Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    a dziewczynka czy chlopiec?
    moze uniwersalnie medalik, lancuszek,obrazek jakis taki do powieszenia na scianie, pismo swiete, ksiazeczke z modlitwami(na komunie juz bedzie)
    albo cos bardziej swieckiego - ubranie jakies, ksiazke no nie wiem, zabawke gdzies, widzialam ze sa Mp3 w ksztalcie krzyza

    Skomentuj

    •    
         

      Tak, 7latka. Znajoma właśnie obudziła się ,że dzieciak niechrzczony a do szkoły idzie, więc by się przydało.U nich problem polegał na tym, że mąż ( teraz już były) był innej wiary i nie dawał małej ochrzcić. teraz już nie stoi na przeszkodzie.
      Tyle , że ja nie mam kompletnie pomysłu na prezent. Najstarsze dziecko w rodzinie mam ja. Podpowiedzcie coś dzieki

      AMELKA 08.02.2007

      Skomentuj


        Ja tam zawsze wysyłam i jak jest coś nie tak, to zawsze dzwonią. Raz nasze
        kochane biuro wysłało bez podpisu męża, to pani zadzwoniła, mąż pojechał
        podpisał się i było ok.


        Skomentuj


          No to wczas sie obudzila
          Moze jakies kolczyki, medalik czy krzyzyk jak pisala Pieczulka?
          Z pewnoscia fajnaby byla jakas pamiatka z tego wydarzenia. A tak to jakas zabawke czy cos ...

          Skomentuj


            dzieki dziewczyny
            a co do zabawki to wiecie ja żyje w świecie 2 latków i nawet bym nie wiedziaął czym sie bawią 7 letnie dziewczynki. teraz to przecież zupełanie inaczej niż za naszych czasów.Nawet tych najmłodszych z nas

            AMELKA 08.02.2007

            Skomentuj


              Swoja drogą wiecie - duże miasto a ksiądz na mszy jej ochrzcić ie chciał tylko między mszami i najlepiej na tygodniu , żeby ludzie o czym gadać nie mieli. Durnoctwo moim zdaniem.

              AMELKA 08.02.2007

              Skomentuj


                Moje dziecko tez nie bedzie chrzczone na mszy, bo ja tak chce. Dla mnie to zadna roznica
                Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                Skomentuj

                •    
                     

                  nasza Izabell wygrała kuferek kosmetyków dove... gratulacje Iza!

                  Diabełek ja tez chcę chrzcić przed mszą a nie na mszy...
                  Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                  Skomentuj


                    pinki dla mnie tak bedzie znacznie lepiej i bardziej komfortowo
                    Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                    Skomentuj


                      wiecie tu nie chodzi kiedy tylko o tłumacznie księdza,ze za duza zeby na mszy chrzcić bo ludzie będą gadać?!

                      AMELKA 08.02.2007

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        eeee no to faktycznie ksiadz glupi, powienien sie cieszyc ze sie matka dziecka nawrocila =P
                        Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                        Skomentuj


                          Dokładnie, a on jej jeszcze nawymyślał , ze rozwódka itp..bez komentarza jak dla .

                          AMELKA 08.02.2007

                          Skomentuj


                            Napisane przez pinklady Pokaż wiadomość
                            nasza Izabell wygrała kuferek kosmetyków dove... gratulacje Iza!

                            Diabełek ja tez chcę chrzcić przed mszą a nie na mszy...
                            Dziekuje bardzo , ale
                            Ja? a gdzie ?
                            Last edited by izabell1203; 30-03-2009, 12:29.
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              Wlasnie robilam z siostra ciastka, ale nie moglysmy nigdzie kupic produktu jednego wiec wzielysmy platki kukurydziane jako zamiennik i chyba nic z ciastek nie wyjdzie =( a to miala byc niespodzianka dla tego kolegi co wypadek wczoraj mial buuu
                              Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                              Skomentuj


                                cześć dziewczyny,
                                a ja dzisiaj mam wisielczy humor,

                                Julek stał już kilka razy w kącie, taki z niego łobuz dzisiaj
                                poszłam z nim do domu kultury, żeby pobawił się z dziećmi (pierwszy raz byliśmy na takich zajęciach zorganizowanych).
                                Od września do przedszkola pójdzie, więc chcę go przystosowywać powoli do zabaw w grupie.
                                Jestem zdołowana jego zachowaniem: ciągle płakał, rzucał się na podłogę, i walił głową w ścianę, kiedy postawiłam go do kąta, za to że rzucił się na podłogę.
                                Nigdy moje dziecko w taki sposób się nie zachowywało, jestem w szoku!
                                pierwsze wyjście i takie rozczarowanie, jutro drugie - aż boję się tam iść...
                                Julek 15.o2.2oo7r



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X