Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kiedy dodjemy sol do diety niemowlaka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    No dokladnie PANGA jest be :P
    Sama nie tkne, karmia ja jakims swinstwem no i jak pisala Collen hoduja sztucznie.

    Najlepsze podobno sa ryby morskie.

    Skomentuj

    •    
         

      No to widzę, że muszę uświadomić moich znajomych
      Miło, że jesteście.

      Skomentuj


        ja dawalam mirune

        Skomentuj


          a właśnie od kiedy ta ryba
          bo juz sama nie wiem co poradnik to inny miesiąc

          a po słoiczkach patrzyłam to z gerbera jest po 6 m, a z bobovity po 9m


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            Ja zaczęłam dawać jak syn skończył 7 miesięcy. Teraz je średnio
            2 razy w tygodniu, ale trzeba uważać, przy pierwszym podaniu i bacznie
            obserwować czy nie ma jakiś zmian alergicznych.
            Ryba jednak jest dość silnym alergenem.

            A ja mam pytanie z innej beczki...... miód od kiedy można podawać ?
            Od roku ?

            Skomentuj


              chyba od 2 lat

              Skomentuj


                podobna zawiera jakies pasozyty co sa szkodliwe dla malego dziecka

                Skomentuj

                •    
                     

                  miód
                  czekolada
                  orzechy
                  po 12 miesiącu
                  ale one wszystkie uczulaja więc ostroznie


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Może trochę nie na temat ,ale
                    Amelka dostaje obiadki w słoiczku od cioć itp.,I np .dostaje obiadki które są wodniste a ona woli zjeść pożądnie.Mam tu na myśli np.Bobovity rosołek po 6m-cu.
                    A pytanie takie czy mogę jej ten obiadek w jakiś sposób zagęścići czy w ogóle można.
                    Obiadek wylewa się z łyżeczki a i Amela się nie najada.
                    Dziękuje za rede
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj


                      wiesz niewiem czy dobrze pomyslalam bo zalezy jaki ten obiadek jest,z czego?ale moze moglabys ugotowac osobno ziemniaka lub dwa zalezy ile tam chcesz i zrobic pire i poprostu polaczyc z tamtym juz podgrzanym,lub kasze manne na wodzie ugotowac i tez polaczyc,no nie wiem jak uwazasz ale u mnie w zupce zawsze sa ziemniaki i kasza manna i jest dosc geste i mala sobie zawsze poje porzadniemysle ze nic by sie nie stalo jakbys jedno z drugim polaczyla
                      GABRYSIA:12.03.2008.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez izabell1203 Pokaż wiadomość
                        Może trochę nie na temat ,ale
                        Amelka dostaje obiadki w słoiczku od cioć itp.,I np .dostaje obiadki które są wodniste a ona woli zjeść pożądnie.Mam tu na myśli np.Bobovity rosołek po 6m-cu.
                        A pytanie takie czy mogę jej ten obiadek w jakiś sposób zagęścići czy w ogóle można.
                        Obiadek wylewa się z łyżeczki a i Amela się nie najada.
                        Dziękuje za rede
                        Mnie się zdarzało zagęszczać słoikowe obiadki kleikiem ryżowym i kukurydzianym Nestle. po prostu dosypywałam do słoiczka i czekałam chwilę i gotowe

                        Skomentuj


                          Napisane przez Ewulka25 Pokaż wiadomość
                          wiesz niewiem czy dobrze pomyslalam bo zalezy jaki ten obiadek jest,z czego?ale moze moglabys ugotowac osobno ziemniaka lub dwa zalezy ile tam chcesz i zrobic pire i poprostu polaczyc z tamtym juz podgrzanym,lub kasze manne na wodzie ugotowac i tez polaczyc,no nie wiem jak uwazasz ale u mnie w zupce zawsze sa ziemniaki i kasza manna i jest dosc geste i mala sobie zawsze poje porzadniemysle ze nic by sie nie stalo jakbys jedno z drugim polaczyla

                          A spróbuje , myślałam że nie można dodawać innych składników do tych obiadków
                          Dziękuje Ewulka
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            ja nie zagęszczam bo moja woli żadsze i czasem nawet wody dolewam, ale myślę że kleik możesz spokojnie dodać
                            zreszta jak sama gotuję to trochę kleiku dodaję do zupki


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              do sloiczkow gerberkowych zawsze musze wody dodac albo mleko, bo za geste i najczesciej cierpkie
                              najbardziej nam podchodza sloiczki bobowity

                              sama jak gotuje to czasem dosypie kaszy manny, drobny makaron gwiazdeczki, lub ryz, jak mialam kleik dodawalam kleik, ale jak juz sie skonczyl wiecej nie kupowalam
                              Dianeczka mama czy tata?

                              GG ? 11887428

                              Skomentuj


                                Tez dodaje makaron czy ryz.Gesciejsze obiadki podaje z ziemniaczkami

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X