Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kiedy dodjemy sol do diety niemowlaka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    moja Ida je narazie po pol sloiczka czasem caly ale fajnie wiedziec ze mozna to np.zagescic

    Skomentuj

    •    
         

      ja tylko przez trzy dni dawalam mojemu po trochu a potem zaczął jeść po całym, kupuję słoiczki gerbera i bardzo mu smakują wieć czemu mam mu ograniczać i dawkować. wedlug miesięcy mają też różne pojemności dostosowane do potrzeb.

      Oficjalna testerka La Roche Posay Anthelios

      Skomentuj


        Mój synuś od 4 miesiąca dostaje zupki i deserki ze słoiczków i przez pierwsze dwa tygodnie zjadał po pół, żeby się przyzwyczaić, a potem już po całym i tak jest do tej pory, chociaż teraz ma 8 miesięcy i chętnie zjadłby 2.


        http://www.wielgusiatko.naszedzieci.net
        Karolek 27.04.2008r. ma już 11 miesięcy
        16 stycznia 2009r. Karolek nauczył się raczkować
        27 stycznia 2009r. Karolek powiedział pierwsze słowo "TATA"
        20 luty 2009r. Karolek pierwszy raz sam stanął :)
        20 luty 2009r. Karolek zrobił pierwszy kroczek :)

        Skomentuj


          Kaszki Nestle

          Jak często mogę podawać dziecku szesciomiesiecznemu kaszki smakowe. Te ktore sie dodaje do mleka?
          Bartuś 26.06.08
          Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

          Skomentuj


            Kaszki Nestle

            Jak często mogę podawać dziecku szesciomiesiecznemu kaszki smakowe. Te ktore sie dodaje do mleka?
            Bartuś 26.06.08
            Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

            Skomentuj


              Kaszki najlepsze sa na sniadanko i kolacje. A ile jecie posilkow ?
              Ja daje 1 - 2 razy dziennie .W polaczeniu z mlekiem jest to pelnowartosciowy posilek wiec nie sadze by byly jakies specjalne ograniczenia.
              Last edited by Goplana; 29-12-2008, 17:06.

              Skomentuj


                Zdublowalas watek Kitty http://www.mamacafe.pl/forum/showthread.php?t=1352 tam juz odpowiedzialam i moze tam niech trwa dyskusja

                Skomentuj

                •    
                     

                  Ja daję tylko na śniadanko, zresztą zawsze tak dawałam.
                  Czasami łyżeczkę kaszki dodaję do mleka. Na kolacyjkę też możesz
                  podać jak Twój syncio je lubi

                  Skomentuj


                    Wiem przepraszam, cos mi sie ponaciskało i nie wiem jak to usunąc Ale wypowiadajmy sie na tamtym
                    Bartuś 26.06.08
                    Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

                    Skomentuj


                      Tzn ja daje tak (nie wiem czy dobrze, tak sie nauczylismy) rano dostaje mleko samo, kolo 11:00 mleko z kaszką, kolo 14:00 jakies danie z gerbera, kolo 16:00-17:00 kubeczek z dankna lub jakis deserek z gerbera no i kolo 19:00- 20:00 mleko samo. dobrze czy moze za duzo?
                      Bartuś 26.06.08
                      Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Kazde dziecko je ile chce - moj je 2 razy dziennie i zyje.
                        Szkoda tylko tego danonka ( to znaczy dankna ? ) - moze zastap jakims serkiem innym czy jogurcikiem naturalnym wymieszanym np z owockami ?Zwlaszcza ze maluszek ma dopiero pol roczku.

                        Ogolnie kaszka jest bardziej sycaca niz samo mleczko wiec poleca sie podawac ja na sniadanie by dziecie mialo duzo sily lub na kolacje by spokojnie spalo.

                        Skomentuj


                          ja daję małej kaszki nestle 2 razy dziennie: rano i wieczorem.
                          kiedyś podałam jej bobovity kaszkę i ją strasznie brzuszek bolał
                          obecnie daję mleczno-ryżową -bezsmakową.

                          Skomentuj


                            ja daje na sniadanko kaszke ryzowa + mleko, pozniej zupke, deser, kaszke kukurydziana (zamiast wody daje mleko) lub kleik ryzowy + mleko. jak idzie spac dostaje mleko. w nocy ok 22-23 butelke kaszki na noc z nestle (w przepisie jest ze robi sie ja na wodzie, ja zamiast wody daje mleko), nad ranem mleko. czasami ktoras z tych kaszek zastapie mlekiem.
                            Jakub 19.05.2008

                            Skomentuj


                              zaczęłam się ostatnio martwić bo maly stracił apetyt, nie chce jeść moich zupek ani swoich ulubionych z serii menu smakosza. ma już prawie 8 mies i nie ma zębow czy one zaczynaja mu wreszcie wychodzić? czy to może byc objaw? do tego zaczął strasznie marudzić

                              Oficjalna testerka La Roche Posay Anthelios

                              Skomentuj


                                Mój synuś jak mu idą zęby to nie chce jeść mleka, bo jak ciągnie z butli to go boli, ale zupki je chętnie, choć każde dziecko inaczej to przechodzi i może być tak, że jak go karmisz łyżeczką to go ranisz w dziąsełko tym i dlatego nie chce jeść. Trzeba to przetrwać, przy ząbkowaniu dziąsła u niektórych są wrażliwe na każdy dotyk, a to marudzenie to jest naturalne. Mój Karolek jest bardzo marudny jak mu się wyrzynają. Jak nie chce to go nie przymuszaj. A jak z mlekiem?


                                http://www.wielgusiatko.naszedzieci.net
                                Karolek 27.04.2008r. ma już 11 miesięcy
                                16 stycznia 2009r. Karolek nauczył się raczkować
                                27 stycznia 2009r. Karolek powiedział pierwsze słowo "TATA"
                                20 luty 2009r. Karolek pierwszy raz sam stanął :)
                                20 luty 2009r. Karolek zrobił pierwszy kroczek :)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X