Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

butelka czy kubek niekapek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: butelka czy kubek niekapek?

    U nas kubek ze słomką szybko pękł mimo podwójniej scianki
    a co do lovi 360 to 2 raz go nie kupię, guma nie trzyma i to raczej kapek
    no jeden plus że mała umie juz pic dzieki niemu z normalnego kubka
    ale jak chce wypić mleko na leżąco z tego lovi to się zalewa i musi na pół siedząco


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: butelka czy kubek niekapek?

      Napisane przez Wiola_K_84 Pokaż wiadomość
      ja miałąm juz kilka butelek, mnóstwo do nich smoczków, no ale najlepszy jest Avent. w końcu była promocja w sklepie i kupiłam duzą butelkę Aventa dla córci.
      racja, nasz niekapek AVENTA to przeżył swoje i jest nie do zdarcia
      Młody nim rzuca, wali w co popadnie a ten jak nówka-nieśmigana

      co do LOVI to mam te silikonową butle z łyżeczką i jest za*****ista
      miałam dwa kubki niekapki (gdzies wygrałam) to je sprzedaje teraz bo leżą nieużywane - Johnny nie potrafił z nich pić

      bidon tez rozważan NUBY...
      (szkoda ze AVENT ich nie robi)
      ale zobacze, w którą strone pójdzie nauka picia mojego syna i czy w ogóle bidon bedzie potrzebny

      Skomentuj


        Odp: butelka czy kubek niekapek?

        Avent u nas dlugo sie nie sprawdzal,maly sie zalewal i nie umial z niego pic ale jak juz sie w koncu nauczyl to wszedzie go ze soba zabieramy.W domu pije ze zwyklego kubeczka,czasami daje mu niekapek,nasz pediatra twierdzi ze niekapek nie jest dobry dla zabkow.Avent jest na prawde nie do zdarcia,wypadal nam 1000 razy z wozka,maly szalal z nim po ogrodzie i bylo ok.
        Musze sie przyjrzec asortymentowi aventu ,dla wiekszych dzieci tez sa jakies butle czy termosy moze znajde cos fajnego.

        Skomentuj


          Odp: butelka czy kubek niekapek?

          A my już całkowicie pożegnaliśmy wszelkie niekapki, bidony itp.itd. jeszcze niedawno brałam bidon na spacer, czy do lekarza, ale teraz jest tak zimno, że i tak mu nie daje pić na podwórku.
          A zwykłe kubeczki łatwiej utrzymać w czystości.
          Nie wiem tylko jak rozwiążę sprawę jak będzie ciepło. Marzy mi się coś co by nie kapało, ale i łatwo się myło (bez specjalnych szczoteczek czy patyczków do uszu )
          Jest coś takiego ??

          No wlaśnie a te bidony z Aventu (one nie mają rurki) jak się czyści ??
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            Odp: butelka czy kubek niekapek?

            Tree niekapki aventu czysci sie fatalnie...dziubek jest waski i plaski,moj pije z niego tylko wode wiec jakos nie ma tragedii ale z gestymi soczkami sobie nie wyobrazam.
            Tak sobie mysle ze od wiosny nasze maluchy beda juz pewnie pic na spacerze ze zwyklych butelek z nakretka ew.z taka odciagana nakretka jak w butelkach z plynem do mycia naczyn albo z napojami dla sportowcow
            Last edited by dotka238; 08-12-2009, 16:50.

            Skomentuj


              Odp: butelka czy kubek niekapek?

              Tree a latem bedzie pił z butelki wodę. Moja tylko mleko pije z tego lovi a tak to z kubka. A jak ma potrzebę sie napić gdzieś poza domem to właśnie wodę albo soczek z dziubkiem kupujemy. Przez słomke tez czasem w domu pije jak sobie z Julką imprezke robią


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                Odp: butelka czy kubek niekapek?

                Dotka no właśnie o takie coś mi chodzi. I myślałam, ze Avent dla starszych dzieci ma takie bidony. To co mają te duże bidony ?? One się chyba sportster nazywają
                Bo jak ja szukałam z rurką to z Aventu nie było. A kubek-niekapek to już dawno leży zakopany gdzieś w szafce. Poza tym ja nie byłam z niego zadowolona bo on jednak jest kapek, jak obrócił go odpowietrznikiem w dół to miał zawsze bluzki zalane, dlatego szybko przerzuciliśmy się na bidon z rurką. A mycie - tragedia. Plusem u nas było to, że bardzo szybko nauczył się z niego pić.
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: butelka czy kubek niekapek?

                  kurka, oglądam te butelki i czym sie różni niekapek od kubka treningowego

                  no AVENT nie robi kubków/butli z rurką niestety

                  Skomentuj


                    Odp: butelka czy kubek niekapek?

                    Te aventowskie bidony sa chyba poprostu wieksze,maja dluzszy dziubek i pewnie wiekszy otworek przez ktory leci picie.Tak sobie to wyobrazam.Chcialam kupic Poldkowi na zime cos nowego ale doszlam do wniosku ze zima na dworze nic mu do picia nie daje...

                    Skomentuj


                      Odp: butelka czy kubek niekapek?

                      Sikora jesli mówisz o LOVI to ten treningowy to ma dzurę przez która leci a niekapek ma 3 małe i zassawke i nie leci jak przechylisz.


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: butelka czy kubek niekapek?

                        My mamy LOVI tylko do picia mleka,córcia od razu odgryzła tą gumową końcówkę i pije przez dziurę wielkości palca Wszelkie inne napoje mała pije ze zwykłego kubka od bardzo dawna.Kiedyś jeszcze mieliśmy bidon ale pogryzła rurkę na całej długości został natomiast tylko kubek z którego bardzo lubi pić.


                        Skomentuj


                          Odp: butelka czy kubek niekapek?

                          http://allegro.pl/item815021979_phil...0ml_0_bpa.html
                          Dotka masz rację, on ma podobnie jak niekapek z tymże ma jedną wielką dziurę zamiast 3 małych.
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            Odp: butelka czy kubek niekapek?

                            czyli treningowy to wyższa szkoła jazdy hehe
                            hmm... za duzo tego robią, zdecydowanie za duzo

                            a co sądzicie o tej butelce NUBY 3-systemowej, która "rośnie wraz z dzieckiem" ???
                            http://www.bobosam.pl/produkt-618.html

                            Skomentuj


                              Odp: butelka czy kubek niekapek?

                              Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                              czyli treningowy to wyższa szkoła jazdy hehe
                              hmm... za duzo tego robią, zdecydowanie za duzo

                              a co sądzicie o tej butelce NUBY 3-systemowej, która "rośnie wraz z dzieckiem" ???
                              http://www.bobosam.pl/produkt-618.html

                              Przyznam, że pierwszy raz widzę takie cóś... ale mnie się podoba. Ja miałam tyle tych butelek, bidonów, niekapków, że musiałam całą jedną szafkę w kuchni na to wszystko przeznaczyć.
                              A tutaj proszę 3w1 - dla mnie dobry pomysł
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                Odp: butelka czy kubek niekapek?

                                My mamy niekapek "lovi 360" i jestem z niego zadowolona,nic się nie wylewa,tylko jak go rozkręcam do mycia to później trzeba docisnąć na około palcem przezroczystą uszczelkę.To fakt,że cena jest powalająca u nas troszkę trwało zanim córcia zaskoczyła,że trzeba zassać tak jak cycycha-właśnie ze względu na cenę nie odpuściłam tak łatwo -musiała się nauczyć z niego pić
                                Teraz to chce pic tylko z niego-zresztą ona w ogóle nie wie co to smoczek i butelka(wcześniej dawałam Nadii pić ze zwykłego kubeczka,ale często mi się krztusiła )

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X