Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    No hejka-to ja druga

    Chuda naprawdę nie musisz się fatygować

    U nas nic nowego
    Oglądałam ostatnio dobry film na HBO ,-"Sierota" naprawdę polecam,ma niespodziewane zakończenie.
    A ja zaczynam czytać..."Przeminęło z wiatrem",nie wiem już który to raz ale bardzo lubię i film również.

    Pogoda obrzydła,pada jakiś śnieg z deszczem,brrr.
    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Madzik ale ja chcę

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        cześć

        a ja już zrobiłam sałatkę na jutro i sos do bakłażanów, a reszta jutro tzn. jajka faszerowane, bakłażany z mozzarellą , udka w miodzie i nakupiłam serów różnych i bedą sery na desce z oliwkami
        reszte rzeczy robią moje koleżanki i przynoszą

        czy któraś z was dziewczyny idzie jutro na jakis bal ?? bo coś nie kojarzę, chyba wszystkie jakoś domowo co ?

        a po za tym zakończyłam rok budżetowy w pracach i od poniedziałku się zacznieeeeeeeeeeeeee wariatkowo i skończy sie na początku marca jak oddam bilanse , także byle do marca
        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Hejka
          Widze,że niektóre przygotowują się do SylwestraU nas imprezka w domu




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Kala jakbym wpadła do ciebie to bym te wszystkie sery wymiotła pycha!! miłej zabawy!

            U nas ciekawie ciakawie... młody ma ospe w przedszkolu była epidemia 2-3 tygodnie temu już myślałam że go ominie ale jednak nie... nie ma dużo krostek i nie ma gorączki może szybko minie w każdym razie Sylwester w Dwójką też będzie za*********isty
            1.03.2009 9:55 FILIPEK

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Hej
              jestem i ja u nas tez jutro imprezka bedzie jakiies 8 osob na razie maly zostaje z nami ale moze tesciowie go przygarna
              ja juz zrobilam salatke muffinki i chilli tylko wyszlo tak piekielnie ostre bo dodalam za duzo pieprzu cayenne teraz nie wiem co poradzic moze ktoras pomoze slyszlaam zeby dodać smietany ale wtedy popsuje s,mak, juz rozrzedzilam i tez nic RATUNKU

              Kala dasz rade czas szybko leci a jak pamietam to w meidzyczasie jakis urlopik ci sie szykuje wiec bedzie dobrze
              Ania oby Filipkowi szybko przeszlo a sylwester z dwojka hmmm
              BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

              LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Cześć

                Ja też Sylwestra domowo spędzam w 4 albo 6 osób będziemy sobie siedzieć plus Julka.
                A ja poszłam na łatwiznę, nawet sałatki, paluchy i ciasta zamroziłam ze świąt, bo mi pozostawało bardzo dużo, teraz tylko odmrożę i gotowe. Sałatkę oczywiście bez majonezu mroziłam hehe. Jutro tylko barszczyk czerwony upichcę i posprzątam.

                Ale ogólnie jakoś nie mam weny na imprezę, zwłaszcza, że w poniedziałek do pracy buuuuu

                A kolejna rzecz to choróbsko Julci, wczoraj byliśmy u pulmonologa, bo dalej kaszlała i okazało sie, że dalej ma oskrzela..... Dostaliśmy leki wziewne i kupiliśmy nebulizator za 200 zł + lekarstwa Teraz się obie inhalujemy, ja wodą morską i czekamy na poprawę.

                Aniu zdrówka dla Fifiego!




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  sytuacja opanowana dodałam sok z cytryny, cukier i żółty ser i jest zjadalne
                  BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                  LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    ania2288 no to wpadaj do Łodzi serów jest dostatek a i jakiś "napój" sie znajdzie no i może jakieś tańce małe też będą

                    czyli wszystkie dziewczynki raczej w domu imprezują w mniejszym lub większym gronie tak ?

                    a jutro o 12 tej mój tata przyjeżdza po moje dziewuszki, kupił juz szampana piccolo, balony, trąbki i bedą też imprezować z dziadkami
                    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Fajnie macie z tymi imprezami

                      Do Siego Roku!!!!!
                      Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Hej laseczki
                        dzieciaczki wasze super

                        u nas troszke lepiej Hania już tak nie gorączkuje

                        my Sylwestra w domciu jeszcze jutro do Carrefoura skoczymy na zakupki i możemy imprezować
                        ja tez koicham sery różnego rodzaju mogłabym je jeść cały czas

                        testy ida mi całkiem nieźle 3 mam egzamin jazda tez całkiem nieźle ostatnio poszła ale pietra mam nawet przed testami
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Hej hej,

                          tak was czytam i podglądam i zdjęcia super: dzieciaki rozkoszne, mamusie zjawiskowe, tatusiowie no no...
                          A u nas też w II-gi dzień Świąt zaczęła się gorączka, a następnego wieczoru to już prawie 40`C miał Kacper. I co dziwne- zero jakichkolwiek innych objawów. Tak do 39` to nawet latał jak zwykle i gdyby nie nasze przytulaski i wygłupki to bym nawet nie wiedziała, że coś się dzieje. Taka trzydniowka dziwna jakaś
                          Grunt, że teraz jest ok.
                          Z to mnie zaczęło boleć gardło i to jest dość słabe, bo za bardzo nie chcę nic brać, bo między 6 a 10 tygodniem jest organogeneza więc wolę dmuchać na zimne.
                          A co do tycia i chudzin, to ja przytyłam już 2 kg w mojej ciąży i mam obecnie zaszczytne 49kg (ginekolog się przeraził) ale po poziomie moich zachcianek i apetycie wilczym myślę, że mam szansę na finał z "normalną" wagą ciążową
                          Czacza, co do imion to mi też bardzo podoba się Maja, bo jak to mówię Kacper miał być Majka, tylko mu wyrosły jajka Dla chłopca nie wiem, może Kostek???
                          I gratuluję olbrzyma. %mm robi wrażenie. A termin mamy prawie identycznie.
                          A jak w ogóle znosisz ciąże? Ja mam od przedwczoraj mdłości (a dziś to cały dzień), mam zachcianki i straszetny ból bioder.


                          No i co do sylwestra, to my lecimy do znajomych na domówke: jedna para z 2 m-cznym bobasem, drudzy w ciąży... czyli pasujemy tam idealnie prawie jak biała sala.
                          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            bryyyy

                            ja na chwilkę tylko
                            młoda juz siedzi w górach od środy z dziadkami, ja własnie wróciłam z pracy i nastawiłam warzywa na sałatkę i kapustę na farsz do pierożków i zaraz wpadam w szał roboty bo chce się jeszcze troche przespać bo m na nocce i jak wróci to odrazu wyjeżdżamy przed 6 w góry

                            my sylwka spędzamy własnie w górach z teściami, młodą i moją szwagierką ale oprócz nas w budynku będzie kuzynka z 3 koleżankami i drugie kuzynki z facetami i jeszcze jakies 2 pary ich znajomych wiec może byc ogólnie wesoło

                            niezła ekipa się zebrała

                            moze pójdziemy na troche na stok, zobaczymy jaka będzie pogoda

                            no to lecę robić potem poczytam co naskrobałyście bo znowu mam kilka stron
                            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                            http://annalena4u.blogspot.com

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Bry..Ania2288 ty dziś swietujesz?? najlepszego, duzo dzieci i wspanialego seksu
                              Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                              dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                hej dziewczynki!

                                \Nator mam nadzieję że te mdłości szybko ci miną poradź się lekarza co możesz brać wiem że na gardło Tantum Verde można w ciąży szkoda żebyś się męczyła

                                zazdroszczę wam wybierania imion my się umówiliśmy z D. że jak byłam w ciąży on wybiera dla dziewczynki a ja dla chłopca miało być Filip i Zosia więc pewnie Zosia będzie następna tego życzę sobie w Nowym roku

                                Renatka dziękuję ci za życzenia ja zawsze obchodzę Sylwka a o urodzinach zapominam bo to nie taki zwykły dzień he ale my w domku poświętujemy mamy alko więc jak Fifi zaśnie to sobie pobalujemy z Damianem

                                Filip ciągle chodzi i się o coś ociera ah jak mnie to drażni ta świadomość że go całe ciałko swędzi a nie może się podrapać wrrr i jeszcze rano dostał na pupci i jajeczkach te krostki paskudne

                                Ale dostałam piękne życzenia urodzinowe od chłopaków mówię wam
                                Filip odśpiewał całe 100 lat razem z tatą a potem Damian złożył mi życzenia a Filipek powiedział "mamusiu kochana jesteś słodka i perełka" odleciałam do chmurek hehehe

                                Dziewczynki dużo zdrówka w nowym roku wam życzę jako że będę w domu pewnie jeszcze do was zajrze
                                buziaki!
                                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X