Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Chuda lekarka mi przepisał na ostatnia infekcje elofen a pneumolan jest bez recepty i podaje mu już prawie tydzien on jest ziołowy oczyszczający. problem w tym że on miesiac temu bral antybiotyk a teraz od laryngologa dostal 4dniowy a kontrol mam w srode ale jutro Ide do pediatry z nim





    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Kruszyna syropki podaje sie do 7 dni bo potem działaja na odwrót czyli zamiast pomagać powoduja nawrót choroby.Niewiem,postaraj sie załatwic na jutro wizyte.

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        wiem dzisiaj dałam mu elofen a ten drugi można brać nawet miesiac a niektórzy lekarze nawet 3miesiące zalecaja.





        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Błoszszsz No to rozkręcił nam się okres chorobowy już na maksa widzę :/

          U Krisa nadal tylko katar, zatkany nos i kaszel ale tylko rano. Ścignęłam wczoraj M do apteki po ten Pneumolen, ale w jednej farmaceutka powiedziała mu że jest dopiero od 7 roku życia, a właściciel drugiej apteki (który farmaceutą nie jest i guzik sie zna) powiedział, żeby M wziął jakiś syrop (nie wiem jaką miał nazwę) i podawał młodemu pół dawki. No i w końcu M zgłupiał i wrócił do domu z niczym. Jeśli dziś wyrwiemy się z domu i będzie czynna jakaś apteka to osobiście spróbuję kupić ten Pneumolen- skoro Wy podajecie go maluchom, to znaczy że jest ok

          Grygor, nie komentuje już Twojego talentu, bo nam tu w piórka obrośniesz

          Młody ogląda Auta2, Stary gotuje a ja już zaczynam przysypiać z nudów niecierpie niedzieli...


          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Nichol na opakowaniu jest jak byk napisane że od 3roku życia Ja już drugi raz go kupiłam . teraz mnie ucho boli

            Grygor sliczne te twoje robótki





            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              cześć
              jestem jeśli mnie jeszcze pamiętacie
              Grygorku-cuda tworzysz naprawde
              Chuda-córcie są Śliczne
              a ja co na prawko chodzę dzielnie jak już pisalam dawno i podoba mi się bardzo-już się nie mogę doczekać jazd
              Dominik nadal chory leje mu się z nosa na zielono kaszle jak grużlik-osluchowo czysto ech ta alergia mnie wykończy a jego również
              zamówiliśmy nobulizator-może podola

              poza tym nic ciekawego w sumie

              ściskam mocno wszystkie choruszki







              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Hej baboszki

                ja tylko na chwilkę bo czasu nie mam
                KruszynaPneumolan tak jak pisałaś jest od 3 roku i stosuj go co najmniej 10 dni nie przerywaj a elofen stosuj to powinno mu pomóc
                Chudamoja Hania ma kurtkę na 110 i w rekawkach ciut przydługa ale dobrze bo w rączki nie zmarznie i rękawiczki nie będą wyłaziły hehe
                Grygorku ty tu otwórz sklep internetowy bedziesz nam szyła i wysyłała hehe super dzieło
                Renatka współczuję tych porządków ja nie cierpię sprzatać ale jak mnie co ogarnie to jak burza idę
                Ituś super ze zaczęłaś prawko pisaj() tu co i jak jak zaczniesz jazdy och jak ja ci zazdroszczę mówię ci wszystko bym dała by cofnąć czas ech pomarzyć można
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  hej

                  właśnie wróciliśmy ,było ekstra , byliśmy w 12 osób inie pamiętam kiedy sie tak ubawiłam i uśmiałam poprostu ryczeliśmy ze śmiechu na okrągło , do tego troszkę alkoholu a w piatek wieczorem były nawet tańce , także super

                  spadam sie ogarnąć i dzieci bo jutro szara rzeczywistość czyli praca, przedszkole , szkoła dom
                  Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    hej..

                    my po mega intensywnym weekendzie, muszę Wam powiedzieć że dawno tak dobrze się nie czułam
                    w piątek byliśmy u kuzynki, dziewczyny obdarowane, Amelka dostała drugiego Elmo by ten pierwszy nie był smutny, Alunia dostała piękną sukienkę z H&Mu, wielkiego misia, talerzyk z miseczką, sztućce, całą zgrzewkę obiadków i taką szklaną tarkę do owoców, normalnie oszaleli, a ja "dostałam" komplementy, nie chwaliłam Wam się wcześniej ale schudłam ponad 14 kg, zatem zostało mi tylko 4 i naprawdę czuję się świetnie i chudnę w oczach,
                    w sobotę byli znajomi, Ala dostała pakę pieluch i chusteczki, Krzysztof też obdarował mnie komplementami a kumpela nic nie mówiła (chyba była zazdrosna)
                    dziś też byli u nas znajomi i było wesoło

                    ach jak ja lubię takie weekendy, choć zmęczona to szczęśliwa że ma się tylu przyjaciół..
                    Last edited by czacza; 04-11-2012, 18:51.
                    Amelia ur. 19.04.2009
                    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                    Alicja ur. 18.08.2012
                    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Kala zazdroszczę fajnie że sobie odpoczeliście.

                      u mnie fatalnie paweł ma nawrót choroby 2dni było ok teraz znowu temp mu rosnie bardzo źle się czuje, jutro idzie znowu do lekarza. . .
                      mnie bardzo boli ucho i rzuchwa juz mam dosc





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Czacza to super gratuluję ekstra figury ! no i miło tak dostawać tak prezenty.

                        my byliśmy u mamy cyprian dostał kilka bluzek z potworami , zabawki pościel itd. dla dzidziusia Sliczny puszysty biały misiowy kombinezonik na polarku i 2pary spodni i co z tego jak już się strasznie z nią po klociłam . już mam dość wszystkiego





                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Hej
                          własnie na tvn mówią o zaparciach i stwierdzili ze w żadnym wypadku leki na przeczyszczenie nie wolno tego stosować bo organizm się przyzwyczai dużo błonnika warzyw i dużo wody i co jeszcze ciekawego grypa czy zwykłe przeziębienia roznosza się przez dotyk hehe więc lepiej nic nie dotykać np w tramwaju bo jeden kichnie a drugi dotknie i koniec więc zawsze myjmy rączki po powrocie do domu najlepiej się nie dotykajmy

                          Kruszynka ty chyba masz chwilowego dołka co ? ja pamiętam w ciąży byłam strasznie nerwowa i jak już mama co chwila coś mówiła to jak sie nazbierało a powiem wam ze ja nigdy do mamy nic złego nie powiedziałam i nie powiem bo ja nie z takich wolę sie w jezyk ugryźć niż coś walnąć potem co prawda przezywam ale cóż taki mój los no i któregoś dnia nie wytrzymałam i nerwy puściły dwa słowa a ja się tak źle czułam ze potem poszłam przeprosić ale co wyrzuciłam to wyrzuciłam z siebie więc sie nie przejmuj czasami tak bywa człowiek musi kiedyś z siebie wyrzucić bo inaczej by się udusił ale tekścik walnełam hehe

                          pisać mi tu bo nie ma co czytać

                          Czacza super ze sie dobrze czujesz to dużo energii daje i porządnego kopa na każdy dzień

                          Kala fajnie że sie udał wyjaździk

                          no i szara rzeczywistość dziś dosłownie szaro buro i ponuro a w dodatku Maja mi dziś wyła w przedszkolu jak nie wiem nie mam pojęcia co z nią jest drugi roktam chodzi i nigdy nie płakała a tu nagle szok coś się chyba źle tam czuje
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Witam sie poniedziałkowo

                            Czacza no gratulacje 14kg to sporo.A ten elmo amelki jest boski,moja Izabelka na niego patrzyła Troszke zapasów masz,co?Pampki,chusteczki,słoiczki,fajnie,ja lubie takie praktyczne prezenty,zawsze to jakaś pomoc jesli sie dostaje własnie cos takiego.

                            Kala no fajnie ci,dobrze jest miec przyjaciół,takie wspólne wypady to normalnie super sprawa.a dziewczynki to gdzie wtedy były,u tesciowej czy twojej mamy...?Pewnie stęsknione za wami,co..?

                            Itka ja tam nie mam odwagi na zrobienie sobie prawka choc wiem ze ułatwiłoby mi to zycie,bo mieszkając na tym zadupiu jestem skazana na "piechotke" lub taxi ale jakos nie moge sie przemóc,ciągle mi sie wydaje że bede miała jakis wypadek i osieroce dziewczynki,moze to głupie ale tak mi sie to wbiło do łba..... Życze zdrówka dla synka,u nas tez ciągle chorobowo.

                            Majorka czyżby wspomnienia z nauki jazdy wróciły....?

                            Kruszyna teściowa się wtrąca czy jak...?O co sie pokłuciłyście.Ja tam tez miałam sprzeczki z tesciową,ale jej kiedys powiedzialam ze to moje dzieci i że je wychowam po swojemu,że ona juz miała ta przyjemnośc wychowując swoje.No i teraz mam spokoj,nawet jak ktoras ma kare(karą u nas jest siedzenie na małym dywaniku) z moich niuniek to milczy,bo kiedys to potrafiła z mordą do mnie wyskoczyc.Głowa do góry!!!

                            A co serwujecie na obiadek????Bo u mnie dzisiaj fasolka po bretońsku,bedzie w nocy ciepło hihihihihi.
                            Spadam,dopijam kawke i do robory,burdello czeka na posprzątanie

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Chuda tesciowie zmarli na raka parę lat temu. to moja mamusia taka kochana jest aż jej wczoraj ojciec wygarnoł tylko on się jeszcze przejmuje. o to że już nagle mam jej pieniądze zwrócić co pozyczałam, kiedy mam zamiar remont pokoju większego zrobić gdzie to dziecko będzie mieszkac i wogóle ja się do niczego nie nadaje a do wychowywania dzieci już wogóle.





                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Kruszyna sorki,nie wiedziałam
                                No ale własna matka żeby taką przykrość ci robiła...?A stwierdzenie że sie nie nadajesz na wychowanie dziecka to jak dla mnie cios poniżej pasa.....

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X