Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Napisane przez itka29 Pokaż wiadomość
    z serii rozmówki w tramwaju:
    Dominik-mamuś a jak nazywa się ta wkladka do podpaski?
    Ja-jaka wkladka synek?
    D-no co podpaski wkladasz
    Ja-majtki?(z braku innego pomyslu)
    D-krzycząc na pól tramwaju-nie majtki!!
    Ja-to co?
    D-no ta wkladka co kladziesz do podpaski no!!
    Ja-w olśnieniu-a kiedy ją wkladam?
    D-no jak chory jestem i mam temperature
    Ja-termometr!!pod paszke Ci wkladam
    D-no przeciez mówie pod paski wkladasz
    niezłe naprawdę, na początku byłam w szoku skąd on zna słowo "podpaska"
    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      znów plisamy o głosy
      http://www.dziecipoznan.pl/konkurs_l...e_2012_glos-15
      Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


      dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Napisane przez renatkaa09 Pokaż wiadomość
        pytałam co robisz na poznańskich dzieciach? fajna strona, nie?
        zagłosowane..
        Amelia ur. 19.04.2009
        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






        Alicja ur. 18.08.2012
        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          a czemu tu tak pusto ??????????????

          ja siedze sama z dziećmi bo piotrek jak zwykle w pracy

          gabi za tydzień wyjeżdża z teściową do kołobrzegu na 2 tyg, a ja jakos nie moge sie po tym urlopie odnaleźdź

          tak to miałam jakiś cel konkretny , najpierw gabi komunia, potem nasz wyjazd a teraz jakos mi pusto , sama nie wiem , coś sobie musze znaleźć nowego
          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            nator dzięki za miłe słowa ale przytyłam już 13 kg, no i nie ukrywam że źle mi z tym, przecież tak ładnie w zeszłym roku zeszłam ponad 10 (choć przez biegunki ale zawsze) mam nadzieję, że będę po porodzie tak ładnie wyglądała jak przed czyli 63 kg to moje marzenie..

            kala zawsze powrót do szarej rzeczywistości jest trudny, ja nie mam tego problemu bo u mnie to codzienność hihi dasz radę, jeszcze parę dni i wrócisz do siebie
            Amelia ur. 19.04.2009
            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






            Alicja ur. 18.08.2012
            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Heja,

              Itka - rządzicie normalnie Ale się uśmiałam!!!
              A co do Mateusza, to nie zkumałam, upssss!
              I dacie radę ogarnąć z m zjazdy prokreacyjne, hi hi.

              Czacza, 13 kg na plusie to normalne przytycie, ja tyję "za mało" i wiecznie słyszę że mam mały brzuszek i w ogóle jak się przyznam, że to już 8 m-c się zaczyna to się pytają, czy wszystko dobrze... i czasem mam przez to małe schizki...
              A schudnąć przy 2 maluchów - dasz radę... a mnie znów nie będzie, bo pewnie się zabiedzę i zapadnę w siebie... a to mało fajna opcja...

              Kala, do szarej rzeczywistości trza podejść tak - bez niej nie ma cudownych chwil!!! Ostatnio postanowiłam włączać optymizm, więc zawsze szukam pozytywów sytuacji (wiecie, na cmentarzu lepiej widzieć plusy niż krzyże... a w drugiej połowie szklanki jest też powietrze...)

              Renata - klikłam. Przypominaj przypominaj to będę głosować.


              A ja dziś musiałam kupić czajnik, bo ostatnio czyściłam mój stary i okazało się, że kamień był jego uszczelniaczem Więc niestety dodatkowy wydatek... Ale za to przy okazji kupiłam prezent dla chrześniaka, bo jutro kończy 3 latka, spodnie dla Kacpra - bo wyrósł mi prawie ze wszystkich i w końcu gacie poporodowe, których szukałam od dłuższego czasu po aptekach. Więc jupi! Mam do odhaczenia z listy do szpitala!!!
              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                no wiem dziewczyny , że jeszcze kilka dni i sie dostosuję do rzeczywistości codziennej
                ale ja to lubie mieć jakiś plan , jakiś cel, coś na co czekam wtedy chyba czuje sie jakos lepiej, bezpieczniej , sama nie wiem jak to określić

                zawsze tak miałam , lubiłam robić długofalowe plany , choć życie życiem i czasmi weryfikuje to co sobie zaplanujemy

                nator , czacza was to już niedługo rewolucja czeka w życiu ale taka pozytywna, bo to już po 30 tc jesteście, może jakieś aktualne brzucholki wstawicie ?

                nator ja też miałam mały brzuch i mało tyłam do 8 mc przytyłam 7 kg w sumie cała ciąża to ok 10 kg, tylko że ja akurat kruszonka urodziłam ale co tam ważne że zdrowe a wagę i wzrost i tak nadgoniła
                Last edited by kala8; 23-06-2012, 14:47.
                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  http://www.dziecipoznan.pl/news-4242...o_w_obiektywie

                  przypominam sie

                  Czacza a co ja tam robie? a no biore judział w konkursie
                  Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                  dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Renatka-glos oddanyprowadzicie oby tak dalej







                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      dzieki baby

                      nadal plis o glosy

                      http://www.dziecipoznan.pl/news-4242...o_w_obiektywie

                      Itka konkurs do 31 sierpnia trwa ale mam nadzieje ze nikt nas nie przescignie no bo czyje inne dzieci takie urodliwe jak moje ?zadne hyhyhyhy..
                      Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                      dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        no ba wiadomo że Twoje chlopaki wiodą prym
                        bede glosować codziennie-jak przypomnisz bo inaczej moze mi wylecieć







                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          a co tu takie pustki??!!!
                          Wracać mi szybko!!
                          Majorka??halo a cala reszta gdzie??!!!







                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            jestem i ja ale dziewczyny, ratujecie! Młodego w sobotę coś ugryzło w czoło, nie wiem komar jakis albo inne cholerstwo. no i wczoraj zaczęlo mu to czolo puchnąc, dałam mu cet alergin i pózniej wapno no i smarowałam fenistilem. zazwyczaj pomagało. ale dzisiaj rano jak wstal to juz nie tylko czoło zapuchniete ale i na powieki mu przeszło pięknie to on nie wygląda...dodam jeszcze tylko że oprócz tej opuchlizny nic mu nie jest,zadnych problemów z oddychaniem,temperatury też nie ma. no i nie wiem czy juz powinnam się bardzo martwić i lecieć do lekarza czy dalej działac tymi antyalergikami? wczoraj znajomy był u nas,ratownik medyczny,i dzwonił do lekarki bo juz do ambulatorium chcieliśmy jechać ale powiedziała że taka opuchlizna może nawet kilka dni trwać i jak się nic więcej nie dzieje to nie ma co dziecka stresować zastrzykami bo tam tylko tak by zadziałali.


                            Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              hej Inka mi Dominik tak spuchl w ubieglym roku ze oczu nie bylo widać fenistil pogarszal dalam mu zyrtec i pomaga smarowanie tym bialym plynem co na ospę się stosuje PUDRODERM bez recepty i wapno mu dawaj chyba nic więcej nie możesz zrobić







                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                dzięki Itka, zaraz skoczymy do apteki i kupie ten pudroderm,jesli będzie bo u nas podobno mała epidemia ospy jest. w sumie to juz wcześniej mu się zdarzało takie puchnięcie ale pierwszy raz na twarzy i trochę się zestresowałam.


                                Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X