Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    cześć dziewczyny!

    u nas tez choroba, znów Amelia ma mega kaszel mokry ale niestety tym razem i wysoka temperatura, dziś rano miała 39 pojechaliśmy na doraźną i dzięki Bogu oskrzela czyste więc znów jakaś cholerna wirusówka, niech będzie w końcu prawdziwa zima i mróz i te główna wymrozi...

    nator na pewno Tantum Verde możesz brać, ja też na początku brałam i potwierdziła lekarka że tylko to i woda morska na katar.. życzę zdrowia
    nie mam jeszcze żadnych dolegliwości i mam nadzieję, że w tej ciąży mnie ominą..

    Sylwester niestety w domu, choć mieliśmy jechać do znajomych (byliśmy też u nich w zeszłym roku) ale i nasza jak i ich córa chore..

    moja mama ma niestety zapalenie oskrzeli i antybiotyk i tez siedzą w domu a mieliśmy sobie do nich jechać w niedzielę i doopa

    aniu z okazji urodzinek życzę Ci dużo zdrowia, uśmiechu i miłości

    i Wam wszystkim pięknego, szczęśliwego Sylwestra i żeby ten Nowy Rok nie był gorszy od mijającego..
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      ja rowniey przylaczam sie do zyczen Anus.

      przepraszam, ze bez polskich ynakow ale cos mi Kapi tu pokombinowal
      Attached Files
      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        ania2288 wszystkiego naj z okazji urodzin rzeczywiscie ciekawy sobie dzień wybrałas na urodzenie się nie mogłaś poczekać jednego dnia bo tak to cały rok przypisany

        a po za tym życze wszystkiego naj w nadchodzącym nowym roku, i fajnego wieczoru sylwestrowego
        Last edited by kala8; 31-12-2011, 15:40.
        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          hej!!!
          A ja dzis czuje sie do kitu,jakbym miała ze 40 gorączki....
          Izie "coś" wyskoczyło na głowie,tzn wygląda jak ciemieniucha,od małego z tym czyms walczę.Niby jej to ginie ale po jakims czasie znowu sie pojawia.Ma to tylko z przodu głowy... We wtorek mam wizyte u dentysty z Emilką to i Ize wezmę do pediatry,moze coś poradzi albo da skierowanie do dermatologa hmmm...
          Najlepszego w nowym roku,szampańskiej zabawy kochane!!!!

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Aniu 100 latek!!!!!!!!!!!!!!

            Dziewczyny życzę szampańskiej zabawy

            My już z Julią gotowe i czekamy na gości

            Do zobaczenia w Nowymm Roku!




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009


              *.*´¨)
              ¸.´¸.*´¨)
              .´,*´¨)¸.*¨)
              ¸.´¸.*´¨).*´¨)
              (¸.´ (¸.` * ¸.´¸.*´¨)
              ::::::°:::::::: o::::°::::: o°::: O::°::::
              ::::::::°::::°::::::::: o::°::::°::::::
              ::::°: o::::::::°:::: o::°:°::: o::°::::
              ...~~~~~~~~/...~~~~~~~~/
              ....~~~~~~~/.....~~~~~~~/
              .....~~~~~~/.......~~~~~~/
              ......~~~~~/.........~~~~~/
              .......~~~~/...........~~~~/
              ........~~~/.............~~~/
              .........~~/...............~~/
              ..........~/.................~/
              ...........||..................||
              ...........||..................||
              ...........||..................||
              ...........||..................||
              ...........||..................||
              ......./**************************************************************************************************** ************************************************************ Szampańskiej Zabawy
              Do Siego Roku 2012!!!
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Aniu Wszystkiego Najlepszego i spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  hej dziewczyny witam sie noworocznie i zycze wszystkim szczesliwego i duzo milosci, seksu i pieniedzy i zdrowia..


                  My wczorajszy wieczor spedzilismy u moich rodziców, byla siostra taty z mezem i bylo wesoło. w domu po 12 bylismy bo O chcial juz spac.
                  na szczescie u mnie kaca brak.. albo jeszcze kaca brak
                  Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                  dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Jeszcze raz dziękuję za życzenia dziewczyny

                    My wczoraj na spokojnie 3-4 drinki i wsio, Filip nie wytrzymał zasnął na siedząco o 22 przebudził się tylko na chwilkę jak zaczęli strzelać ale tylko odwrócił się tyłkiem i zasnął my posiedzieliśmy do 1 dostałam prezent od męża i poszliśmy spać a o 8 pobudka

                    Coś mnie wczoraj naszło i sobie grzywkę ściachałam na prosto tym razem he jakaś zmiana w nowym roku
                    1.03.2009 9:55 FILIPEK

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      cześć dziewczynki w Nowym Roku

                      jesteśmy o rok starsze :/

                      my spędziliśmy Sylwka przez TV, M sobie drinkował a jak piłam soczek pomarańczowy, chrupaliśmy talarki i orzeszki, zrobiłam sałatkę z tuńczyka, kukurydzy, ryżu i ananasa i se siedzieliśmy, o 24 wyszliśmy na balkon i popuszczaliśmy parę rakiet, Amelka spała twardo, choć naprawdę było hucznie i wybuchowo.. dziś trochę podziębieni leniuchujemy w 3 a od jutra szara rzeczywistość..

                      miłego dnia
                      Amelia ur. 19.04.2009
                      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                      Alicja ur. 18.08.2012
                      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        help laski!

                        oj zaczyna się najtrudniejszy okres, dziś to apogeum, spałam od 15 do teraz słaba jestem i nic mi się nie chce, martwię się jak ja sobie poradzę z Amelką jak będziemy same, obym nie zasnęła przy niej jak to długo trwało, bo nie pamiętam?!
                        Amelia ur. 19.04.2009
                        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                        Alicja ur. 18.08.2012
                        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          czesc dziewczynki

                          Aniu spóźnione zyczenia urodzinowe,
                          A dla wszystkich najlepszego w Nowym Roku

                          U nas zabawa była super poszłam spać o 5 a wstałam o 10 bo teściowie zadzwonili że nam już małego przywioza bo jechali do babci M na urodziny i juz im za dlugo bylo wczoraj zawiezlismy go o 19 o 20 juz go tesciowa uspila i spal do 7 a dzisak o 11 nam go przywiezli noz kur.... mam ich dosyc
                          na dodatek jestem chora caly czas mi z nosa leci i wszystko mnie boli widac sylwester mi bokiem wychodzi jutro wam wrzuce zdjecia bo dzisiaj jeszcze musze je ocenzurowac
                          BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                          LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            hej hej,

                            NAJLEPSZEGO W NOWYM 2012ł ZEBY SPELNIL MARZENIA, PRZYNIUSL RADOSC I DUZO DUZO ZDROWIA DLA DZIECIAKOW A DLA NAS SIL

                            Ja wczoraj umieralam walczac ze zgaga, nudnosciami, bolami brzucha...ech, cudownie bylo
                            Czacza i ja tez ciagle spie... podobno II trymestr nas uratuje
                            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              witam dziewczyny w Nowym Roku

                              a u nas imprezka sie udała , matko jak się wytańcowałam,

                              kumpel ściągnął z internetu mnóstwo przbojów z różnych lat ,
                              nowych i co najfajniejsze z lat naszej młodości czyli podstawówki i liceum , mówie wam jaki był ubaw, tańce i śpiewy odchodziły że szok

                              a od jutra robotaaaaaaaaaaaaaaa aż mi się myśleć nie chce jak ja to ogarnę i przetrwam, najgorszy okres w mojej pracy , gorszy nawet od grudnia , no ale cóż dam radę jak co roku , tak myślę
                              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Witam się noworocznie

                                Anula wszystkiego co najlepsze spełnienia wszelkich marzeń i sexu sexu sexu

                                a Wam wszystkim również wszystkiego co najlepsze w tym nowym roku życzę także spełnienia marzeń; miłości, sexu, aby wszystko było łatwe i przyjemne duuużo zdrówka kasy itp itd

                                my sylwester najpierw trochę z babcią i teściami, Lenka odpadła ok 21 przy nas to sobie pospała, potem po 23 zaniosłam ją do góry i teściowie zostali już sami na górze z nią a my z tymi wszystkimi znajomymi poszliśmy zobaczym imprezkę pod gwiazdami i tam powitać nowy rok potem wróciliśmy do domu złożyć zyczenia teściom lena oczywiście przespała ognie i zeszliśmy do tych znajomych posiedziec z nimi. spać poszłam ok 4 bo już mnie taka senność ogarniała ze szok. ale było fajnie akurat śniegu nasypało więc lenka wyszalała się trochę
                                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                                http://annalena4u.blogspot.com

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X