Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Czacza sliczne panienki. no i glosuje codziennie
    Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


    dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Napisane przez renatkaa09 Pokaż wiadomość
      Czacza sliczne panienki. no i glosuje codziennie
      dziękuję renatka

      ale czad, pospałam sobie dziś z Alunią ponad 2h miałam robić rewolucję w Amelii pokoju, powywalać w końcu papierki, jajeczka po kinderach, jakieś kamyki.. muszę się zaraz za to zabrać a co zadzwonię do mamy to Amelka chce ze mną rozmawiać i pyta czy jest w jej pokoju Weterynarz i czy jego nie sprzątnęłam
      Amelia ur. 19.04.2009
      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






      Alicja ur. 18.08.2012
      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Hej,

        ja niestety dostalam spóźnioną @ ;( masakra ból niesamowity dziś od rana umieram, w zyciu nie miałam takiego bólu w okres...już drugi nimesil wypiłam bo łzy mi same ciekną z bólu... nie wiem co jest grane oby jutro przeszło


        idę dalej leżeć
        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



        http://annalena4u.blogspot.com

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Napisane przez ankasos25 Pokaż wiadomość
          Hej,

          ja niestety dostalam spóźnioną @ ;( masakra ból niesamowity dziś od rana umieram, w zyciu nie miałam takiego bólu w okres...już drugi nimesil wypiłam bo łzy mi same ciekną z bólu... nie wiem co jest grane oby jutro przeszło


          idę dalej leżeć
          Aniu a ibuprom nie byłby lepszy? albo nospa? skąd taki ból, nigdy nie miałaś takich? niestety będziesz musiała iść na kontrolę bo nagle taki ból może świadczyć o jakimś zapaleniu
          Amelia ur. 19.04.2009
          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






          Alicja ur. 18.08.2012
          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Hej laseczki ja dziś u mamy byłam i po koleżankach się poszwendałam no i mojej koleżanki mały w wieku naszych rękę złamał na placu zabaw ale się strachu najadła ale młody całkiem nieźle sobie radzi z tym gipsem

            u nas normalnie wszędzie grypa żołądkowa no prawie wszyscy znajomi gdzie się nie oglądnę tam słychać ten coś tamten coś masakra aż samą mnie coś bierze oby nie to,maludy na razie się trzymają mam nadzieję ze nie załapią

            kurcze znalazłam sobie zajefajną kurtkę taka o jakiej marzyłam od tamtego roku i teraz nie wiem czy kupić ją czy jeszcze jedne buty wwrrrrr dla czego nie stać nas na to co byśmy chcieli tylko trzeba zawsze wybierać

            Renatka trzymam kciuki by @ szybkoprzyszła
            Aniusos a za ciebie trzymam byś więcej nie dostała tej wrednej @ i współczuję boleści ja ostatnio też skręcam się z bólu

            Czacza podziwiam cię że sobie dałaś rade w kryzysowej sytuacji ale ty twarda sztuka jesteś hehe

            Kala miłegi wieczorku

            Kruszyna a co to za foch?

            a ja w środę jadę się odchamić do Gorzowa już ustaliłam z teściową i zostanie z dziewczynami a ja z koleżanką pojedziemy sobie poszaleć po sklepach już się doczekać nie mogę
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              dzięki majorka zarumieniłam się chyba nikt jeszcze mi czegoś takiego nie powiedział
              Amelia ur. 19.04.2009
              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






              Alicja ur. 18.08.2012
              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Hej

                Majorka foch nad fochami i zaraz strzele drugiego mieliśmy jechać wszyscy do kościoła ale mój mąż jest w pracy i się nie wyrobi, cyprian się na palił i teraz dość że będę musiała sama iść to jeszcze taki kawał bo z 30min spacerkiem mam nadzieję że przeżyje i mlody mi czegoś nie odwali.

                a dzisiaj czeka mnie grill z em kuzynostwem z tymi co wczoraj nie chciałam jechac do nich nie uśmiecha mi się wogóle i już nie mogę się ciążą wymówić bo kuzynka em i kuzyna żona też są w ciąży .





                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Wczoraj byłam u taty na grillu młody się wyszalał Niańka go wykąpała dziadka żelem dla menów i uczesała na Bibera i młody był zachwycony a wczoraj walczył z żywopłotem patykiem i się zdenerwował i mówi - ACH TEN CHOLERNY PRZYPŁOT myślałam że nie wyrobie ze śmiechu.

                  Do tego załatwiłam sobie zniżkę na kosmetyki z avonu nawet do 30% i kupiłam sobie trochę rzeczy bo nic nie mam i nic nie mogłam używać przez mdłości .





                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Bry. My w trakcie przeprowadzki.Ł z moim bratem z zaladowaną przyczepą powoli wnosic wszystko do domu. a ja z chlopcami zostalam. Mialam jechac z kotami, psami i królikiem aaaaaaaaaaaaaaaaaaaale z racji tej ze tv tam niema wiec wole cisze i zostalam. chlopcy oglądają bajki a ja.. sniadanie trawie


                    Kruszyna niezl tekst Cypriana
                    O wczoraj mnie tez do lez doprowadził. Biegal po podworku , ganial kociaki, tzn chcial sie z nimi bawić i Rex pies sąsiadki zaczał ujadac ja jednego kotka. Futrzak sie nie schował do chlewka tylko w krzaku sie puszył na doga. O z pomocą pobiegl no bo " lex na kotka sceka " i przybiega taki prawie placzący. pytam co sie stalo a on mi jednym okiem ryczący ze rex szczekal na kotka, on chcial psa odgonić, zabrac kotka i go podniosł ( ze kotka ) i nagle O zaczyna plakac... " i Kociak mi reke osrał"


                    jak ja zaczelam sie smiac. az sie poryczalam. a biedny dziec niewiedzial co mi odbilo. jemu reke kociak osrakał a matka rzy w najlepsze hahahahahahaha
                    Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                    dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      o matko jak się ze śmiechu nie posikałam hehhehhehhe normalnie wymiękam z waszych tekstów to ja wam powiem ze moja Hanka też uwielbia koty i ma takiego swojego ze jak wyjdzie na dwór togo jak torebkę pod pacha nosi ja oczywiście jej na to nie pozwalam ale jak tylko mnie nie ma to heja ikiedyś po jedzonku złapała kota a była sama na dworze i przybiega do domu i woła "mamo mamo kot mnie osikał"ja patrzę a ona od góry do dołu osrakana no myslałam ze nie wyrobię ze śmiechu jak Renatka ale nic jato nie nauczyło jak widzi kota to jak pies na łańcuchu tak do niego ciągnie mimo że krzyczę a ma ich 4 więc ma pole do popisy hehe
                      u nas taka mgła ze za oknem nic nie widać mam nadzieję ze zejdzie bo ja do koleżanki chcę jechać
                      Kruszynka no nie zazdroszczę ci takiej wycieczki ja mam tak daleko do szkoły ale spacerkiem to m 45 min schodziło zawsze prawie biegiem z rana lecieliśmy ale od kiedy mam prawko to normalnie nigdzie juz z buta nie chodzę i jak sobie pomyślę ze ja na rano do szkoły co dziennie biegałam w mroziskach z 2 dzieci to mnie ciary po plecach przechodzą

                      nic mi sie nie chce dziś robić mam lenia
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        przypominam się
                        http://dziecipoznan.pl/konkurs_jesie...e_2012_glos-21
                        Amelia ur. 19.04.2009
                        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                        Alicja ur. 18.08.2012
                        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          a ostanio nie wyrabiam z tą Polką a już dzisiaj to przechodzi samą siebie, wszytsko na nie !! do tego krzyczy na Gabi i co chwila płacze !!!!!!!!! ja zwrajuje nie wiem co sie z nią dzieje , z jednej strony mi jej żal z drugiej tak mnie wścieka że szok !!

                          a ja jestem dwa dni przed okresem i poprostu nie wyrabiam nerwowo i co chwila wrzeszcze, aż mi sie potem wyć chce że jestem taka beznadziejna że nie mogę zapanować nad emocjami, bo przecież kocham te moje dziewczyny nad życie !!!

                          do tego była u nas lekarka w piątek i okazuje sie że Pola przeszła zapalenie płuc śródmiąższowe , poprostu je sobie przechodziła w dobrej formie, jedyny objaw to był kaszel raz w nocy i raz rano i już trwający 3 tyg , teraz to już podobno końcówka bo ma tylko jakieś charaktrystyczne szmery w oskrzelach, nawet mam jej nie prześwietlać bo to już zbędne,

                          ponieważ Pola jest w dobrej formie to narazie dostałam leki do inhalacji ale jak sie kaszel nie zakończy definitywnie w ciągu kliku dni to doopa blada i musze włączyć antybiotyk na 3 tyg a to sie wiąże z miesięczną przerwą w chodzeniu do przedszkola

                          kuźwa mać , niby antybiotyk brała w tym roku tylko raz 5 mc temu wiec nie oto chodzi tylko o tą przerwe w przedszkolu , przecież ona sie znowu zupełnie odzwyczaji echh !!!!!!!!!!!!!!!! oby nie było to konieczne

                          mam nadzieje że wystarczą te inhalacaje, wiecie ile zapłaciłam za leki do inhalacji ??? 170 zł + 100 lekarka , polityka prorodzinna jak nic !!!!
                          Last edited by kala8; 21-10-2012, 18:04.
                          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            kala współczuję znów choroby Poli i oby obyło się bez antybiotyku i weź wypij sobie meliske i nie denerwuj się, szkoda nerwów..

                            ja dziś na tę pogodę też marnie się czuję, w ogóle obudziłam się wczoraj już z bólem gardła ale myślałam że mi przejdzie znów szybko a dziś to gardło rano miałam jak ogień i kaszel mokry mi się przyplątał do tego
                            dziś znów byłam sama z Alunią więc się pobyczyłam, ponudziłam i znów przespałam 2 godzinki, teraz Amelka bawi się lego a Alunia śpi
                            Amelia ur. 19.04.2009
                            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                            Alicja ur. 18.08.2012
                            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Grygorku sto lat !!! starucho





                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                sfffffinia
                                ale dzieki
                                chlopakow mam w domu bo wakacje jesienne maja, wiec "wesolo" hehe, ide zaraz prasowac, bo Vini dzis na kompie moze grac i juz mi truje

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X