Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Mnie cały czas zastanawia że skoro jest im tak źle w angli,niemczech ,holandii czy farncji to dlaczego tam nie wrócą????

    Mam kolezankę ktora własnie konczy kierunek zwiazany z islamem czy jakos tak no w kazdym razie o karajach arabskich i o prawach jakie tam panuja.... wiec nieraz opowiada rozne historie
    Ze polowa z nich to normlanie jak scenariusz filmowy

    A ona miala w rodzinie taki przypadek i dlatego poszła na takie studia.... siostra wyszła za algierczyka chyba,nie pamietam no i slad po niej zaginał...

    W skrócie,dopóki mieszkali "na zachodzie" było cuuuuuuuuuuuuudownie" mąż ja na rekach nosił,pojechali tam,mieli piekny dom i wogóle,tylko ze mąż zmienił się w terroryste sado macho i nie wiem co jeszcze,mieli 3 dzieci,jeździli na urlop do polski ,oczywiscie jak rodzice sie pytali jak tam jest to ona ze oki
    Tu mogła sie ubierac jak chciała itd,kiedys udało sie jej zadzwonic do domu ze potzrebuje pomocy zeby pomogli jej uciec..... wiedza tylko ze była w drodze na lotnisko i slad po niej zaginał .....

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez Nusiakova Pokaż wiadomość
      Nie wiem czy dobrze zrozumiałam ale chyba gadacie o małżeństwach z
      muzułmanami Jesli tak to polecam książkę "Tylko razem z córką".
      Opowiada właśnie o Amreykance, która poslubiła Irańczyka. Mieli 4 letnią
      córkę. I wszystko było pięknie dopóki nie pojechali na "dwutygodniowe
      wakacje" do Iranu. Nie pozwolil jej wrócic do kraju. A każdy kto jej
      proponował pomoc nie chciał zabrać dziecka z Iranu.
      Super książka, opowiadana właśnie przez tą kobietę która uciekała.
      I jest też film z Sally Field

      A tak btw to cześć
      czytałam i film oglądałam
      SUPER!!!!!!

      polecam tez książkę SPALONA ZYWCEM!!!!!

      Skomentuj


        Tak was sobie miedzy pacjentami podczytuje. I wlasnie przyszła mi na mysl moja kolezanka z grupy ktora zaraz po studiach wyszła za Irańczyka i wyjechała za nim ale do Kanady. Maja teraz jednego syna 9 mcy i pisze juz ze staraja sie o naastepne.
        na szczescie jej maz nie moze wrocic do swojego kraju- chyba cos nawywijał.Wiec jest o tyle bezpoieczniejsza.

        AMELCIA ur. 08.02.2007

        Skomentuj


          macie tu linka do tego forum......

          http://www.forum.e-mama.pl/viewtopic...er=asc&start=0

          laski tam sie zachwycaja zyciem z muzełmaninem,ale jak dojdziecie do 4 czy 5 strony to sie okazuje ze mąż -muzełmanin jednej z tych "szczęśliwych" kobiet wtrącił swoje zdanie,wiec moja opinia na ten temat jest taka
          Ze nie moze złego słowa napisać bo " rozmowy kontrolowane"

          Skomentuj


            Olcia to muszę tę książke też strawić

            A tymczasem looknę na ten wątek, który podałaś.


            Skomentuj


              Czytałam "Tylko razem z córką", w podobnym temacie jest "Oddaj mi moje dzieci", normalnie włos się jeży na głowie jak się czyta tego rodzaju historie. Na dodatek wszystko na faktach. "Spaloną żywcem" też czytałam i w tej samej tematyce jest "Mniej niż nic", tylko jeszcze lepsza, o ile w tym przypadku można użyć takiego słowa. W końcu to prawdziwe tragedie z życia...


              Skomentuj


                ja mam gdzies w domu kilka ksiązek z tego typu tematyki ze sie tak wyraze!!!!!

                jak mój mąz do afganistanu pojechał zacełam sie ineresowac roche tym krajem ,no moze nie krajem a islamem itp...... nieraz nie do uwierzenia ze takie historie sie dzieja naprawde!!!!!!!!!!!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  a wracając do KSIĄŻKOWEGO TEMATU TO POLECAM
                  -BIAŁA MASAJKA

                  Skomentuj


                    Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
                    a wracając do KSIĄŻKOWEGO TEMATU TO POLECAM
                    -BIAŁA MASAJKA
                    Świetna książka to fakt i przez bardzo prosty sposób narracji (który pamiętam mnie trochę denerwował), książka tylko staje się bardziej rzeczywista.


                    Skomentuj


                      Ja w tym temacie to ciemna jestem wiem że takie sytuacje się zdarzają ale ani ja ani nikt z moich bliskich nie zetknął się z tym osobiście, jedynie jak jeszcze leciały odcinki Rudkowskiego który te laski odbijał to patrzyłam z ciekawością i też irytowała mnie lekkomyślność tych dziewczyn które tak bardzo kochały, ślepo wierzyły a potem strach, płacz i rozpacz.
                      Czasami myślałam sobie "a masz za swoje jak chciałaś"
                      Najbardziej dziwi mnie to że sytuacja była dużo razy nagłaśniana i to w
                      niejednym programie a dziewczyny nadal biorą i będą brały za mężów muzułmanów i pozwalają się wywieźć do obcego kraju, bez znajomości kultury, obyczajów i języka (wiadomo że na obczyźnie bez tego człowiek nie da sobie rady a co dopiero walczyć o swoje dobro).
                      Ciekawe co takiego w tych facetach jest że niektóre nie potrafią się im oprzeć?




                      W DOMU PEŁNYM DZIECI
                      NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        lullaby film powstał na jej podstawie,ale niespecjalnie mnie zachwycił.....ksiązka lepsza,a czytałas moze druga część????

                        beti mnie nie przeszkadzaja mieszane małżeństwa tylko brak wiedzy i właśnie lekkomyślnosc tych dziewczyn!!!!
                        Last edited by olcia79; 16-09-2009, 14:30.

                        Skomentuj


                          olcia, nie czytałam, dopiero mnie w ogóle uświadomiłaś że druga część istnieje Warto sięgnąć?


                          Skomentuj


                            tak,popwiem ci ze mnie sie chyba bardziej podobała ta druga część jak ona juz do tej szwajcarii(dobrze pamietam chyba) wrócila.... miała tam jeszcze akcje z tym swoim mężem i wogóle,także jak czytałas pierwsza to polcam drugą część tylko ze nie pamietam tytułu.....

                            http://www.lideria.pl/Zegnaj-Afryko-.../opis?nr=62375 to chyba to

                            Skomentuj


                              Dzięki, tytuł sobie zaraz w necie znajdę


                              Skomentuj


                                Olcia, druga część ma tytuł: "Żegnaj Afryko" i jeszcze znalazłam część trzecią: "Moja Afrykańska Miłość. Biała Masajka Wraca Do Barsaloi" Wiedziałaś o jej istnieniu ?


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X