Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Patrys spi ale za dnia daje tak popalic ze szok
    zrobil sie strasznie wymuszajacy a jak sie sprzeciwie to ryk
    boje sie ze z niego maly zboj wyrosnie

    Skomentuj

    •    
         

      u nas dzis popołudniu fajna pogoda byla i ja z dziecmi do 20.30 na dworze byłam poprostu super dopier dociera do mnie ze to wakacje

      Skomentuj


        Edytka to dokładnie jak amelka - a on z tego co pammietam jest młodszy czy cos pokreciłam?

        AMELCIA ur. 08.02.2007

        Skomentuj


          Fajnie Melchior , my to w domku siedzimy
          Edytka wiesz Amelka robi to samo , ale ja się nie daję niech płacze gdy przestaje mówie że nie wolno bo ...i jest ok.Lecz zanim przestanie plakac t hoho
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            patryk sie urodzil 13 marca ma prwie 16 miesiecy
            kumacja mu sie wlaczyla i szaleje i chce pokazac ze rzadzi

            Skomentuj


              poprostu ma charakterek ....

              Skomentuj


                to rok roznicy-szybko mu sie to zaczeło;( tzreba niestety przeczekiwac- s[prawdzaja na ile moga sobie pozwolic.

                AMELCIA ur. 08.02.2007

                Skomentuj

                •    
                     

                  Czy wasze dzieci jak przyszedł ktoś w gościnach zaczynały szaleć?
                  Amelka dostaję warjacji , biega , piszczy krzyczyprzynosi lalę , i misie
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    Cieszy sie,
                    moja mala ostatnio pokazywała chłopakowi siostry swoje nowe łożko. Smaliśmy sie bo wczesniej jak sis poiwediala jej ze to nowy chlopak to odparla ze to jej nowy chłopak

                    AMELCIA ur. 08.02.2007

                    Skomentuj


                      Moj gwiador wrecz przeciwnie jak tylko kogos nie zna to patrzy siedzi grzecznie krotko mowiac zachowuje dystans

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                        Czy wasze dzieci jak przyszedł ktoś w gościnach zaczynały szaleć?
                        Amelka dostaję warjacji , biega , piszczy krzyczyprzynosi lalę , i misie
                        mój Tymek jak był mały tak robił , wygładało to smiesznie , jakby cieszył sie ze ktos przyszedł ale tylko do niego

                        Skomentuj


                          Napisane przez edysob13 Pokaż wiadomość
                          Moj gwiador wrecz przeciwnie jak tylko kogos nie zna to patrzy siedzi grzecznie krotko mowiac zachowuje dystans
                          Amelka na początku tak samo ale potem hehe struś pędzi wiatr
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            color i ciesz sie ze jest otwarta na ludzi i ze sie nie boi , takie dziecko da sobie rade w przedszkolu

                            Skomentuj


                              Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
                              color i ciesz sie ze jest otwarta na ludzi i ze sie nie boi , takie dziecko da sobie rade w przedszkolu
                              Wiesz niby tak , ona jak widzi że ja jestem to podejdzie lecz jak zniknę z pola widzenia ryk
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                color ty masz 22 lata to ja stara baba do ciebie jestem , ale bardzo z ciecie rezolutna dziewczyna , pełen szacun

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X