdecydować NA JUŻ czego chce i co mi będzie potrzebne...

            Paulinchen, fajnie Cie "przeczytać" po tak długiej nieobecności! Wpadaj częściej jeśli masz możliwość! Coraz mniej nas- tych starych forumowiczek, które zaczęły tu pisać jeszcze będąc w ciąży z marcowo/kwietniowo/majowymi maluchami

            Kasiar, udanej imprezki!

            Czaczuś, no to zupełnie inaczej i pewnie 100 razy lepiej będzie Wam się mieszkało w odświeżonym budynku Żeby Ci tylko mieszkania nie zasyfili bardzo przy wymianie okien...

            Chuda, głosujemy, głosujemy, szkoda tylko że tak to pokręcili i trzeba przez meila a nie bezpośrednio na stronce

            I kurcze nie pamiętam co jeszcze pisałyście...
            Padam na twarz, jakis zakręcony był ten dzień...


            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              KASIU tak jak piszesz mamy nadzieje,ze bedzie ok.Alunia jest taka dzielna nawet nie płacze przy pobraniach teraz znowu jest chorama taki szczekajacy kaszel tyle,ze tylko w nocy zobaczymy jak bedzie jutro jak nie bedzie lepiej to pogotowie... angielska służba zdrowia jest do d...przez duże D.Mała miała gorączki po 40 stopni majaczyła traciła przytomność a oni nie dość,że na izbie kazali mi czekać po 5 godzin to podawali paracetamol i kazali wracać do domu masakra dopiero po tym jak złożyłam skarge do tak jak w Polsce Narodowego funduszu Zdrowia to zajeli sie mała jak trzeba.
              Dziękuje za miłe ponowne przywitanie dzieciaczki wszyskie słodziutkie




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Paulinchen witaj kochana witaj!!! Jejku, jak Ci dzieciaki wyrosły na tch foto pod postami - ale oczy nadal bezbłednie cudne!!!
                Zdrówka dla Ali

                Nichol, ja w ogóle nie używałam kaftaników, za to body zawsze i to po równo mam długi i krótki rękaw. Lubię zestawy bodziak na długi i półśpiochy w domku, na wyjścia body krótki + bluzka + spodenki... Więc średnio pomogłam, hi hi. A w nocy moje dzieciaki śpią w pieluszce i śpiochach...

                Kruszyna,Kasia ma rację - nie zmieniaj dawkowania leków sama, a odstaw gdy przestanie kaszleć

                Chuda dopominaj się o głosy codziennie, bo mi zwyczajnie ucieka. A doszedł przyjaciel dla Twoich księżniczek??? bo ja kartki jeszcze nie mam... więc czekam

                Co do cycka wracając, z Kacprem bardzo chciałam "ideologicznie" karmić... i nie wyszło, bo miałam za mało pokarmu - umordowałam się do 6 miesiąca i i tak nie był tylko na piersi. Z Majką obiecałam sobie, ze spróbuję, ale jak historia się powtórzy, to bez wyrzutów do siebie odstawię i przejdę na mieszankę - przeciez mleka w proszku też sa bardzo dobre!!!
                ale ciesze sie ze karmie i daje mi to frajde... z tym, że licze do roku max, bo (bez urazy), dla mnie karmienie większego dziecka jest niefajne

                Kala, co do pracy, ciężko mi radzić, bo wiem, ze później moze byc ciezko ja ozyskac, gdyby (tfu tfu) co inne sie sypneło... a jednak, dla mnie co by nie powiedziec stabilizacja finansowa jest wazna ( po raz pierwszy jestem bezrobotna)... za to tez wiem ile traciam z zycia Kacpra duuuuzo pracujac... wiec ciezko radzic

                pisze jedna łapka, bo jestem "dojona"

                Itka, trzymam kciuki dalej za prawko! no i nowe lokum

                A u nas Kapi na antybiotyku, bo katar zlazł na oskrzela i do tego zaczal stekac na uszko
                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Paulinchen a Alunia nie ma alergii przypadkiem? Bo kaszel nocny jest bardzo częstym objawem. Julia nam kaszlała bardzo w nocy ale inhalacje czynią cuda plus syropki przeciwalergiczne.

                  Nichol to zależy jaka pora roku na poród Myślę, że jedne i drugie sie przydadzą, a na krótki rękaw na lato, więc weź sobie większe.
                  Lena śpi w samym pajacu, a w dzień bodziak na krótki rękaw, bluzeczka i rajstopki lub bodziak na długi i rajstopki. Półśpiochy i śpiochy takie na szelkach - nie lubię...

                  Kaluś jak to nie działa? Święta tuż tuż ...

                  A my po imprezie, jest plus urządzania imprez w okolicy Mikołaja obłowiłam się dzis nieźle - ja dostałam kolczyki a dziewczyny ciuszki, zabawki i słodycze. Właśnie się zajadam

                  A jutro znowu Mikołaj u teściów, mam nadzieję, że Julia nie pozna wujka w roli świętego Mikołaja




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    A i zdrówka dla chorowitków obecnych




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      a ja jakoś dziś przewrażliwiona się zrobiłam i pojechaliśmy jednak na pomoc doraźną (choć żadna z Was mi nie odpowiedziała na moje pytanie ) Alunia czysta i gardło i oskrzela a kaszel kaszlem, może od śliny, może od gadania, mam ją karmić by dużo piła i witaminka C

                      nichol ja Alunię mam teraz głównie w body z długim i na noc ma zakładany pajac (bo śpiochów i kaftaników też nie lubię, przy Amelii też nie stosowałam) a na dzień na długi rękaw zakładam bluzę i rajstopki i jakieś spodenki.. na wyjście przydadzą się i z krótkim i z długim bo nigdy nie wiadomo i fajne są te spodenki bez pasa tzn z takim wysokim stanem jak wiesz o co chodzi hihi

                      mogę Was prosić o głosy? jak będziecie chciały to będę codziennie się przypominać
                      http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/30804
                      http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/30805

                      i zdjęcie domku Amelii..
                      Attached Files
                      Amelia ur. 19.04.2009
                      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                      Alicja ur. 18.08.2012
                      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Czacza zdiecie cudne, i głosy oddane.

                        jade zaraz do tesciow nie bylam od?? wrzesnia??


                        Jutro lub we wtorek po prezenty chlopcom smigam. dostalam tzn chlopcy dostali od moich rodziców po 50 zł wiec musze po dwa prezenty. no przynajmniej by wypadalo. i jak dla F prosto coś wybrac bo on chce wszystko czego niema, tak F ma sprecyzowane marzenia. to coś ulubione ma być full wypas, koledzy muszą mu zazdroscić, i najlepiej zeby to jakas nowosc byla ;/
                        Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                        dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Hej hej

                          Renatka to tak jak u nas młody chce wszystko co widzi :/ a potem wszystko leży . . u nas będą 2 albo 3prezenty (to zależy czy te klocki kiedy kolwiek dojdą wrrr ) od babci dostanie jakiś zestaw plastyczny, może projektor do malowania, a od nas laptopa ale znalazłam ekstra za 100zł z smily play i chyba tego zamówie.

                          Czacza zdjęcia śliczne a domek bardzo fajny paweł jakiś czasu temu przyniósł z pracy ogromne kartony i zrobili sami taki nawet ogródek był :-P
                          dobrze że z Alą wszystko ok i fajnie że wam okna wymienią ale syfu po tym że szok ja miałam też w tym roku połowę okien i drzwi wejściowe wymieniane . . . a jak się super potem myje takie fajne okienka ja mam 8sztuk i mnie szlak trafiał jak miałam myć te stare i to podwójne.

                          Nichol ja bym brała po 3długie i 3krótkie z jednego rozmiaru ja mam dużo do rozmiaru 68 po kolezanki synku jak będzie dziewczynka to dokupie tylko coś różowego . ja lubiałam body +półśpiochy.
                          co do karmienia piersią ja karmiłam pół roku później sama zrezygnowałam bo było mi dziwnie takiego klocka karmić z zębami bo trochę już ich miał i w nocy się często budził . mi położna mówiła że fajnie że do pół roku karmiłam ale teraz mi mówiła zebym się po starała do półtora roku to ją wyśmiałam . w życiu !! do roku może się uda ale nie dłużej.





                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Nator zdrówka dla Kacperka !! z uszami to koszmar jest . mi cyprian dostal dziś żółtego gęstego kataru i kaszel mu się LADNIE odryywa. nie wiem czy się cieszyć czy płakać ?? wiecznie miał taki zapchany nos teraz chociaż coś mu wychodzi :/ ale miesiac bez przerwy chodził do przedszkola mam nadzieję że jeszcze ten Tydzien po ciągnie albo dwa. mi już przechodzą te wymioty ale jeszcze wieczorem tak średnio się czuje i krew z nosa mi leci rano dobrze że z środę do lekarza mam.

                            Kasia fajnie tak jak tylko mikołajów jest u nas też tak było dopók cyprian mały był , w tym roku to tylko moja mama i moja babcia pamiętała

                            witam Paulinchen trzymam kciuki za Ale wszystko będzie w końcu ok, wiem że serce boli jak takie małe dzieci chorują ale musimy być silne dla nich :-*


                            Kurcze tyle napisałyście że się połapać nie mogę :/
                            chuda ty wiesz że ja głosuje jak mogę :-P

                            a em wczoraj był od 6 do 17 w pracy po to żeby dzisiaj nie iść ale oczywiście się nie wyrobili i dupa pojechał na 6 znowu :/ tyle dobrego że już ma na nowy miesiac z 500zł z nadgodzin a ostatnio ciężko było bardzo.





                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Witam

                              Dzięki laski za glosy,jest juz 46

                              Kala dla ciebie tez wysłałam karteczke,a niby czemu miałabym nie wysłac...?Wszystkie Was lubię!!!! Nie wysłałam tylko dla Grygorka i dla Paulinhen bo nie mam ich adresów

                              Nator nic nie mamy,ciągle czekamy,Iza nie może sie doczekac,a kiedy wysłałas....?

                              Dziewczyny co do oddawania glosów to musi minac doba,inaczej to pojawia sie napis że juz sie glosowało z tej strony takze troche bez sensu.
                              Wstawiam link-dzieci lat 5-przedszkole barczewo.

                              http://www.akademia-aquafresh.pl/com...ml#prettyPhoto


                              Spadam bo obiecałam włączyc niunkom rysowanki księżniczek na kompie i teraz stoja mi tu nad glową i jęczą...no to pa.

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Chuda mi wyskoczyło że głosowanie zostało zakończone ? ? :/





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X