Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kiedy dodjemy sol do diety niemowlaka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    jak dziecko dalam w 4 miesiacu zupke z filetem z kurczaka to tesciowa sie oburzyla bo tak wczesnie nie mozna bo tak w ksiazce pisze, swoja wnuczke wychowywala jak w ksiazkach pisze i te dziecko niec dzieisja nie je bo nic nie lubi

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      coolen to musze miec duzo tych ekologicznych terenow jak zupki ida na caly swiat, a kinga je danonki juz 4 miesiace i nie jest utluczony,wazy 8 kg w normie

      Skomentuj


        #78
        zakonczym ten temat bo nie ma sensu sie klocic,kazda mama robi jak uwaza

        Skomentuj


          #79
          Colleen po raz kolejny powiem NIE WARTO.
          Oby Twoja corka nie cierpiala w przyszlosci Patiew.

          P.S.Blizniaki kolezanki sa tylko na sloiczkach i tez maja wage w normie.
          A co do nawozow i z dala od ulicy ... a sprawdzalas skład ziemi w ogrodku ? Mozesz w niej miec wiecej metali ciezkich itp niz sobie wyobrazasz.


          Tak kazda robi jak uwaza ale dobrze jest jesli jest to poparte jakimis madrymi argumentami a nie typu bo tak chce, bo dalam i nic jej nie ma lub cos w tym stylu.

          I co wnuczka nie lubi nic bo za pozno dostawala nowosci ? Padłam ...
          Last edited by Goplana; 02-12-2008, 10:58.

          Skomentuj


            #80
            Patiew to nie w książkach piszą tylko rozsądek dyktuje.
            A skąd wiesz, że wnuczka nic nie chce jeść właśnie przez to, że
            dostawała zalecane jedzenie do odpowiedniego wieku ??
            Cóż to jest w ogóle za teza ??

            Mięso w 4 miesiącu?! Gratuluję ! Oczywiście to, że dziecko nie trawi
            takich produktow też mi zarzucisz że w książce wyczytałam ?

            Skomentuj


              #81
              Zostaw Colleen niech sie kobita cieszy ze jej 4 miesieczna corka jadla mieso.Ciekawe co na to pediatra Tak przy okazji polecam na nastepnej wizycie zapytac lekarza co jest zdrowsze dla 7 miesiecznego bobasa - zupka w sloiczku czy Danonek

              Skomentuj


                #82
                babci wolala nie dac niz dmuchac na zimne,ona wogole nie dostawal nowosci,dziecko ma 5 lat a nie wiem jak smakuje rosol,kielbasa,kapusta i itp
                a ziemia jest pewna bo co roku babcia z dziadzkiem sadzili pomidory do handlu od 20 lat.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  przynajmniej za pare lat nie bede chodzic z dzieckiem po lekarzach, a pediatra mowi ze moge dawac po trochu

                  Skomentuj


                    #84
                    To co ta wnuczka je ? I gdzie sa jej rodzice ?

                    Wiesz to ze na handel to nic nie znaczy, wez probke ziemi i zanies do badania - mozesz dowiedziec sie wielu interesujacych rzeczy.

                    Nie bedziesz chodzic po lekarzach jak kto? "Dzieci sloiczkowe" ? Zobaczymy

                    Skomentuj


                      #85
                      wnuczka mieszka z matka ktora sie wogle dzieckiem nie interesuje tylko pije i chodzi na imprezy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        ja tylko jeszcze dodam, że to, że dziewczynka nie ma nadwagi
                        teraz - super !!!
                        Ale to nie znaczy, że jej nie będzie miała w przyszłości skoro od
                        4 miesiąca jest przyzwyczajona do słodkich Danonków. Jestem
                        ciekawa co Ty jej podasz za rok ??

                        Patiew a w której książce pisze, żeby nie dać dziecku rosołu ??

                        Skomentuj


                          #87
                          collenw zadnej nie pisze ale babcia taka byla i jest i jej sie nie da przegadac,ona karmi dziecko na podstawie faktow jak ona bylam mala,czyli jakies 50 lat temu, a wiadomo ze schemat zywnosci co chwila sie zmienia, a moja szwagierka dawala synkowi do roku wylcznie samo mleko,jak pierwszy raz dostal chleb to sie nim dlawil bi mial zeby a nie umial gryzc i do teraz prawie nic nie ja a ma 2 latka i jest na lekach, takze ja malej daje wszystko po troch w granicach rozsadku i nie mam problemu z jedzeniem

                          Skomentuj


                            #88
                            Nicola a no właśnie.

                            Jeśli chodzi o jogurty to daje słoiczkowe.
                            A owoce różnie..... albo w słoiczku, albo surowe.
                            Czasami piekę jabłko w piekarniku, czasami posypuję cynamonem.
                            Daję również ryż z owocami (jabłko/gruszka), koktajl mleczny z
                            bananem albo truskawkami (teraz mrożonymi)
                            Staram się urozmaicać.

                            Skomentuj


                              #89
                              aha ja nie daje corce codziennie danonka tylko raz w tygodniu poza tym je jablko z biszkoptem,banany,maliny,kiwi staram sie codziennie dac jej cos innego

                              Skomentuj


                                #90
                                Ja nie daje Amelce jogurtow owocowych , danonkow.
                                Pare dni temu Mama dala Amelce troche jogurtu Danona , i co?
                                Przez caly dzien niejadla nic , bo tak miala brzuszek zamulony.
                                Wydaje mi sie ze Danonki sa dla dzieci ktore juz sa zywe ,biegaja skacza, rosna w kosc.

                                Poki Amela nie skonczy roczku nie dam jej jogurt ani Dadonkow
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X