Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    No właśnie problem polega na tym, że nie będę zaglądać przez 5 tygodni. Nie wiem jak nadrobię zaległości u Was, bo u siebie na majowym forum ogarnę raz dwa.

    Właśnie w poniedziałek minął termin umowy netu u mojej siostry i nie może póki co przedłużyć. Mieszkają na zadupiu, na szczycie góry, z dala od cywilizacji i ciężko pociągnąć kable, w ogóle problemu mają z tym netem. A siostra teraz odkłada każdego grosza, bo zdecydowała się kupić sobie auto. Ale jako, że ona osoba niepełnosprawna, to musi mieć w automacie, więc jeszcze większy wydatek.

    W połowie lipca wracam, siądę z dzbankiem kawy i będę czytała dniami i nocami
    Właśnie wróciłyśmy z przedszkola, byłyśmy jeszcze w bibliotece, ja wybrałam dla siebie jedną książkę, a Edzia wzięła 3. A potem je dziarsko niosła w reklamówce do auta. Z taką dumną minką, cudny widok!
    Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

    Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Hejka, no i jestem po dniu mamy - prawie było cudnie, ale... był też tata i Kacper się popłakał, bo myślał, ż tylko mama, a tatay nie... ech... no takie małe nieszczęście nam się trafiło

      Kasiu zazdroszczę sielanki i marzę o takim

      A co do chusty to załamują mnie ceny tkanych a elastyczne podobn szybko się rozciągają??? Jak to jest???
      Mi się marzy chusta, ale chwilowo muszę się skupić na rzeczach niezbędnych, bo remont pochłonie resztę pieniędzy

      uciekam coś zjeść, po zakupy i do lekarza.
      do wieczora
      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        nator ja z czystym sumieniem pentelkę polecam i właśnie elastyczna dla początkujących najlepiej bo tkaną trzeba perfekcyjnie dowiązać a elastyczna ładnie się dopasowuje
        moja się nie wyciągnęła


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          hej

          po dniu pełnym wrażeń, dziś odpoczywam, wczoraj miałam imieniny, przyjechała do mnie mama i pojechałyśmy świętować na Stary Rynek, było super!!! nie pamiętam kiedy z mamą tak miło spędziłam dzień.. wczoraj zrobiłyśmy sobie trój pak - moje imieniny, Dzień Matki i Dzień Dziecka

          zdjęcia i brzuszek mój możecie oglądać na FB, teraz przez jakiś tydzień urósł mi bardzo i strasznie się garbię nie mogę się wyprostować i niestety widać to strasznie na zdjęciach no ale cóż...

          miłego dnia..

          PS w poniedziałek czeka mnie glukoza i już się stresuję
          Amelia ur. 19.04.2009
          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






          Alicja ur. 18.08.2012
          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Hejka - ale tu puuuusto

            Majajula dzięki, pewnie się skuszę na elastyczną na próbę i naukę A jak się nauczę i się sprawdzi chustonoszenie to może przeskoczę na tkaną

            Czacza, ale pakiet zrobiłyście Świetna sprawa! Ja tęsknię za moja mamą i za jej wolnym czasem... odkąd studiuje nie ma czasu na nic, bo i praca i nauka i dom i... choć chwila dla siebie...
            A mi się jutro szykuje grill z teściową Bllleeee, już mi źle....
            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              mamuśki wszystkiego najpiękniejszego w tym szczególnym dla nas dniu
              Amelia ur. 19.04.2009
              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






              Alicja ur. 18.08.2012
              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Hejka

                Natorku o ile dobrze pamiętam to miałaś dla Kacperka nosidełko? Przydało ci się? Bo ja mam i nawet dziś włożyłam do niego Lenkę, jest jeszcze trochę za mała ale może kiedys się przyda.

                Czacza super foty na fb

                Również życzę Wam mamusiom wszystkiego najlepszego




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Hejka,

                  Kasiu - nosidełko mam - nówka sztuka Nie przydało się w ogóle, bo Kacper tak się darł, prężył i wyginał, że odpuściłam.
                  Ale teraz na jednym ze spotkań mamowych były akcje z chustami i się zakochałam w tym uczuciu, mimo, że to była tylko lalka
                  Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                  Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    pustki

                    a ja dzisiaj wyprawiłam gabi na zieloną szkołe na 5 dni wyjechali , jakiś folwark konny pod poznaniem , cieszyła sie jak oszalała na ten wyjazd

                    a ja mam ten tydzień na to żeby nas wyszykować na urlop tzn lista leków, kosmetyków , walizki, pakowanie itp bo za tydzień w środę lecimy
                    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      czesc gwiazdy


                      ja jestem cały czas ale jakoś weny brak u nas mały znów poprzedni tydzien był chory dopiero dzisiaj poszedł do przedszkola, poza tym jestem tak zmeczona ie tyle praca co dojazdami dp pracy trace na nie srednio 2 h dziennie
                      ale za tydzien mam nadzieje ze troszke odpoczne bo jedziemy na weekend nad morze wieć Kala ja tez zaczynam robic liste, wlasnie zrezerwowalam domek
                      http://nawydmie.com.pl/index.php?&lang=pl&page=5 mam nadzieje ze bedzie pogoda i troszke odpoczniemy o ile mały znow sie nie rozchoruje

                      a co do nosidelek i chust polecam http://www.babytula.pl/pages/faq sa niezniszczale super jakosc i nawet 3 letniego malucha mozna nosic w nosidelku tylko cena troszke duza ale warto ja przy nastepnym maluchu inwestuje w chuste elastyczna i nosidełko ergonomiczne mamuski i przyszle mamuski obejrzyjcie
                      Last edited by megi84; 28-05-2012, 11:31.
                      BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                      LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        megi a który domek wzięłaś ?? standard I czy II ?

                        no napewno odpoczniecie sobie , niezależnie od pogody to zawsze zmiana klimatu i oderwanie sie od codzienności

                        a ja już zrobiłam dzisiaj zakupy w aptece i w markecie kosmetyczne , nie pytajcie ile wydałam
                        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          hej,

                          niedzielę spędziliśmy na festynie rodzinnym, nie pamiętam kiedy byliśy gdzieś razem, wszystkie dzieci dostały mega paczkę od Biedronki (soczki, sezamki, chałwa, żelki, czekolady) mistrzostwo świata, nie spodziewałam się, były jeszcze takie kramiki z doradcami medycznymi, można było zbadać sobie poziom cukru we krwi, ciśnienie, poziom tkanki tłuszczowej itp.. my zbadaliśmy sobie cukier i oboje mamy za niski..

                          notabene dziś byłam znów na glukozie, o dziwo więcej się denerwowałam i było o wiele lepiej..

                          w sobotę nie miałam fajnego Dnia Matki popłakałam się i poszłam sobie sama kupić kwiaty i posiedziałam na placu zabaw z gazetą
                          Amelia ur. 19.04.2009
                          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                          Alicja ur. 18.08.2012
                          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            hej
                            a ja dla odmiany mialam cudny Dzień Matki i to podwójny-w sobotę i niedzielę
                            w sobotę rano pojechalam do mojej mamy z malym mój M dojechal pózniej i zrobilam sobie z mamą wspólne świetokupiliśmy z bratem wspólny prezent i popoludniu odwozilismy brata na dworzec-juz wracal do siebie...
                            a my swietowalismy dalejod synka dostalam kwiaty kosmetyki i -moj ulubiony chlebek marcepanowy-M się postaral
                            a w niedziele rano jechalam do starszego syna na imprezę z okazji dnia mamy-byla recytacja wierszy prezenty torty-super organizacja naprawdei kwiaty
                            po powrocie odebralam synka i mojego M od mojej mamy i jechaliśmy do tesciowej na Dzien Mamy-duzy plus dla mnie laczonego swieta-w weekend nie musialam gotować he he







                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Dzień dobry

                              wypoczęłam troszkę w górach i niedawno wróciliśmy wiec jutro poczytam
                              t5roszkę mi się zaczyna wyprostowywać sytuacja w pracy itp wiec już zdrowie psychiczne lepiej
                              Attached Files
                              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                              http://annalena4u.blogspot.com

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                i jeszcze troche
                                '
                                Attached Files
                                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                                http://annalena4u.blogspot.com

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X