Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

butelka czy kubek niekapek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: butelka czy kubek niekapek?

    no znalazłam i to za 20 zł i w wawie mozna odebrać
    uff
    wiem że powinnam już ja uczyć, ale ona np. rano jak Julka ma na 8 to kaszkę przez droge pije (nigdy nie robiłam kaszki rzadkiej a teraz nastał taki mus)
    cóż moze kiedys się nauczy


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: butelka czy kubek niekapek?

      Tree my mamy (mieliśmy) ten fioketowy z robakiem


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        Odp: butelka czy kubek niekapek?

        Nauczy nauczy, bez obaw. Zresztą Julek to pije jeszcze z butli mleko rano, tylko on wstaje 4-5 to ciężko by było mu dać z kubka.
        A na spacery biorę własnie wodę w tym bidonie, ale w domu to tylko z kubeczków.
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          Odp: butelka czy kubek niekapek?

          A my mamy zielony z papugą, małpką i wężem
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            Odp: butelka czy kubek niekapek?

            I jeszcze znalazłam zestaw wymienny czyli jest mozliwośc dokupienia samej słomki i ustnika + szczoteczki do czyszczenia
            http://www.allegro.pl/item793260934_...pstryczek.html


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              Odp: butelka czy kubek niekapek?

              Oooo super !!!!!!!! ta szczoteczka to jest świetny pomysł !!!!!!!!

              A ciekawe czy do tych tommy tippee ten zamiennik by pasował
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj


                Odp: butelka czy kubek niekapek?

                oni na ursynowie maja sklep to podjadę z mężulkiem i lukniemy co i jak bo tu w piasecznie doopa nic nie ma


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: butelka czy kubek niekapek?

                  Majek to jak będziesz miała okazję to się dowiedz i daj znać
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    Odp: butelka czy kubek niekapek?

                    ok
                    jutro jeszcze w piasecznie mam do zaliczenia 2 sklepy bo dzis już ciemnica się zrobila i nie zdążyłam to jak tu nie będzie to na ursynów podjadę
                    i dam znać oczywiście


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      Odp: butelka czy kubek niekapek?

                      hej!
                      własnie miałam napisac o tym bidonie, ale widzę że już jest
                      miałam wcześniej taki fioletowy z tommy tippee a teraz mamy identyczny z nuby i bez obaw one są identyczne można wymieniać nakrętki i inne części a szczoteczka jest super świenie czyści dociera do wszystkich zakamarków

                      poza tym kubek super trzyma temperaturę napoju, idziemy na spacerek i mamy ciepłą herbatkę jedyny minus trzeba dziecko pilnować żeby słomki nie gryzło, moja juz się nauczyła i nie gryzie




                      "Tępi ludzie są jak tępe noże. Większej krzywdy nie zrobią, ale jak wkurzają".

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: butelka czy kubek niekapek?

                        moja niestety pogryzła strasznie

                        ale teraz mamy z lovi ten 360 stopni http://www.allegro.pl/item804111203_...18m_promo.html i spoko nie ma co gryść
                        jedyny minus ze to jednak kapek a na opakowaniu pisało że niekapek
                        no ale mała już z niego ładnie pije


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          Odp: butelka czy kubek niekapek?

                          Przykre jest to, ze wiele firm tworzy badziew dla dzieci i bierze za to dużo kasy. ja miałąm juz kilka butelek, mnóstwo do nich smoczków, no ale najlepszy jest Avent. w końcu była promocja w sklepie i kupiłam duzą butelkę Aventa dla córci. Nie ma co kupować tańszych butelek czy smoczków, bo to pozorne oszczędzanie. dziecko sie męczy, trzeba wymieniac np.smoczek czy butelkę, a jak się kupi ciut droższe, to nie trzeba potem co chwila zmieniać butelek.



                          Skomentuj


                            Odp: butelka czy kubek niekapek?

                            Zastanawiam się właśnie nad kupnem kubka Lovi 360, albo bidonu.Czy któraś z Was posiada już taki?Jak się sprawdzają?A może macie już jakiś dobry bidon.Sama już nie wiem. Tak szczerze to chciałam już kupić Lovi, ale właśnie tu wyczytałam że jednak z niego kapie Dotychczas miałam kubek niekapek z Lovi z ustnikiem i byłam z niego bardzo zadowolona, ale do czasu.Zaworek w środku już się wyrobił i ciągle wypada, bo mój synek bardzo lubi nim rzucać Gdyby nie to pewnie jeszcze było by ok.

                            Skomentuj


                              Odp: butelka czy kubek niekapek?

                              Ja myślałam, ze Lovi jest lepsze ale sie zawiodłam, jak kupiłam butelkę i gdzieś po 3 miesiacach użytkowania pękła, więc Lovi już raczej nie kupię, moze kubki mają lepsze.



                              Skomentuj


                                Odp: butelka czy kubek niekapek?

                                ja tez nie polecam lovi raczej, miałam niekapek z którego przy movcniejszym potrząśnięciu robił się niestety kapek... kubek 360st to nowość ale jak na mój gust trochę za droga a nie ma w nim nic nadzwyczajnego, ja polecam te bidony z nuby/TT są świetne a te z funkcją termo rzeczywiście długo trzymają ciepło, bo maja podwójne ścianki, fakt, że silikonowa słomka jest narażona na gryzienie, ale moja córka juz przestała, po tym jak ciągle jej mówiłam żeby nie gryzła, jak nie słuchała zebierałam kubek, nauka zajęła 2 dni




                                "Tępi ludzie są jak tępe noże. Większej krzywdy nie zrobią, ale jak wkurzają".

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X