Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    te na ktore my chodzimy to sa zajecia sportowe wiec moze sie troche wyszalec.nie zawsze ma ochote robic to co inne dzieci ale ogolnie jest duzo lepiej niz na poczatkuglowa do gory
    shannon

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez dpietrzak81 Pokaż wiadomość
      Iza- moja niby też tylko ze mna- ale od wakacji ciągle ktoś u nas jest a to babcie , cioci i mała sie jakoś przyzwyczaiła.
      Przedszkola też się boję- co innego kilka godzin a co innego całe dnie. A Julek cóż przyzwyczai się. W przedszkolu jest inaczej niz na zajęciach- jest kolorowo, mnóstwo zabawek.Dzieci lepiej to znosza.
      A skupienie u 2 latka o to ciężko, u nas skupienie jest tylko na Noddim, i kolorowaniu na kompie Mala juz opanowala myszkę- taki sprytny tatauś informatyk.
      też na to liczę, że w przedszkolu będzie fajniej,
      najwyżej odpuszczę sobie te zajęcia na jakiś czas, niech dojrzeje do nich...
      no ja niestety sama z Julkiem, Babcia i Dziadek na chwilkę, nikt jeszcze z cioć czy innych osób nie został z Julkiem tak, żebyśmy z mężem sobie mogli gdzieś iść...
      tragedia, wiem ale nie mam z kim....
      a ciocie osiedlowe to wiadomo na chwilę i tyle, bo mają swoje dzieci...
      Julek 15.o2.2oo7r



      Skomentuj


        antosia skonczyla 19 m .po wakacjach mysle ze przyjdzie ten przykry moment rozstania
        shannon

        Skomentuj


          IZABELL22 ja bym nie rezygnowala z zajec.daj dziecku czas a napewno pewnego dnia cie zaskoczy
          shannon

          Skomentuj


            Napisane przez shannon Pokaż wiadomość
            te na ktore my chodzimy to sa zajecia sportowe wiec moze sie troche wyszalec.nie zawsze ma ochote robic to co inne dzieci ale ogolnie jest duzo lepiej niz na poczatkuglowa do gory
            a jak było na początku?
            Julek 15.o2.2oo7r



            Skomentuj


              Napisane przez shannon Pokaż wiadomość
              IZABELL22 ja bym nie rezygnowala z zajec.daj dziecku czas a napewno pewnego dnia cie zaskoczy
              liczę na to....baaardzo!
              może miał zły dzień?
              Julek 15.o2.2oo7r



              Skomentuj


                u nas to chyba miesiac tosia stawala okoniem i byla poza grupa ale mimo to chodzilam z nia az pewnego razu mnie zaskoczyla i grzecznie dala sie prowadzic za raczke za innymi dziecmi.teraz tez sa takie rzeczy ktorych nie lubi i nie robi(nie zmuszam)ale sa tez takie do ktorych leci pierwsza
                shannon

                Skomentuj

                •    
                     

                  nic na siłę
                  ŁUKASZ 08.09.2006

                  NATALIA JULIA 30.11.2007



                  Skomentuj


                    iza- u mnie też nie jest tak dobrze, od urodzenia malej tez nie wychodzimy. Babcia jest jak ja 2 razy w tyg mam dyzur w pracy. Mam nadzieje ze jak mala pojdzie do przedszkola to troche odsapne. Te dyżury sa dla mnie duża odskocznia , bo tak to jestesmy tylko we 2.
                    moj M. wychodzi rano a wrac wiecorem;(

                    AMELKA 08.02.2007

                    Skomentuj


                      a to mamy dpietrzak podobnie
                      mam nadzieję, że będzie lepiej,
                      za dużo sobie obiecywałam....
                      teraz spadam bo właśnie mąż wrócił...
                      pa, pewnie wieczorem tu zajrzę
                      Julek 15.o2.2oo7r



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        I wkoncu ja jestem, dzisiaj u nas tak cieplutko ze wkoncu trzeba bylo posprzatac świątecznie i wyjsc na długi spacer.

                        Skomentuj


                          hej
                          Marysia śpi.dzisiaj tatus kładł ją do spania.
                          stoi coraz lepiej i dłużej sama
                          a jaką ma zabawe z tego.wstaje i siada ze śmiechem




                          Skomentuj


                            czesc moniaB u nas to samo,synek wstaje i siada i ciaga po domu rozne przedmioty typu stolek czy smietnik

                            Skomentuj


                              dziewczyny o co chodzi z tymi plagiatami w konkursie ?? chciałabym je
                              zobaczyć ?? a jam nie w temacie
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                Tree chodzi o to, że trzy wypowiedzi z konkursu o pięknej na wiosne
                                (czy jakoś tak, bo nie pamiętam tytułu były palgiatem. Goplana znalazła
                                identyczne wypowiedzi, wcześniej publikowane gdzieś indziej w necie.
                                Musisz się cofnąć kilka stron na naszym watku, to znajdziesz które
                                wypowiedzi Albo napisać do Goplany.
                                Na pewno zgłoszenie użytkownika, co ma cos w nazwie z Wiwiórem :P


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X