Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez Sileczek Pokaż wiadomość
    a to mój chłopak heheh



    Jaki fajny, a jak słodko śpi. Siluś jak dobrze pójdzie to w niedzielę jadę do Zielonej. A Ty nie wybierasz się do Castoramy w przyszłym tygodniu???
    PAULINA 07.07.2008




    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

    Skomentuj

    •    
         

      Marti to jego kochany koteki on ostatnio tak sie wycisza w hustawce przed spaniem lub jak jest zmęczony i wtedy dydek musi byc....

      narazie oduczyłam trzymania w buzi 24 godz na dobe hehe i tylko przed spaniem i na uspokojenie daję i on juz tak nie woła..ale ciężko będzie czuję bo bardzo przyzwyczajony jest

      Anik ja byłam wczoraj i teraz jadę w sobotę znów a w przyszłym tyg niestety nie

      jak cos masz mój nr telefonu


      Skomentuj


        Ja mojego małego zazwyczaj ubieram w ogrodniczki, bo inne spodenki mu z tyłka zlatują

        Skomentuj


          Napisane przez Sileczek Pokaż wiadomość
          ja rowniez bardzo lubię ogrodniczki,mam na zime fajne sztruksowe brązowe ,ocieplane takie i dzinsowe na teraz na allegro ku piłam i bardzo lubie dresy

          MARTYNA NAPRAWDĘ ZA 5 ZŁ!!!!!sama nie wierzyłam bo cena wisiał 25 i 35 zł obok ale sprawdziła mi babka na dziale obslugi i wyszło 5 zł więc wziełam 4 sztuki w kazdym rozmiarze heheh i zapłaciłąm 20 zł tylkoja nie wiem czy oni się jie chypsneli...................
          Może sie i pomylili bo sama wiem jaki bałagan jest w marketach jeśli chodzi o ceny na ubraniach.I bardzo dobrze dla Ciebie



          Dawniej Marti

          Skomentuj


            Pawimi jaki ten świat mały kto by pomyślał

            jaki temat macie?? bo nie chce mi się czytać bo jakaś przeziębiona jestem

            a moja mała marudziła, nie mogła zasnąć i wkońcu już nie mogliśmy słuchać tego łeee i łeeee i puściliśmy sobie dość głośno ale z umiarem stare dobre kawałki z ostrym basem i nasze dziecko przy tej głosnej muzyce padło
            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



            http://annalena4u.blogspot.com

            Skomentuj


              a my własnie wróciłysmy ze szczepienia
              Milenka ma 84,5cm i wazt 13kg..ile wasze dzieci maja pi razy drzwi
              FROCH

              Skomentuj


                Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
                Oglądam sobie telewizję, a Paulinka śpi. Pije kawe, chce któraś??? Tylko ja mam zwykłą rozpuszczalną z mlekiem- niestety nie mam takiego czegoś jak Olka do parzenia kawy
                Ja chce kawkę,może byc rozpuszczalna a tak na serio to bym wypiła capucino z pyszną pianką posypane czekoladą....mniam....



                Dawniej Marti

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez Sileczek Pokaż wiadomość
                  Marti to jego kochany koteki on ostatnio tak sie wycisza w hustawce przed spaniem lub jak jest zmęczony i wtedy dydek musi byc....

                  narazie oduczyłam trzymania w buzi 24 godz na dobe hehe i tylko przed spaniem i na uspokojenie daję i on juz tak nie woła..ale ciężko będzie czuję bo bardzo przyzwyczajony jest

                  Anik ja byłam wczoraj i teraz jadę w sobotę znów a w przyszłym tyg niestety nie

                  jak cos masz mój nr telefonu
                  U mnie była wojna jeśli chodzi o smoczek,trwała kilka dni i dydek poniósł w niej klęskę a zaczęłam z nim wojowac zaraz po drugich urodzinach Alana



                  Dawniej Marti

                  Skomentuj


                    Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
                    a my własnie wróciłysmy ze szczepienia
                    Milenka ma 84,5cm i wazt 13kg..ile wasze dzieci maja pi razy drzwi
                    Mój mały ma 85cm i około 11kg

                    Skomentuj


                      Oooo i ja uwielbiam ogrodniczki!!! szczególnie sztruksowe

                      Anik dawaj łyka tej kawki. Masz taką jaką uwielbiam !! Ja mam ekspres do kawy, ale stoi nieużywany Bo on nie jest taki na dzbanek tylko na kubek.
                      I za każdym razem trzeba do tej łychy wsypywać kawę, a jest to uciążliwe.

                      Silek komplety faktycznie w imponującej cenie.
                      No to ja też się pochwalę, co kupiłam Julkowi. Dwa kombinezony
                      http://www.allegro.pl/show_item.php?item=744996164
                      http://www.allegro.pl/show_item.php?item=743835741
                      w tej drugiej aukcji są kiepskie zdjęcia. Dzisiaj ten kombinezonik dostałam
                      i jest świetny po prostu, na sanki jak znalazł
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        pawiminie moge Cie namierzyc na facebooku
                        FROCH

                        Skomentuj


                          Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
                          Ja mojego małego zazwyczaj ubieram w ogrodniczki, bo inne spodenki mu z tyłka zlatują
                          Mojemu Alanowi też wszystkie zlatują,muszę mu robic w prawie wszystkich zaszywki po bokach w pasie



                          Dawniej Marti

                          Skomentuj


                            Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
                            Mój mały ma 85cm i około 11kg
                            Miss my mamy miarkę na futrynie i Julek mierzy 87 cm (już bardzoo długi czas) a waży 13,7 kg.
                            O Twoja Milenka też kawał babki
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              hej Anka i Miss

                              mój mały tylko przy muzie spi.............

                              Froszek mój ma 84 cm i 10,200


                              Skomentuj


                                tree taki rozmiar duzy??
                                FROCH

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X