Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

butelka czy kubek niekapek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Napisane przez Nusiakova Pokaż wiadomość

    W sumie to potem się cieszyłam, że olała te wsie niekapki. Bo jak mi się do
    tego by przyzwyczaiła to potem znowu przejście z niekapka na jakiś
    bidon i znowu nauka A tak to dziś mając póltora roku pije z bidonu, ale
    z normalnej butelki z wodą mineralną też czy też z normalnego kubeczka.
    ja właśnie naczytalam się wieluchu zachwytów Niusiakowej na temat bidonu i mimo iż majka nieźle piła z niekapka to denerwowało mnie że nie umiała go podnosić do góry i jedynie jak miała pełny to piła a potem już nie, zakupiłam bidon http://www.allegro.pl/item694594753_...ee_fiolet.html
    i rewelacja dziecko samo pije, nie zalewa się
    szkoda że nie kupiłam go wcześniej


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Majajula ma rację lepiej nie przyzwyczajać dziecka do picia w nocy soczku,herbatki itp.Mały ma 6 m i moim zdaniem potrzebuje jeszcze jeść w nocy skoro się budzi na mleczko,myślę że trzeba mu jeszcze je podawac nawet do roczku bo potem dziecko raczej już nie powinno pić w nocy.


      Skomentuj


        #93
        Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
        ja właśnie naczytalam się wieluchu zachwytów Niusiakowej na temat bidonu i mimo iż majka nieźle piła z niekapka to denerwowało mnie że nie umiała go podnosić do góry i jedynie jak miała pełny to piła a potem już nie, zakupiłam bidon http://www.allegro.pl/item694594753_...ee_fiolet.html
        i rewelacja dziecko samo pije, nie zalewa się
        szkoda że nie kupiłam go wcześniej
        Moja to tylko przez jeden dzień nie umiala podnosić niekapka ale potem w mig pojęła.Natomiast jak kupiłam jej bidon to go podnosiła na początku do góry i oczywiście nic nie lecialo.


        Skomentuj


          #94
          Majek ten bidonik wymiata Jedyne co to cięzko czyści się słomkę, ale to jak
          w każdym bidonie.
          Mi też się wydaje, że 6 miesieczne dziecko to raczej norma, że jeszcze
          je w nocy. Moją Julkę oduczyłam jak miała 10 ale głównie z tego powodu,
          że jadła więcej w nocy niż w dzień i jak się okazało, nie było jej to już
          potrzebne, bo nawet wody nie chciała pić tylko szła dalej spać.


          Skomentuj


            #95
            Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
            Moja to tylko przez jeden dzień nie umiala podnosić niekapka ale potem w mig pojęła.Natomiast jak kupiłam jej bidon to go podnosiła na początku do góry i oczywiście nic nie lecialo.
            moja też podnosiła ale tylko trochę więc jak picia było np. 1/2 kupka to już się nie napiła
            a bidon teraz czasami podnosi ale potem się kapujeże nic nie leci to nie tzreba podnosić

            Niusiakowa ja słomkę przeczyszczam patyczkiem do uszu
            szkoda że nie można słomek dokupić oddzielnie bo moja dziś ją przegryzła i ma dużą dziurę i się zachłystuje


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              #96
              Amelka już nie wie co to kubek nie kapek czy bidon.Wszystko poszło wek!
              W domku pije ze zwykłego kubeczka a na spacerze soczek ze słomką ew.butelka z dziubkiem.
              Potrafi sama się napić z kubka więc czemu nie?
              Jejcia ale te dzieci szybko rosną...
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                #97
                Ja córce podawałam wszelkie napoje z kubeczka Medeli, a potem ze zwykłego kubka. Strasznie malutka była gdy potrafiła sama trzymać kubek i nic nie rozlewać - nie pamiętam ile miała, ale wszystkich to szokowało

                Kiedyś na spacery nosiłam wodę/sok w oryginalnej butelce, i kubeczek Medeli w woreczku. Do kubeczka wlewałam porcję napoju "na raz". Ale szybciutko nauczyła się pić z gwinta, także wożę samą butelkę.

                Osobiście nie jestem zwolenniczką tych wszystkich wynalazków

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Sprobuj z butelka MAM, maja rozne rozmiary smoczkow, lacznie zrozmiarem X przeznaczonym specjalnie dla starszych niemowlat do kaszek. Butelki nie maja bisfenolu przez co nie sa szkodliwa dla dziecka (www.stopbpa.pl), a ich anatomiczny ksztalt i jedwabisty silikon przypadna do gusti nawet najbarziej wybrednemu maluchowi. Ja uzywam ich od niedawna i jestem najszesliwsza mama na ziemi bo wreszcie moje dziecko szczesliwe i najada sie pozadnie bo smoczki jej przypasowaly, a probowalismy juz chyba wszystkiego co sie da.

                  Skomentuj


                    #99
                    Aha, zapomnialam dodac ze firma MAM ma w swoim asortymencie takze kubki niekapki, tez bez szkodliwego bisfenolu, ale moze na poczatku sprobuj z butelka.

                    Skomentuj


                      Odp: butelka czy kubek niekapek?

                      Moja Majka rozwaliła bidon ten tommee tippee co Niusiak mi poleciła i oblatałam pół miasta i okazało się juz ich nie produkują, nawet na allegro nie ma polećcie mi coś innego bo moja z kubka zwykłego nie umie sie napić zalewa się i zachłystuje


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: butelka czy kubek niekapek?

                        tak szukam tego bidonu i patrzcie co znalazłam, taki sam jak tommee tippee ale teraz przez nuby produkowany


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          Odp: butelka czy kubek niekapek?

                          Majek to mnie zaskoczyłaś. Przyznam szczerze, że dzięki temu bidonowi mój syn nauczył się pić z kubka A już mówię dlaczego....mycie tego bidonu to była tragedia !! Julek nie tylko pił z niego wodę ale i soki i po takim przecierowym to ja patyczkami do uszu myłam te wszystkie rurki i zakamarki.
                          Ucz lepiej Maję picia z kubka.
                          A jeśli koniecznie chcesz bidonik to są z innych firm.. np Canpol ale on jest taki zwyczajny (w porównaniu z tommee tippee)
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            Odp: butelka czy kubek niekapek?

                            oo widzisz majuś .. znalazłaś identyczny
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              Odp: butelka czy kubek niekapek?

                              Tree ja ja próbuje uczyć ale wtedy mi pije bardzo mało bo albo się zalewa jak ma za dużo i rzuca tym kubkiem i nie chce
                              a mleko to tylko z bidonu dziś np. nie wypiła mleka bo nie umiał się go napić, 2 razy siękapałysmy, włosy poklejone mlekiem także muszę go mieć koniecznie

                              jestem wściekła dosłownie
                              Tree patrzyłam inne ale mi się nie podobają bo mają cienką słomkę


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                Odp: butelka czy kubek niekapek?

                                no tak tamte mają cienkie no i dzięki temu nie są "niekapkami"
                                Ten Nuby jest identyko, tylko obrazki i kolory inne
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X