Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Napisane przez sikornik
    zgadzam się

    ale wiecie jakie sobie bluzy i polarki upatrzyłam na wiosne dla Jonatana
    w RE Kids (Reserved) - cudne maja ciuszki, ale czekam na styczniowe przeceny
    dla mnie cudne ciuszki są w H&m,ale też mam kilka rzeczy rekids
    FROCH

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Napisane przez sikornik
      zgadzam się

      ale wiecie jakie sobie bluzy i polarki upatrzyłam na wiosne dla Jonatana
      w RE Kids (Reserved) - cudne maja ciuszki, ale czekam na styczniowe przeceny
      ja też
      moja Julka ma wszsytkie spodnie tej firmy i kupiłam je po 18-30 zł z wyprzedaży
      i własnie bluzy i bluzki
      na lato pokupywałm Majce bluzeczki na 92-98 po 5 zł sztuka
      a ja je uwielbiam


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Stefcia- samdo wyginania sprzety jubilerskie ew kupujesz gotowe.
        A jak to zrobic to ciezko mi opisac. w skrocie . mocujesz kazdy element osobno. do tego glownego przez specjalne zaczepki i koleczka.


        ja tez lece, troche mi epiej to pokuzram, dobzre ze obiad rano zrobilam;0
        do popoludnia babki pa

        AMELCIA ur. 08.02.2007

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Napisane przez sikornik
          ja mam ponad centymetrowe dziury w uszach więc klasyczne kolczyki odpadają
          A to miałaś tunele? czy jakoś tak się to nazywa
          PAULINA 07.07.2008




          http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
            dla mnie cudne ciuszki są w H&m,ale też mam kilka rzeczy rekids
            i tu się zgadzam z H&M są sliczne, no ale nie maja takich pzrecen jak reserved


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              a ja jeszcze nie kupowałam niczego w Re-Kids. będę musiała kiedyś tam zajść jak mówicie, że są fajne ubranka.

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Napisane przez Nusiakova Pokaż wiadomość
                Hello mamcie!

                Jeśli chodzi o rajty to ja wollllę wollllę Revon mi tak średnio podchodzi, a
                do skarpet się zraziłam. Cały czas zsuwały się Julce ze stopy.
                Julllla właśnie ogląda baję. Dziś chyba do 11 łaziłyśmy w piżamach, mimo
                tego że wstałyśmy o 7. Ale jak ja nie wstane wczesniej niż ona, tylko razem
                z nią to zawsze tak mam. Muszę wstać z m o 6 i wtedy jest gites.
                nusiak ,bo z tymi skarpetami to trudno jest dobrac ,mojemu musze kupowac ze2 numery wieksze i dobry sciagacz ,bo Danio ma takie ,,paroweczki,,i te ,ktore sa zbyt male i slaby sciagacz zjezdzaja z nozek.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Moje dziecko ma szczególny talent plamienia ubran, no kurde co założę to wszystko poplamione i nie chce się doprać
                  PAULINA 07.07.2008




                  http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    cześć Nusiak

                    a chciałam zapytać o te rajstopy z Biedrony .. jak one się mają po praniu??
                    chodzi mi o "kulki" bądź zmechacenia??
                    Bo już miałam takie jedne bazarkowe i więcej je goliłam niż julek w nich obchodził

                    ja miałam tylko koszulę dla Julka z ReKids, nie twierdzę że są nie fajne, ale mam bardziej ulubione sklepu dziecięce.
                    Za to dla siebie i męże często tam kupujemy rzeczy - nawet bym rzekła,że to mój ulubiony sklep
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                      i tu się zgadzam z H&M są sliczne, no ale nie maja takich pzrecen jak reserved
                      podoba mi sie seria H&M z Kubusiem Puchatkiem,ale nie zawsze np.spiochy dobrze pasuja na Dania.Co do jakosci zastrzezen nie mam.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Famili wczoraj któras dziewczyna pisała, że nie robia się kulki, chyba mamakarolka ale nie jestem pewna która
                        PAULINA 07.07.2008




                        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
                          Moje dziecko ma szczególny talent plamienia ubran, no kurde co założę to wszystko poplamione i nie chce się doprać
                          no to tak jak Joasia. ostatnio nawet pomyślałam, żeby kupic jej na zimę parę tańszych, używanych bluz do brudzenia do domu, bo normalnie tych plam naprawdę nie da się wyprać, a nowych, ładnych ciuszków szkoda.

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Napisane przez dominika81 Pokaż wiadomość
                            Stefcia- samdo wyginania sprzety jubilerskie ew kupujesz gotowe.
                            A jak to zrobic to ciezko mi opisac. w skrocie . mocujesz kazdy element osobno. do tego glownego przez specjalne zaczepki i koleczka.
                            Dominika a napisz pozniej co dokladnie musiałabym kupic moze jak zaczene sama robic bizuterie to moj m. nie bedzie taki zły hehe milego dnia






                            http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3127627

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Napisane przez Nusiakova Pokaż wiadomość
                              Hello mamcie!

                              Jeśli chodzi o rajty to ja wollllę wollllę Revon mi tak średnio podchodzi, a
                              do skarpet się zraziłam. Cały czas zsuwały się Julce ze stopy.
                              Julllla właśnie ogląda baję. Dziś chyba do 11 łaziłyśmy w piżamach, mimo
                              tego że wstałyśmy o 7. Ale jak ja nie wstane wczesniej niż ona, tylko razem
                              z nią to zawsze tak mam. Muszę wstać z m o 6 i wtedy jest gites.
                              Ja skarpetek nie miałam, zresztą mamy moze ze 4 tylko pary na lato
                              teraz rajty i są super a najbardziej lubię te z wypukłymi wzorami - boskie


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
                                Famili wczoraj któras dziewczyna pisała, że nie robia się kulki, chyba mamakarolka ale nie jestem pewna która
                                no to też polecę oblookać te rajtuski
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X